Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) dudika10 válasza Leigazoka (#798) üzenetére


dudika10
veterán

A B3 a Battlefiel 3 akar lenni?
Biztos, hogy az EAX alapú?
Gyors keresés után nekem nem úgy tűnik.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#802) Leigazoka válasza dudika10 (#801) üzenetére


Leigazoka
tag

CSő,

Hát én havernál egy D2X el próbáltam ki a 906-t és ott a GX 5.0 EAX-ot hozott bár nálam valamiért 2.0 ír a driver . De a játék hang profil a xonár driverén dx11.
A Dead Space 1-2 teszteltük optikain olyan éjfél tájt és mondjuk azt , hogy haver aki már analog hangnál a gép előtt amikor az 1. részben a mob betör a liftbe akkorát ugrott a székből rögögtünk mint az állat. Na akkor a DDL nél meg ugyan ebben az esetben ---->> a WC volt az eredmény .
Hangba ezt valahogy úgy lehet elképzelni , hogy a hajó hangzása tényleg körülvesz olyan 30-40 % között ment a Master hang és olyan 50 volt a Sub .
És mikor elkezdesz szórakozni a plazma gun-nal hát eszed megál .
De a CoD 8 , B3 is támogatja és ha jobban megnézed a B3 intróján ott virit a dolby digital .

(#803) dudika10 válasza Leigazoka (#802) üzenetére


dudika10
veterán

Továbbra sem hiszem, hogy a Battlefield 3 EAX-ot használna.
Az EAX meghalt a Vista és a Win7 miatt. Nem használja senki már. Ha a BF3-nál ezt erőltetnék, az engem nagyon meglepne...

A Xonarok pedig 2.0-ig támogatják az EAX-et, 5.0-ig csak emulálják (ez semmit nem számít, de a driver ezért ír 2.0-t). Természetesen miután a mai játékok nem használnak EAX-et, teljesen mindegy mit-hogy támogatnak (egyébként is, manapság ez a processzoridőből 1% sem, csak mindenkiben megragadtak és berögzültek régi ma már abszolúte nem helytálló sztereotípiák), csak a régebbi játékoknál van jelentősége.

DDL-nél és DTS-nél is történik egy veszteséges tömörítés. Ezek nem jó dolgok, bármennyire is az él a köztudatban. :N

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#804) prokxy válasza dudika10 (#800) üzenetére


prokxy
veterán

Már kezdek vörösen izzani az égéstől, hogy mi-merre...

Akkor nekiugrok utoljára: mikor kapom a jobb 5.1-et játék (Dead Space, BF3, BFBC2, stb) és film alatt? /ne kelljen mindig állíthatni, 1x belővöm és kész/:
a) ASUS Xonar DX + 3 Jack + Z906
b) ASUS Xonar DX + optikai + Z906 /bár csatlakozó helyet ne látok a kártyán/
c) ???

Hogy lesz ebből optikai? /neten találtam/

Bocsi a láma kérdésekért... :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#805) prokxy válasza prokxy (#804) üzenetére


prokxy
veterán

Közben találtam ezt, van hozzá egy adapter: '1 x S/PDIF optical adaptors' és így lesz optikai...akkor már csak az kell tudnom, h a) vagy b) vagy c) ? :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#806) dudika10 válasza prokxy (#804) üzenetére


dudika10
veterán

Az A esetben.
De a B esetet is ki tudod próbálni, ha van ismerősöd, aki tud neked kölcsönbe adni optikai kábelt akkor ingyen, de 1.000 forintért magad is vehetsz. Adott eseten mindenképp próbáld ki.
Az, hogy én megmondom, hogy melyiket kellene jobbnak hallanod, az nem azt jelenti, hogy jobban is fog tetszeni. :N

Állítani egyik esetben sem kell semmit, ha egyszer jól beállítottad.

Az SPDIF Out-ból lesz optikai kimenet, egy kis átalakító segítségével, amit a dobozban találsz (csak fizikai méretet/formát alakítja át, így a minőségromlással nem nagyon kell számolni).

