Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6042) Prego


Prego
senior tag

Vettem nemrég egy házikót, Yesico Gladiator a neve. Gondoltam egy házon nagyon nem lehet mit elrontani, csak egy két ötletességet belevinni plusz pénzért, de tévedtem: az egyik alaplap távtartót csak némi menetfúrással sikerült betennem, a videokártya betételét egy szegecsvég zavarta, azt is reszelnem kellett (még mindig nem sikerült teljesen) 5.25ös helyekre (csavarmentesen szerelhető rácsatlakoztatható fülekkel) csak akkor lehet ki-betenni, ha leveszi az előlapi burkolatot az ember, és most legutóbb előjött még egy hiba: ha rákötöm az előlapi USB-t az alaplapra, akkor kiveri a gép a biztosítékot.
Az évek során nem sokat gondoltam házikókra, összeszereltem, be a sarokba és még mindig működnek azok a házaim, a mostani igény azért merült fel, mert passzív ASUS 8600GT-m lett, amit egy 12cm es ventivel támogatok, illetve felmerült annak az igénye is, hogy a vinyómat könnyen tudjam ki-betenni (vagyis 90 fokkal elfordítva legyen a fiók)
Szóval kábé annyi lenne az elvárásom hogy 90 fokos HDD fiók, és az oldalapon lent egy 12 centis ventirács (esetleg hátúl egy 12 centis kifúvó, elöl meg egy HDD 12 centis), de ahogy elnézem ezt nem lehet reális anyagi keretek között megoldani max barkácsolással. :O

Aki másnak vermet ás az a Stack Pointer

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.