Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) audibusy


audibusy
csendes tag

Van néhány csomag Vogel's VLB 500-as konzolom ha érdekel valakit. LINK

(#602) OII válasza super!!! (#503) üzenetére


OII
csendes tag

Lehet, hogy a DPL lejárt lemez, de akkor mi a helyzet a DTS-HD, TRU-HD formátumokkal?
Most hallgattam meg egy 5450-est, abban pl. van Pro Logic2, még analógról meghajtva is tényleg szuper.

Egyébként meg akárki akármit mond, ez akkor is csak egy PC hangszóró marad, de természetesen abból is a jobbik fajta, szerethető előnyeivel és megtűrt hátrányaival. Ha nem lenne ennek is hibája, nem volna mit fejleszteni.

958 nap után lelkes újonc lettem

(#603) khron78 válasza dudika10 (#583) üzenetére


khron78
őstag

Ezzel nem tudok vitatkozni.
Kétségtelen, hogy jobb választás mind a 3 ennyiért!
Én úgy gondolkodtam, hogy az erősítő minimum 50eFt plusz a mély 20k és akkor a többi 5 hangszórót már nem is kalkuláltam bele.
+ nekem szükségtelen lett volna a sok feature, ez kisebb helyet foglal és nem szól rosszul, amihez én használom arra majdnem tökéletes.

(#604) super!!! válasza OII (#602) üzenetére


super!!!
csendes tag

Lehet, hogy a DPL lejárt lemez, de akkor mi a helyzet a DTS-HD, TRU-HD formátumokkal? Figyu már feljebb írtam-ezekre a formátumokra is (pláne ezek nem tömörítettek) min 500 000 forintos audio berendezés kell ha nagyon jó minőséget szeretnél és még ebben nincsenek benne a video kütyük+kábelezés stb De gyerekek az sem mindegy hogy a Z 906 ost mivel hajtsátok meg!!!na és itt vannak aztán külömbségek a hangminőségben! :W

[ Szerkesztve ]

(#605) prokxy


prokxy
veterán

35%-os kupon vkinek?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#606) khron78


khron78
őstag

Egyébként az se a egy pozitív dolog, hogy dolby digital 2.0 jelet nem tud felkeverni...

(#607) audibusy


audibusy
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy gyors kérdésem Z906 tulajokhoz.
Bekapcsoláskor a hangfalak nálatok is pattannak egyet (elég halkan)?
Légyszi minél többen válaszoljatok!

(#608) khron78 válasza audibusy (#607) üzenetére


khron78
őstag

Nálam igen!

(#609) prokxy válasza audibusy (#607) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, de mar eszre sem veszem. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#610) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Ez az első szériákban gyártott Z5500-ak hibája volt.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#611) OII válasza khron78 (#606) üzenetére


OII
csendes tag

Akkor meg nincs miről beszélni :(

958 nap után lelkes újonc lettem

(#612) tubus


tubus
tag

Sziaszok! Egy gyors kérdeésem lenne felétek. téma: logitech z906, egy éve megvan 4x4es szoba, 4 sarokban a rear+front stb.., sub az asztal alatt ami lapokbol van összrakva, hangszoro kifelé néz tehát full alap a beállítsa a subb helyzetének. olvasgattam itt a forumon hogy nem mindegy a sub helye a szobában.... na már most : jövö héten költözök egy olyan kéglibe ahol csak a házimozi lesz és semmi más a szobában. egy elrendezést szeretnék Töletek kérni a subb tekintetében elég részletesen, tapasztalatok alapján vagy ilyesmi... sub merre nézzen milyen szögben legyen a láda ha esetleg a sarkot mondjátok, mennyire legyen a faltól cmre kb... ilyesmire gondoltam. üdv és nagyon várom válaszotokat. /ja amugy így is megbrutálul szól a rendszer és a bass csak felén van/

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#613) roberto211


roberto211
őstag

Hali.. A tanácsotok szeretném kérni. :D Ugye tudjátok van ez a z906om. És mive nem használom olyan sűrűn az xboxot ezért az jutott eszembe h átteszem a gépre a cuccot.. Hogy szerintetek ez jó ötlet vagy hagyjam a tv-n?? Gépen többet vagyok, de ha tv zek akkor meg csak a tv hangja lesz.. Szerintetek?? Vagy tegyem át a gépre és később vegyk egy egyszerű kis 2.1et??

