Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) prokxy válasza XtremLor (#849) üzenetére


prokxy
veterán

Volt egy 50%-os kuponom, közel 50e-t spórolhattatok volna vele, megpróbálok szerezni ismét! Ha érdekel...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#852) dudika10 válasza Szabolcs22 (#850) üzenetére


dudika10
veterán

"koax analóg"
Az miaz? Maradjunk simán analógnál.
Erről már egyszer-kétszer írtam értekezést itt is.
Valahol meg kell történni az analóggá alakulásnak, és az ehhez szükséges rész minősége fogja meghatározni döntő mértékben a hangot. Egy alaplapi hangkártyánál jobb a Logitech beépített DAC-ja, de egy komolyabb hangkártya minőségben megeszi reggelire.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#853) Szabolcs22 válasza dudika10 (#852) üzenetére


Szabolcs22
tag

Értem én. De a koax az az analog bemenet az spdif pedig a digitlis.
Amúgy meg ahány számítástechnikussal beszltem,mind azt mondta hogy az új realtek hd driverekhez,chipekhez az alaplapon nem szükséges hangkari,annyit nem változtat a minőségben, vagy csak elhanyagolható, ami szabad füllel nem hallható.

[ Szerkesztve ]

Szabolcs

(#854) dudika10 válasza Szabolcs22 (#853) üzenetére


dudika10
veterán

Maradjunk annyiban, hogy a koax a mi esetünkben digitális jelet szállít. Az SPDIF kimenet egyik megvalósulása az optikai mellett.

Az új realtek chipek sem világmegváltók. Ha fejhallgatót kötsz rájuk akkor meg pláne nem.
Ez a két dolog ráadásul ellentmondásos. A realtek chipek olyan jók, hogy felesleges helyettük hangkártya, de azért digitálisan kötöd a z906-ra, hogy a belső hangkártyáját használd a rendszernek? :)

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#855) saril válasza Szabolcs22 (#853) üzenetére


saril
senior tag

dudika biztos white fülű
de egyébként meg én egy Asus Xonar D1-t adtam el pont ezért mert alaplapi optikáról hajtoma a z906-ot
komoly hangkártyák meg 20-30ezres tételek (meg több) annyit egyszer adtam egy hangkártyáért de igazság szerint nem éri meg!

amit pedig dudika írt nekem az optikai kábelekről és a fény átalakításáról az csak félig igaz mert ha rosszabb minőségű egy kábel pl az én toslink olcsó kábelem azzal is ugyan úgy működik mint egy 10-20 ezres optikai kábel-el mert a fény A pontból B pontba megérkezik és ez mindegy milyen minőségben teszi mert a konverter meg tudja állapítani hogy "van fény" vagy "nincs fény" szóval dudika várom az ultimate hozzászólásodat :C
ellentétben a koaxal ami ha olcsó kábel akkor zaj is kerülhet a rendszerbe...

mindenhol ugyan azt írja ami nekünk átlag felhasználónak semmit nem jelent és pont azért nem mert nem vagyunk studióban meg amiről te írsz pár % minőségben a kutya sem foglalkozik vele csak te de te mindenhol pl itt
de itt is
ugyan azokat a dumákat tolod, szerintem kár eröltetni mert átlag emberek nem veszik észre hangminőségben amiről te beszélsz.... erről ennyit!

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#856) dudika10 válasza saril (#855) üzenetére


dudika10
veterán

Optikai kábelek közt is vannak ugyan olyan rosszak, amik az átlag ember számára is észrevehető problémákat is tudnak okozni.

"... a fény A pontból B pontba megérkezik ..."
"... hogy "van fény" vagy "nincs fény" ... "
Nem csak az optikai összeköttetésről nem tudsz túl sokat, de fizika óráról is hiányoztál.

Nem, ezzel a kérdéssel nem csak én szoktam foglalkozni. Menj be a Hifi topikba, és kérdezd meg, hogy mennyire ajánlják az optikát (a koax helyett).

"... szerint nem éri meg!"
Ez azért nagyban függ attól, hogy mit veszel. Vannak 100k-ért is olyan készülékek, amik nem jelentenek előrelépést egy gyenge alaplapi hangkártyához képest sem.

