Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) gxyb válasza Stingie (#1850) üzenetére


gxyb
aktív tag

Ez nem az a kategória amit szerintem szükséges lenne bejáratni de azért az első héten még ne told csutkára szerintem.
Ezt találtam hirtelen: [link]

(#1852) XtremLor


XtremLor
őstag

Probaltam en is zajokkal bejaratni par cuccot, gyorsabb az biztos, viszont szerintem felesleges, ha hasznalod filmet nezel v zenet hallgatol, magatol szepen beall minden idovel, ne koppold meg az elejen, bar aram azt irta o zuzta az elejetol meg is minden klappol :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1853) JasL válasza Stingie (#1850) üzenetére


JasL
senior tag

Aha van... Uni Xonar drivers kell hozzá, ha Xonar hangkártyád van, ugyanis SPDIF-en át csak ezzel működik az Asus Audio Center, máskülönben teljesen halott mindenféle beállítás. Én szívtam, a gyári driverrel sem az EQ, sem az effektek, de még a hangerőszabályozás sem működött! 3rd party mindent megoldott, lényegében a gyári driver továbbtuningolása (ha már az ASUS 3 éve szarik frissíteni a drivert, egy lelkes progger átvette a feladatukat).

(#1854) JasL


JasL
senior tag

Köszi a tippeket mindenkinek, valóban elvitte a fix-it futárral, kíváncsi vagyok mikorra készül el. Ha meg merik karcolni, azonnal szétverem az asztalukat! Fóliásan küldtem vissza minden egyes alkatrészt, hogy véletlenül se karcolódjnak meg, gyakorlatilag gyári csomagolási minőségben, én meg hiperdurván vigyázok a cuccaimra, karc még egyiksen sem volt sok év alatt sem (mondjuk senki nem is jöhet a szobámba és nem is érhet semmihez, max a csajom hozzám :C )

[ Szerkesztve ]

(#1855) JasL válasza XtremLor (#1852) üzenetére


JasL
senior tag

Én nem járattam be, simán használom 50% hangerő körül... ennél több épeszű embernek szobába nem is kell!

Zoey25: az engem nem vigasztal, ne kapcsolgasson ki nekem! És mi az, hogy túhevül szobahőmérsékleten? Akkor az tervezési hiba és kérem vissza a pénzem!

[ Szerkesztve ]

(#1856) XtremLor válasza JasL (#1854) üzenetére


XtremLor
őstag

1-2 het az atfutas, ha karcos ne oket hivd hanem a logi ugyfelszolgalatot, irj mar majd mi lett a vege, csereltek vagy javitottak.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1857) JasL válasza XtremLor (#1856) üzenetére


JasL
senior tag

Oké, megírom majd. A logitech ügyfélszolgálata ezt írta konkrétan, mielőtt elküldtem javításra:

Kiderítettük pár kollegával, hogy előfordult hasonló jelenség néhány Z906 és Z623 terméknél amit az ügyfelek energiatakarékos módnak észlelnek.

Viszont ezekről semmilyen belső dokumentációt nem találtunk, így arra a következtetésre jutottunk, hogy valamelyik általunk használt beszállító által gyártott alkatrész tehető felelőssé az inkonzisztens viselkedésért.

Mivel a fentiek alapján a szervíz nem fogja tudni "megjavítani" a terméket, így sajnos azt kell mondanom, hogy az ön termékénél ez a tulajdonság nem állítható.

(#1858) Stingie


Stingie
tag

Koszi a tippeket, urak.

A hangkártyám egy külső USB-s Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro USB , erre is optikan lesz rakotve a cucc...

Cerberus. Humanity First. #gamer365 #retroid #staytuned

(#1859) Zoley3 válasza JasL (#1855) üzenetére


Zoley3
tag

Jogos,ott akkor ott valami gebasz lehet vele :/

Nekem sarok aszalom van,amiben mélyen benn van alatt a sub,tehát nem annyira szellős,de még sosem volt túlzottan meleg egyik Z906 sem,pedig volt hogy melegben folyamatosan ment 5-6 órát zenét hallgatva (igaz maximum a 7.-dik led-ig volt feltekerve) de úgy is kb.40-50°C körül volt a hátulja.

