Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) XtremLor válasza Integrator (#1250) üzenetére


XtremLor
őstag

Tobb kimenet akkor elonyos ha mast is akarsz rakotni, pl egy sztero erosito+ z906.
xonar dx, es egy xfi gamer fatality pro-m volt ameddig z906 hasznaltam, jo valasztas lehet mind a ketto, szemely szerint az xfi hangja nekem jobban tetszett az volt az en vilagom.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1252) Integrator válasza XtremLor (#1251) üzenetére


Integrator
aktív tag

Az adott hangkártyára csak ez a Z906 lesz rákötve. A minőség miatt kérdeztem, hogy van-e jelentősége a digitális kimenetnek (TOSHLINK), vagy ugyan azt érném el a jack dugós módszerrel?

(#1253) XtremLor válasza Integrator (#1252) üzenetére


XtremLor
őstag

Hangkartyat ha veszel az analog // jack dugot kell amugy is hasznalni, parszor le volt mar irva, rajzos illiusztracio is volt mar... ;] a dedikalt hangkartyaban jobb dac van, mint a z906-ban roviden.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1254) Integrator válasza XtremLor (#1253) üzenetére


Integrator
aktív tag

parszor le volt mar irva, rajzos illiusztracio is volt mar

Ez simán elképzelhető, de se energiám, se kedvem nincs 1251 hozzászólást átolvasni, hogy megleljem azt az egyet, főleg úgy, hogy keresni sem tudom, hogy kellene rá, mivel nem értek hozzá. Erre való a fórum, azért vagyok/vannak itt az emberek, hogy kérdezzenek.........................................................................................................................................................................

(#1255) XtremLor válasza Integrator (#1254) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem rossz indulatbol irtam, szerintem felre ertettel, de lenyegleten.
[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1256) Integrator válasza XtremLor (#1255) üzenetére


Integrator
aktív tag

Ne haragudj, de sajnos az utóbbi időben a fórumban a "segítőkész emberek" 60% átvette ezt a "Én vagyok a faszagyerek, értek hozzá, mindenki más hülye, mert nem keres/mert nem ért hozzá/mert csak", és kicsit unalmas már, hogy végig kell zongorázni ezt a kört minden egyes alkalommal, amikor segítséget kérek akármilyen témában. Természetesen azért vagyok itt, mert nem értek hozzá (ha nem így lenne, nem lennék itt).

A linket köszönöm, így már természetesen értem, hogy mi a lényeg, és akkor ehhez mérten kérdezném, hogy a Z906 kihasználásához elég az alaplapi (MSI 770-C45) hangkártya, vagy vegyek egy
ASUS Xonar DG
ASUS Xonar DS
hangkártyát (Egyáltalán mi a különbség?) vagy valami mást ajánlanátok?

Köszöntem

(#1257) Turbolada II válasza Integrator (#1256) üzenetére


Turbolada II
őstag

X-fi.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1258) Integrator válasza Turbolada II (#1257) üzenetére


Integrator
aktív tag

Kérlek bocsásd meg Nekem, hogy a 3 betűs mozaikszavak olvasása nincs rám semmilyen meggyőző hatással, így volnának kérdéseim:

Ezzel azt akarod mondani, hogy sem az alaplapi, sem az általam írt hangkártyák nem felelnének meg a z906 meghajtására? Indokom egyszerű, Creative-val volt már a múltban negatív élményem, és ha nem muszáj (Értsd.: Ha nem tud többet, mint az ASUS - csak jobban kedveled a Creative-ot), akkor nem próbálnám meg újból

(#1259) saril válasza Integrator (#1258) üzenetére


saril
senior tag

turbolada erősen creative párti pedig az x-fi felett már elszállt az idő :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1260) Turbolada II válasza Integrator (#1258) üzenetére


Turbolada II
őstag

Tartok a C-Media chipektől. :)

saril: A sztereó erősítőm felett is eljárt az idő, mégis veri a mostaniakat.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1261) saril válasza Turbolada II (#1260) üzenetére


saril
senior tag

ez teljesen relatív hogy "veri" a mostaniakat, ezt csak bevizsgálás után lehetne elmondani stúdió körülmények között meghallgatni megmérni a torzítását és az összes többi paraméterét profi műszerekkel, és így összehasonlítani más gyártók erősítőjével ez nekem így kevés, sőt másoknak is hogy a te erősítőd mit ver meg mit nem, van az a mondás "hiszem ha látom" na én ebben is ugyan így vagyok

mondani bármit lehet és eddig itt ebben a topic-ban nem igazán támasztottad alá a kijelentéseidet
a te általad előnyben részesített dolgokat, semmilyen linkel!!!

szóval ha nem túl nagy kérés, légy szíves linkelni mert kíváncsi vagyok de szerintem más is így van vele!!! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1262) Turbolada II válasza saril (#1261) üzenetére


Turbolada II
őstag

Milyen stúdió körülmények? Milyen műszeres mérés? A régi Onkyo-k nagyon ott voltak, ezt még a nagyok is megmondják. Minden alkatrész: made in Japan.