C esetnél beszélgethetünk jobb (=drágább) hangkártyákról, de lehet szó alaplapcseréről is olyanra, amihez jár licensz és nem kell hozzá hangkártya (ebben az esetben hangminőségre ugyan itt tartanál mint most digitális összekötés esetén, csak a játékok alatt is volna 5.1).
Vagy akár hangrendszer cseréről is. De nem hiszem, hogy ezeket keresnéd. :)

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#807) prokxy válasza dudika10 (#806) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönöm még1x!!! :R :R :R

Akkor egyenlőre a) eset lesz, majd kipróbálom a b)-t is, aztán majd eldől.
Használtam néztem D2(x)-et, de nincs a aprón... :( 40e Ft-om pedig nincs rá. :(

Z906 már nekem elég. :)
Ha meg már lapot cserélek, akkor olcsóbb egy hangkari! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#808) Leigazoka válasza prokxy (#807) üzenetére


Leigazoka
tag

Cső

Amúgy Xonar XD -t már 17 - 20 között találsz pl:pcx.hu

(#809) prokxy válasza prokxy (#807) üzenetére


prokxy
veterán

Tudom, de dudika a d2x-et mondta...az már 37-40 körül mozog.
De DX lesz belőle. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#810) Leigazoka


Leigazoka
tag

Üdv!

Tudom nem a fórumba vág bele , de mivel nem tudok újat nyitni megkérdezem.

Valaki tesztelt már squeezebox radiót ?
És ha igen akkor mi a tapasztalata illetve mit jelent a kettős erősítésű D - osztájú digitális erősítő ?

(#811) Leigazoka


Leigazoka
tag

???

(#812) mimic1979


mimic1979
aktív tag

Sziasztok! Egy nagy kérdésem lenne hozzátok. Z-5500 vagy Z906?... az előzőhöz volt szerencsém már...

(#813) saril válasza mimic1979 (#812) üzenetére


saril
senior tag

ezt mindenki maga dönti el de egyébként azt mondják hogy játékra és filmezésre jobb a z906 viszont zenehallgatásra meg a z5500 komolyabb

más érvek a z5500 belül még tiszta tyúkbél és régi technika (analóg erősítő) tehát hamarabb elromolhat (nem az analóg erősítő miatt, jórészt) nagy subja van elvileg mélyebb frekvenciákra megy le viszont lomhább

z906 pár kábel és kapcsolóüzemű erősítő kissebb sub-jra van dinamikusabb mélyekkel egyszerűbb display nélküli kezelő konzolja

a szatelit hangsugárzók ugyan azok mind a kettőnél csak a dobozolásuk más tehát újra és újra azt mondom mint mások ha venni akarsz újonnan és van 50%os kuponod akkor egyértelmű hogy a z906 ha van olcsón és jó állapotó esetleg új és olcsó z5500 akkor azt de azért pár cikket olvass el mind kettőről!!! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#814) saril válasza prokxy (#797) üzenetére


saril
senior tag

nemtudom miért beszélnek mellé a neked válaszoló emberek az alaplapi optika sokkal jobb mint egy drága hangkártya analóg része!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#815) prokxy válasza saril (#814) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet, de azon a játékban nincs 5.1, csak jack-en! Így nem az igazi a hangminőség!
De majd a Xonar Dx-en optikán jobb lesz, de ha nem is, akkor is digitálison megy majd az 5.1! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#816) dudika10 válasza saril (#814) üzenetére


dudika10
veterán

Nem tudom miért beszélsz mellé.
Mit tudsz egyáltalán az optikai kimenetről azon kívül, hogy pirosan világít és kábelt kell bele dugni?
Ha már digitális átvitelt erőlteted, legalább a koaxot hozd példának (rayleigh szórás, goos-hanchen jelenség, ehhez jönnek még az olcsó szar kábelek optikainál, nem is beszélve a +2 átalakításról, mert nem fotonok formájában tárolod az adatokat és nem is a fotonok szólaltatják meg a hangszórót ...). :U

Hát persze, egy belépő kategóriás rendszerbe (az itteni fanclubbal már vitatkoztam, most nem kívánok erről vitát nyitni) integrált DAC minősége (ami mellékesen megjegyzem egy mellékes funkció, nem ez a fő feladat, ez csak azért van, hogy hangzatos kis plecsniket lehessen rásütni a rendszerre, aminek egyébként semmi értelme, de a tudatlan vásárlót megtéveszti, nehogy azt hidd, hogy azt Te ajándékba kaptad, nem, azért Te pénzt fizettél) természetesen ugyan olyan, sőt, jobb minőségű, mint egy kifejezetten erre a célra kitalált eszköz. Irónia off.
Még a belépő kategóriás házimozi erősítőkbe (ami önmagukban kerülnek annyiba, mint az egész z906) is gyenge DAC-okat talál az ember.