Kb.2 hét az átfutási idő,ahogy előttem írták,de függ attól is mennyire vanak túlterhelve sztem.
Amikor én küldtem gariba akkor több volt (3hét) mert a webshoppal garizattam le ahol vettem,de végül meg lett,igaz újat kaptam helyette :DDD
Én hülye meg kínlódtam és időt nem spórolva,szépen visszacsomagoltam mindent fóliában mint ahogy eredetileg küldték,erre újat küldenek ;]

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1860) JasL válasza Zoley3 (#1859) üzenetére


JasL
senior tag

Én is fóliásan visszacsomagoltam mindent :F

(#1861) Zoley3 válasza JasL (#1860) üzenetére


Zoley3
tag

Sebaj,legalább gyakoroltad azt is :DDD

Más:
Amúgy sztem az is jó lenne,ha a gyártó közölné a fogyasztóval hogy mi volt a konkrét hiba a gariztatásba elküldött eszköznél...nem lenne rossz... :U

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1862) JasL válasza Zoley3 (#1861) üzenetére


JasL
senior tag

Hát, az szerintem nem fog soha bekövetkezni :) Saját presztízsét rongálná vele az emberek nagy többségében. Hallottam egy sztorit, ami szerint egy frontál ütköző BMW-ben nem nyílt ki a légzsák... a muksó túlélte, de a BMW komoly összeget fizetett neki, hogy kussoljon és ne menjen a médiába vele! ;]

(#1863) Zoley3 válasza JasL (#1862) üzenetére


Zoley3
tag

Jah gondoltam hogy össze függ a megítélésükkel :DDD

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1864) bisiz


bisiz
tag

Sziasztok!

Beújítottam én is egy Z906-ot, de csak az első 2 hangfalam szól.
Van egy ASUS M5A97 R2.0-ás alaplapom, amin van egy realtek HD integrált hangkártya.
Sok helyen olvastam, hogy szenvednek ezzel a hangkártyával win7 alatt, de máshol azt is írják, hogy ez egy jó minőségű darab.
Volt akinek működött, hogy bepipálta a sound-fill(hangitöltés) effektet és jött a hang középről meg a hátsókból is, de nekem sajna nem. Narancssárga jack a narancs aljzatba és így tovább. Nem értem mit lehetne még tenni.

MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

(#1865) XtremLor válasza bisiz (#1864) üzenetére


XtremLor
őstag

Feltelepitetted az asus drivert is vagy csak a gyari windows van(utkozhet is)? a gyari is boven eleg amugy, azon belul ha belovod hogy 5.1 es nyomsz egy tesztet menni e kell mindnek.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1866) JasL válasza bisiz (#1864) üzenetére


JasL
senior tag

Nekem is megy a beépítettel is. Valszeg csak konfigurálási probléma lesz! Jobb klikk az óra melett a hangerő ikonon, Playback Devices, kiválasztod a Speakers-t, Configura, és 5.1. Vagy valami hasonló :)

(#1867) bisiz


bisiz
tag

Asus weblapjáról leszedtem a legfrissebbet, most pedig az abszolút legfrissebbel próbálkoztam. :D
Érdekes egyébként, hogyha zenét hallgatok, akkor szól az összes hangfal, de a sound manager hangtesztjében, csak az első 2 szól. Próbálkoztam azzal is, hogy nem a sound managerben állítom be az 5.1-et.
Ott az volt a helyzet, hogy bármelyik hangfalra kattintottam, szólt mindegyik. Teljesen mindegy volt, hogy a jobb elsőre vagy a bal hátsóra kattintok. Az összes szólt. :D Mondjuk még mindig jobb, mintha egyik sem szólna.

MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

(#1868) Neoteric válasza bisiz (#1864) üzenetére


Neoteric
addikt

Kösd rá optikaival és minden gondod elszáll.

