Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) HurricaNe27 válasza varázsgömb (#1600) üzenetére


HurricaNe27
csendes tag

Hát veszem észre hogy sehol sincs és nincs is mindenkinek z906osa de használtan vetted 47ért?:)
Volt néhány eladó apródon de azok is gyorsan elkellnek és általában 60ért árulják mikozbe 78ért megveszem ujonnan:D

(#1602) saril válasza HurricaNe27 (#1601) üzenetére


saril
senior tag

mélyszegénységben 18 ezer is vízválasztó :DDD amúgy meg a bejáratás is megvan oldva egy használtal

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1603) varázsgömb válasza HurricaNe27 (#1601) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Minden áldott nap végignéztem a hírdetéseket. Decemberben, egy péntek esti napon rakta fel a srác az apródra. Nem voltam szégyenlős, szombat reggel negyed kilenckor felhívtam. 55-re tette fel. Elég jó a beszélőkém, ráadásul megéreztem, hogy ingatag jellem, ezért sikerült lealkudni 47-ig, bár többet is adtam volna érte. :D 9-kor már nálam volt a cucc. :DD Óriási malacom volt. :C

A hab a tortán, hogy egy elég precíz srácé volt, aki mindenére nagyon vigyázott. Dobozában adta, minden hangszóró egyesével becsomagolva a saját kis zacsijában. :)

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1604) saril válasza varázsgömb (#1603) üzenetére


saril
senior tag

hehe én is megtartottam a dobozát meg a zacskókat :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1605) varázsgömb válasza vzoltan (#1597) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Jé, egy újabb felfedezés! :U
A jó múltkor a tv hd adásokról is beszélgettünk, meg a térhatásokról, és hogy szerinted ezek nem azok.
Mint akkor említettem kábeles upc-s vagyok.
Nos, nem tudom milyen jel jön a kábelen, de nyomogattam a gombokat, és a tv-n átállítottam a kimenetet pcm-ről dts neo 2.5-re, erre kigyulladt a decod lámpa. :)

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1606) vzoltan válasza varázsgömb (#1605) üzenetére


vzoltan
aktív tag

:C
nekem tvn sajnos a decode sosem vilagit

(#1607) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Sziasztok!

Mennyire érdemes ilyet vásárolni egy 2mx3,5m es szobába?
Mik a tapasztalatok vele? Látom, hogy ez egy 2011 es rendszer, akkor hamarosan jön az új?
Érdemesebb lenne azt megvárni?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1608) gxyb válasza Kabel15 (#1607) üzenetére


gxyb
aktív tag

Én 2.6x4.2-es szobában használom. Nyugodtan vedd meg. Számítástechnikai cuccoknál nem szokták ajánlani a várakozást.

(#1609) Kabel15 válasza gxyb (#1608) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Egyenlőre tervben van. Majd jövő hónap végén talán. Vagy hátha lesz addig valami nagy akció. Most olvasom a fórumot előröl. Elég sok probléma volt vele akkoriban. Most értem a 40% kupon részhez.
Jó lenne ha most is lenne egy ilyen. Mert őszintén 80k-t sajnálok rá. Talán ha olyan 55-60k környékén lenne.
És akkor 100 ból kijönne a média lejátszó + ez a set is. Nemrég volt az MM ben Logitech akció. De akkor még nem gondoltam, hogy nekem ilyen rendszer kéne.
A másik amin el kell gondolkodnom, hogy sikerül e szobát cserélnem. És akkor már 3,5mx3m es lenne, viszont az a fal meg szomszédos egy másik házzal, ráadásul közös tető is van. Én pedig csak azért nem fogom hajnali 11 kor lehalkítani Godzilla-t mert ők aludni akarnak :D Szóval vagy marad ez a 2mx3,5m vagy ki kell találni valamit.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1610) varázsgömb válasza Kabel15 (#1609) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Ha hajnal kettőkor olyan hangerővel hallgatod, ahogy egy ilyen filmet kell,(ahogy én is szoktam :D ), akkor tuti ki fog ugrani a pizsijéből a szomszéd, annyi kakaó van ebben a cuccban. Én is szeretem hangosan nézni az akció filmeket, (ha robban valami, akkor az ne csak pukkanjon, hanem remegjenek a falak, mint a valóságban :DD ),de még soha nem kellett fullra feltekerni.
A kezdeti gyerekbetegségekkel ne foglalkozz, ez minden új termékkel előfordulhat, mára már kiforrotta magát.
Különben is erre való a gari. :)
Vedd meg bátran, nem fogsz benne csalódni! Sőt!