Ajánlottam egy teljesen egyszerű, szinte ingyen kipróbálható dolgot, amit vagy kipróbálsz vagy nem. Persze az önigazolásnak hatalmas szerepe van az ember életében.
Megvettél egy 80k-s rendszert, valamilyen megfontolásból ezt optikai kábellel rákötötted az alaplapodra. Ezeket a cselekedeteket mind-mind igazolnod kell magadnak. Ha ellentétes információ jön, akkor inkább helyettesíted a saját valóságoddal. Na de ez már pszichológia, nem itt a helye.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#857) prokxy válasza saril (#855) üzenetére


prokxy
veterán

Abban biztos vagyok, h dudika egy hozzáértő ember, tudja, h mit beszél! Nekem már nagyon sokat segített, sokat köszönhetek a szakértelmének.

Amit én észrevettem koax-optikán, majd xonar dx-szel és Z906-tal; összekötve sorrendben a Z906-tal:
- MSI Z68a-G45 (G3) alaplapi hangkari + 7e Ft-os, 2m-es koax
- MSI Z68a-G45 (G3) alaplai hangkari + Z906 gyári jackek
- Xonar + optikai kábel

Egyértelműen az utóbbi nyert, nem kicsit megelőzve a többit. Ugyanazon filmmel, zenével, játékkal, tesztprogival (avi) próbálgattam, nagy a különbség.

Nem vagyok vájt fülű, nincs stúdióm sem, mezei felhasználót képzelj el és ebben nincs semmi placebó, valóban a xonar + optikai nyert. Az optikai kábelem pedig egy Toslink 1000Ft/5m-es ez volt úgymond raktáron pikk-pakk. Nemtom, h ha lecserélném egy drága kábelre, akkor változna-e valami, de egyelőre marad.

Mindenkinek más dolgok fontosak, nekem ez már bőven jónak számít az előző hangrendszeremhez képest, de van aki még ezt is "kineveti". /itt nem dudikára célzok!!!!!!/
Ez a dolog olyan, mint az autó: van aki örül, h nem gyalog jár a teszkóba, mert van egy 120-as skoda és az már mekkora jó, milyen jól megy a kétütemű szakadt előző trabijához képest, stb, van aki meg mindkettőt sírva röhögve előzi meg, bele nem ülne, stb... :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#858) XtremLor válasza prokxy (#851) üzenetére


XtremLor
őstag

Most meg nem, mivel nem akarok megint kidobni egy csomo cash-t az ablakon, inkabb megyek Dombradra egy hetre bulizni :D
Viszont koszonom az ajanlatot :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#859) saril válasza dudika10 (#856) üzenetére


saril
senior tag

nem igazolom magam mert tudom hogy ettől a rendszertől vannak sokkal jobbak, tudom mert hallgattam olyat is amiből csak a hangfal darabja volt 100k tudom miről beszélek...

amit meg írtok hogy alaplapi optika vagy xonar optika NA az a placebó bemagyarázás hogy jobban szól :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#860) prokxy válasza saril (#859) üzenetére


prokxy
veterán

Félreértesz: alaplapi koax és Xonar dx optika szól másképp!

A két optikát nem próbáltam.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#861) saril válasza prokxy (#860) üzenetére


saril
senior tag

értem, legyen úgy!

annyit akarok írni hogy én azt hiszem el amit látok, hallok

tehát szivesen látnék az okoskodóktól egy zajszint tesztet, meg torzításit meg a stb analóg, koax illetve optikai csatlakozásról táplált z906-ról

és akkor szépen kijönne a kis táblázatban hogy kinek is van igaza.... mert addig szerintem ez a diskurálás teljesen felesleges!!!

dudika rajtad a sor!!! mutatsd meg hogy igazad van, csinálj tesztet, te mondod hogy a tények embere vagy hát mutasd be hogy amiről beszélsz az nem légbőlkapott, adj valami megfoghatód mert amíg ilyen nincs addig meddő a vita!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#862) prokxy válasza saril (#861) üzenetére


prokxy
veterán

Ilyeneket ne mondj kérlek, mert csak lesek, h miről beszélsz.