PSN: ne0teric_sAN

(#1869) bisiz


bisiz
tag

Igen, most rendeltem optikai kábelt, bár nem kifejezetten ezért, hanem mert úgy szebben szól állítólag. :)
De ha az 5.1-et is visszahozza, akkor nem fogok ellenkezni. :D
Csak azt gondolnám, hogy így is jónak kellene lennie.
Az előző hangfalam egyébként működött 5.1-ben ugyanezzel a driverrel, szóval idegesítő azért.
Játékban(PES14) nincsen kommentátor hang, mármint van, csak olyan halk, hogy alig hallani belőle valamit, míg a közönség ordít. Mintha az első hangfalak lennének a hátsók és fordítva. Pedig jól van összedugva.

MSI x570-a pro, Ryzen 7 5600x, BQ Dark Rock pro 4, G.skill DDR4 2x16gb 3200, AMD Radeon 6900XT, Corsair rm650x

(#1870) JasL válasza bisiz (#1869) üzenetére


JasL
senior tag

Én is optikaira szavazok. Szerintem nálad valami nagyon félre van konfiguralva. A kommentátor hang valószínűleg azért halk, mert a jatek valós 5.1-et generál es az a sztereó csatorna amit mindenhol hallasz, csak áthallja a 3D miatt a kommentátort.

Optikait nehéz elb*szni. Radugod, spdif kimenetet kérsz gépen azt csá.

[ Szerkesztve ]

(#1871) #51482368


#51482368
törölt tag

Hello

Én egy xonar d2xel szeretném használni mire kösem rá? meken konvertál meiken nem?

köszi

(#1872) #51482368


#51482368
törölt tag

volt má r valaki akinek elromlott?

(#1873) JasL válasza #51482368 (#1872) üzenetére


JasL
senior tag

éne tuom ho kine romót e, neke jó műkdik

(#1874) #51482368 válasza JasL (#1873) üzenetére


#51482368
törölt tag

dekodolni kell
optikaival használod?

[ Szerkesztve ]

(#1875) aram01


aram01
nagyúr

srácok leejtettem a távot az elemtartó takarójának letört mindkét füle az egyik oldalon, lehet ilyet venni hozzá?
(apróra már felraktam)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1876) gxyb válasza aram01 (#1875) üzenetére


gxyb
aktív tag

Elvileg lehet: [link]

(#1877) aram01 válasza gxyb (#1876) üzenetére


aram01
nagyúr

5k a szállítási költség :Y

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1878) gxyb válasza aram01 (#1877) üzenetére


gxyb
aktív tag

Azt nem néztem, de google-ba kerestem rá simán, szerintem ha kicsit kitartóbban keresel biztos találsz.

(#1879) aram01 válasza gxyb (#1878) üzenetére


aram01
nagyúr

rámegyek a témára, köszi a támogatást :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1880) gxyb válasza aram01 (#1879) üzenetére


gxyb
aktív tag

Esetleg ha találsz másikat írj rám, hátha megveszem a töröttet tartaléknak, bár még nem tudom akkor milyen kedvem lesz :)

(#1881) aram01 válasza gxyb (#1880) üzenetére


aram01
nagyúr

tuti hogy nem adom el :N :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1882) XtremLor válasza aram01 (#1881) üzenetére


XtremLor
őstag

11e-tol free shipping,a tav maga 3e, nez korul a webshopon hatha van valami akcio, vagy meg tetszik valami....

Addig is szikszalag ;]

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1883) gxyb válasza aram01 (#1881) üzenetére


gxyb
aktív tag

rendben, akkor jó keresést! :R

(#1884) aram01 válasza XtremLor (#1882) üzenetére


aram01
nagyúr

ááááá szikszalag sosem főleg a sárgaződ verzsőn :Y

(#1883) gxyb: bocs de szerintem te is megtartanád

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1885) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Mar kerdeztem mashol is, de ott nem jott valasz, hat itt, ez a topic jobban porog!

Toshiba l650-148 latop hdmi csatlakozojabol szeretnek 5.1 et (dolby, dts) hangot kicsikarni, hogy a tv optikai csatijan keresztul tovabb adjam a hangszoronak. De az istenert nem jon ossze, a tv csak pcm hangnak ismeri fel barmit allitgatok rajta.
Sima intel hd videokari van benne, a hang pedig contex, vagy realtek de inkabb realtek. Frissebb drivert sehol se talalok.
Help me pls!