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1611) Kabel15 válasza varázsgömb (#1610) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Köszönöm. Már csak egy akciót kéne megcsípni? Vagy az új logitech eszközök mikor szoktak jönni? 2014 es széria, vagy nem tudom hogy, hogy jönnek, szóval lehet hogy mondjuk az új gamer egereket nem jelentik be headset ekkel. Szó mi szó. mikor várható ár csökkenés? Vagy honnan tudnám beszerezni 50-60k környékén újonnan garival?

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1612) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Még 1 kérdés.
Egy Mede8er Med600x3D hez szeretném majd kötni a rendszert. Ez így jól fog működni? Optikai kábelre gondoltam. Olvasgatok itt vissza fele és hangkártyákról beszéltek. Elég drága mind a 2 eszköz és ha már kiadok érte pénzt akkor tényleg ki szeretném hozni a maximumot ebből a pénzből.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1613) varázsgömb válasza Kabel15 (#1612) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

A z906-nál áresésre ne igazán számíts, nem nagyon mozog az ára. Az 50-60-at újonnan felejtsd is el. :( Használtan megy 60 körül.
Nekem ps3 és tv van rákötve optikával. Tökéletes. Gondolom a média lejátszókkal is megy, mert nem emlékszem, hogy valaki is panaszkodott volna rá.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1614) Kabel15 válasza varázsgömb (#1613) üzenetére


Kabel15
aktív tag

2011 es bejegyzésben olvastam, hogy 40% kupont kaptak páran. Hátha lesz megint. Vagy foci VB miatt hátha MM ben lesz valamilyen 20% kedvezmény minden tévére és audió eszközre. Nem tudom :/
De várok egy kicsit még. Amúgy is ki kéne festeni a szobát meg át kell építenem 1-2 bútort mert jelenleg sehogy sem fér be a tévé a számítógép meg az ágy a szobámba :D

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1615) gxyb válasza Kabel15 (#1612) üzenetére


gxyb
aktív tag

Ezen a Mede8er Med600x3D lejátszón nincs 5.1-es analóg kimenet, optikán és coaxon meg nem mennek át a HD felbontású audio sávok tudtommal!

(#1616) XtremLor válasza gxyb (#1615) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem mennek at az tuti, csak a hdmi tamogatja, viszont ennek a hianyat nem fogod eszre venni.
A terhangzas meg lesz, szepen fog szolni a Dts-hd eseten a (core mag) dts, TrueHD-nal szinten zenesz DD, mind 5.1-ben szolal meg.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1617) Kabel15 válasza gxyb (#1615) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Hmm. Én azt hittem, hogy ez az optikai kimenet a csúcs jelenleg, hogy ez mindenre képes :D
Végül is HDMI vel rá tudom vinni a tévére és onnan talán tovább a Z906 ra. Csak szerintem a tévé nem tudja továbbítani. (Sony W805.)