Én /és párom/ annyit tudunk mondani, h amikor beraktam a Xonar Dx-et és optikával összekötöttem, majd elindította ugyanazt a filmet ugyanazon jelenetnél, akkor a hang másabb lett, szeben, tisztábban szól amgas hangerőn. Be van kötve a koax is, csak átkapcsolom a z906 bemenetét és pill. alatt összehasonlítható, más, hidd el.

De részemről befejeztem...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#863) dudika10 válasza saril (#861) üzenetére


dudika10
veterán

Kedvedért: akkor nincs különbség.
Hiszen a fény vagy ott van, vagy nincs. Az, hogy mikor van ott például, az már egyáltalán nem is érdekes.
Kár, hogy ezt a tudósok nem tudták, amikor találtak egy a fotonnál gyorsabbnak vélt részecskét, aztán kiderült, hogy csak az optikai kábellel volt a baj. Pedig a fény ott volt. Hát én ezt nem értem. :U

Továbbra is csak egy ingyenes tuninglehetőséget mondtam. Ki lehet próbálni, aztán használsz amit akarsz. De amíg nem próbáltad ki, addig nem tudom minek írogatsz róla.

Hallottál például olyasmiről, hogy jitter?

Ettől a stílustól rosszul vagyok. :(((

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#864) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na megvan a cucc. Belőttem Toslinkkel a hangkártyába, viszont mikor tesztelni akarom (hangkártyán SPDIF bepipálva, 6 csatorna aktiválva, még analógnál is kiválasztottam az 5.1-et, bár az mind1) csak a bal és jobb első szól, a többinél viszont még a led is kialszik a konzolon. Van valami ötlet hogy mitől lehet ez?

A játék az nem játék!

(#865) Lézerparaszt válasza Lézerparaszt (#864) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Megvan a probléma, az alaplapi hangkártyával megy tökéletesen az 5.1. Amúgy az baj ha a decode világít? Úgy értem, ha nem világít akkor a hangkártya elvégez minden szükséges dolgot?
A másik, szerintetek melyik jobb ?
Alaplap: z68X-ud3h-b3 (Azért ezt írtam, mert nemtom milyen hangchip van rajta. Annyit tudok hogy Realtek)
Vagy van sima: Asus Xonar DG.

UI: optikaival tényleg fényévekkel szebben szól.

A játék az nem játék!

(#866) Szabolcs22 válasza Lézerparaszt (#865) üzenetére


Szabolcs22
tag

Ha bevan állítva a driverben az 5.1 ahogy előbb írtad, akkor igen világít a decode és olyan hangot ad ki épp amilyen a forrsá. Tehát zenénél nekem is csak 2.1 egy-et mutat a vezérlőn de mikor megnyitok egy filmet,akkor meg már 5.1.
De hátha a többi okostojás jobban tudja... Tisztelet a kivételnek!
A hangkariról meg szintén tán többet tudnak.
Nekem a 2.0 Genius-hoz képest is csodaszámba megy a hangzása egy Gigabyte 880GA-UD3H alaplap gyári realtek hd audio chipjével!

De kíváncsi lennék már egy Asus Xonar XY hangkárytára ha már ennyire mondogatják hogy jó...Tehát filmhez zenéhez játékhoz melyik illik?

[ Szerkesztve ]

Szabolcs

(#867) Lézerparaszt válasza Szabolcs22 (#866) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem tudom, nekem a Xonar DG-vel soha nem világít a decode, szerintem azért, mert a hangkártya már úgy küldi a jelet. Az alaplapi Realtekkel pedig folyamatosan világít a decode, és annál át se lehet kapcsolni 3d,4.1,2.1 effektre. Egyelőre nem tudom hogy mit miért csinál, de hátha valaki majd útbaigazít. :)

A játék az nem játék!

(#868) prokxy válasza Lézerparaszt (#867) üzenetére


prokxy
veterán

Sziasztok!

Ha a decode led világít, akkor van DTS/Dolby stb hang, akkor a legjobb a hangminőség.
Ha pl. jack-kel küldöd alaplapiról, akkor nem megy a decode, de ha pl. koax-szal vagy optikán, akkor igen, de csak abban az esetben, ha pl. a VLC playerben a hangeszközöknél kiválasztod, hogy SPDIF...nekem így ment.
Most ASUS Xonar DX-szel küldöm optikán, a programjában beállítottam, h dolby digital live, 5.1, aztán folyamatosan megy a decode, ha szól a hangfal. De így nem is lehet állítani a Z906-on, hogy most csak az első 2, vagy a 4 szóljon, stb, de ez így normális.

