Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) XtremLor válasza saril (#350) üzenetére


XtremLor
őstag

megéri kitömni? mennyire komplikált a procedúra? :)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#352) saril válasza XtremLor (#351) üzenetére


saril
senior tag

egyszerű a négy inbusz csavart kitekered és szét is van szedve
én konkrétan kétoldalú ragasztóval fogom rögzíteni a szivacsot, de majd dokumentálom nektek ilyen belülről

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#353) XtremLor válasza saril (#352) üzenetére


XtremLor
őstag

hmm köszönöm akkor megrendelem a gyapjut, 2 oldalú ragasztóm az van, amire megjön a z906-os rendszer addigra ez is meglesz, max 2 napot simán használom, teszt jelleggel legyen viszonyítási alapom. Van még valami amit megéri alakítani?
Vogel's konzolt nem tudtok jo áron? 10-12 kicsit sok a 2 párért:) tescoba elgurulok holnap hátha akad de nem reménykedek.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#354) saril válasza XtremLor (#353) üzenetére


saril
senior tag

A hangfal belső terében folyamatosan jelen lévő váltakozó hangnyomás rezonanciát hozhat létre a dobozfalakban. Ennek hatására az oldallapok újra kisugározzák az általuk elnyelt energiát, szinte hangáteresztővé válnak. Tehát a hangelnyelő anyagokkal ki kell oltani az egymással párhuzamos oldallapok között létrejövő állóhullámokat. Ellenkező esetben az állandóan jelen lévő belső hangenergia a jól ismert „doboz” hangzást eredményezi. Felhasználása: zárt doboz esetén nem kell különösebben rögzíteni, a doboz lazán kitöltendő vele.

szóval akkor nem is kell rögzíteni elég ha "kitömöd"

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#355) XtremLor válasza saril (#354) üzenetére


XtremLor
őstag

annó a mély ládánál se használtunk ragasztót, csak szép lazára feltöltöttük, ha valami kérdésem lesz még jövök, ugy tűnik jo kis társaság ez, segítőkész mindenki:R

köszönöm

"Legen...Wait for it...Dary"

(#356) saril válasza XtremLor (#355) üzenetére


saril
senior tag

na én kipróbáltam sima vattával és nagyon jól lett :DDD

szatelit szétszedve
szatelit vattával 1
szatelit vattával 2

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#357) LJ. válasza saril (#356) üzenetére


LJ.
tag

Hmm, kicsit többet tudnál modani? Mit takar a nagyon jó lett? :D Mármint úgy értem, hogy miben javult a hangzás?

(#358) saril válasza LJ. (#357) üzenetére


saril
senior tag

elsőnek megcsináltam egy szatelitetet összeraktam és megkopogtattam minden oldalról majd megkopogtattam a gyárit és azt tapasztaltam hogy eltünt az "üres doboz" műanyag hang
még most hallgatom (mivel most csináltam meg mindet pár perce) szóval komolyat még nem tudok mondani a fent említetten kívül, de majd beszámolok! :R

mod: a lényeg egyszer majd a sub-ot is kibélelem :DDD azt is dokumentálom majd nektek :C

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#359) XtremLor válasza saril (#356) üzenetére


XtremLor
őstag

remélem hétvégére a kezemben lesz a szörnyeteg ;]
Lehet a töméssel meg kellene várni mire bejáródik vagy mindegy?....white/pink/brown noise bekészítve :P

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#360) saril válasza XtremLor (#359) üzenetére


saril
senior tag

az enyém egyébként be van már járatva
1 hétig 50% hangerő volt a max amin hallgattam, utána csavartam neki már oda jobban
mit szolsz a modhoz? :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#361) XtremLor válasza saril (#360) üzenetére


XtremLor
őstag

kb annyit hogy már leadtam a rendelést megcsinálom én is:DDD
jo lett és köszi a képeket, ugy rendeltem, hogy elég legyen a mélynek is az anyag ha ugy alakulna! :DD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#362) saril válasza XtremLor (#361) üzenetére


saril
senior tag

ha netán a mélyet hamarabb kibélelnéd akkor várom a képeket! :D

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#363) XtremLor válasza saril (#362) üzenetére


XtremLor
őstag

megegyeztünk ;) a mély is imbusz-al van összerakva?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#364) saril válasza XtremLor (#363) üzenetére


saril
senior tag

nem, nem az belső kulcsnyílású csavarral, azaz csillag csavarral :DDD
összesen 12db-al

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#365) LJ. válasza saril (#358) üzenetére


LJ.
tag

Oké, várom a fejleményeket :D
Amúgy én annyi hibát vettem észre a rendszerrel kapcsolatban, hogy ha kb úgy 40%+ hangerőn hallgatom, és a mély eléggé fel van csavarva, akkor a mélyládán a passzív hangszóró kiad egy furcsa hangot. Olyan minthogyha egy zacskót morzsolnál, vagy nem tudom jobban leírni... :D Megpróbálok majd róla egy videót csinálni, bár nemtudom mennyire lesz hallható... Ti hallottatok már ilyenről?

