Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45049) Viktor81 válasza #98593280 (#45045) üzenetére


Viktor81
senior tag

Na tenyleg...
Olvasom mar regota az irasaidat, elismerlek szakmailag es lattam mar tobb "vitadat" is. Tudom, hogy eleg makacs urge vagy, aki nem szeret/tud a vitaban alul maradni. (en is ilyesmi habitusu ember vagyok...).Most viszont nem fogok tovabb viatzni, mert nem szeretnek osszeveszni Veled es azt latom, hogy ezt a csontot mar nem fogod elengedni. Megemlithetnem, hogy hol dolgozom, hogy terfogatra kisebb hazakba mint a 130 nagyon komoly konfigokat raknak össze (igaz, gamer VGA nem jatszik, mert low-profile a cucc), de 4770-n egy kutya kozonseges alu ontveny bordaval hocsovek, meg polirozott talp, meg csicsak nelkul rajta egy szaros CM 8-9 cm-es venti, akar 32 GB mem HDD+SSD+ODD mondjuk Quadro K600-al es a teszt nem abbol all, hogy bekacsoljuk es feltelepitjuk a windozt, mint a sufni PC osszerakok, hanem terheleses stressz tesztek mellett EMI/akusztika/thermal/vibration tesztek napokon at es evek ota nagyon kelendo termekek ezek professzionalis felhasznalok koreben is. Ott aztan sokszor egy gyufasdobozt tudnek a gepbe tenni, megsem jelentkezet soha semmilyen problema. Szoval en azt mondom egy 130-ba olyan netezos konfigot lehet osszerakni, amely 4 db egymas mellet lako anyost vigan kiszolgal ugy, hogy meg sem izzad...

Udv.: V.

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.