Elárulok egy titkot. A z906-ban is egy hangkártya van, működési elvét tekintve megegyezik az éppen emlegetett Asus Xonarral. Abból is analóg jel jön ki...

Mint azt többször leírtam már, az, hogy melyik a jobb és az, hogy neked melyik tetszik jobban, nem ugyan az.

Ez a stílus felbosszant azért. :U

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#817) Leigazoka


Leigazoka
tag

Üdv!

Valaki megtudná magyarázni , hogy a Logi mit ért az alatt , hogy 2 csatornás hangfal amikor 1 db mélyközép van a szatelitekben?

(#818) dudika10 válasza Leigazoka (#817) üzenetére


dudika10
veterán

A két csatorna pont azt jelenti, hogy 2 csatorna. Jobb és bal oldal.
Amire Te gondolsz, az a két (vagy több) utas hangfal.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#819) Leigazoka válasza dudika10 (#818) üzenetére


Leigazoka
tag

Az lett volna a cél , hogy :

A Z506 - nál a szatelitek két utasak mert ugye van magas + mélyközép.
A Z906 - ban meg csak 1 db mélyközép van akkor hogy a f... ba állítja azt a Logi hogy 2 utasból térhatású hangot?
Mert mondjuk lehet hogy a memrán és a dóm közötti gumi gyűrű eéválasztja a kettőt és így maga a papírmemrán adja a közepet , a dóm meg a magasat?

(#820) dudika10 válasza Leigazoka (#819) üzenetére


dudika10
veterán

Hö?
Valamit nagyon összekevertél.

Sztereo (tehát két csatornás) jelből 5+1 csatornát varázsol a rendszer különböző eljárással (általában a hátsók mekapják 1 az egyben a frontok jelét, a mély megkapja a mélyebb frekvenciákat akár egy 2.1 esetében a center meg kap valami maszlagot, ami a két csatorna összeadásából keletkezik).
Ez az eljárás borzasztó hatásfokú és nem is lesz rendes térhangzás. Marketing bulshit az egész.

Az utaknak és a csatornáknak semmi köze nincs egymáshoz. Lehet sztereo (=2 csatornás) rendszer hangfalanként 4 úttal, és lehet szélessávú, 1 utas hangfalakból 40 csatornás rendszert építeni. Független egymástól a két fogalom.

És természetesen nem, nincs egy magassugárzó a szélessávú hangszóró közepén (bár egyes autós hangszóróknál lehet találni ilyen megoldást, de otthoni környezetben még keresve is nehéz ilyenbe belefutni). Egyetlen egy szélessávú hangszóró van a z906 szatelitjeiben, amik annyira nem szélessávúak mint kellene, ez az oka annak, hogy a mélyládát nem lehet kellően alacsonyan elváltani, és ezért össze-vissza piszkítja a színpadot...

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#821) Leigazoka válasza dudika10 (#820) üzenetére


Leigazoka
tag

és ez a szélessávú hagszórót tartalmazó hangfal mivel jobb egy átlag 2 hangszórós hangfaltól?

(#822) Leigazoka


Leigazoka
tag

Illetve ez amit mondasz egy mélyközép hangszóró nem , mert mind a 3 frekvencia tartományt nem játsza le a szatelit.
Mert pl : http://www.teufelaudio.com/home-cinema/motiv-5-digital-p43.html
Én erre gondoltam , hogy 2 hangszóró tesz ki egy jó két utat amit a Logi 1 hangszóróval vált ki. ( szélessávú)

(#823) dudika10 válasza Leigazoka (#821) üzenetére


dudika10
veterán

Semmivel?
Konkrét esetben lehet erről beszélni legfeljebb, általánosságban semmi értelme.
A logitechnél az volt a cél, hogy olcsóbb legyen (sokan úgy kezelik a logitechet, mint valami high-end audioval foglalkozó cég lenne... :U ).

