Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) TibChee


TibChee
tag

Milyen kábelek mennek a mélynyomótól a szatelitekhez?

Konkrétan [EZEK] közül melyik kellene nekem?

(#1552) HurricaNe27 válasza TibChee (#1551) üzenetére


HurricaNe27
csendes tag

ez:
Hangszoró kábel fekete-piros
1 méter 2 eres vezeték

(#1553) TibChee válasza HurricaNe27 (#1552) üzenetére


TibChee
tag

Köszi a választ!

És az eggyel olcsóbb
"Hangszoró kábel transparent
1 méter 2 eres vezeték
2x1,5 mm2"
nem lenne jó? Majdnem 30 méter kellene (két ~15 méteres darabban), ami 2000 Ft különbség.

Illetve ez a "1,5 mm2" a "csatlakozó" mérete akarna lenni? Nyílván a "0,15 mm2"-es még jobb lenne, mert annak csak 50Ft métere, de az meg gondolom vékony.

[ Szerkesztve ]

(#1554) saril válasza TibChee (#1553) üzenetére


saril
senior tag

1,5mm2-es kábel röhögve elvisz több száz wattot is szóval nem értem hova ez a túlméretezés :)) a szatelitek max 65 wattosak...

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1555) Techpriest


Techpriest
csendes tag

Tiszteletem uraim!

Rendelkezek én is egy ilyen modellel, a problémám a következő, nem tudom valakinél előfordult e már ilyen.
Tehát a jelenség:
Arra lettem figyelmes, hogy a center és a bal hátsó szatellit felcserélődik... a jobb hátsó meg tesztnél nem is hallatszik, viszont 5.1ben ha valami megy, akkor oké, szól mindegyik.

Asus Xonar D2X/XDT-m van, annak a hangszóró tesztjében produkálja ezt.

Újra kellene raknom a Windowst és újratelepíteni a hangkártya driver-ét?

Üdv.

(#1556) XtremLor válasza Techpriest (#1555) üzenetére


XtremLor
őstag

Az asus szoftverben inditottad el a tesztet vagy a lejatszo eszkozoknel az ora mellett? Nalam volt hogy csak az asus program kinlodott.......
Az illesztoprogram is bekavarhat mint irtad, probald meg gyalulni(driver cleaner) majd visszarakni ....masik verzioval is probalkozhatsz.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1557) Hopo82


Hopo82
tag

Üdv Fórumtársak!
Segítségetek szeretném kérni hogy van nekem egy X-fi Titanium kártya és a windows 8.1 telepítése után nem találja a rendszer :S miért lehet ez a hiba? elvileg kompatibilis az op.rendszerrel.

Segítségetek előre is köszönöm.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#1558) Jeep1


Jeep1
csendes tag

Sziasztok!
Szerintetek, ha zenehallgatásnál egy Logitech Z906 szettnek a mély ládájából halk zizegő hang jön ki olyan mint a zacskócsörgés(amikor a membrán mozog, olyan ütemben zörög is kicsit) . Pl dubstep zenénél vagy erős basszusos zenéknél, akkor valami baj van a hangszóróval, vagy ennyi hang jöhet belőle a mély mellett?

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1559) saril válasza Jeep1 (#1558) üzenetére


saril
senior tag

kizárt, vagy valami hozzáért a membránhoz vagy a membrán tekercse hozzáér a légrésnél a mágneshez

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1560) semetka válasza Jeep1 (#1558) üzenetére


semetka
őstag

Sztem ő a portzajra gondol. Nálam még sose fordult elő semmilyen zenénél se filmnél.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1561) Jeep1 válasza semetka (#1560) üzenetére


Jeep1
csendes tag

Amikor szól egy jó basszusos zene, és feltekerem a hangerőt körülbelül 65%-ra a szettnek a konzolján. És a windowsban maximumon van az összes csúszka, de a hangkártya programjában csak 80%-on van alapértelmezettként a csúszkák, akkor a membrán ugye elég szépen mozog és onnan nagyon hallatszik ez a csörgő hang, esetleg elszakadhatott a membrán? Vagy minek lehet ilyen hangja?
Vagy én várok túl sokat a szettnek a mélyládájától, és ennyitől behalna?
Windows, hangszóró tesztnél, ahol lehet a hangszórókat külön külön csipogtatni, és a mélyre kattintva is zörög már. Tuti valami megint szétment a mélyben.... :(
Teszem hozzá, hogy ez már a 3. ilyen szettem, mert kettőt már cserélt nekem a Logitech. Az elsőnek ilyen szettemnek is a mélyládájával volt a gond.

