Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Black Dragon válasza saril (#300) üzenetére


Black Dragon
addikt

Nekem a 3.-on van, de szerintem a 4.-re kötném, akkor is minden oké lenne.

(#302) saril válasza Black Dragon (#301) üzenetére


saril
senior tag

ezekszerint nekem a 3. optikai bemenetem rossz, tehát garos 8-)

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#303) Black Dragon válasza saril (#302) üzenetére


Black Dragon
addikt

Meglehet.:K

(#304) wariror válasza Black Dragon (#298) üzenetére


wariror
tag

Köszönöm uram, remélem egy közelebb esö
Media-ban találok!

[ Szerkesztve ]

(#305) saril válasza Black Dragon (#303) üzenetére


saril
senior tag

képzeld el nem hagyott nyugodni a 3-as optikai bemenet, mivel neked működik, mondom belenézek az aljzatba a sub-nál és volt benne egy műanyag forgács :DDD gondolom a gyártás során ottmaradt.... ilyet?!
mostmár müxik :C :C :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#306) Black Dragon válasza saril (#305) üzenetére


Black Dragon
addikt

:DDD:DDD

Azigen, akkor a probléme megoldódott. :))

(#307) saril válasza Black Dragon (#306) üzenetére


saril
senior tag

sokkal jobb a hangminőség optikán mint analógon, nem akartam elhinni! :Y

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#308) Black Dragon válasza saril (#307) üzenetére


Black Dragon
addikt

:P Én már a kezdetek óta optikán használom, eszméletlen hangzása van az tény.:K

(#309) nevo válasza Black Dragon (#308) üzenetére


nevo
aktív tag

én két órát használtam a gyári kábeleivel, aztán rögtön lecseréltem optikára :) nem hittem volna hogy ennyit számít :)

(#310) LJ.


LJ.
tag

Srácok, nem nagyon vagyok otthon az optikai kábelek terén, szóval mivel ennyien írtátok hogy jobb a hangminőség optikai kábelen, gondoltam inkább hanyagolom az analóg gyári kábeleket. Viszont milyen optikait tudtok ajánlani? Egy Asus Xonar hangkártyám van.

(#311) super!!! válasza nevo (#309) üzenetére


super!!!
csendes tag

HELLO.OPTIKáN KíVUL VAN EGY MáSIK RéGEBBI DIGITáLIS áTVITEL IS.EZ A DIGITáLIS KOAXIáLIS KáBEL.éN EZT HASZNáLLOM MáR 7 éVE.ITT A KéT KáBEL ROVID LEíRáSA: TOSLINK Optikai digitális csatlakozó
Digitális Optikai Kábel.A digitális jel optikai formában való továbbítására alkalmas csatlakozótípus. Az optikai csatlakozón ugyanaz a jel kerül továbbításra, mint a koaxiális változaton, de valamivel gyengébb hangminőséget biztosít. Ennek oka az, hogy mivel mind a DVD-játszó, mind a az erősítő belső jelfeldolgozása elektronikus, ezért az optikai jelátvitelhez először egy elektromos-optikai, majd a fogadó oldalon egy fordított átalakításra van szükség. Az optikai jelátvitel alkalmazása csak akkor jelent előnyt, ha nagy távolságra (több mint 4-5 méter) kell a jelet továbbítani. Digitális Koaxiális Kábel.A digitális jel elektromos formában való továbbítására alkalmas csatlakozótípus. Átvitelére árnyékolt vezetéket és RCA csatlakozót használnak, ezért nevezik koaxiális digitális csatlakozónak. Jelölése általában narancssárga. Mivel a digitális jel alkalmas a kétcsatornás sztereo vagy akár a többcsatornás térhatású hang átvitelére, egyetlen kábel elég továbbításához. A koaxiális jelátvitelnél azonban nem mindegy, hogy milyen kábelt használunk. A 75 ohmos koaxiális kábel kialakítása ugyanis befolyásolja az elektromos jelátvitelt, így kihat a hangminőségre.Minél rövidebb annál jobb/+jó márka!!!pl:Audioquest (minimumVDM-X 1m 34 euro)

(#312) saril válasza LJ. (#310) üzenetére


saril
senior tag

én most adtam el pont e-miatt az asus xonar d1-esemet mert az alaplapomon is van optikai kimenet így az asus feleslegessé vált optikaiban az alap kábel a toslink amit vegyél sztem :)

szerk: B.Ú.É.K. amúgy mindenkinek! z906-al kezdtem az új évet :C

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#313) Crank822


Crank822
tag

sziasztok, lenne egy kérdésem az AUX és az ANALÓG Között mi a különbség ? egyforma vagy eltér egy mástól?

beyond...