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1618) gti16v válasza varázsgömb (#1587) üzenetére


gti16v
őstag

én is valamelyik nap megnéztem a Gravitációt...éreztem amit írtál...

most belenéztem a John Rambo (2008) film egyik jelenetébe ( 1:10) től na azért ott szépen dolgozik a mély :-)

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1619) Kabel15 válasza varázsgömb (#1587) üzenetére


Kabel15
aktív tag

Ezt egy média lejátszóval is el lehet érni?
Én is pont ezt várom tőle amit te most itt leírtál. Csak nekem lenne egy média lejátszó is közbe iktatva.
Optikával lenne rákötve a Z906 ra.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1620) varázsgömb válasza gti16v (#1618) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

:DD

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#1621) gti16v válasza varázsgömb (#1620) üzenetére


gti16v
őstag

Szegény fickót úgy szét lőtte,hogy az elszállításhoz egy vödör is elég volna :)

[ Szerkesztve ]

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1622) szotyesszor válasza gti16v (#1621) üzenetére


szotyesszor
csendes tag

én is szeretnék beruházni a nyáron egy z906-ba viszont a "forrás" egy ősrégi gép lenne ami már csak netezni jó, ehhez egy külső hangkártyára gondoltam viszont ezek elég húzósak (egy asust néztem 26-ért), és kizárólag zenehallgatásra használnám. véleményt, segítséget szeretnék kérni hangkártya ügyben , és h milyen vezetékkel kössem össze (nem vagyok túl tapasztalt a téren eddig csak sima jack 3.5 kábelt használtam)
hálás lennék ha küldenétek linkeket hozáá

(#1623) n000rbi válasza szotyesszor (#1622) üzenetére


n000rbi
senior tag

Én egy ilyen usb-s hangkártyát használtam laptophoz Z906-tal, optikain összekötve, DTS passthroughval szépen szóltak a filmek.

[ Szerkesztve ]

(#1624) Freezee válasza szotyesszor (#1622) üzenetére


Freezee
senior tag

Én egy külső sound blastert használtam még a z5500 hoz is és szépen szólt semmi gond nem volt vele. Viszont jó lenne tudni mi az "ősrégi" fogalma mert van alap követelmény a külső hangkártyához is.

ilyen : [link]

[ Szerkesztve ]

(#1625) XtremLor válasza szotyesszor (#1622) üzenetére


XtremLor
őstag

Ird le milyen lapod van, lehet nem is annyira oreg az az "oreg"! ;)
Digitalis kiment ha van rajta, legyen az optika, vagy coax akkor elso korben arra kosd! Lehet a lapon van tuske erre a celra...jobb megnezni, regen nem sajnaltak le ezeket.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1626) szotyesszor válasza Freezee (#1624) üzenetére


szotyesszor
csendes tag

köszi a gyors reagálást
1 válaszoló: a xonar u1-ről elég negatív véleményeket láttam, és bocs hogy ilyen tudatlan vagyok, de mi az a DTS passtrough?
2 válaszoló: nem tudom milyen az alaplap,de usb 2.0 van rajta, 2gb ram, egy intel celeron proci 1mag, 2.6ghz
32bites win7, az rendesen fut a gépen viszont legjobb játék ami elmegy rajta az az nfs underground2 :P
viszont szükség esetén tudok használni egy újabb laptopot(acer) 4gb ram,nvidia gt630 vidikártya, intel proci 2mag,2,4 ghz (bár még i3 előtti)

és egyébként hol ajánljátok megvenni?
5 éve nyúzok egy olcsóbb logitech hangfalat ami nem túl népszerű azt a logitechtől vettem online.
egyszersem kelett a garit használni hihhetetlenül imádom a hangfalat, csak most már valami jobbra vágyom
megnéztem z906-ot a hivatalos oldalon(+ugye még hangkártya is kell) brutálisan drága :Y (128000ft)

[ Szerkesztve ]

(#1627) szotyesszor válasza szotyesszor (#1626) üzenetére


szotyesszor
csendes tag

a gépemen csak analógok vannak(3)
de a külső hangkártya az usb-s nem?, és az a lényeges h azt hogyan kötöm össze a z906-al nem?

