Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Casterke válasza boci85 (#50) üzenetére


Casterke
tag

okok, de hol van? :DDD e bekötés rendben minden szól még a center is szóval csak a mélynyomó nem. nemadomel nekem ez jobban tetszik :N
Esetleg még ötletek? :F

(#52) boci85 válasza Casterke (#51) üzenetére


boci85
tag

pontosan írd le mi a jelenség mert csak azt tudjuk ,h nem szól! mikor bekötötted szól izomból és egyszer csak elhalgatott ? hangkártya porobléma ,vagy draiver? nemtom ,h ezen a rendszer van e test mód ha van próbáld meg mélynyomónál mit csinál?

(#53) Casterke válasza boci85 (#52) üzenetére


Casterke
tag

Leírom pontosabban 3órakkor összeraktam megnéztem egy filmet aztán egy kis zene, de a hangerő nem haladta meg az 50%-ot. Elmentem otthonról és amikor visszajöttem már nem szólt. Próbáltam két hangkártyával is, de azzal sem ment próbáltam a factory reset-et, de azután sem ment aztán a input gombot ha megnyomod amikor bevan kapcsolva elvileg lesteszteli a hangfalat egy zajjal, de az sem csinált semmit. Nem hangkártya hiba nem szoftveres akkor én feladtam... :F

(#54) boci85 válasza Casterke (#53) üzenetére


boci85
tag

Akkor lehet kifogtál egy rossz szériát:S végfok el megy benne az sanyi

(#55) Casterke válasza boci85 (#54) üzenetére


Casterke
tag

Kicsit kifejtenéd bővebben? :)

(#56) boci85 válasza Casterke (#55) üzenetére


boci85
tag

pontosabban :Zurück an Absender :D csere!

(#57) Casterke válasza boci85 (#56) üzenetére


Casterke
tag

:W :DDD

(#58) Sz.Miki válasza boci85 (#54) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Ez azért meredek, hogy rossz széria :) kb ez az első széria belőle :DDD
De mindenesetre nem jó reklám ez a z906-nak, hogy rögtön itt a megjelenés után egy kuka mélynyomó....

(#59) Sz.Miki válasza Casterke (#55) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Milyen hangkártyád van?
Azt próbáltad, hogy mondjuk nem számítógépre, hanem rákötsz egy mp3 lejátszót a megfelelő bemenetre és úgy meghallgatod?

(#60) Casterke válasza Sz.Miki (#59) üzenetére


Casterke
tag

Hát igen próbáltam egy Creative Sound Blaster X-Fi Titanium-mal meg az integrált alaplapon lévővel is és egyikkel sem a és mp3-ról is próbáltam....

(#61) Casterke válasza Casterke (#60) üzenetére


Casterke
tag

Hát a mélnyomót leszámítva szép hangja van egy dolog zavar, hogy a vezérlő konzol olyan könnyű, hogy a gombot nem lehet benyomni anélkül hogy hátracsúszna....

(#62) Sz.Miki válasza Casterke (#61) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nekem pont a konzol és a távirányító az ami kimondottan nem tetszik és visszalépésnek tartom!
Amúgy nem lenne vele bajom. Szomorú, hogy így jártál, azért nekem sem volt mindig felhőtlen a kapcsolatom a Z-5500-al de nem cserélném le.
Gondolom kedden megy vissza a cucc gariba. Hol vetted? Pixmánia?

(#63) Casterke válasza Sz.Miki (#62) üzenetére


Casterke
tag

Nem a Logitech oldalán

(#64) Casterke válasza Sz.Miki (#62) üzenetére


Casterke
tag

A távirányító minőségével megvagyok elégedve nagyon jó kis masszív anyag és megoldották, hogy akárhogy forgatva vegye a jelet és nem kel vele szórakozni, hogy nem veszi stb..