Várom válaszotok.. Üdv: Robi :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#614) prokxy válasza roberto211 (#613) üzenetére


prokxy
veterán

Van ezen több bemenet, rakd át gépre is és az inputot változtatod majd a z906-on. Hm? ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#615) roberto211 válasza prokxy (#614) üzenetére


roberto211
őstag

De átakarom rendezni, tehát átakarom rakni a z906ot a gépre. :D:D Tudom így lenne a legegyszerűbb de úgy nem annyira fasza, h én oldalt vagyok a gépasztalnál, a z906 meg a szoba msik felén duruzsol. :D:D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#616) prokxy válasza roberto211 (#615) üzenetére


prokxy
veterán

Van fent 7e-ért itt Logi x230, nekem az a másik hangfalszettem, TV-hez teljesen jó. ;)
Vagy jó hosszú kábel... :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#617) roberto211


roberto211
őstag

Az előbb majdnem ebszakadt a dobhártyám. :W :W Rátettem a gépre a cuccot ugye, próbálok hallgatni zenét.. vlc vel hallgatom és ugye ha feljebb veszem a hangerőt nem rögtön érzzékeli hanem pár másodperccel később. Na feltekertem 100ra a vlc ben akkor a kezelőfelületen a z906nak az is, háromnegyeden volt, mintha valami hatalmas robbanás lett volna a centerből.. fhuu majdnem megállt a szívem legközelebb óvatosabb leszek, mert tényleg ijesztő volt :( Nem lehetett baja a centernek??

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#618) prokxy válasza roberto211 (#617) üzenetére


prokxy
veterán

Semmi, ne aggódj! Sok nemnormális ezzel kezdi, mihelyt kibontotta a dobozból a cuccot! Egyből csumára tekeri a hangerőt, h meghallgassa a nájtrájder zenéjét! :C
Mai napig jó nekik a hangfalszettjük. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#619) roberto211 válasza prokxy (#618) üzenetére


roberto211
őstag

Ok,:D Akkor megnyugodtam. :D:D De nagyon király a gépen.. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#620) super!!! válasza tubus (#612) üzenetére


super!!!
csendes tag

figyu adok egy hifis tippet a mélyládával kapcsolatban-ott ahol fogod hallgatni a cuccot pl kanapérol akkor a mélyládát rakd a kanapéra oda ahol fogsz ülni.ezután kapcsold be a ládát pl zenével és járd be a szobát kb a kanapé elotti teruletet(mert mogé nem igen ajánlom de ez hosszú)és ahol a legmélyebb és a legerosebb a mélyhang oda rakd le a mélyládát olyan 25-50cm re a faltol/falaktol. ;)roviden ennyi)

[ Szerkesztve ]

(#621) tubus válasza super!!! (#620) üzenetére


tubus
tag

okés és a subbcsö merre nézzen? falra vagy felém? üdv

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#622) super!!! válasza tubus (#621) üzenetére


super!!!
csendes tag

nekem az oldalfal felé néz a bass reflex kb 35-40cm re van a faltol.(a hangszoro velem szemben van
)

[ Szerkesztve ]

(#623) santiagoe


santiagoe
csendes tag

Hali!Szeretnék vásárolni a logitech oldalról egy z906-os rendszert nincs véletlenül valakinek egy 40-50% kuponja.Regizéskor csak egy 10% kupont kaptam az meg édes kevés.Üdv

(#624) tubus válasza santiagoe (#623) üzenetére


tubus
tag

Keresd Gianni-t itt a hardveraprón... én 70ért vettem Töle fél éve. Másnapra itt volt 2 év garral... üdv /csak egy tipp volt.../

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#625) tubus válasza super!!! (#622) üzenetére


tubus
tag

Köszi super. üdv [link]

[ Szerkesztve ]

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#626) roberto211


roberto211
őstag

Rátettem a z906ot a gépre.. Hát katasztrofikusan jól szól. :D:D Nagyon szépek a magashangok(már fél hangerő fölött nem bírom:D), akkor a mély már közép szinten is, szétszakítja kintt a kéményt. :DD: Tehát brutál jó:D:D Nem hiánízik a tv ről, itt többet használom. :d
:R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#627) Turbolada II válasza roberto211 (#626) üzenetére


Turbolada II
őstag

Katasztrófa=jó? :) Szerintem még nem hallottál soha sem jó magasakat. Ez a legfőbb baja a kompakt szetteknek.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#628) roberto211 válasza Turbolada II (#627) üzenetére


roberto211
őstag

katasztrófa =jó igen.. Jó most lehet vitatkozni nem hallotam jó magas hangot meg stb, de nem akarom elkezdeni azt amit múltkor tehát hanyagoljuk a témát ..

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#629) gaben88


gaben88
őstag

Tudtok olyan helyett, ahol jó áron lehet venni Sodexo Ajándékutalványért Z906-ot? EDigitalban és MM-ben 120ezer... annyit nem adnék érte! :S

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#630) tubus válasza gaben88 (#629) üzenetére


tubus
tag

Gianninél fele...

