Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) roberto211


roberto211
őstag

Pl egy ilyennel

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#902) n000rbi válasza roberto211 (#900) üzenetére


n000rbi
senior tag

Nekem ez van a laptophoz, filmezésre 5.1ben tökéletes (játékoknál csak sztereót tud)

(#903) XtremLor válasza roberto211 (#901) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem, igy is 2.1 lesz mint ahogy saril irta, csak bt nelkul:K
Szerintem kerdezz ra a hangkartyas topikban milyen usb kartyat ajanlanak > [link]
hatha nekik van tapasztalatuk ilyen teren :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#904) Apone33


Apone33
őstag

Hello!

A z906 mélyéről leszedte már valaki a rácsot? Ha igen, kérem ossza meg velem, mert nem akarom nagyon feszegetni nehogy eltörjön.

Play Hard!!!

(#905) Dmmizo


Dmmizo
csendes tag

Sziasztok! A magas hangfalakból hiányoltam a közép hangot. Ezért vettem a front-ok helyett 2db JBL Loft 30-as hangfalat. Sokkal teltebb és és tisztább lett a hangzás. Főleg ha csak 2.1-ben hallgatom. Szóval ha valaki megteheti akkor cserélje le az első hangfalakat. (Bár be kell ismerni a z906 erősítőlével ezeket a JBL-eket meghajtani......hát igen...nulla.)

(#906) Starlights


Starlights
csendes tag

Sziasztok,

milyen 2.1-et ajánlanátok 40körül? pc-re kellene (viszonylag nagy tér, egybenyitott 2 szoba).

--== Starlights ==--

(#907) XtremLor válasza Starlights (#906) üzenetére


XtremLor
őstag

igaz kicsit off, de Edifier HCS2330 :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#908) Sandor72 válasza XtremLor (#340) üzenetére


Sandor72
csendes tag

Sziasztok!

Itt [link] írtam, hogy változott a logitech garanciája már van Magyarországi szervize is. Így már nem nem cserél azonnal.

(#909) saril válasza Sandor72 (#908) üzenetére


saril
senior tag

szomorú vagy nem szomorú úgy látszik a logitech sem akarja tovább növelni reklámozottsági szintjét, pedig ezzel a módszerrel amit csinált ugyan csak sok ingyenreklámot kapott de gondolom magyar szokás szerint valaki jól kihasználta a "úgyis kapok egy másikat" című elvet és így inkább megérte neki nyitni egy szerviz telepet :D

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#910) XtremLor válasza Sandor72 (#908) üzenetére


XtremLor
őstag

Nincs ezzel gond ez a tiszta dolog, valoszinu volt par okos user aki miatt megerte meglepni. Meg igy is halgassunk nem kulfoldre kell kuldeni Mo. Javitjak ha szukseges.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#911) jozsi252


jozsi252
veterán

Teljesen korrekt dolog ez szerintem. Sokan kihasználták ezt a dolgot amit a logitech csinált a hibás cuccokkal. Bár az elég ciki ha csak mo-n lett szervíz mert akkor ez minősíti azért a magyarokat..

De ez legalább jó hogy ingyé viszik hozzák a cuccot.

iPhone 13 Pro Max

(#912) csige791


csige791
tag

Sziasztok,

Vettem egy Creative Sound Blaster Recon3D PCIe Fatal1ty Professional hangkártyát. Logitech Z906 ára plusz mínusz pár 10ezer HUF értékben milyen 5.1-es hangfal rendszert ajánlotok?

(Ez a THX dolog menyire fontos? Valami kamu árnövelő dolog vagy tényleg jó ha certificated?)

(#913) XtremLor válasza csige791 (#912) üzenetére


XtremLor
őstag

Sajnos ez a reteg eleg szuk ennyiert nem nagyon van alternativa, hasznaltan Creative S750 tudsz venni kb, mas nekem eszembe se jut ha ilyen kompakt rendszerrol van szo :DDD
edifier s550 lenne a legjobb, ha normalis aron adnak a Magyar boltok, de az a +/-10-ben kozel sincs benne.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#914) csige791 válasza XtremLor (#913) üzenetére


csige791
tag

Köszi, nézegettem ezt az Edifier C6-ot, olcsóbb is meg legalább fából van.

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=SP-007-ER&groupid=702&catid=22&subcat=165

Továbbra sem értem ,hogy ez a THX certified dolog menyire fontos. Azt már észrevettem, hogy amelyik THX-es az mocskosul drága...

[ Szerkesztve ]

(#915) PuMbA válasza csige791 (#914) üzenetére


PuMbA
titán

"Továbbra sem értem ,hogy ez a THX certified dolog menyire fontos. Azt már észrevettem, hogy amelyik THX-es az mocskosul drága..."