Nem, ez szélessávú, mivel a szubbaszon kívül mindent játszania kéne. Az, hogy a vaalóságban mit játszik, egy másik kérdés.

Igen, 2 úthoz minimum 2 hangszóró kell.
Ennek továbbra sincs semmi köze a csatornák számához.

Picit keress rá ezekre a dolgokra, mert már milliószor le lett írva minden topikban.

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#824) prokxy válasza dudika10 (#823) üzenetére


prokxy
veterán

Mester Úr!

Megvan a Xonar Dx, optikain beüzemeltem, nagyon tetszik! Jobb, mint az alaplapi, sokkal tisztább, dinamikusabb, na meg a hangerő is javult! :C :K

Köszönöm a segítséged!!! :R :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#825) Leigazoka


Leigazoka
tag

Csö

Ha veszek 1 házimozi erősítőt ami a DTS - Dolby összes szabványát tudja + hangfal szett akkor az erősítőt még a DVD - re is rá kell tenni nem?

(#826) prokxy


prokxy
veterán

Egy kérdésem lenne:
Mitől van az, hogy bekapcsoláskor és amikor elindul egy dolby digital film, akkor pukkannak egyet a hangszórók? Bekapcsoláskor mindig, bekapcsolás után pedig akkor, ha mondjuk egy ideig nem jön hang/netezek szééép csendben pl/, csak mondjuk elindítok egy filmet. Filmindításkor csak akkor, ha a decode led világít, egyébként nem! /pl. analógon nem/

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#827) XtremLor válasza prokxy (#826) üzenetére


XtremLor
őstag

Az erositobol kifelejtettek a koppanasgatlot, nalam is pukkan ......

"Legen...Wait for it...Dary"

(#828) LJ. válasza prokxy (#826) üzenetére


LJ.
tag

Amikor bekapcsolom a hangfalat, nekem is pukkan egy halkat. Haveromé is, szóval sztem ez normális...

(#829) Matrixka válasza LJ. (#828) üzenetére


Matrixka
tag

Nálam is csinálja.

(#830) Szabolcs22


Szabolcs22
tag

Sajnos nálam is,sőt van mikor film közben is,pedig nincs síri csend a filmben és utána effekt,tehát megy folyamatosan a duma vagy akármi,egyszercsak egy pillanatra megszakad a hang és kivillannak a "hangszórok" a kezelő szerven.
Alaplapi hangkarim van egy gigabyte 880ga-ud3h személyében,amibe realtek hd audio codec van és akárhány informatikus szakit megkérdeztem,nem ajánlanak plusz tizenezerér jobb hangkártyát bele! Azt mondom elhiszem nekik,mert 10ből mondjuk 7-9 ember miért lenne a saját boltja,munkahelye ellensége! Mert ugye végül is nem rábeszélnek a termékre hanem lebeszélnek róla!
De már én is jóideje használom,azaz tavaly december óta. Korábbi hozzászóásaimban is dícsértem a cuccot,most is!
Egy példa,jurrasic park 1 rész,mikor a földbe lőnek a sotival,hogy ultrahanngal vizsgálják ami a föld alatt rejtőzik,na ott nyomattam asszem 640 Kb/s es DolbyDigital hanggal (5.1)
És nyomattam közel tömörítetlen angol DTS-el ami 1530 (mondjuk 1530 +/-) Hát hadd ne mondjam van különbség!!! De például egy dumás filmnél mint amilyen most a Bébisintér volt,hát ott sztem teljesen mind1 hogy magyar dolby 640 vagy angol dts 1500.
Nem egy effektvadász film.
Ha lenne egy nagyobb rendszer később,mert a logi szedné magát a tervezőivel eggyütt,akkor arra biztos beruháznék,persze ha addig is lenne munkám.
Elméletileg ez is 500W,de sztem nálunk rossz a hangvisszaadás, mert a faház,amiben lakunk el is nyeli,szigeteli a hangokat,meg vezeti is. Azaz ha kint vagy a basszust hallod dübörögni,ám magukat a magas hangokat elnyomja a házfal. Ahogy a tetőtéri ablak alá megyek elhalkul,ahogy távolodok és "szembe" esik az ablak úgy ismét elkezd erősödni a hang! (persze nyitott ablaknál).
Igazából a mélynyomót is ha kicsit feltekered és megy maxon a tuci tuci,egyből letilt,utána megint rákezd,letilt,persze ha leveszed a hangerőt normálisan szól tovább.
Észrevétel még az,hogyha hangosabban szól akkor ugyanarra a zeneszámra nem árt egy kicsit más EQ beállítás,mert "sok" a magas hang,ami a mélyet elnyomja picit.
Így az EQ-n a mély frekvenciákat tolom fel egy kicsit vagy a magasagból letekerek egy kicsit!
Köszi aki elolvasta!Aztán ha valaki értelmeset hozzászól,szívesen olvasom!
Üdv nektek idegenek! :DD

