Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Turbolada II válasza XtremLor (#1100) üzenetére


Turbolada II
őstag

Eladó. :) 50K-ért tényleg más a leányzó ferkvése.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1102) semetka válasza Turbolada II (#1097) üzenetére


semetka
őstag

Biztos jó lehet, de én pl hiánylom a DD és DTS dekódert ami a 906-ban van.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1103) kizcar válasza Turbolada II (#1078) üzenetére


kizcar
tag

9nm a szobám mérete; elég kicsi. Számomra nem volt felesleges. X540-ről váltottam Z906-ra és simán megérte. Kicsi szoba ide vagy oda, megéri! Legalábbis nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#1104) kizcar


kizcar
tag

Nekem csak integrált hangkártyám van. Érdemes beruházni egy különállóra? Sokkal jobb lesz a hangfal hangzása vele?

(#1105) Turbolada II válasza kizcar (#1104) üzenetére


Turbolada II
őstag

Érdemes, ha zenén analógon fogod használni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1106) kizcar válasza Turbolada II (#1105) üzenetére


kizcar
tag

És ha spdif-en használnám. Elég ha veszek egy kábelt és használom továbbra is integrált hangkártyával spdif-en, vagy jobb ha veszek egy frankó hangkártyát? Egyáltalán melyik a jobb csatlakozási forma?

[ Szerkesztve ]

(#1107) D-LAN|FuRioN válasza kizcar (#1104) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Nekem Creative X-Fi Gamer Fatality Pro karim van, de ki fogom próbálni a gyári kártyával kiváncsiságból, bár szerintem nagyon dukál hozzá egy jó kártya. Jazz is csak azért húzta 11 évig, tavaj ki akartam dobni, elég ótvarék gyenge hangja volt. Bedobtam az x-fi -t és azért tartottam még meg egy évet. Sokkal jobb a hangkép. Egyébként bár szépen szól a 906 -on a zene is jó kártyával, de még így sem merném egy jó sztereo mellé odatenni. :D Apunak vettem 2 éve egy Denon PMA-710AE -t, hát olyan tiszta szép hangot sem hallottam még cucctól, kissé más a zene hallgatás vele. Akkor értettem meg, hogy ha zene akkor stereo. :)

[ Szerkesztve ]

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1108) Turbolada II válasza kizcar (#1106) üzenetére


Turbolada II
őstag

Zenére analógon bekötés a legjobb.

D-LAN|FuRioN: Te is analóg módot használsz az X-fi-hez?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1109) kizcar válasza D-LAN|FuRioN (#1107) üzenetére


kizcar
tag

Addig nincs baj amíg meg nem hallok jobb rendszert a z906-nál. Egyenlőre még ez az elit hangzás számomra. Biztos nem a legjobb, de megérte számomra, pláne hogy 54-ért jutottam hozzá újonnan.
Persze tudom, hogy biztos van z906-ot földbe döngölő über brutál hangzású hangszóró csillió-villió-milliárd forintért. Annyim sajnos nekem nincs.
Megköszönném ha letesztelnéd egy kicsit a hagfalat hangzás szempontjából a két különböző hangkártyáddal.
Ha jobb a creative-al, akkor légyszíves írd le, hogy miben jobb a hangzás.
Nem akarok feleslegesen kidobni pénzt.

(#1110) kizcar válasza Turbolada II (#1108) üzenetére


kizcar
tag

Köszi. Akkor menyugodtam ;] És egyébként ez miért van így. Én mindig is azt hittem, hogy a másik módszer jobb. Legalábbis mintha ezt olvastam volna egyszer valahol.

(#1111) Turbolada II válasza kizcar (#1110) üzenetére


Turbolada II
őstag

Azért mert egy normális hangkártyában sokkal jobb digitál/analóg konverter van, mint ami a Z906-osba van beépítve.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1112) kapicsabi válasza Turbolada II (#1108) üzenetére


kapicsabi
tag

Szia!

Kipróbáltam úgy, ahogy korábban mondtad, hogy vegyem a center hangját max-ra. Jobb lett, de párom szerint így is sokkal hangosabbak az effektek, mint a beszéd. Mindegy, majd megszokja... :-)

Én egy A.C Ryan HD2 mini-vel használom, optikai kábellel összekötve. A lejátszót melyik kimenetre állítsam? Van olyan, hogy HDMI output (gondolom ez minegy, hogy min van) és van olyan, hogy SPDIF kimenet. Ez most LPCM-en van. Befolyásol az valamit, ha ezt átállítom Passthrough-ra?