[ Szerkesztve ]

(#65) boci85


boci85
tag

logitech -nél egy igen gagyi megoldás , a vezérlőn a gombokat csak úgy lehet benyomni ha másik kézzel lefogod mert elcsúszik . Új jövevénynél megoldhatták volna már ... mindegy a hangja kárpótol:D

(#66) Źşë' válasza boci85 (#65) üzenetére


Źşë'
addikt

leragasztod, ennyi

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#67) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Ettől féltem. A Logitech support biztosan fog segíteni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#68) Turbolada II válasza boci85 (#65) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nekem egyszerűbben van megoldva, persze ehhez megfelelő bútor kell.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#69) Turbolada II válasza Casterke (#61) üzenetére


Turbolada II
őstag

Megoldódott a problémád?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#70) Źşë' válasza Casterke (#61) üzenetére


Źşë'
addikt

miért a mélynyomónak milyen a hangja? az is fontos h milyen zenével próbáltad ki

lehet veszek a közeljövőben egy ilyen szettet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#71) Turbolada II válasza Źşë' (#70) üzenetére


Turbolada II
őstag

Jelenleg semmilyen hangja nincs.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#72) Źşë' válasza Turbolada II (#71) üzenetére


Źşë'
addikt

jó, de volt ha hallotta

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#73) Turbolada II válasza Źşë' (#72) üzenetére


Turbolada II
őstag

De arra nem volt ideje, hogy bejárassa.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#74) Źşë' válasza Turbolada II (#73) üzenetére


Źşë'
addikt

az lehet de ettől nem lesz más a hangja

am egy elektronikus zene alatt (pl house trance) nem az igazi a basszus, de egy hip hop beat alá már dögösebb mélyt nyomnak általában - nekem ezért is fontos, imádom a mélyet :C

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#75) Casterke válasza Turbolada II (#69) üzenetére


Casterke
tag

Hát mondhatjuk úgyis, hogy gyökerestől megoldották, mer küldenek egy újat :))

(#76) adamssss válasza Casterke (#75) üzenetére


adamssss
veterán

Ha megjött írj róla egy beszámolót mert nagyon kíváncsi lennék hogy mit tud.
Meg váltáson is gondolkodom.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#77) Źşë' válasza Casterke (#75) üzenetére


Źşë'
addikt

hol vásároltad amúgy?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#78) Turbolada II válasza Casterke (#75) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ugyanaz megy mint a Z5500-nál.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#79) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Ilyen sok embernek van már Z906? Úgy látszik eddig nem túl népszerű. :)

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#80) Źşë' válasza Turbolada II (#79) üzenetére


Źşë'
addikt

hát az ára sem valami barátságos, am nekem talán jöv hétre jön meg a cucc)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#81) Casterke válasza Źşë' (#77) üzenetére


Casterke
tag

Logitech oldalról

(#82) Casterke válasza adamssss (#76) üzenetére


Casterke
tag

Rendben megpróbálok, de nem tudom mikor jön. Megbeszéltek szerint érte jöttek és aztán csak vártam vagy 5napot semmi, felhívtam őket és akkor közölte velem, hogy akkor rendel nekem egyet mondom miii vaan? :W Előtte megbeszéltem velük hogy elviszik és küldenek egy újat nem tudtam, hogy külön kérni kel, hogy küldjenek egy cserét :)) Ezután közölték velem, hogy nincs raktáron, de ahogy lesz 5nap és megkapom, de arra nem kaptam választ, hogy mikor lesz raktáron :F Remélem nem kell többet gariztatnom, mert amire visszaküldik kijön egy új széria :DDD

[ Szerkesztve ]

(#83) Weaver válasza Turbolada II (#79) üzenetére


Weaver
senior tag

heh, azért nem sokan fognak 80-100e pénzt kicsengetni egy hangrendszerért. :)

azért arra kiv lennék h lehet 50e eltérés két kisker között:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#84) Źşë' válasza Casterke (#81) üzenetére


Źşë'
addikt

mennyi nap alatt szállították ki neked?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#85) Źşë' válasza Źşë' (#84) üzenetére


Źşë'
addikt

hopp, mai nap ki is lett szállítva :)) nem telt bele 1 hétbe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#86) HUAFBANDITA válasza Źşë' (#85) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Üdv!

Egy-két gondolatot megoszthatnál velünk a rendszerről! Főleg filmeknél lennék kíváncsi a teljesítményére.

(#87) Źşë' válasza HUAFBANDITA (#86) üzenetére


Źşë'
addikt

oksa, a beüzemelése sztem azért még nem mostanában lesz, mert az S750es szépen viszi a prímet :)) mármint összedobom sztem hétvégén, csak nem a saját gépemen lesz hanem tesómén, az övében nincs komoly hangkari (am azért tetszik a cucc mert rengeteg mindenre rá lehet tenni :C )

