Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13883) Rick4 válasza Hippo (#13881) üzenetére


Rick4
félisten

a 171-gyel még szellős is lesz, én 193 vagyok, mellé meg 126 kiló, kevés autó van, amiben én kényelmesen érzem magam..... :DDD
a fenntartás az ugye a fix havi kötelező, (kb 5K) lóerőadó, (kb2K) benya,(km függvénye) olaj,( 10ezrenként) cserélendő dolgok,(ebből rendszerint van mindig, de legyen csak havi 5K) gumi, ablaktölrő, fékbetét, stbstbstb, de lehetnek nagy meglepetések, az rögtön 50-150K-t visz.

több helyen is olvasható volt ez a volvo-mitsu rokonság, keress rá, a nedcar üzemben gyártották őket, bár valahol téma volt, hogy a modell műszakilag tök azonos, a belső műanyagok meg a sátvédő, motorháztető- lámpa különbözik, a mitsuból valahogy mágis megbízhatóbb autó lett. nem kell vele foglalkozni, hogy másnak hányszor volt rossz, jól át kell nézetni szerelővel, de a 128ezernél újszerűnek kell lennie, a haver 180nal vette, és szerinte abban is volt tekerve, ennek ellenére mindene tök egyben volt, minden frankón működött, nem zörgött, nyöszörgött..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.