Szabolcs

(#831) ChadGray


ChadGray
csendes tag

Volna meg egy kerdesem mert meg egy picit elgondolkodtam es ahogy nezem ti tudtok nekem segiteni vagy legalab tippet adni amiert ezt a forumot nagyon is szeretem.
a kerdesem az volna hogy szerintetek melyk hangkartya volna jobb a Logitech Z906 hoz

Creative X-Fi Titanium - Fatal1ty Champion Series

vagy

CREATIVE SB Recon3D Fatal1ty Champion

nemtudok e ketto kozt donteni mert mar mindenfelet ezekrol is olvastam.
nagyon is koszi a tippeket segitsegeteket.

(#832) XtremLor válasza ChadGray (#831) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy xonar D1/DX vagy xfi titanium is eleg lenne, nem szukseges 30-50e forintos hangkartyat venni ehhez a rendszerehez. Viszont ilyen arkategoriaban nezelodve en a essence STX-et is hozza adnam a listahoz :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#833) kurta999


kurta999
csendes tag

Üdv!

Az "Audio Channel" váltást azt nem lehetne valahogy úgy megoldani, hogy magától átváltsa és ne nekem kelljen vele mindig szarakodni? Mert ez elég idegesítő, ha hallgatok egy sima 2 kanálisos zenét, aztán meg jön egy olyan, ami 6 kanálisos..

(#834) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, csak annyi lenne a kérdésem, hogy a pakkban van optikai kábel ? Valahol azt olvastam hogy a PC usereknek minden benne van ami kell.

A játék az nem játék!

(#835) XtremLor válasza Lézerparaszt (#834) üzenetére


XtremLor
őstag

optika nincs csak 5.1-es jack kabel a dobozva

"Legen...Wait for it...Dary"

(#836) Lézerparaszt válasza XtremLor (#835) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ezer köszönömszépenek!

A játék az nem játék!

(#837) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Új kérdés: :)
A sub elrendezése mindegy ? Úgy értem, mindegy hogy a centerhez képest balra vagy jobbra van ?

A játék az nem játék!

(#838) mimic1979 válasza Lézerparaszt (#837) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Abszolút mindegy hogy hol van a szub láda...Mivel a mély hang nem igazán irányított.

(#839) dudika10 válasza mimic1979 (#838) üzenetére


dudika10
veterán

Nagyon nem mindegy, hogy hol van a szub láda.
Abban igazad volna, hogy a mély hang nem irányított. De ehhez maximum 80Hz-nél már el kéne váltani a szubot, mert onnantól már elég határozott irányérzet van ahhoz, hogy a szub beleszóljon. A logitech nincs elváltva ott, hiszen akkor egy elég nagy lyuk lenne a szatelitek és a mélyláda között. Ráadásul 80Hz alatt is van irányérzet, csak ahogy nő a hullámhossz, úgy egyre gyengébb.

Másik ok amiért nem mindegy, hogy hol van a szub, az az, hogy a szobában nem homogén teret hoz létre. Állóhullámok és mindenféle csúnyaság zavarják a dolgot.