Hangkártya amire van kötve 2 hónapos: Asus Xonar D1 típusú.
Analog 3x 3,5 ös jackkel is összevan kötve a hangkártyával, és Optikai kábellal is.

[ Szerkesztve ]

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1562) XtremLor válasza Jeep1 (#1561) üzenetére


XtremLor
őstag

Soha nem tapasztaltam ilyet de szerintem egyikunk se, honnan vetted a szettet amugy?
A mely mindig tiszta es "pontos" volt, soha nem volt zorgo, csorgo hang egy kicsi se, nem lehet hogy a cso, racs zizeg?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1563) Jeep1 válasza XtremLor (#1562) üzenetére


Jeep1
csendes tag

Első szett a media marktbol volt, annak a mélye szintén recsegett...
Majd a FIXIT KFT cserélt nekem egy uj szettre. Ami úgy melegedett alapból is, hogy nem mertem itthon hagyni a lakásba. Na akkor már felvettem logitechhel a kapcsolatot. Ők elvitték UPS-sel Hollandiába. És most kaptam helyette ezt a szettet Hollandiai raktárból.

Hihetetlen hogy 3 szettből 3x kifogom a rosszat... :S

Nem tudom mi tévő legyek, érdemes lenne-e megint Logitechhel felvenni kapcsolatot, és mégegy szettre várni... Már 3 hónapja csak várok, hogy végre értelmesen használhassam, de egyenlőre Öröm 0% bosszúság 100%...

Lassan be sem merem kapcsolni a szettet használni, nehogy elromoljon. :(

[ Szerkesztve ]

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1564) semetka válasza Jeep1 (#1561) üzenetére


semetka
őstag

Pontosítsuk. A hangot a mélyhangszórónál hallod vagy a reflexnyílásnál?

Én optikán hallgatom, windowsban 100% a hangerő , logitech konzolján sosem szoktam középnél feljebb tekerni csak ritkán. Általában 4 pöttynél szoktam hallgatni. 5-nél már ordít, középállásnál meg már brutál hangja van.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1565) Jeep1 válasza semetka (#1564) üzenetére


Jeep1
csendes tag

mélyhangszórónál hallani előlről, ahol látod a membránt mozogni.

Kitudom, használni, akár még 100%-on is, de már 65-70%nál halani ezt a zizegést, de már a win-es hangtesztnél is.

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1566) XtremLor válasza Jeep1 (#1563) üzenetére


XtremLor
őstag

A pc-n kivul probaltad masik forrasal? telefon, tv, asztali lejatszo ?
Az ugyfelszolgalat korrekt no1, legyen az Botond v. Ivett segitokeszek, es baratsagosak voltak mindig....ha csak nem lesz jo fordulj hozzajuk nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1567) gxyb válasza Jeep1 (#1565) üzenetére


gxyb
aktív tag

A mély mennyin van?
Alapból ugye félre (középállás) van belőve.
Hétvégén használtam a sajátomat egy házibuliban olyan háromnegyeden ment egész éjjel, de mélyből itt már vissza kellett venni mert torzított.
Nem lehet, hogy simán széthajtod a tiédet és azért van már a harmadik?