(#1113) D-LAN|FuRioN válasza Turbolada II (#1108) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Igen persze, olvastam azt hiszem talán pont itt, hogy nem érdemes jó kártyánál eröltetni az optikát mivel akkor az z906 beépítettjét használja dekódolásra. :)

kizcar | Lesz optikai kábelem azt is kipróbálom már, így hangzás tekintetében és az analóg integrált verziót is. Bár gyanítom hamar dobni fogom azokat a verziókat. :D Viszont remélem türelmes vagy, mert nem sok időm van mostanság. :/ Vagy most vasárnap vagy jövő hétvégén tudok foglalkozni vele. 54k -ért te is kuponoztál gondolom. :D Egyébként persze, hogy van komolyabb, sőt... Nagyon sok van. Pont ma néztem a denon egyik házimozi erősítőjét 10 csatornás. :D 3 Millió Ft. :D Egyszer egy ilyet is meghallgatnék szivesen, hogy mit szól.

[ Szerkesztve ]

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1114) Leigazoka


Leigazoka
tag

XD házimozi rendszer :D http://proteusaudio.hu/index.php?/HIFI-Outlet/Marantz-AV8003-+-MM8003-High-End-Hazi-mozi-paros lol made in germay
ahogy egy egyetemi proffot idézzek ,, nyugodtan bízz meg a német precizitásban"
,,Canton, Magnat,Heco,Wharfedale stb"

(#1115) semetka


semetka
őstag

Ma kipróbáltam PS3-on egy Blu-ray filmet, kíváncsi voltam hogy mihez kezd a Logitech z906 a DTS HD MA hanggal. Működött az 5.1, mondjuk sima DTS-t mutatott csak, mivel optikaival volt összekötve. PS3 DTS 1500kBites hangot jelzett. Elég durván szólt.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1116) semetka válasza semetka (#1115) üzenetére


semetka
őstag

Kipróbáltam mostmár mindenféle HD hanggal, egyedül a Dolby TrueHD-val nem tud mit kezdeni a cucc.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1117) CsIrKeRaToR


CsIrKeRaToR
tag

Sziasztok,tanácsot szeretnék kérni z906 ügyében. Egy 2,5x2,5-ös szobába venném. Elektronikus zenét hallgatok,és (még) egy alaplapi hangkártyám van. Szeretem a tiszta,dinamikus hangzást,ez utóbbi elengedhetetlen egy elektronikus zenénél. A mai nap raktam be a szobába egy 2.1-es Sony Hifi cuccot. 75%-os hangerő felett,hangos volt,meg minden,de egyáltalán nem volt jó hangja. Kettő 3 utas hangfalról van szó,egy 6x6-os szobában jól szolt...az én kicsi szobámban már nem annyira. Megéri? Jó hangja lesz egy ekkora szobában? Esetleg,ha nem,ajánlanátok egy másik hangrendszert?

Előre is köszönöm.

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1118) Matrixka válasza CsIrKeRaToR (#1117) üzenetére


Matrixka
tag

Szia!

Nyugodtan vedd meg.
Nem fogod megbánni. :C

(#1119) Turbolada II válasza CsIrKeRaToR (#1117) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ilyen kis szobában pocsékul fog szólni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1120) CsIrKeRaToR válasza Turbolada II (#1119) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Ha halkan hallgatom akkor se? A két hátsó hangszóró fel lenne szerelve a falra mögém,vagy az semmit se ér?

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1121) Turbolada II válasza CsIrKeRaToR (#1120) üzenetére


Turbolada II
őstag

Neked a Z506-os lenne a jó választás.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1122) CsIrKeRaToR válasza Turbolada II (#1121) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Ezt a szettet én is néztem,a Z906-os hoz képest jóval gyengébbnek tűnik. Falra lehet szerelni? Logitech Z623? Esetleg más terméket tudsz ajánlani?

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1123) Geryson válasza CsIrKeRaToR (#1122) üzenetére


Geryson
addikt

Az az igazság, hogy Turbolada II engem is lebeszélt erről a szettről azzal, hogy kicsi a dolgozóm (tényleg az: 2x3 méter). Ettől függetlenül mástól itt, mástól más fórumokon és a Youtube-on már teljesen mást hallottam, így én bevállaltam. Kb. 1 hét múlva lesz meg, 55e Ft + Áfáért - az ÁFÁ-t én meg visszaigénylem.

Én úgy vagyok vele, hogy ennyit nekem megér, ha meg tényleg sz@rul szól (a szobám miatt), akkor eladom nettó áron.

Amit várok tőle az nem első sorban a térhangzás (eddig egy gagyi Genius szettem volt), hanem a dinamika tökéletessége. Szépen szóljon (szebben mint a ganéj Genius) és akkor én már boldog vagyok! Mondom, kb. 1 hét és tudok mesélni róla!

Mivel a pénzem megvan rá, nekem más gagyi szett nem jöhetett szóba semmiképpen sem...