(#366) saril válasza LJ. (#365) üzenetére


saril
senior tag

z906-nál nem tudok passzív hangszóróról amit látsz az maga a hangszóró a rács mögött :F

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#367) LJ. válasza saril (#366) üzenetére


LJ.
tag

Akkor rosszul tudtam. A Z-5500ban van passzív hangszóró?
Mindenesetre a hiba fenn áll, valami nem stimmel sajna nálam... ITT meg tudod hallgatni, úgy kb 0:30-nál elég jól hallatszódik...

(#368) saril válasza LJ. (#367) üzenetére


saril
senior tag

nekem úgy tűnik mintha valami a dobozban berezonálna a sok mélytől :F
rosszabb esetben a hangszóró a ludas :(((

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#369) LJ. válasza saril (#368) üzenetére


LJ.
tag

Valami tényleg nem okés sajna. De én is a berezonálásra gyanakszok. Mivel ha a reflex nyílást megpróbálom teljesen befogni úgy hogy a kiáramló levegő csak a dobozon belül maradjon, akkor szinte eltűnik ez a furcsa hang.
Gariztassam? Mert filmeknél elég idegesítő. Szétszedni emiatt nem akarom, akkor inkább kicseréltetem....

(#370) saril válasza LJ. (#369) üzenetére


saril
senior tag

tedd azt! alapvető!
fejleményekről majd számolj be

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#371) LJ. válasza saril (#370) üzenetére


LJ.
tag

Gráááhh, megmondom őszintén hogy sok kedvem nincs. Mennyi idő amíg kapok cserét? Raktárkészlettől függ? Meg csak felhívom a Logitech ügyfélszolgálatát és mondom hogy helló, ez a szitu, csere kéne?

(#372) XtremLor válasza LJ. (#371) üzenetére


XtremLor
őstag

ha van raktárkészleten 1 nap;)
szerintem nem kell mondanod a cserét ők majd javasolják, csak mond el mi van vele.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#373) LJ. válasza XtremLor (#372) üzenetére


LJ.
tag

Ha nincs készleten akkor várok még vele jövő hétig, akkor úgyse lesz szükségem zenére :D

(#374) super!!! válasza saril (#358) üzenetére


super!!!
csendes tag

Szeva.akkor jobb lett a hangja?ha igen akkor a haverom nem is hulye :C

(#375) saril válasza super!!! (#374) üzenetére


saril
senior tag

szerintem inkább nagyobb hangerőn észrevehetőbb de rosszabb nem lehet! :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#376) super!!! válasza saril (#375) üzenetére


super!!!
csendes tag

hangeroben(nem e kell neki így nagyobb kakao),hangminoségben?szerinted?mégis bovebben le tudnád írni?

(#377) Bobby81 válasza LJ. (#367) üzenetére


Bobby81
tag

Nem lehet hogy a rács az?

(#378) super!!! válasza Bobby81 (#377) üzenetére


super!!!
csendes tag

de lehet a bassreflex cso is...

(#379) saril válasza super!!! (#376) üzenetére


saril
senior tag

nagyobb hangerőn tűnik ki! hogy sokkal szebben szól, tisztábban, az egész hangkép megváltozott így! most este megküldtem 90%on klasszikus zenékkel flac formátum természetesen Phil Collins, The Honeydrippers, Atomic7 és még sorolhatnám, csupa csupa eredeti zene, semmi elektronikus cucc! :D :DDD én hallom a kül-t pedig nem vagyok white fülű :D

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#380) LJ. válasza Bobby81 (#377) üzenetére


LJ.
tag

Nem, sajna nem... Az áll mint a cövek. Olyan, mintha valami onnan a jobb oldali részből berezonálna... Nemtudom... Vszeg gariztatás lesz. Azt mondta tegnap a logiteches kislány, hogy csere lesz belőle.

(#381) XtremLor válasza LJ. (#380) üzenetére


XtremLor
őstag

mást nem tudnak szerviz Lengyelországba van :[link]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#382) super!!! válasza saril (#379) üzenetére


super!!!
csendes tag

ok ez igen orulok neki!!! ;)

(#383) ata99


ata99
tag

Üdv mindenkinek.
Ma nekem is megjött a kicsike és most már csak azt jó lenne tudni hogy milyen hangkarit lenne érdemes venni mellé a pc-be ami egy elég optimális ár/érték kereteibe beleférne. Tudom nem ez a legjobb hely az érdeklődésre de ha már van neki külön topicja talán az 1. hsz-be lehetett volna irni pár tippet pro/kontra megjegyzéssel.