(#314) ireg004


ireg004
csendes tag

Sziasztok! most vettem karira egy Z906-ot de kéne hozzá fali konzol. nem tudtok ajánlani valamit ?

(#315) saril válasza ireg004 (#314) üzenetére


saril
senior tag

Vogel's VLB 500

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#316) super!!! válasza ireg004 (#314) üzenetére


super!!!
csendes tag

Vogels vlb 500.1 pár 12 euro.vannak hozzá csavarok is!

(#317) saril válasza Crank822 (#313) üzenetére


saril
senior tag

aux az egy bemenet fajta az aux maga is analóg jellel működik a digitális jel az spdif

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#318) ireg004


ireg004
csendes tag

Kösz!

(#319) ireg004


ireg004
csendes tag

Kösz!

(#320) LJ.


LJ.
tag

Annyiban tudnátok segíteni, hogy ehhez a fali tartóhoz kell-e még külön beszetezni valami csavart amivel ráfogatom? És egy készletben csak egy darab van, vagy egy pár?

(#321) n000rbi válasza LJ. (#320) üzenetére


n000rbi
senior tag

Egy nagyon picit olvass vissza légyszi...

(#322) LJ. válasza n000rbi (#321) üzenetére


LJ.
tag

Nos, visszaolvastam, sorry de átsiklott a szemem azon a pdf-en amiben le vannak írva a tartozékok. Viszont az számomra nem derült ki, hogy akkor milyen csavar is jó pontosan. Ki tudta valaki találni hogy metrikus méretezésben ez melyik fajta valójában? 1/4"-20 X 1/2"

Csak mert közben rájöttem, hogy egyedül csavar kéne a felfogatáshoz, konzol nem.

(#323) ireg004


ireg004
csendes tag

És ilyet hol lehet kapni?

(#324) saril válasza ireg004 (#323) üzenetére


saril
senior tag

www.google.hu ---> Vogels vlb 500
és tessék :C

ugye milyen hihetetlen?! ;]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#325) Bobby81 válasza LJ. (#322) üzenetére


Bobby81
tag

El kell, hogy szomorítsalak. Ez collos menet és nem tudod metrikusra átváltani!!! Lehet 1/4-20 x1/2 csavarokat kapni a megfelelő boltokban. Próbálkozz azzal, a metrikust meg nehogy megpróbálja beleerőltetni valaki, csak károkozás lesz a vége.

Remélem segítettem.

(#326) N3gro


N3gro
aktív tag

Tudna valaki privátban küldeni 40%-os Logitech kupont? :B

(#327) saril válasza N3gro (#326) üzenetére


saril
senior tag

az általában csak egy napra szól, aznapra mikor megkapod :(((

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#328) Matrixka


Matrixka
tag

Valakinek csinált már olyat a logitech Z906 hogy nagy hangerőnél a mélynyomó kikapcsol és csak akkor megy megint ha ki és bekapcsolod a rendszert.
A hangszórók szólnak akkor is ha a mély kikapcsol.

(#329) n000rbi


n000rbi
senior tag

Valószínűleg a túlmelegszik... van elég hely neki szellőzni? (nekem minden irányban kb 15-20cm van)

(#330) saril válasza Matrixka (#328) üzenetére


saril
senior tag

én is a túlmelegedésre tippelek

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#331) Matrixka válasza n000rbi (#329) üzenetére


Matrixka
tag

elég jól szellőzik de nem volt tűz meleg meg lehetett fogni:(

(#332) Bobby81


Bobby81
tag

Sziasztok!

Külön lehet állítgatni a Z906 hangszóróit? Értem ez altt, pl ha az egyikhez közelebb ülök mint a másikhoz. Nem számítógépen gondol, hanem pl ha rákötöm a tvre?

(#333) Matrixka válasza Bobby81 (#332) üzenetére


Matrixka
tag

igen de csak párban és a mélyt lehet külön.

(#334) XtremLor


XtremLor
őstag

Sziasztok

Megéri beruházni erre a csodára most? :D
Rossz tapasztalatok vannak e? fentebb látok egy két problémát, de ez még belefér a z5500-nál is voltak, garancia meg ugy is van. Nem akarok 200 ezret kiadni most hangcucciért nem állok olyan jol jelenleg....ezért gondolkodok z906-ban.

Csaba

"Legen...Wait for it...Dary"

(#335) saril válasza XtremLor (#334) üzenetére


saril
senior tag

Hello!