[ Szerkesztve ]

(#1628) szotyesszor válasza szotyesszor (#1627) üzenetére


szotyesszor
csendes tag

bocs, h magammal beszélgetek
asszem sikerült kibogoznom a szálakat

tehát veszek egy z906-ot (remélem segítetek honnan)
veszek egy asus xonar u7-et (http://www.pcaxe.com/slike/hardver/audio-video-karte/ASUS/Xonar_U7/slike/ASUS_Xonar_U7_27.jpg)ezt usb-vel bedugom a gépbe és a képen látható piros és fehér csatrikba beledugok egy ilyen kábelt http://www.hififutar.hu/index.php?P=1&K=3&FK=108&AK=238&ID=6031#prettyPhoto
a másik végét pedig szintén a piros,és fehér csatikba a mélynyomón (http://article.tech-labs.ru/img/article/31226/Logitech_z906_back_view.jpg)

így lesz a legjobb a hangminőség nem? :C

[ Szerkesztve ]

(#1629) Freezee válasza szotyesszor (#1627) üzenetére


Freezee
senior tag

Igen

az USB hangkártyára kötöd a Z906-ot. Van digitális és analog kimenete is. Bármelyikkel használható. Olvasd el a hivatalos honlapon hogy mi a minimum ami kell neki nehogy gond legyen miután megvetted. Ha jól emlékszem én annó 15.000 Ft ért vettem.

(#1630) szotyesszor válasza Freezee (#1629) üzenetére


szotyesszor
csendes tag

neked is u7-van? milyen?
én most 27-ért láttam

nem igazán találom a gépigényét

[ Szerkesztve ]

(#1631) Kabel15


Kabel15
aktív tag

Ha már bele vágtuk egy hangkártyás témába, asus p8h67 alaplap belső hangkártyája elég lehet?
Opticai kimenet van rajta. És ha jól emlékszem 7.1 et is tud.

Asus P8H67 / Asus GTX 750Ti / Intel I5 2500 / Kingston fury hyper 2x4gb

(#1632) XXArcAngelXX


XXArcAngelXX
tag

Sziasztok!

Mivel látom ebbe a topikban sok z906 tulajdonos van ezért gondoltam ide írok.

Adva van a számítógépem. (Adatlapomon) Illetve rendelkezem egy PS!-el is. Ezeket akarom rákötni a z906-ra.
Egy héten belül kerül hozzám a cucc, felújítás költözés miatt. Nem vagyok nagy audiofil, és nem tudom hogy a külömböző csatlakozási típusok közül mit mivel kössek a z906 dobozára. (a PS4 eddig kiválóan működött optikai kábellel).
Ami még szintén fontos: Játék miatt fejhalgatót is használok, tehát ha olyanok a körülmények hogy ne érezze magát a harcmezőn az egész szomszédság akkor füles on.

Hangkártyák közül (ez most fizetéskor kerül majd a gépbe) a következőkre szűkítettem le a kört:

Creative Z, esetleg X-Fi Titanium HD
Asus Xonar Essence STX, vagy Poebus Solo.

Szeretnék annyival előre gondolkodni hogy 7.1 hangkártyában gondolkodom, ha később váltanék hangrendszert.

Egyik itteni PH!-s kolléga azt ajánlotta hogy a koax adja a legjobb audo jelet. Mi a véleményetek?

The brightest flame casts the darkest shadow... Let the Universe Burn!!! BattleTag: Gabriel#21210

(#1633) aram01


aram01
nagyúr

Hali srácok kéne nekem is egy(aki eladja szóljon, persze csak jó állapotú érdekel) így használnám:
3d-s smart tv-be pendrive bedug,tv hangfallal összekötve (optikai kábel) és kész
működne így a dolog?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1634) aram01 válasza aram01 (#1633) üzenetére


aram01
nagyúr

MM-ben 93899ft :Y

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1635) HurricaNe27 válasza aram01 (#1634) üzenetére


HurricaNe27
csendes tag

MM-be meg ne vedd mert 2x olyan drága.
pl kompker 79k

(#1636) HurricaNe27


HurricaNe27
csendes tag

Kabel15: Ha nem vagy "vájtfülü" tökéletes választás bár még a vájtfülüeknek is ajánlani lehet:)
Szerinten vedd meg:)

[ Szerkesztve ]

(#1637) rolixyz


rolixyz
tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a két első hangfalat kicserélhetem vajon két Sony ss-ms442(8ohm, 120w, Sensitivity level: 84 dB (1 W, 1 m)) típusúra?
Bírni fogja a szett erősítője, vagy ne erőltessem?
Rövid időre kipróbáltam, szóltak szépen, kérdés hogy meddig bírná :D

[ Szerkesztve ]

(#1638) n000rbi válasza aram01 (#1634) üzenetére


n000rbi
senior tag

Ez változó, pl. a debreceni MM-ben 75k vagy 79k, nem is tudom.