(#1568) semetka válasza Jeep1 (#1565) üzenetére


semetka
őstag

100%? Biztos nem tesz jót neki ha 100%-on hajtod. Semmit nem szabad maxra csavarni véleményem szerint. Sanszos hogy mehet gariba ez is. Nem akarok senki megbántani de ismerek pár egyént akik nem ismerik a torzítás fogalmát. Mutatja milyenm hangosan szól ,de már torzít és én szólok neki hogy figyelj ez már nem szépen szól. A torzítás pedig szépen lassan megöli a hangszórókat.
Ez is mint bármelyik rendszer képes torzítani ilyenkor vagy a mélyből vagy a hangerőből vegyél visszább szerintem. Ha jó minőségű a zene vagy bármi bőven elég a középállás. Max picit felette.
Mondjuk nem tudom mekkora szobában hajtod.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1569) Jeep1


Jeep1
csendes tag

80%-ig tekertem fel 1 hét után 5 percre egy zeneszám erejéig majd vissza fél hangerőre. Alapértelmezett beállításokkal használom, szóval a mélyre nem adtam semmi pluszt a színt beállításoknál, gyárilag ahogy be van állítva a szintje úgy használom, alapból én is félig szoktam felcsavarni a vezérlőpaneljén a hangerőt maximum a közepétől 1 leddel feljebb a filmeknél.

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1570) gxyb válasza Jeep1 (#1569) üzenetére


gxyb
aktív tag

Akkor ez ennyit bír, dettó mint az enyém.
Mélyből vissza kellett volna venned, szerintem örülj ha kicserélik és utána jobban vigyázz rá.

(#1571) semetka válasza Jeep1 (#1569) üzenetére


semetka
őstag

Leírás alapján nem csináltál vele semmi rosszat. Lehet hogy tényleg kifogtál egy rossz darabot megint.
Én egyszer meghajtottam 1 számmal teljesen normálisan fél hangerőn, de az a szám olyan volt hogy ha így hallgattam volna sokáig tuti szétmegy, pedig csak fél hangerő volt. Zenétől függ hol amax amit még elvisel.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1572) Jeep1 válasza gxyb (#1570) üzenetére


Jeep1
csendes tag

te is jártál már így ezzel a szettel?

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1573) Jeep1 válasza semetka (#1571) üzenetére


Jeep1
csendes tag

felvettem megint Logitecchel a kapcsolatot, a Hölgy azt mondta, hogy mivel ez már ő általuk cserélt cseretermék, 1-2 napon belül(ha elfogadja a garanciáztatási osztály) akkor küldik az újat. Kérdeztem, hogy ezzel a szettel mi legyen, azt mondta, hogy használjam , azt ha ugyvan, ugyis értesítenek, hogy vissza kell-e küldenem, szoval attol függ, hogy vissza kell e küldeni, hogy milyen emailt kapok. Lehetséges, hogy mivel ennyi problémám volt ezekkel a termékekkel, engedik megtartani? :O

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1574) gxyb válasza Jeep1 (#1572) üzenetére


gxyb
aktív tag

Nem, nekem semmi gondom vele.
Feljebb toltam, hallottam, hogy torzít, így visszavettem.

(#1575) saril válasza semetka (#1568) üzenetére


saril
senior tag

ezzel vitatkoznék ugyanis ha a hangszórónk nagyobb teljesítményű mint az erősítőnk akkor hiába megy 100% hangerőn az erősítő (és esetleg torzít a hang) a hangszórónak semmi baja nem lesz, itt is így van szvsz én hallgattam az én szettemet 100%on semmi baja nem lett a hangszóróknak és nem is torzított! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1576) Jeep1 válasza saril (#1575) üzenetére


Jeep1
csendes tag

a fene tudja, lehet hogy ilyen az egész széria, vagy csak én nyúlok bele mindig.... a rosszba....
1-2 hét után mindig megadja magát...
ez végett vettem már tulfesz védelmes elosztót, új hangkártyát, új konnektort a falba, nehogy azok végett legyen a probléma, de ez sem oldotta meg idáig a problémákat.
Minden esetre most hogy felvettem a logitech központtal a kapcsolatot, duplikálták a honlapjukon az eseményt, várom a fejleményeket.... remélem mihamarabb kapok egy másik szettet, 3 hónapja csak kínlódás van a szettekkel. Meg is látszik hogy "Made in China" van a hátulján...

