Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) roberto211 válasza dudika10 (#550) üzenetére


roberto211
őstag

Azt nem mondanám hogy rossz:D A topicba a tulajok száma nem ezt mutatja legyen z5500 vagy z906.. Megjelenésnél a z5500-nak voltak persze tipushibái, azthiszem sistergés, meg alapzaj vagy ilyesmi.. De ezt kijavították, és a 2008-2009-es z5500 modellek már egész jók voltak.. Z906-nál ha jól tudom nem volt tipushibája az első szériáknál sem.. :D

Én is a hangjukról.:D Egy z906ot hallgass meg.. Én se hittem ennyire jó, de meghallottam már elhiszem.. D:

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#552) dudika10 válasza roberto211 (#551) üzenetére


dudika10
veterán

Én a hangjukról beszéltem nem a konstrukcióról.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#553) khron78 válasza dudika10 (#550) üzenetére


khron78
őstag

Azért az,hogy rossz kicsit túlzásnak érzem. Egy kicsit tág fogalomnak érzem.
Konkrétan mit jelent nálad az, hogy rossz?

(#554) dudika10 válasza khron78 (#553) üzenetére


dudika10
veterán

Indíts el egy hangszeres zenét, és borzadj el, mert semmi köze nincs a valósághoz. :(
A basszus totál ráül a teljes tartományra még a z906-nál is, a szatelitek dobozhangúak ...

Én filmeknél is szeretem a valósághűséget, a mai divatos tuc-tuc zenéknél valóban tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#555) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Csipogó, fadoboz, valamivel normálisabb erősítő, oszt jónapot. Ennyi lenne az egész. Csak a Logitechnek nem érné meg.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#556) roberto211 válasza dudika10 (#552) üzenetére


roberto211
őstag

Én se a konstrukcióról hanem a hangjáról beszéltem. :D Nézd meg h hogy szól és utána alkoss véleményt ne láthatatlanba meg stb.. Szerintem akinek van mindenki megvan vele elégedve , tökéletesen megfelel szerintem mindenkinek, akinek meg nem tetszik és kulturáltabban leszarozza, annak vagy nincs, vagy sajnos nem engedheti meg magának hogy vegyen(és ezt nem rosszindulatból mondtam). Akinek nem inge ne vegye magára és pont. Abszolút nem csak a mély dominál,. Pont kivan egyensúlyozva hogy szép ,tiszta, hallható magashangja legyen és mellé eléggé dinamikus de ha kell akkor ütős mély . Logitech az mindig is logitech fog maradni akárki akármit is mond. Szerintem senki nem a tuctuc zenéről példálózik, mert kimagaslóan megállja a helyét mind filmek terén, stb..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#557) dudika10 válasza roberto211 (#556) üzenetére


dudika10
veterán

Ugye nem baj, ha ezt a hozzászólást most viccnek veszem? :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#558) roberto211 válasza dudika10 (#557) üzenetére


roberto211
őstag

Ezért mondtam akinek nem inge ne vegye magára. Annak veszed aminek akarod. De szerintem nem vicces, de lehet nincs humorérzékem akkor. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#559) XtremLor válasza dudika10 (#554) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy rendes hazimozirendszerrel nem lehet osszevetni, ahogy a kispolszkit se egy porsheval, de ennyi penzert 5.1 kozott nincs jobb alternativa :N

"Legen...Wait for it...Dary"

(#560) Termi16


Termi16
őstag

Nem tudom dudika10 mi ütött beléd, hogy ide jársz szórakozni.

Nem akarlak megbántani, de pc mellé számteches viszonylatban igen is egy jó rendszerről van szó ennyi pénzért, ki az a hülye, aki egy jó sztereó vagy hm rendszerhez hasonlítja ezt a logit? A termék saját topikjába, azzal együtt hogy nincs is ilyen cuccod és nem is tervezel venni, elég nagy értelmetlenség berontani, hogy márpedig ez egy szar és zenére alkalmatlan...

Nekem is volt Z-5500-am és úgy voltam vele, hogy pc mellé ennyi pénzért bőven megfelel, és jobb, mint sok akkori 5.1-es bögreszett. Nem kell túllihegni a témát, aki akarja és megteheti, az úgyis vesz magának egy komponens rendszert jó pénzért, de attól még a Logitech is egy tűrhető alternatíva.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#562) Turbolada II


Turbolada II
őstag

A Z5500-nak és a Z906-nak sajnos nem igazán van értékelhető magasa. A mély dominanciáját még ki lehet küszöbölni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#563) dudika10 válasza Termi16 (#560) üzenetére


dudika10
veterán

Mindenkinek:
Tévedés ne essék, nagyon sok rendszer szar, a saját rendszerem is az, és tisztában vagyok vele.
Az itteni hozzászólások közt sok hülyeség van és nagyon sok félrevezető.
Sokan nem hallottak jobbat, megveszik, alátámasztják a vásárlást, és kikiáltják a rendszert "tökéletesnek". Ez nem változtat azon, hogy szar, ahogy az sem változtat a dolgon, hogy nem feltétlenül lehet jobbat kapni hasonló áron.
Bár az eredeti árán kis szerencsével például az Edifier kínálatában lehetett sokkal jobbat kapni, nem tudom, most hogy alakulnak az árak, de az 50%-os árral nyílván nem versenyez az Edifier. Ezek mellett az Onkyo is kínált egybeszettet hasonló áron, amit szintén jobb vételnek minősítenék személy szerint, de nem tudom, hogy ezek elérhetőek-e még a kínálatban.
A rendszer kiegyensúlyozottsága szintén nem igaz és félrevezető.
Ezek mellett a hibáival együtt is lehet szeretni.