Krisz

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#869) Dmmizo


Dmmizo
csendes tag

Sziasztok!

Már nagyon régóta vadásztam erre a hangrendszerre. Konkrétan minden blogot végigolvastam (ezt is) és végre sikerült beszereznem hatalmas szerencséből. A Corában le volt árazva, mivel kiárusítás volt, ez volt a uccsó z906. Szóval hozzájutottam 64.174 ft-ért :). Azt kell mondjam sokkal jobb mint amire számítottam úgy, hogy még csak sima aux-ról próbáltam ki amiról igazából a hangminőség ló**sz. :D Szóval majd beszámolok én is hogy mik az élményeim optikairól, és Creative X-FI usb pro hangkarival.

(#870) prokxy válasza Dmmizo (#869) üzenetére


prokxy
veterán

Grat hozzá, várjuk! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#871) Dmmizo


Dmmizo
csendes tag

Annyit még szeretnék kérdezni, hogy az optika az szebben szól hangkártyáról vagy ugyan úgy szól pl alaplapról is mint komolyabb hangeszközről? Mert ahogy fent is írtam creative x-fi usb pro-val használnám majd. Vagy melyik bemenetet ajánljátok?

(#872) XtremLor válasza Dmmizo (#871) üzenetére


XtremLor
őstag

Szerintem ezt dontsd el te, probald ki az osszes lehetoseget es ha erzel kulonbseget valaszd azt ami jobban tetszik. Tobbszor kilett mar targyalva pro-kontra, de egyen fuggo kinek mi valt be azt hasznalja.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#873) norbeey


norbeey
tag

Sziasztok! Annyi lenne a kérdésem, hogy optikai kábelre mennyit érdemes költeni? 2 méter elég nekem hosszba, de nem tudom mennyi különbség van egy 1500 és 5000 forintos kábel között.

[ Szerkesztve ]

(#874) jozsi252 válasza norbeey (#873) üzenetére


jozsi252
veterán

Hali

Vedd nyugodtan az 1500ft-osat. Rendes házimozinál számít de itt fölösleges pénzkidobás sokat költeni optikára.

iPhone 13 Pro Max

(#875) norbeey


norbeey
tag

Szuper jó, teljesen elégedett vagyok, azt kaptam amit vártam :)

Viszont a melegedéssel kapcsolatba lenne még egy kérdésem, hűtőbordák nincsenek rajta egyáltalán és az én szobámba általában 32-33 fok van. Volt már akinek ez problémát okozott, és ha igen, mi van ha túlmelegszik?

(#876) n000rbi válasza norbeey (#875) üzenetére


n000rbi
senior tag

Szerintem semmi, max lekapcsol. Nekem tetőtéri szobában van és mostanság ott is van 30 fok körüli hőmérséklet. Eddig még nem melegedett túl (kopp-kopp).

(#877) XtremLor válasza norbeey (#875) üzenetére


XtremLor
őstag

Szabadon legyen ne legyen beszoritva sehova, akkor nem lesz gond, nem halottam eddig senkitol hogy gondja lenne a melegedessel.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#878) Lézerparaszt válasza norbeey (#875) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem ment egész nap, már fél óra után tűzforró volt a hátulja (nagyon hozzá se lehetett érni), de semmi baja nincs, még csak le se kapcsolt. Viszont azt érezni is házimozi közben, hogy szgép+z906+42"-os led tv mellett kint hűvösebb van :P

A játék az nem játék!