A szub rendes elhelyezéséhez mérésekre van szükség.
Fül alapján való tologatással oda rakhatod, ahol tetszik, de az nem lesz az igazi.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#840) mimic1979 válasza dudika10 (#839) üzenetére


mimic1979
aktív tag

Igen ez így teljesen igaz , sőt bele lehet menni mélyebben ebbe a témába, de ugyebár ez már nem az az árkategória.

(#841) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Köszi, engem csak az érdekelt, hogy mindenhol (még a vezérlőn is) úgy látom, hogy a center mellett jobbra van. Nekem jobbra foglalt a hely, így csak balra tudom rakni. Ha mindenképpen jobb oldal a legjobb, akkor szobaátrendezés kell nagy erőkkel :)

Bár csak szerdán lesz meg a cucc, a 40k-s Panasonic házimozimhoz képest (ami kimenetek hiányában csak sztereóban szólt számítógéppel, vagy 5.1-ben nagyon gyenge minőségben), nagy előrelépés lesz.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#842) Leigazoka válasza kurta999 (#833) üzenetére


Leigazoka
tag

kanálisos XD

(#843) saril


saril
senior tag

átkötöttem én is spdif-et koax-ra optikáról változást nem veszek észre de "elméletben" jobb hát majd kiderül a használat során bár szerintem sosem fogom észrevenni a különbséget!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#844) GabN73


GabN73
addikt

Üdv!

A Z906ot hol tudom regisztrálni? :F Mert magyar oldalon nem nagyon találtam :U

Illetve milyen hibái lehetnek a szettnek? Valaki tapasztalt már meghibásodást? :F

[ Szerkesztve ]

(#845) Lézerparaszt válasza saril (#843) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

A koax jobb minőséget ad mint az optikai ?

A játék az nem játék!

(#846) XtremLor válasza GabN73 (#844) üzenetére


XtremLor
őstag

A regi termekregnel ott volt, azota persze atalakitottak, nem talalom en se ahogy a z5500-at se. Bar a logi termekreg kb felesleges nem ker pid szamot. Ha nagyon akarsz akkor a laptop speakereknel ott van "other product not listed" bar nem ertem miert nem a hangrendszerekhez csinaltak ezt a kategoriat se :DDD
Hiba eddig lekopogom nincs, ha feltekered csutkara akkor valoban vissza veszi a hangerot ahogy a tobbiek is mondtak, igaz ott elvezhetetlen csak uvolt.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#847) saril válasza Lézerparaszt (#845) üzenetére


saril
senior tag

én sem hiszek benne túlságosan csak itt egyes emberek azt írták hogy a fény átalakítás meg a visszaalakítása digitális jellé, szóval hogy ott van egy kis veszteség de ez olyan elhanyagolható hogy szerintem ne foglalkozz vele!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#848) GabN73 válasza XtremLor (#846) üzenetére


GabN73
addikt

Hát azért jó lenne, hátha bepottyan egy -50%-os kupon :)

Valami tipikus Z906os hiba nincs? Valami mély nem úgy szól ahogy kéne, vagy valami gebasz van vele? Mert ha ilyesmi előfordulhat, mert óvnám tőle :)

(#849) XtremLor válasza GabN73 (#848) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem tudok tipushibarol vagy hibas szeriarol eddig, a z5500-nel voltak ilyenek.
Annak en is orulnek lehet veszek a nyaron par logi hardvert, most az EB idejen kitolhatnanak par kupont :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#850) Szabolcs22 válasza GabN73 (#848) üzenetére


Szabolcs22
tag

Eddig nekem sem volt vele gondom. Megy halkan,hangosan. A védelem jó benne mert ha például tuc tucnál max hangerőn nem bírja a strapát letilt...Erre a megoldás,hogy lehalkítod:D
Amióta megvettem,mindig élvezem a hangját. Én meg úgy tudtam hogy az spdif digitális bemenet jobb mint a koax analóg.... Azért is vettem olyan alaplapot,hogy direktbe így rá tudjam kötni.

[ Szerkesztve ]

Szabolcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.