(#1639) aram01 válasza n000rbi (#1638) üzenetére


aram01
nagyúr

rendeltem, 85k-ért szombaton lesz itt, akárhogy számoltam ha elmegyek érte akkor is annyi a benzin miatt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1640) Webhun


Webhun
tag

Sziasztok!

Szeretnék beruházni egy hangfalrendszerre a közeljövőben. A jelenlegi Trust 1600p 2.1-es hangfalamat akarom lecserélni. Sajnos nem sokat tudok a témáról, ezért gondoltam ide fordulok segítségért.

A keret kb. 100 ezer forint, de nem baj, ha ezt egy kicsit túllépem. Legtöbbet játékra használnám, de sokat hallgatok zenét ill. nézek filmeket is. Hangkártyára is szükségem lenne, most egy alaplapi van (ASROCK B75 Pro3). Melyiket javasolnátok? Érdemes jelenleg ilyen hangfalat vásárolni, vagy másikat ajánlnátok ebben az árkategóriában?

(#1641) saril válasza rolixyz (#1637) üzenetére


saril
senior tag

nem fogja vinni az erősítő le fog kapcsolni 6 ohm-os hangfalakat köss rá úgy esetleg :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1642) rolixyz válasza saril (#1641) üzenetére


rolixyz
tag

Sajnos az nincs kéznél :D Eszerint a gyáriak 4 ohmosak?

Én úgy olvasgattam, hogy ha a hangfal impedanciája magasabb mint az erősítőé, akkor nem lehet komoly gond, fordítva viszont veszélyes az erősítőre nézve.

(#1643) XtremLor válasza rolixyz (#1642) üzenetére


XtremLor
őstag

Igen 4ohm-os a gyari, nem rizikoznek en se, az ordog nem alszik :DDD
A melegedes nyugodtan jelentkezhet...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1644) aram01


aram01
nagyúr

bejáratáshoz van valami jó tanácsotok?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1645) aram01 válasza aram01 (#1644) üzenetére


aram01
nagyúr

jah még valami: állványt milyet érdemes venni hozzá?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1646) szotyesszor válasza aram01 (#1645) üzenetére


szotyesszor
csendes tag

én arra gondoltam h egyszerűen kis polcokat csinálok neki, és így bármikor le lehet venni

(#1647) aram01 válasza szotyesszor (#1646) üzenetére


aram01
nagyúr

az a baj, hogy nekem mobilnak kell hogy legyen

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1648) XtremLor válasza aram01 (#1644) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem kell nagyon tul misztifikalni, ne hajtsd meg nagyon 1-2 hetig(50-60%) , normal hasznalat mellett bejaratodik az magatol is, igy tuti nem lesz gond!
Allvany: Gondolom akkor allo kell nem fali, ha mozgathato kell legyen: vogels vls szeria amik nem rosszak
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1649) aram01 válasza XtremLor (#1648) üzenetére


aram01
nagyúr

tetszik amit linkeltél, szerinted ezek jók lennének nekem? holnap jön meg a cuccom és még azt sem tudom milyenek :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1650) XtremLor válasza aram01 (#1649) üzenetére


XtremLor
őstag

Csavart kell hozza venni, a keresobe ha beirod "csavar", meglesz a pontos meret, es meg a bolt is hol lehet kapni. :K Irtak mar paran melyik boltban kaphato vagy egy esztergas ismeros sor, csoki araban :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.