(#879) XtremLor válasza Lézerparaszt (#878) üzenetére


XtremLor
őstag

Hasonlo a felallas nalam is, a gepben q6600 van OC-val, meg 42-es g30-as plazma, ha minden megy z906-al egyutt kb 350-400-at eszik a kicsike. // :Y
abbol nem keves ho is keletkezik :DDD telen nem gaz a ho(az aram igen :W ), de ilyenkor.... :U

"Legen...Wait for it...Dary"

(#880) saril válasza XtremLor (#879) üzenetére


saril
senior tag

ezért nem kell tuningolni :C

nekem egy i5 2500k van (de minek?) alapon használom h50 moddolt vízhűtéssel egy ledes 22"os tft-m hd filmnézés közben 90 watt úgy hogy modem és router is benne van a körben :D erről ennyit ;] amúgy idle 76 watt a gép (monitor router modem és gép)

és igen nem fűti fel a szobát annyira mint nektek :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#881) norbeey válasza Lézerparaszt (#878) üzenetére


norbeey
tag

én azt hittem a led tv nem is melegszik, vagy csak elhanyagolhatóan

(#882) XtremLor válasza saril (#880) üzenetére


XtremLor
őstag

ha nincs OC akkor is 200w a rendszer fogyasztasa, nem 2011 konfig :K meregettem es minimalis a tobblet fogyasztas, hat igen ha nem huzod felesleges volt "k" cpu, de eladasnal meg jol johet :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#883) Lézerparaszt válasza norbeey (#881) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Erre csak azt tudom mondani amit Boborján: "Pedig de!"

A játék az nem játék!

(#884) Dmmizo


Dmmizo
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég írtam, hogy majd beszámolok, hogy milyen lesz a z906, creative x-fi pro usb hankarival és normális optikával. Azt kell mondjam hogy nem egy Harman Kardon :D de ár/érték be a lehető legjobb. Nagyon szépen tisztán szól, nem koszol a mély és a magas hangfalak is szépen csengenek. Amikor optikai kábelt néztem akkor láttam, hogy az aranyozott végű kb 2x annyiba kerül. Nos ennél nagyobb parasztvakítást még nem láttam. A fény attól hogy egy aranyozott végű kábelen halad át, nem fog A pontból a B pontba gyorsabban eljutni.

(#885) Dmmizo


Dmmizo
csendes tag

Még azt nem írtam le, hogy a termékregisztrációnál nem találtam meg a z906-ot. Valaki tudna ebben segíteni? Köszi előre is.

(#886) Turbolada II válasza saril (#814) üzenetére


Turbolada II
őstag

Voltál már fülészeten? :)

828: A csodás elektronikája miatt pattog. Nekem is pattogott az R743-as Logitech Z5500, de az újabb szériákban javították a hibát. Az R808-asom nem pattog hál Istennek.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#887) Turbolada II válasza Szabolcs22 (#850) üzenetére


Turbolada II
őstag

A Z5500-asban is van védelem csak annak van normális hűtése és ezért nem kapcsol le. Nekem eszembe sem jutott, hogy a Z5500-as valaha is le fog kapcsolni magas hangerőn.

Az analóg a legjobb hidd el. Jobb egy tisztességes hangkártya, mint a Z5500 v. Z906 DAC-ja.

Lézerparaszt: Tehettek volna kívülre is valami közepes méretű hűtőbordát. Nagyon sok (mára szinte már az összes) Creative Megaworks-nek ez lett a veszte hosszabb távon.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#888) Dmmizo


Dmmizo
csendes tag

Kösz az infót. De sajnos a minap a z906 jobb első hangfalának szánt bemenet a mélynyomóban feltehetőleg meghibásodott... Egyszerűen bármelyik hangfalat rákötöm nem hajlandó megszólalni róla. Még megnézem majd, hogy nem-e valami más a hiba, de remélem nem kell rögtön gariztatni a 2. héten. :W

(#889) Leigazoka válasza Dmmizo (#888) üzenetére


Leigazoka
tag

Üdv!

Ha az összes szatelitet megnézted az adott helyen , hogy szolt vagy csak a szóban forgót .
Mert ha csak a szóban forgónak a kábeleit és pl a kábelek végei megolvadtak pl akkor egyszerűen veszel egy másik kábelt és kész..

(#890) Dmmizo válasza Leigazoka (#889) üzenetére


Dmmizo
csendes tag

Szia!

Igen, minden lehetséges módon leellenőriztem. Kipróbáltam az összes kábellel ugyan azt a hangfalat ugyan azon a bemeneten, a hibáson és egyik sem szólt. Ugyan ezt megcsináltam bal elsőn és ott meg az összes többi bemeneten semmi probléma nem volt. Miután bebizonyosodott, hogy nem a kábelekkel van a baj akkor ugyan azon ugyan azon a bemeneten és ugyan azon a kábelen, az összes hangfalat kipróbáltam. Szóval szerintem még mindig a bemenettel lehet a baj.