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#88) HUAFBANDITA válasza Źşë' (#87) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Oké, izzítsd be majd akkor a hétvégén, addig türelemmel várok mielőtt megrendelném :O Az optikai bemenetére is tudnál kötni valamit, mert az lenne az igazi, hogy hogy muzsikál benne a dekóder! Egy dolog ami miatt félek ettől a szettől az az, hogy műanyag... ááááááááááá. Na mind1 ha jó hangja van akkor nem számít :) Köszi, várom a tapasztalatokat, illetve várjuk, mert szerintem sokan kíváncsiak rajtam kívűl :DD

(#89) Źşë' válasza HUAFBANDITA (#88) üzenetére


Źşë'
addikt

hát az optikaira nincs sajnos semmim egyenlőre, ami feltűnt a creát és a logit összehasonlítva h creának picit nagyobb a mély-ládája, a magasak meg kb megegyezőek - ill h creánál alul van a membrán míg loginak oldalt és a reflexnyílása is nagyobb, kiv vok már a mélyre, milyen lehet (700W vs. 500W)

a műanyag dolog engem is meglepett, egy ilyen "highend" cuccnál azért az ember legalább arra számít h nem műanyag

am ha logi oldaláról rendeled majd, mindenképp felhívnám a figyelmed az €-val történő átváltásra, kb 10essel többre jön ki + a szállítás is kb 8k lenne, igaz azt elengedik mivel 20€ felett veszed

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#90) CubeXDa


CubeXDa
csendes tag

Sziasztok.
Egy ilyen hangfalrendszeren töröm a fejem épp. Egy kb 3x3,5m-es szobába szeretném házimozi hangfalnak használni, HTPC-vel. Az a képekről és a videókról lejött nekem, hogy tudnám használni a már a falba épített 2 eres hangfal kábeleimet, csak nem láttam sehol róla tiszta képet, hogy a falra szerelés megoldható e a háttérsugárzóknál. A szoba 4 sarkába a plafonról döntve oldanám meg a dolgot.
Illetve valaki lenne szíves lemérni nekem a vezérlő egység magasságát? összesen 25cm helyem lenne a tv alatti boxban, és csak a ház 15,3.
Kimondottan mozizásra, és zenehallgatásra lenne.
Illetve van értelme kipróbálni először az alaplapra integrált hangkártya optikai kimenetével, vagy kezdjem el csekkolni, hogy milyen kareszt lenne érdemes még beleinvesztálni a rendszerbe?
Csak egy kis tisztánlátás végett:
Alaplap AM3 ASUS M4A88T-M (mATX) 16500
CPU AMD Athlon2 X4 640 BOX 18990
RAM DDR3 A-DATA 4 GB/1600 KIT (Gaming Series) 10990
VGA MSI Radeon HD 5850 TwinFrozr2 1 GB 35990
Thermaltake VF7001BNS DH101 52113
Táp Gigabyte 420W SuperB GE-R420-V1 7500
HDD Western Digital 1.5Tb SATA2 64Mb HDD (WD15EARS) 13990
DVD-RW Pioneer 22x DVR-218L Labelflash (SATA,fekete) 4990
Billentyű + egér Logitech Cordless Mediaboard PS3 9990
Wifi hálókártya 4000
Ezt a rendszert találtam ki.:)

(#91) CubeXDa


CubeXDa
csendes tag

Illetve akinek esetleg volt előtte, z5500, vagy z906?:D

(#92) Źşë'


Źşë'
addikt

mivel egy hszbe nem fért volna bele írtam egy logout cikket a szettről, tapasztalatokról

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#93) angeleye1


angeleye1
csendes tag

Eladó egyy bontatlan logitech z-906. Akit érdekel írjon pm-et!

(#94) HUAFBANDITA


HUAFBANDITA
tag

Üdv!

Elég jól sikerült ez a hangfalszett ezek szerint, mármint nem tolonganak a kétségbeesett tulajok, hogy valami nem stimmel a rendszerrel. Nekem csak tegnap óta van meg, egy tv optikai kimenetéről használom, és annyit mondhatok, hogy akinek ez kevés egy átlagos szobába az beteg! A mélynyomó a méretéhez képest olyanokat dübben, és olyan mélyre lemegy, tisztán torzításmentesen, hogy tátott szájjal néztem a kis "kockát" , hogy ezt meg hogy?! A szatellitek szépen cincognak, nincs idióta túlzott magas, pont kellemes, nem bántó, eszembe se jutott, hogy rá kéne tekerni (nem is lehet szerencsére). Mindez Dolby Digital, és DTS forrásból, szóval aki alaplapi hangkártyával és mp3, avi stb-vel próbálkozik az magára vessen, kár a gőzért. A kezelőpanel egyértelmű, tényleg kicsit könnyű, de a távirányítóról gyorsan és egyszerűen elérhető minden funkció. A melegedésről annyit, hogy igen melegszik de nem vészes, így lett tervezve szerintem normális. Drága igen, de jóval olcsóbb mint egy erősítő+hangfal+mélynyomó kombó, alig foglal helyet, szinte észre sem venni amíg meg nem szólal. Ja és a fejlődésről annyit, hogy nem rezgeti szarrá az ajtót, ablakot, miközben mellbevág a mélynyomó! Egyenlőre csak jókat tudok mondani róla, remélem ez nem is fog megváltozni később sem. :R