[ Szerkesztve ]

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1577) semetka válasza saril (#1575) üzenetére


semetka
őstag

Van olyan zene szám amit nyugodtan feltolhatsz max hangerőre,de a tuc-tuc pont nem ilyen. Mély nem bírja szerintem maxon a tuc-tucot. Nem egy ember írta már h fura szag lett ha meghajtotta, valszeg a mély nagyon a határon volt.
De amúgy igazad van abban ha erősebb a hangszóró akkor nem megy tönkre.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1578) Jeep1 válasza semetka (#1577) üzenetére


Jeep1
csendes tag

erős műanyag szag, árad ki belőle, valószínűleg az a hangerő már nem tetszik a mélyládának...
először azt hittem, hogy csak azért mert még újak az alkatrészek benne, de ezek szerint nem azért...
többen írták, hogy 1-2 hét után lehet kicsit feljebb tekerni a hangerőn, mert hogy addigra a membrán már nyúlik annyit, hogy nem reccsen el, vagyis gondolom ilyesmiről lehet szó. de lehet tévedek...

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1579) semetka válasza Jeep1 (#1578) üzenetére


semetka
őstag

Nekem 1,5 éve van meg és 1szer vettem észre hogy talán valami fura szag jött belőle, de alig lehetett érezni. Kicsit lejjebb vettem a hangot utánna elmúlt. Okosan kell bánni ezzel mert nincs tele védelemmel. Könnyen tönkre lehet vágni, de szerencsére a Logitech egy korrekt cég és cserélik ha kipurcan.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1580) saril válasza semetka (#1579) üzenetére


saril
senior tag

A fura szag nem azért jön ki a mélyládából mert a ládában lévő hangszóró túl van hajtva hanem azért mert a mély láda hátulján az "elvileg" alumínium lemezre van rögzítve az erősítő végfok IC-je is és ezért lehet érezni a furcsa szagokat belőle ha huzamosabb ideig hangosabban hallgatjuk mert az egész hátsó része az IC miatt úgy felmelegszik hogy a szigetelő anyag szagát érezzük de ez igazából nem befolyásol semmit sem működésben sem esztétikailag szvsz!!!

az erősítő kapcsoló üzemű azaz D osztályú mindenfajta védelemmel el van látva, nekem már kapcsolt le azért mert fűtéscső mellé tettem le de rövid zár stb védelem van benne... nem kell félteni bolondbiztos :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1581) semetka válasza saril (#1580) üzenetére


semetka
őstag

Akkor jól meghajthattad. :D
Nekem még nem kapcsolt le, pedig nekem is vannak olyan napok mikor megküldöm. :D

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1582) Jeep1


Jeep1
csendes tag

szerintetek, ha a logitechtől kaptam, egy olyan e-mailt, hogy a termék kiszállításra került, és a mostani termék még mindig nálam van, és nem kaptam UPS-es visszahívó levelet, hogy küldjem vissza a logitechnek a hibás terméket, akkor az azt jelenti, hogy maradhat a termék nálam, vagy majd később küldik ezt az emailt is?
bagy úgy vannak vele, hogy tartsam meg dísznek? :D

Annyit változott a garanciális folyamatban, hogy a táblázatba lett egy olyan oszlop, hogy
Eszkalálási szint: RMA start

szerintetek ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Attól, hogy valakit nem értenek meg, még nem művész!

(#1583) gti16v


gti16v
őstag

Én úgy olvastam valahol kb 10 éve,hogy a logitech a hangszórókat amikor megtervezi 120% on teszteli,24 órán át....de más is mondta már ezt... :F

Én nem rég komolyabban meg küldtem a mély elhallgatott,ki be kapcsolás után minden rendbe lett.

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1584) HurricaNe27 válasza gti16v (#1583) üzenetére


HurricaNe27
csendes tag

Küld el nekem a hibásat^^
Garanciával :D

[ Szerkesztve ]

(#1585) varázsgömb válasza vzoltan (#1475) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Üdv! Még az év elején beszélgettünk, hogy a samu tv-re optikával összekötve soha nem világít a z906-on a dekódolást jelző lámpa. Azt mondtad, hogy a haverod is panaszkodott erre, meg hogy vegyek külső média lejátszót, mert csak azzal lesz igazi 5.1-es hangom. Samu tv-ről közvetlen meg egyáltalán nem lesz valódi 5.1, a passz-akármi tiltása miatt. Nem hagyott nyugodni a dolog, 2 hónapja folyamatosan kerestem a megoldást, olvastam a különböző fórumokat, köztük a samu tv-ést is. Sok száz hozzászólás átolvasása után jelentem megvan a megoldás. Mondd meg a haverodnak, hogy lépjen be a samu tv; hang-további beállítások-spdif kimenet-hez, és ott a dolby digital-t kell kiválasztani, és láss csodát, lesz valódi 5.1, és a dekódoló lámpa is világít, tv-nél is, ha olyan a film. :C :C
Nem véletlen, hogy nem tetszett az eddigi (kevert/csinált)5.1. Most, hogy valódi lett, csak kapkodom a fejem az igazi térhatás hallatán az akció jeleneteknél, meg a különböző animációs filmeknél. Ég és föld! Nagyon állat!