(#891) Leigazoka válasza Dmmizo (#890) üzenetére


Leigazoka
tag

Akkor garanciával cseréltesd ki:d

(#892) Dmmizo válasza Leigazoka (#891) üzenetére


Dmmizo
csendes tag

Érdekes módon hirtelen működik a front right bemenet is. Úgy látszik 1 hét pihenés kellett neki. :F "Csodás" ez a hangrendszer! :D

(#893) Turbolada II válasza Dmmizo (#892) üzenetére


Turbolada II
őstag

Mint a Z5500. :) Az nem megfelelő (elégtelen) hűtés "csodákra" képes.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#894) saril válasza Dmmizo (#892) üzenetére


saril
senior tag

az a legrosszabb hiba ami magától megjavúl

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#895) XtremLor válasza saril (#894) üzenetére


XtremLor
őstag

Foleg ha random elojon, igaz en mar elso nap gariztattam volna :DDD
A tv-vel is ez volt, ra egy hetre megkaptam a cseredarabot, nehogy mar a javitottat adjak nekem vissza :U

"Legen...Wait for it...Dary"

(#896) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok! A következőt szeretném kérdezni. Szeretnék laptophoz egy z906ot de jelen esetben nem tudom hogy működni fog-e. Nem szeretnék vezetékkel "bajlódni" egy laptopon hanem vezeték nélkül szeretném megoldani a z906 és a laptop kommunikációját. Egy samu rf511 laptopról van szó és van benne bluetooth. Hallottam erről a logitech wireless speaker adapterről. És ez csak tableteken meg smartphoneon aktuális vagy ha van bluetooth egy laptopba akkor ott is? Tehát úgy szeretném, h a z906ot összekötöm ugye a 2 rca-val, az adapterrel és ezáltal gondolom tudnék vezeték nélkül bt-n lejátszani hangokat a laptopról ,... Ezt meg lehet valósítani? És nem lesz rosszabb minőségű a hangzása így? Ugyanúgy 5.1 be fog szólni a 2 rca miatt vagy nem?

Várom válaszokat.

Üdv: R :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#897) saril válasza roberto211 (#896) üzenetére


saril
senior tag

szia

nekem van ilyen készségem ez az adapter csak sztereo hangot visz át bt-on egész jó minőségben de sosem lesz vezetékes minőség viszont amit írtál az kivitelezhetőadapter rákapcs z906ra bt-on összepárosítás és küldheted a zenéket de csak 2.1 vagy 4.1 vagy a beépített 3d hangzásokat használhatod 5.1 hangsávot azzal az adapterrel nem tudsz átvinni!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#898) roberto211 válasza saril (#897) üzenetére


roberto211
őstag

És kábelen h lehetne megoldani, mivel ezen "csak" 1db 3,5ös jack van.. ?

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#899) XtremLor válasza roberto211 (#898) üzenetére


XtremLor
őstag

jack > rca pl
kep
ez a legegyszerubb :K

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#900) roberto211 válasza XtremLor (#899) üzenetére


roberto211
őstag

És ezen ad 5.1-et ? Mert nekem volt z906om biztos tudjátok/tudtátok , nagyon megvoltam elégedve, és szerettem és brutál jó áron jutottam hozzá proxy kollega segítségével is(köszönet mégegyszer :D , de sajna elkellett adnom pénz miatt :( De ez az a hangrendszer ami tényleg a szívemhez nőtt, nagyon szerettem de most megint akarok egy kis idő múlva újat remélem megint sikerül szereznem kuponokat. :D És ha megveszem akkor tudjátok kiakarom haszálni az "adottságait", és nem akarom azt h a adapter vezeték nélkül úgymond "lefolytja" a teljesítményt. magyarul azt akarom h ugyanolyan szépen szóljon mint egy kábelen. Vannak ezek az usb-s hangkarik akár 5.1-es is. Ezek jók? Be lehet "iktatni"? Természetesen nem 500ft-os hong kongit vennék ebyről hanem valami rendes normális minőséget. :) Szerintetek? :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.