Semennyire :)

(#916) Turbolada II válasza csige791 (#912) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ebben a kategóriában kamu.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#917) saril válasza Turbolada II (#916) üzenetére


saril
senior tag

ez kb olyan hogy az alsó középkategóriás autókban is van abs meg régen rá is írták és az akkor kamu mert az nem felső kategóriás?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#918) Xes750


Xes750
tag

Hello mindenki!
Most vettem z906 os hangfalszettem, szeressem, csak annyi gond van vele h kene hozza egy hozzáillő hangkartya is. Most Asus Maximus IV gene-z alaplapomhoz van csatalakoztatva amibe egy FX Supreme X-Fi 2 van de mint kiderult ez inkabb szoftveres plusz mint sem hardwarees, szoval dts-t mar nem tudja szegenyke igy a filmek amik mar 5.1 dts-es dekodolasra kerulnek a logi altal de a jatekok, ha csak nem kapcsolok at beepitett hangkatyara p/sdif rol akokr csak stereo 3d. ha meg atkapcsolok hangkartyara hallhatoan gyengebb a hangsa (de mar elo terhangzas)

szoval a keredes a kovetkezo lenne:

Xonar D2X http://www.asus.hu/Multimedia/Audio_Cards/Xonar_D2X/
VAGY
Xonar DSX http://www.asus.hu/Multimedia/Audio_Cards/Xonar_DSX/

Jatekra, filmezesre lesz fulhallgatot nem fogok hozza hasznalni.

Kerdes melyik lenne jobb a ketto kozul amivel kitudom hasznalni a hangrendszerem adottsagait. (meg azt se tudom milyen kabellel kossemossze a hangrendszert a geppel, az biztos h a tosslink p/sdif sokkal jobb hangod eredmennyes, szoval erre is szivesen fogadom az ajanlasokat, de plz olyan irjon aki biztos benne nem csak sejti valahonnan.)

Elore is koszi a helpet!

(#919) prokxy válasza Xes750 (#918) üzenetére


prokxy
veterán

Szia!

Nekem ASUS Xonar DX-em van 1200 Ft-os optikán volt összekötve a Z906-tal és így nekem bejött nagyon. A D2X ennél jobb, a DS pedig rosszabb. Ez utóbbival némi alapzaj észrevehető 1-2 teszt szerint, a DX és fölötte már nincs ilyen probléma.
Most a Roccat Kave-m van rákötve jack-kel.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#920) XtremLor válasza prokxy (#919) üzenetére


XtremLor
őstag

Na meg a d2x szerintem kis tulzas a z906 ala...
Ebben az analog vs digitalis temaban szerintem mindenkinek mas a velemenye.
mind a kettot kikell probalni filme, zene kozben es eldonteni mit valasztasz.
optikabol en toslink kabelt haszalok, innen vettem aprorol magikatol(jo aron)
a tv is arrol megy :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#921) Turbolada II válasza saril (#917) üzenetére


Turbolada II
őstag

A THX nem itt kezdődik.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#922) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Hello

holnapután boldog tulajdonosa leszek egy Z906-os témának.
Van hozzá egy Asus Xonar DX\XD 7.1 hangkarim.

SPDIF kimenet van a hangkártyán. Hogyan tudom összekötni
a rendszert a hangkártyával?

Az SPDIF az egy sima jack aljzat vagy oda milyen kábelt vegyek?

Köszönöm előre is.

(#923) roberto211 válasza Rabbitf_24 (#922) üzenetére


roberto211
őstag

Hali. Benne van a nevében spdif kábelt. Nem kell túl bonyolítani. :D

Ha jól tudom ez egy spdif (digitális coax) kábel.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#924) Rabbitf_24 válasza roberto211 (#923) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszönöm szépen, ezt akartam tudni. :R

(#925) XtremLor válasza Rabbitf_24 (#924) üzenetére


XtremLor
őstag


nezd mar meg a xonar dobozaban megvan e neked a jack-toslink atalakito(nalam ott volt), ha igen akkor vegyel egy toslink kabelt...az rca-t nem fogod tudni hova dugni.
vagy vehetsz egybol jack-toslink kabelt is.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#926) Rabbitf_24 válasza XtremLor (#925) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszi, csekkolom! :R

(#927) Rabbitf_24 válasza XtremLor (#925) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hello

szerintem elkevertem ezt az átalakítót. :(

Lehet kapni a boltban ilyet? Az ez előtt belinkelt SPDIF coax kábelt akkor itt nem tudom használni?

Köszi.

(#928) XtremLor válasza Rabbitf_24 (#927) üzenetére


XtremLor
őstag

persze lehet kapni, dobok egy privatot mindjart :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#929) Rabbitf_24 válasza XtremLor (#928) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszi!