Ezek mellett azt is megemlíteném, hogy a logitech sosem volt híres a hangminőségről.

Szerintem nyugodtan írhatok a termék saját topikjába negatív kritikát, akár úgy is, hogy nem birtoklom a rendszert, mert előfordulhat akár, ne adj Isten véletlenül, hogy kifejezetten teszt céljából fordult meg nálam a szett. :U
Egy negatív kritika jóval többet ér véleményem szerint, mint 100, nem túlzottan hozzáértő tollból származó ajnározás.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#564) Termi16 válasza dudika10 (#563) üzenetére


Termi16
őstag

De az akkor sem menő, hogy bejössz ide mint vmi messiás és kikiáltod, hogy már pedig ez szar. Amire kitalálták, arra megfelel, aki meg hifis minőséget akar, az nem ilyet vesz. Ilyen egyszerű, neked sem kellene túllihegni itt hülyeségekkel.

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#565) Turbolada II válasza dudika10 (#563) üzenetére


Turbolada II
őstag

Az Edifier S550-es ocsmány kinézetű szett. Akkor sem vennék magamnak, ha szebben szólna mint a Z5500. Inkább valami HK AVR 142+ JBL SCS 178 kombó. Nem is lenne sokkal drágább.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#567) dudika10 válasza Turbolada II (#565) üzenetére


dudika10
veterán

Szerintem meg a z5500 ocsmány. A 906-os már sokkal szebb, de az Edifier S550/750 még szebb. Még szerencse, hogy szubjektív. :P
Hasonlítsd össze a szateliteket... ;)
Az általad említett JBL szett is egy másik kategóriában versenyez már. :K

(#566) prokxy: [moderálva]

[ Módosította: Barthezz2 ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#568) Turbolada II válasza dudika10 (#567) üzenetére


Turbolada II
őstag

Tíz évvel ezelőtti retró kinézete van, a hőskor 5.1-es szettjeit idézi. A fadobozos Geniusnak vannak szép dobozai.

Az S550 mélynyomója úgy néz ki mint a hányás. A pod is ocsmány. A többi oké. :)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#582) khron78 válasza dudika10 (#581) üzenetére


khron78
őstag

Akkor mondjál alternatívát 100k-ért!
Én meg világosan leírtam, hogy nem pc-vel használom!
Szart meg ingyen is találni, tele van az utca.

(#583) dudika10 válasza khron78 (#582) üzenetére


dudika10
veterán

Onkyo AVX-380
Onkyo HT-S3305
Onkyo HT-S3405

100-105k környékén beszerezhetőek. Kezdjük azzal, hogy ezek legalább dokumentálva vannak.
Sajnos a hazai ~monopol helyzet miatt az Edifier-ek ára 30-50%-ot ugrott, így azok itthon nem alternatívák jelenleg.

Ha a használt piacot is nézzük, akkor hasonló áron kis szerencsével kategóriákkal feljebb mehetünk. :K

Egyébként én nem látom, hogy hol írtad, hogy nem pc-n használod. :B

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#588) Matrixka


Matrixka
tag

Na most akkor mi van!

Döntsétek már el hogy jó e a logitech z906 vagy sem? :R :W

(#589) saril válasza Matrixka (#588) üzenetére


saril
senior tag

természetesen aki ilyet vesz tudja hogy mit vesz, én tudtam, tehát engem nem ért meglepetés nekem elég! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#597) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Mielőtt tovább fajulna a dolog: A negatív kritika is kritika, nem kell egyből elüldözni azt, akinek nem a személyes kedvence a topik tárgya. Ugyanakkor mind a negatív, mind a pozitív kritikát kezeljük a helyén, egyiket sem kell túlzásba vinni, bizonygatni, sem pedig az ide tévedő személyeknek egyoldalúan, tényként közölni a saját véleményünk!

Ha vitáztok, érvekkel alátámasztva, és normális hangnemben is lehet!

Ennélfogva ezt a dolgot itt és most pihentessük is kicsit! Egyelőre csak hozzászólásokat töröltem, de ha folytatódik, az eddigi személyeskedők remélem nem akarják hasonló stílusban továbbvinni a dolgot!

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#598) super!!! válasza dudika10 (#563) üzenetére


super!!!
csendes tag

figyeld filmeknél- hangeroben és hangminoségben a z 906 szarráveri az 5.1 es kompact házimozi szetteket pl Sony,Philips stb!!!és joval drágábbakat!!!hallottam a saját fuleimmel!!!aki ennél jobbat akar az vegyen kulonállo konponenseket min 500 000 forintért!ja én zenét NAD CUCCOKON HALLGATOK+XAVIAN HANGFALAK+VAN DEN HUL KáBELEZéS úgy hogy kulombséget tudok tenni egy szar és egy nem szar kozott.éa a THX nem átverés benne! és nem pc vel használlom:(((

[ Szerkesztve ]

(#599) dudika10 válasza super!!! (#598) üzenetére


dudika10
veterán

Csak a végére reagálnék, mert ez is egy gyakori félreértés:
A THX plecsninek elég sok változata van.
A legtöbb esetében azonban, sajnos csak pénzt kell lerakni az asztalra. :(
(Remekül mutatja ezt például az is, hogy a z2300 is megkapta annó, ami eléggé viccessé teszi a plecsnit.)
Leszögezném, hogy ezt nem én találtam ki, nyugodtan utána lehet olvasni.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#600) super!!! válasza dudika10 (#599) üzenetére


super!!!
csendes tag

TUDOM NE AGGÓDJ...
:K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.