(#384) XtremLor


XtremLor
őstag

ugy néz ki nekem a szállítás kicsúszott ebből a hétből a ups ma küldött emailt :O

ata99: azt döntsd el mivel akarod összekötni!
analóg/digaitalis ha digitális szerintem szinte mindegy milyet veszel, ha analog ott már van szórás én egy xonar dx-re neveznék be.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#385) prokxy


prokxy
veterán

Sziasztok!

Vettem egy ilyen szépséget, de a koaxon való jelátvitelt nem tudom életre lehelni.
Analógon szépen szól minden ok, de a koax az nem megy.
Hangkarinál állítottam, h az legyen az alapértelmezett, de néma csönd. az inputot 1-5-ig nézegettem, de semmi hang. A win7 írja, h szól, de pl. azt nem is veszi figyelembe, h ki-be húzom a kábelt, mint pl. analógnál.
Alaplapival hajtom MSI Z68A-G45 (G3)-as lappal.
A kábel minőségi, Kácsa Audió-s cucc...
Optikai kábelem nincs, de inkább a koax kellene.
Hangkártya drivert újrapakoltam, ugynaz. Mástól nemtok hangkártyát szerezni....

Van valami ötletetek?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#386) saril válasza prokxy (#385) üzenetére


saril
senior tag

van

a koax az a 4. bemenet lesz vagy az 5. de tedd rá az egyes bemenetekre és várj vele, kell egy kicsi idő mire átkapcsol

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#387) saril válasza ata99 (#383) üzenetére


saril
senior tag

Asus Xonar D1 ha koax vagy optikai akkor alaplapodról is akár ha van digitális kimenete!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#388) prokxy válasza saril (#386) üzenetére


prokxy
veterán

Az 5. a koax a papíros szerint.
Próbáltam, vártam de semmi...
Pl. azt észrevettem, h ha a koax vagy az optikai inputot választom, akkor nem tudok az effect-ek közül választani, 2.1, 4.1, stb.
Igy van beállítva: kép

A bal oldali részen látszik, h hang kimegy...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#389) prokxy válasza saril (#386) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt nem hiszem el, rájöttem! :C :C :C :C
Az volt a gond, h az MSI rosszul írta a fenti képen az ikonokat: a koax az optikai az optikai a koax. elcserélték a jelet a szoftverben...áááááááááááááááá

Köszi a segítséget! :R :R :R

Krisz

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#390) saril válasza prokxy (#389) üzenetére


saril
senior tag

nekem is hasonló gondom volt egyébként, ugyan ilyen cipőben jártam mint te csak én úgy szívtam meg hogy az optikai csatlakozó ajzatban marad egy kis műanyag forgács a subnál, de a végén rájöttem :D

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#391) prokxy válasza saril (#390) üzenetére


prokxy
veterán

Nem hiszed el, de ez volt az első dolgom, h ezt megnéztem. :D
Követem a topicot egy ideje, és láttam a hozzászólásod.
A lényeg, h megoldottuk! :C :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#392) saril válasza prokxy (#391) üzenetére


saril
senior tag

:R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#393) super!!!


super!!!
csendes tag

üdv.tanácsot szeretnék kérni.a 102 cm es tv m van+z 906 THX.a problémám az ha a centert a tv folé raknám akkor kb 130cm magasan lesz de tudom az konzolt lefelé donteni a hallgato írányába.ha alá raknám akkor kb 80cm magasan volna de itt is tudom donteni a hallgato felé.kérdezem melyik elrendezés biztosíta :O na jobb hangélményt?elore is koszonom!!!

(#394) prokxy válasza super!!! (#393) üzenetére


prokxy
veterán

Vkit kerj meg, egy zene, film reszleteig fogja vagy tedd fel egy naaaagy samlira! :)
Sztem mind1, de inkabb fentrol le, mint lentrol fel...nalam meg az is szamit, hogy esztetikusabb. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#395) willturner válasza LJ. (#367) üzenetére


willturner
csendes tag

Szia, meg tudnád mondani mi a szám címe ami szól a videón? Köszi :)

(#396) Matrixka válasza willturner (#395) üzenetére


Matrixka
tag

AWOLNATION-SAIL

EZ

(#397) XtremLor


XtremLor
őstag

ehh a cucc vecsésen van már, de csak hétfőn hozzák ki :W

"Legen...Wait for it...Dary"

(#398) willturner válasza Matrixka (#396) üzenetére


willturner
csendes tag

Ez az igen, köszi szépen, kipróbálom én is, csak nekem Z-5500 van :)

(#399) prokxy


prokxy
veterán

Aki ilyen szettet - de akár más Logitech cuccot - akar venni, az szóljon és van egy -50%-os kódom.
Ki-mit ajánl érte...
2012. feb. közepéig használható fel!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#400) prokxy válasza prokxy (#399) üzenetére


prokxy
veterán

Elkelt.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.