(#1886) JasL válasza aram01 (#1884) üzenetére


JasL
senior tag

Cellux két oldalt csíkban alul? Nem is látszana :) Vagy ha nagyon profi vagy, belecsavarsz két nagyon pici óráscsavart a fülekbe oldalról, és azok lesznek a fülek

[ Szerkesztve ]

(#1887) aram01 válasza JasL (#1886) üzenetére


aram01
nagyúr

a cellux lesz egyelőre :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#1888) JasL válasza aram01 (#1887) üzenetére


JasL
senior tag

Mennyi lenne kompletten a cucc? 3(alkatrész)+5(szállítás)=8e? Logitech Magyarországot ügyfélszolgálatot kérdezted? Mert elküldhetnéd javításra nekik, ha még garanciális, akkor a futár garanciában vinné, és ugye megállapítanák, hogy nem javítható, mert törött, és kifizettetnék veled egy új hátlap árát. Legalábbis én ezt gondolom.

(#1889) #51482368


#51482368
törölt tag

Csak nekem kapcsol ki magátol egy idö után vagy az ujj modelleknél már igy van?
csak nálam csinálja ha tesztelem a hangkártyával a hangfalakat csakk akkor szól mind ha nem kapcsolom be azt az 5.1 4.1 2.1 et s ha igen csak a jobb bal szol elöl.Optikain nekem nincs hang ,kelll látni az optikai kábel végén villogo fényt ha müködik?
Re mélem megnézi valaki köszi?

(#1890) #51482368 válasza bisiz (#1869) üzenetére


#51482368
törölt tag

hello neked (tek) müködik az optikai kábellell?

(#1891) XtremLor válasza #51482368 (#1890) üzenetére


XtremLor
őstag

100% hogy megy optikan a tobbieknek, viszont nekem mintha ugy remlene hogy egyfolytaban vilagitania kell a fenynek, ezt erositse mar meg valaki, mivel korulmenyes kihuznom a kabelt megnezni:)

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1892) JasL válasza XtremLor (#1891) üzenetére


JasL
senior tag

Igen, folyamatosan világít az optikai kábelben a fény, akkor is, ha nem megy rajta át hang.

(#1893) Bélaaaa válasza #51482368 (#1889) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ha kikapcsol, akkor az hiba. A túlmelegedés védelem kapcsolja ki. Persze extra terhelésnél megeshet, de laza zenehallgatásnál semmiképp. Mehet gariba vissza.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1894) JasL válasza Bélaaaa (#1893) üzenetére


JasL
senior tag

Nekem most pont ez miatt van gariban. Augusztus elsején vitték el, de még meg sem vizsgálták fixit honlapja alapján. Kezdek ideges lenni, 3 hete vettem és szarnak rám!

(#1895) Bélaaaa válasza JasL (#1894) üzenetére


Bélaaaa
őstag

A Loginak tolj egy emailt mindenképp!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1896) JasL válasza Bélaaaa (#1895) üzenetére


JasL
senior tag

A Loginak? Ne a fixitt-nek? A Fixit-nek már szóltam, azt mondták a héten megnézik, de persze nem nézték meg a vizsgálati jegyzőkönyv szerint. Azt hiszem igazad van, írok a Logitech-nek, szerintem ez már túlzás.

(#1897) Bélaaaa válasza JasL (#1896) üzenetére


Bélaaaa
őstag

A Loginak, bizony! :K

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1898) JasL válasza Bélaaaa (#1897) üzenetére


JasL
senior tag

Küldtem nekik egy panaszlevelet. Elseje óta meg sem vizsgálták, nagyon elégedetlen vagyok a szervízzel! Kértem tőlük (Logitech-től) egy újat. Meglátom mit válaszolnak! Kösz a tippet!

(#1899) Bélaaaa válasza JasL (#1898) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Helyes!

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#1900) gxyb


gxyb
aktív tag

Nem csak a túlmelegedés miatt kapcsol ám ki hanem akkor is ha nem használod, hogy energiát takarítson meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.