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1586) HurricaNe27 válasza varázsgömb (#1585) üzenetére


HurricaNe27
csendes tag

Miért jobb ha világít a Decode lámpa?:O

(#1587) varázsgömb válasza HurricaNe27 (#1586) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nem vagyok profi, csak lelkes amatőr,.ezért nem leszek szakszerű. :B Csak a tapasztalataimat tudom elmondani.
Azt vettem észre, hogy amikor nem világít, akkor is van valamennyi térhatás, de nem estem seggre tőle.
A párbeszédek a centerből jöttek, azzal nem volt baj. A hátsókból valamennyire jöttek az effektek, de nem volt éles elkülönülés, amikor pl. egy párbeszédnél a történet szerint a hátam mögül, a jobb v. bal oldalon beszéltek.De a legjobban az zavart, hogy a frontokat szinte egyáltalán nem hallottam. Az összes hangszóró szabályosan van elhelyezve. Amikor a frontokat előrébb raktam kb. fél méterre a center síkjától, akkor kezdtem hallani, de a térhatás messze nem volt olyan, mint egy moziban, mint amikor elhúz egyik oldalról a másikra egy autó.
Most, hogy a tv-ben át lett állítva a hangkimenet ahogy kell, és világít a dekódoló lámpa a film lejátszása közben, (hdd-ről, ami a tv-be van dugva), megjött az igazi térhatás. Leesett az állam, akkora a különbség! A Gravitációt néztük meg tegnap. Itt jött ki igazán. Ha láttad, akkor emlékezhetsz rá, hogy párbeszéddel kezdődik a film. A 3 űrhajós, és az irányítás beszélget. Minden ember másik hangszóróból szólal meg. Tisztán egyértelműen! Nincs áthallás másikból. Amikor a meteorok elzúgnak... Vagy ahogy a felrobbanó űrállomás darabjai szerte szét repülnek, és lehúztam reflex szerűen a fejem, amikor felém repült egy darab , és láttam is meg hallottam is, - a fülemmel "láttam", ahogy elzúg a fejem mellett. Na erre vártam!
Innentől kezdve fikázhatja is bárki ezt a Z906-ot, én már tudom miért kapta meg a THX minősítést!!!

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1588) vzoltan válasza varázsgömb (#1587) üzenetére


vzoltan
aktív tag

ilyenkor a videokat a tv sajat lejatszojaval jatszod le igaz?
-----
vagy kulso mediaplayerrol a tvre hdmi-n atvitt video/hang is kijon optikatn a samubol kodolatlanul?

[ Szerkesztve ]

(#1589) HurricaNe27


HurricaNe27
csendes tag

Köszönöm szépen! :)
ha gépről szólaltatod meg hogy lehet elérni hogy világítson a decode?:)

(#1590) varázsgömb válasza vzoltan (#1588) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Persze, ha a hdd a tv-be közvetlen van bedugva, akkor máshogy nem is lehet. :-)

Mediaplayerem (még) nincs, de szerintem inkább rögtön kellene belőle a hangot a z906-ba vinni optikával, akkor tuti nincs változás. Van hely kettő is.
Legalábbis én így csinálom, mert van ps3. Hdmi-vel van összekötve a tv-vel, de a hangot optika viszi a z906-ba. Világít is a dekódoló lámpa. A fiaim Fifa-znak éppen rajta, és olyan a hanghatás, mintha egy stadionban ülnék. :-)
Most kipróbáltam. Nekem a tv is, és a ps3 is rá van kötve egyszerre optikával a z906-ra.Átkapcsoltam a z906-on a bemenet választót a tv-sre. A lámpák jelzik, hogy megy be jel, de nem szól. Ha átkapcsolom a ps3-as bemenetre, akkor szól.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1591) varázsgömb válasza HurricaNe27 (#1589) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Gépen mit értesz?