(#930) Rabbitf_24 válasza Rabbitf_24 (#929) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ez is jó lesz talán, de még nézegetem. :)

(#931) XtremLor válasza Rabbitf_24 (#930) üzenetére


XtremLor
őstag

jo bizony :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#932) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Megjött a cucc! Besz@rok, olyan hangzása van ebben a 3x4m-es szobában.... :D

(#933) XtremLor válasza Rabbitf_24 (#932) üzenetére


XtremLor
őstag

Varjal meg egy hetet, akkor lesz majd az igazi ha bejarodik :DDD
Kinek hogy tetszik a beallitas, nekem a melylada lentebb van veve a szatelitekhez kepest, mivel sok volt a baszus filmnezes kozben ahogy zenenel is, konnyen allithato a konzolom a level gombbal.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#934) Rabbitf_24 válasza XtremLor (#933) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Igen, alapból nagyon sok a basszus, de már lassan ráérzek az egészséges szintre. :) A szomszédok már szeretnek.... :D

(#935) XtremLor válasza Rabbitf_24 (#934) üzenetére


XtremLor
őstag

Mi kerteshazban lakunk, igy lehet dubogtetni rendesen, szomszedok 30-35 evesek...... nalunk elofordult hogy a tesom nem tudott filmet nezni, mivel elnyomta az o hangcuccat a szemben levo szobaban, dts-hd ment alatta tele effektekkel :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#936) Rabbitf_24 válasza XtremLor (#935) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hát, én tégla lakásban tolom, de így 9:30 környékén már korlátozom a hangerőt, hacsak meg nem hallom a szomszéd kutyáját... :D

(#937) kurta999


kurta999
csendes tag

Üdv!

Valakinek van arra valami tippje, hogy miért nem szól a center, ha windowsban átkapcsolom a kimenet frekvenciáját 24/96-ra. 48kHz-en még megy, de viszont fölötte nem. Analógon használom. A kártyánál igaz 192kHz-re van állítva (Xonar DX), de szerintem ezis számít valamit, de ehhez nem nagyon értek.

Másik kérdésem pedig az lenne, hogy valahogy a DTS-HD-t nem lehet dekódolni ezzel a kártyával úgy, hogy analógon kidobja? (Hogy a proci vagy valami dekódolnná a formátumot)

(#938) mimic1979 válasza kurta999 (#937) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Ha jól tudom akkor a DTS-HD szoftver függő,vagyis média lejátszónak kell tudnia.

(#939) XtremLor válasza mimic1979 (#938) üzenetére


XtremLor
őstag

nem is sok lejatszo tamogatja a licence miatt, a TotalMedia Theatre 5-ot tudom ajanlani en is azt hasznalom.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#940) mimic1979 válasza XtremLor (#939) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Én a Splash Pro-t, az garantáltan támogatja!

(#941) kurta999 válasza XtremLor (#939) üzenetére


kurta999
csendes tag

Na igen, énis azzal próbáltam, Drive-ba 3,8MBit-es Magyar hang valami kegyetlen volt.

De most akkor ez rendesen kiengedi nekem azt a veszteségmentes formátumot a hangfalakra, nemcsak a sima dts magot játsza le?

(#942) XtremLor válasza kurta999 (#941) üzenetére


XtremLor
őstag

analogon keresztul megy a dts hd, optikan nem, digitalisan csak a hdmi kepes tovabbitani maradektalanul.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#943) kurta999 válasza XtremLor (#942) üzenetére


kurta999
csendes tag

Köszi szépen, ennyit akartam.

Amúgy meg ha jól tudom a TrueHD-t azt nemis lehet programmal dekódolni, mert angolok olyat írtak, de ha rosszul tudom, akkor javítsatok.

(#944) XtremLor válasza kurta999 (#943) üzenetére


XtremLor
őstag

Bogaraszom az asus honlapjat hatha talalok valamit.... dolby true hd es dts hd-t csak a Xonar HDAV-nal emlitik. :(

"Legen...Wait for it...Dary"

(#945) mimic1979 válasza XtremLor (#944) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Én már letettem erről hogy mindenféle trükkel próbáljam kicsalni a DTS-HD, vagy éppen a D.Tru-t, inkább vettem egy jó féle BD lejátszót amiben benne van a dekóder(7.1) . Ég és föld.

(#946) XtremLor válasza mimic1979 (#945) üzenetére


XtremLor
őstag

Az biztos, en meg egy rendes hazimozi fel hajlok, kezdetben 5.0 majd kiegeszitem egy rendes subbal.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#947) mimic1979 válasza XtremLor (#946) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Nem fogod megbánni...Irdatlan nagyot szól a Logi , de mégis a méretéből adódóan , elég fémesen szól...

(#948) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

A mélynyomónak elvileg meddig szabad felmelegednie? Csakmert volt hogy hallgattam, normális hangerőn zenét pár órán át, és hátul már kezdett melegedni a mélynyomónál. Ez normális? Tehát nemcsak akkor melegszik nagyon ha meghajtom rendesen?

iPhone 13 Pro Max

(#949) XtremLor válasza jozsi252 (#948) üzenetére


XtremLor
őstag

Idle modban is melegszik arrol meg nem is beszelve lassan kanikula van ujra.
Szoval nyugalom. :)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#950) XtremLor válasza jozsi252 (#948) üzenetére


XtremLor
őstag

Idle modban is melegszik arrol meg nem is beszelve lassan kanikula van ujra.
Szoval nyugalom. :)

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.