Hallani kell és kész. :) Azon meg mit linkeljek, hogy tartok a C-media chipektől? :)

Egyébként E-mu párti vagyok.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1263) Integrator


Integrator
aktív tag

Rettentő egyszerű kérdésem van. Logitech honlapjáról lett rendelve 2 db Z906-os, egy Nekem, egy ajándék. Meghozta UPS, azonban a dobozokban sehol egy számla, sehol egy garancialevél. Ilyenkor mi a helyzet?

(#1264) jozsi252 válasza Integrator (#1263) üzenetére


jozsi252
veterán

Én amikor rendeltem akkor a dobozon volt rajta 1 papír amin rajta van hogy mikor lett rendelve, mennyi az ára, illetve a termék pontos cikkszáma. Ennyi bőven elég szerintem, mert eddig akármit rendeltem én sem kaptam több dolgot. G500 - G930 - Z906 - G27 ezekhez mindhez csak egyetlen 1 papírt kaptam én is.

Amúgy elvileg ki tudod te is nyomtatni a rendelésről a papírt, mert amúgy a rendszerben benne van a rendelésedről a számla, mégpedig amikor utánanézel hogy a csomag állapotba éppen mi akkor ott is kijelzi a rendelési azonosítót meg mindent.

Amikor a rendelésről a visszaigazolást megkaptad akkor az azonosítóra rámész, és átirányít a findmyorder oldalára, ahol beírod az azonosítót meg a jelszót, és itt előjön a te rendelésed, rámész arra hogy számla megtekintése, és itt ki is tudod nyomtatni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1265) XtremLor válasza Integrator (#1263) üzenetére


XtremLor
őstag

Kaptal email-ben rendelesi azonositot, mentsd el eleg az is!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1266) Integrator


Integrator
aktív tag

Köszönöm. Sejtettem, hogy elég lesz csak a rendelési azonosító, csak nem akartam bebukni a dolgot, inkább ezért kérdeztem rá. Akkor kinyomtatom a dolgokat amiket írtatok, elrakom a dobozon lévő papírt, és meg is volna a 2 év garancia.

(#1267) Karajev7


Karajev7
tag

Hello! Hol találok legolcsóbban z-906ost?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#1268) HIJ válasza Karajev7 (#1267) üzenetére


HIJ
őstag

Csá!

Én itt vettem nagyon jó áron...

(#1269) saril válasza Karajev7 (#1267) üzenetére


saril
senior tag

avagy ha HIJ ajánlásán felül tudsz még olyat csinálni hogy veszel 50%os kupont vagy szerzel valahonnan és az angol honlapról eurós összegben rendeled meg félárért az kb olyan 50-60 ezer forint között jön ki én személy szerint így csináltam nekem 55xxx valahány száz forint volt ha jól emlékszem :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1270) CsIrKeRaToR válasza saril (#1269) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Hol lehetne szerezni olyan kupont?:O

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1271) saril válasza CsIrKeRaToR (#1270) üzenetére


saril
senior tag

itt aprón is szokták árulni de hivatalosan a logitech szokott adni kárpótlásul valami miatt

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1272) CsIrKeRaToR


CsIrKeRaToR
tag

Sziasztok,a Z906 hátsó hangszórói felmennek a falra állvány nélkül?:)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1273) saril válasza CsIrKeRaToR (#1272) üzenetére


saril
senior tag

nem, mindenképpen bele kell csavarozni valami készséget a hátuljába ugyanis ott csak egy menetes furat van

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1274) jozsi252


jozsi252
veterán

Nem gondoltam volna hogy ez a Vogels tartó ilyen jó lesz. Tegnap átnéztem őket és meg se moccan egyik sem. Féltem a gyári csavartól amivel a konzolt kell a falra rögzíteni, gondolkoztam hosszabb pozdorja csavaron, de tökéletes ami volt hozzá. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1275) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Rögzíteném fel a két hátsó hangfalat a falra, de semmilyen manualban nem találom, hogy milyen csavar az, ami jó lenne a hangfal hátuljába. Próbálkozással/erőlködéssel meg nem akarom elbaszni.

Köszi előre is.

(#1276) saril válasza Integrator (#1275) üzenetére


saril
senior tag

tessék :C

[ Módosította: mukibuci ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1277) Integrator válasza saril (#1276) üzenetére


Integrator
aktív tag

....köszönöm! :C

[ Módosította: mukibuci ]

(#1278) Integrator


Integrator
aktív tag

Utánajártam a témának, hátha valakit érint. A hangszórók rögzítéséhez használatos csavar elnevezése, valamint jelölése: Negyed colos angol Whitworth normál menet, W 1/4" - 20.
Ezt a csavart kurva nehéz beszerezni, vagy legyártatod esztergályossal, vagy boltról boltra jársz. Én egyedül az alábbi boltot találtam, ahol árulnak ilyet: http://www.fabory.hu/. Remélem segítettem valakinek ezzel.