Szerintem megéri!

Én egy hónapja használom lassan az enyémet, nem találtam rajta fogást. Optikai kábellel használom, nekem a mély mivel kis szobában vagyok túl sok ezért 40-50%-on szokott lenni de a z-5500 hoz képes a mély javult! dinamikusabb és feszesebb lett erőteljesebb, sosem szerettem a brummogást igazából már a z906 nem is csinálja.

A vezérlő konzol pedig letisztult könnyen átlátható és állítható.
Szatelitek alján zongora lakk fekete tapadós gumicsík van a biztos állásért de ha falra akarod szerelni annak is megvan a profi lehetősége.

Egyszóval minden adott!

üdv: saril

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#336) XtremLor válasza saril (#335) üzenetére


XtremLor
őstag

Köszönöm szépen, akkor körbenézek hol találok jo áron egy példányt.

Designra jobban tetszik mint a z5500, letisztult formavilág semmi csicsa, egyszerű fekete pont ahogyan én szeretem. A falra menne, ahogy olvastam 2 pár vogels és meg is van oldva, vagy egy kis barkácsolás, optikai kábellel használnám én is xfi-vel párosítva(alaplapon nincs). Film, zene(klasszikus, elektronikus), néha egy kis játék, bőven elégnek kell lennie.

Még egyszer köszönöm.
Csaba

"Legen...Wait for it...Dary"

(#337) saril válasza XtremLor (#336) üzenetére


saril
senior tag

sikeres vásárlást

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#338) super!!! válasza Matrixka (#328) üzenetére


super!!!
csendes tag

Szeva.a basszus szintje fullon volt?mert így jobban erolkodik a rendszer

(#339) Bobby81 válasza Bobby81 (#332) üzenetére


Bobby81
tag

Hát nem jó hír, hogy egyesével nem lehet állítgatni a hangszórók hangerejét.

Ennyi pénzért nem éri meg inkább egy 5.1 szettet venni egy erősítővel. Kicsivel lenne csak drágább.

(#340) XtremLor


XtremLor
őstag

Üdv

Még egy kis help. kellene vétel előtt.
A garancia hogyan működik a logitechnél?
Olvastam hogy nincs szerviz, inkább cserélik.
Külföldről akarok venni és kicsit félek nehogy baj legyen.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#341) N3gro válasza XtremLor (#340) üzenetére


N3gro
aktív tag

A garanciát a magyarországi telefonos ügyfélszolgálaton tudod intézni. Én csak jókat hallottam róluk, külföldről is nyugodtan megrendelheted, mert azt ugyanúgy intézik a magyar ügyfélszolgálaton.

[ Szerkesztve ]

(#342) XtremLor válasza N3gro (#341) üzenetére


XtremLor
őstag

Rendben akkor hétvégén megrendelem, annyi benne a rossz hogy western unionos átutalás kell, azt meg itthonról nem tudok, otp-hez be kell mennem hétfőn.
Kupont nem tudtam szerezni pedig kajtattam, akkor a logitechtől vettem volna:)

Thx

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#343) super!!!


super!!!
csendes tag

üdv.ha a z 906 hoz vennék külön minőségi hangszorokábelt azzal nyernék egy csöpnyi :F javulást a hangminőségen?

(#344) saril válasza super!!! (#343) üzenetére


saril
senior tag

nem

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#345) Juvee


Juvee
csendes tag

Üdv. Nincs valakinek esetleg 40-50%-os logitech kupon kódja amit nem használ fel?

(#346) Degerg válasza Juvee (#345) üzenetére


Degerg
csendes tag

Sajna nekem nincs,off: egyebkent igy, ezzel, tenyleg jobban jarsz... ;)

(#347) Juvee


Juvee
csendes tag

20%-os van,de az bárkinek lehet aki regisztrál. Köszi, remélem sikerült elpasszolni:)

(#348) super!!!


super!!!
csendes tag

Helo.a haverom a minap a z 906-os satelitekbe rakott egy kevés (csillapító gyapjút)Na most én nem tudom hogy ez jo vagy rossz megoldás.O azt mondta hogy ez segít az állohullámok csillapításában :F

(#349) Degerg


Degerg
csendes tag

Am kinek lehet 40 50%-os?
Mit kell ahhoz tenni, elerni?

(#350) saril válasza super!!! (#348) üzenetére


saril
senior tag

az önrezgését csökkentette ezáltal a müanyag doboznak szóval jó ötlet majd egyszer én is megcsinálom

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.