(#95) nyunyu válasza HUAFBANDITA (#94) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja és a fejlődésről annyit, hogy nem rezgeti szarrá az ajtót, ablakot, miközben mellbevág a mélynyomó!

Ez ket dolgot jelenthet:
vagy nincs elegge felhangositva azert nem rezeg az ablak
vagy koze nincs a rairt 5x65W+165W teljesitmenynek a valosaghoz.

Elozo erositommel egyszer probaltam 0dB-n zenet hallgatni, ott konkretan hullamzott az ablak, The Wall falbonto reszenel inkabb letekertem, nehogy kitorjon az uveg.
Pedig arra nem volt melynyomo kotve, es csatornankent csak 70W RMSt tudott.

Mostani erositomet eleve nem probaltam maxra tekerni, mert ebben majdnem ketszer akkora teljesitmenyu tap van. (240W helyett 450W)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#96) HUAFBANDITA válasza nyunyu (#95) üzenetére


HUAFBANDITA
tag

Szia! Megpróbálom leírni, hogy mire céloztam az idézett mondattal. Hallottam már elég sok olyan hangdobozt, igaz volt köztük sok otthon gyártott monstrum is 40cm-es hangszóróval, illetve dvd lejátszós egybe 5.1 szett, sőt hasonló méretű 60 ezer forintos aktív házimozisub, ezeknél valahogy az egyensúly nem volt meg. Kis hangerőn alig volt mély, amikor meg odatekerted neki akkor kiesett az ajtókeret a helyéről, de a mélyhangok valahol elvesztek a süllyesztőben. A Z906-nál nem kell addig tekerni, hogy remegjen minden, mert sokkal korábban, alacsonyabb hangerőnél is gyönyörű mélyhangokat produkál. Természetesen lehet vele bögrétugráltatni, meg papírtszaggatni mint néhány mélyen szakmai youtube videón :W Azt meg, hogy hány wattos felesleges alapul venni, ha tudod valahol hallgasd meg, és a saját füledre hagyatkozz.

(#97) tubus válasza HUAFBANDITA (#96) üzenetére


tubus
tag

:DDD :DDD :DDD én hallottam, csak a lóvét várom rá, engem meggyőzött. Ennyi !!! :Y :R

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#98) tibi72


tibi72
aktív tag

Hali!
Én most gyurok egy Logitech Z906 ra. De kérdeznék .Alaplaprol akarom használni a lapnak van optikai digitáli és digitális koax kimenete.GA-790FXTA-UD5 röl lenne szó. Az lenne a kérdés elég lesz vagy ajánlot a külön hang kártya??

[ Szerkesztve ]

(#99) dudika10 válasza tibi72 (#98) üzenetére


dudika10
veterán

2 lehetőség van:

1. A lapod támogat DDL-t vagy DTSi-t és a digitális kimenet teljesen kielégítő.
2. A lapod nem támogatja egyiket sem és így a játékok 5.1-es hangjának élvezetéhez szükséged lesz egy DTSi-t vagy DDL-t támogató hangkártyára.

Amennyiben a játékokat nem szeretnéd 5.1-ben élvezni akkor az első lehetőség áll fenn, mert a filmek kódolt hangját gond nélkül ki tudja küldeni az alaplap is.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#100) tibi72 válasza dudika10 (#99) üzenetére


tibi72
aktív tag

Köszönöm a választ! :R
Játékot nem szoktam nyomni,DTS és más kodolásal nincs gondom.
Realtek ALC889 hangkodek van a lapnak és ezt tuddja
"Home Theater,Dolby ® Digital Live, Dolby ® PCEE program és DTS ® Connect ™, az ALC889 a legmagasabb hangminőséget, amely kiváló szórakoztató csomagot és játékélményt a PC felhasználóknak."
Enyit találtam rola.
Köszönöm mégegyszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.