(#1279) semetka válasza Integrator (#1278) üzenetére


semetka
őstag

Én legyártattam.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1280) Leigazoka


Leigazoka
tag

Na ez THX - s 5.1

http://www.teufel.de/pc/concept-g-850-thx-multimedia-zertifikat-5.1-set-p7581.html

(#1281) kizcar válasza Leigazoka (#1280) üzenetére


kizcar
tag

Láttad az árát is?

(#1282) Karajev7


Karajev7
tag

Hello! Meglett a z906. Sokat olvastam rola, mielott kiválasztottam ezt a házimozit, de errol a pattogó hangrol nem hallottam mostanáig. Dolby-ban nagyon szépen szólna, de mi ez a recsgo, pattogó hang??? :W

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#1283) Rabbitf_24 válasza Karajev7 (#1282) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nekem ilyen nincs...

(#1284) Matrixka válasza Karajev7 (#1282) üzenetére


Matrixka
tag

Nekem 1 éve megvan de nagyon faxa minden. :)

(#1285) Karajev7


Karajev7
tag

akkor nem tudom.. Garanciárol valakinek vlmi véleménye? Ha pl. visszakuldom, akkor mennyi ido mire kicserélik?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#1286) saril válasza Karajev7 (#1285) üzenetére


saril
senior tag

fixit javítja elvileg keress rá itt forumon és olvass bele nem valami fényes a helyzet

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1287) jozsi252 válasza Karajev7 (#1282) üzenetére


jozsi252
veterán

Mivel kötötted össze, illetve milyen kábelt használtál?

iPhone 13 Pro Max

(#1288) saril válasza jozsi252 (#1287) üzenetére


saril
senior tag

hülye kérdés gyári kábellel kötötte össze, hát mivel kötötte volna össze? :W ilyet kitatlálni :D :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1289) jozsi252 válasza saril (#1288) üzenetére


jozsi252
veterán

Összelehet RCA meg optikai is, erre lettem volna kíváncsi. De az okoskodás helyett tehetted volna OFF-ba az "építő" jellegű hsz-ed. :R

iPhone 13 Pro Max

(#1290) saril válasza jozsi252 (#1289) üzenetére


saril
senior tag

jó lehet erős volt de kábel hibánál sosincs pattogó hang meg ilyenek

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1291) Karajev7 válasza jozsi252 (#1289) üzenetére


Karajev7
tag

Tv-rol megy optikán a jel.

Ennél a filmnél nagyon pattog DTS-ben: death race inferno
bit rate:768 Kbps és 48,000 HZ
Ha átrakom PCMre akkor jo, csak hát nem azért vettem h ugy hallgassam. :((

Estetleg ha valakinek megvan a film, akkor irja már meg h nála van-e ez a jelenség?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#1292) XtremLor válasza Karajev7 (#1291) üzenetére


XtremLor
őstag

pc-rol is ugyan ugy "pattog" optikan nem porbaltad?
Egy masik filmet is ra lehetne ereszteni amin van dts, Trinity munkai jok szoktak lenni, tolts le egyet nem buksz vele semmit.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1293) bluepolo


bluepolo
csendes tag

Üdv srácok

Tegnap vettem egy z906 és érdeklődnék hogy hogyan tudom kihozni belőle e legjobb hangzást. Igazából 2 választásom van csak, mivel hogy laptopom van vagy Jack dugón keresztül aminek rca a másik vége vagy veszek egy optikai kábelt aminek az egyik vége 3,5mm jack???

(#1294) Rabbitf_24 válasza bluepolo (#1293) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

van optikai kimenet a laptopon vagy csak sima stereo jack?

(#1295) bluepolo


bluepolo
csendes tag

Csak sima stereo jack

(#1296) XtremLor válasza bluepolo (#1295) üzenetére


XtremLor
őstag

Akkor sok lehetoseged nincs, vagy hasznalod analogon az emlitett jack/rca kabellel vagy egy usb dac beszerzese

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1297) Rabbitf_24 válasza XtremLor (#1296) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Kérdéses, hogy egy lapra integrált hangkártyához kell-e Z906...

(#1298) saril válasza Rabbitf_24 (#1297) üzenetére


saril
senior tag

mindent túl kell méretezni, nem kérdéses hogy kell, mert következőnek meg lehet vesz egy jó DAC-ot és ahhoz már perfekt lesz, de tegyük hozzá így sem lesz rossz...

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1299) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Szerintetek várható idén újabb frissítés ebben a kategóriában a Logitech-től? Tehát a Z906 frissítésére gondolok... ha jól látom ez a modell 2 éve fut már kb.
Illetve a Z906 milyen módon támogatja az iPod kezelését? Hogyan csatlakoztatható? Külön kiegészítőként megvásárolható az iPod csatlakoztatás?

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#1300) XtremLor válasza StoneBridge (#1299) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem lattam meg semerre olyan hirt hogy jonne uj joveveny csucs kategoriaba, persze semmi sincs kizarva.
Kiegeszito egyedul a bluetooth adapter kaphato hozza! Egy dock vagy egy jo minosegu kabel aminek a kimenete rca tokeletes lenne erre a celra.

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.