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1592) varázsgömb válasza vzoltan (#1588) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Na, a kedvedért leteszteltem a rendszert. A fiúk nem örültek, hogy elvettem tőlük a ps-t, de ez van. :D
Szóval, a ps-en belül, a menüjében kell állítani, hogy a hangot mivel viszem a megjelenítőre.
Ha hdmi van beállítva, akkor nem világít a decod lámpa. Ha optika van kiválasztva, akkor világít a lámpa. Ha a hdd-ről megy a film, ami közvetlen van usb-vel összekötve a tv-vel, akkor világít a decod lámpa.
Mondjuk, az nem teljesen világos, hogy ha hdmi-n megy át a ps-ről a hang, akkor miért nem világít a lámpa? :F

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1593) XtremLor válasza HurricaNe27 (#1589) üzenetére


XtremLor
őstag

Milyen lejatszot hasznalsz?
Ajanlom a mpchc-t vagy az xbmc-t mind a ketto kimagasloan jo!
Programon belul a hangkimentnek a digitalist jelolod amit hasznalsz,a lejatszoeszkozoknel az digitalis spdif csatorna tulajdonsagokon belul a tamogatott formatumoknal nezd meg bevan e jelole a dolby-dts ha nincs.....

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1594) HurricaNe27


HurricaNe27
csendes tag

a decode akkor is világít ha nem optikai kábellel van osszekotve a géppel hanem mondjuk rca-val?

(#1595) vzoltan válasza varázsgömb (#1592) üzenetére


vzoltan
aktív tag

Na en pont ezt a szitut mondtam samu esten.

Tehat kulso mediaplayerrol HDMIn tvbe majd tvbol optikan z906ba, ekkor nincs decode, samu nem engedi ki.
(Nem enged passtrought hdmi es optika kozott, mig lg tv ugyan ezzel a rendszerrel engedi)

[ Szerkesztve ]

(#1596) varázsgömb válasza vzoltan (#1595) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Ez igaz, de hdd ->usb-vel tv-re kötve működik, úgy kiadja a rendes jelet, decod-ol a z906. A fiúk éppen most nézik a Gru-t, és gyönyörűen világít a decod lámpa. Majd így használjuk, és nem hdmi-vel. :)

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1597) vzoltan válasza varázsgömb (#1596) üzenetére


vzoltan
aktív tag

Orulok, de amikor a haverrol beszeltem akkor a hdmi tv optika z906 osszeallitasrol beszeltem.:)
Vidam 5.1 hallgatast nektek!

(#1598) varázsgömb válasza vzoltan (#1597) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Köszi!.Megvan. :)

Hátha egyszer kijön egy firmware frissítés, ami majd engedi. (Ha szoftveresen van tiltva)
Vagy valaki meghackeli a rendszert... :D
Ha meg hardveresen nem lehet egy ilyen csúcskategóriás tv-nél (ue46es8000), akkor megtehetnek egy szivességet...

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1599) HurricaNe27


HurricaNe27
csendes tag

Valakinek van eladó Z 906-osa?:)

(#1600) varázsgömb válasza HurricaNe27 (#1599) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Hosszú keresgélésre készülj. :)
Akinek van, nem igen fogja eladni, mert ár/érték arányban (szerintem) verhetetlen.
Gyönyörűen szól, és olyan basszusa van, hogy egy robbanásnál remegnek az ablakok, meg az ágy, pedig csak kb.25%-on áll, és a hangerő sincs maxon. :DD
Aki meg eladná, általában olyan sokat kér érte, hogy teszel hozzá egy keveset, és veszel egy zsír újat, ami nincs széthajtva, plusz garis.
Én is hónapokig vadásztam, mire megcsíptem egyet 47-ért. :C

Most gyorsan ránéztem, sem a vaterán, sem az apródon nincs egyetlen eladó darab sem, csak z906-ot keresők. :N

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.