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#631) gaben88


gaben88
őstag

Vagy szerintetek Z906 vagy Onkyo AVX-390 vagy S3405?

@tubu: De ő nem fogad el ajándékutalványt, nem? Nekem meg az a célom, hogy most attól megszabaduljak...

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#632) tubus válasza gaben88 (#631) üzenetére


tubus
tag

Sztem nem fogad el, de akkor is 2x annyiért akarod majdnem megvenni. Te tudod. üdv

tubus felhasználónak 46 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! 20131105 a régi ph megbízhatósági oldal szerint - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#633) XtremLor válasza gaben88 (#631) üzenetére


XtremLor
őstag

csak egy otlet, de en a helyedben jovoheten az argepen rakeressnek ra hol arulnak, hivd fel a boltokat hatha valahol megtudod beszelni, inkabb dobj ra egy 10-est plusba, kis boltok tulajaival meglehet dumalni szerintem ha mas nem lesz :K

"Legen...Wait for it...Dary"

(#634) super!!!


super!!!
csendes tag

hello.a haver is akar venni z 906 ost és megkért hogy kérdezem meg tőletek hogy a kis!!! szobájában ami kb 2m * 2m és 2,2m magas hogyan szolna a z 906.köszi előre is!!!

(#635) saril válasza super!!! (#634) üzenetére


saril
senior tag

hello

jól! mondjuk oda nagyon sok lesz, nekem kb 4x4es a szobám és ide is nagyon sok!!!

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#636) Turbolada II válasza super!!! (#634) üzenetére


Turbolada II
őstag

2X2 méterre még az ágyam se férne be.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#637) prokxy válasza super!!! (#634) üzenetére


prokxy
veterán

Oda sztem folos az 5.1 es ilyen teljesitmeny.Van kistesoja 2.1-es, sztem boven eleg oda.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#638) XtremLor válasza Turbolada II (#636) üzenetére


XtremLor
őstag

detto de maga a matrac meg igen :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#639) Degerg válasza gaben88 (#631) üzenetére


Degerg
csendes tag

Ez a kérdés engem is érdekelne.

(#640) vv5204


vv5204
senior tag

A magas hangszórók teljesítményét 67 Wattra írja. A Z5500-nál is valójában
csak 12 Watt-osak. A Z906-nál mennyi a valódi érték?

Illetve tudnátok linkkelni (magyar) teszteket a berendezésről?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#641) Turbolada II válasza vv5204 (#640) üzenetére


Turbolada II
őstag

10W

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#642) Ursache válasza Turbolada II (#641) üzenetére


Ursache
senior tag

ezt honnét tudod? esetleg subnak is meg tudod mondani? köszi!

z906 és z-5500 is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#643) Turbolada II válasza Ursache (#642) üzenetére


Turbolada II
őstag

A mély 70W-os ha jól tudom.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#644) roberto211 válasza Turbolada II (#643) üzenetére


roberto211
őstag

De azt nem értem ha 70w-os akkor az oldalon miért írják hogy 100valamennyi wattos a mélynyomó azthiszem 160, a magassugárzók meg 5*67?? Kicsit érdekes. :F :)

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#645) XtremLor válasza roberto211 (#644) üzenetére


XtremLor
őstag

mivel ok a zenei teljesitmenyt irjak ra, nem a szinuszos/nevlegest :DDD
rafkosak :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#646) roberto211 válasza XtremLor (#645) üzenetére


roberto211
őstag

Jaaa. :D Értem. A névleges az a effektív gondolom és oda ezt írják..

Teljes effektív teljesítmény 500w
Mélyhangszóró 165w
Magashangsugárzók 5x67w

Akkor csak becsapás ha tényleg nem ennyi a teljesítménye, de attól függetlenül szépen szól, sőőt. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#647) Turbolada II válasza roberto211 (#646) üzenetére


Turbolada II
őstag

Szerintem a Z906 össz-vissz nem tud 100W-ot.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#648) saril válasza Turbolada II (#647) üzenetére


saril
senior tag

ezen nagyot nevetek mert nemrég taglaltam hogy lemérem teljes hangerőn fogyasztásmérővel és 140-150 watt volt átlag de persze fel fel ugrált 200 felé is tehát a tiszta zenei teljesítménye 100 watt folyamatosan szinte lazán megvan!!!

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#649) Turbolada II válasza saril (#648) üzenetére


Turbolada II
őstag

Na jó 5X10W+70W, de azt kétlem hogy maximumon hajtottad.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#650) Turbolada II válasza saril (#648) üzenetére


Turbolada II
őstag

A zenei volt 200W, a szinuszos 100W, de ezt így sem nagyon hiszem el. Milyen hangerőre volt tekerve?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.