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1124) Turbolada II válasza Geryson (#1123) üzenetére


Turbolada II
őstag

Na éppen ez az, kis szobában semmi esetben sem fogja tudni "kiszólni" magát.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1125) Matrixka válasza CsIrKeRaToR (#1122) üzenetére


Matrixka
tag

Szia!

Ha megvan rá a pénzed nyugodtan vedd meg ne hallgass senkire. :R

(#1126) Turbolada II válasza Matrixka (#1125) üzenetére


Turbolada II
őstag

Így van, ne hallgass azokra akik egy kicsit is értenek hozzá, vagy tapasztalták, hogyan szól kis térben.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1127) CsIrKeRaToR válasza Turbolada II (#1126) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Értem. A z509-on kívül más készüléket esetleg tudsz ajánlani? 2.0 2.1 5.1 kategóriában? 70ezerig?

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1128) Turbolada II válasza CsIrKeRaToR (#1127) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ilyen kis szobába teljesen felesleges 70K-s hangtechnikát venni. Kérdés: a minőség számít, a térhatás, vagy a mély?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1129) CsIrKeRaToR válasza Turbolada II (#1128) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Nagyon kényes vagyok a hangokra,szeretem a dinamikus mélyt,a térhatás se nélkülözhető,de a minőség a legfontosabb.

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1130) Turbolada II válasza CsIrKeRaToR (#1129) üzenetére


Turbolada II
őstag

Sztereó rendszert ajánlok.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1131) XtremLor válasza CsIrKeRaToR (#1129) üzenetére


XtremLor
őstag

Vannak nagyon jo studio monitorok Behringer, Edifier, de szerintem a 2.0 topikban segitenek neked szivesen.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1132) Leigazoka


Leigazoka
tag

Sztereó rendszer :http://www.teufelaudio.com/pc/concept-b-200-usb-p1034.html
teszt:http://www.areadvd.de/hardware/2009/teufel_concept_b200usb.shtml
Vidi: https://www.youtube.com/watch?v=nTk6aozW9fE
Nem sok videó van ... nem sokan tesznek fel / nem tömeggyártott termék ... közvetlenül a gyártótól.

(#1133) Csubeee válasza Turbolada II (#1042) üzenetére


Csubeee
tag

Szia
a Creative SB X-FI XtremeMusic támogatja THX hangzást / minősítést?
Köszi

(#1134) Geryson


Geryson
addikt

Esetleg ha valakit érdekel: Prémium PC boltban van 1 db 62.990 Ft-ért. Ami gáz lehet, hogy bemutató darab, de természetesen állítólag csak mikrokarcok vannak rajta, semmi széthajtás nem volt.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1135) Turbolada II válasza Geryson (#1134) üzenetére


Turbolada II
őstag

Persze...

Csubeee: Az X-fi nagyon jó hangkártya érdemes megvenni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1136) Csubeee válasza Turbolada II (#1135) üzenetére


Csubeee
tag

Köszi a választ.
A Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio-ról mi a véleményed? Az is támogatja a DTS-szabványt?

(#1137) CsIrKeRaToR válasza Turbolada II (#1135) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Szia,ha esetleg 2.1-be használom a Z906-ot,akkor nem lenne jó esetleg?:) Talán,megoldható hogy a két hátsót is el tudom helyezni...az hogy most nem szólná be a szobát,az még nem baj,majd lesz egyszer nagyobb szobám..:)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1138) Geryson válasza CsIrKeRaToR (#1137) üzenetére


Geryson
addikt

Én továbbra is azt tudom mondani Neked, hogy szombatra megvan a szettem, akkor el tudom mondani, hogy hogyan szól egy kis szobában. Egy 2.1 vagy 2.0 soha nem lesz 5.1., soha nem váltanék vissza 2.0-ra.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1139) CsIrKeRaToR válasza Geryson (#1138) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Rendben,nagyon megköszönném!:)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1140) Turbolada II válasza CsIrKeRaToR (#1137) üzenetére


Turbolada II
őstag

Akkor miért nem egy sima 2.1-et veszel? Az Edifierekről jó vélemények szoktak lenni.

Geryson: Ha zenéről van szó, akkor sohasem váltanék 2.0-ról 5.1-re.

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1141) Geryson válasza Turbolada II (#1140) üzenetére


Geryson
addikt

Ja, zenében persze én sem! Mondjuk én a dolgozómban csak játszani szoktam, ezért írtam már korábban is, hogy nekem kell az, hogy ha hátulról lőnek Ghost Reconban, akkor azt a hátsó jobban, balban halljam. Ha előzni kezd a TDU2-ben egy cimbi, akkor tudjam, hogy melyik oldalról kezdi el az előzést. Erre gondoltam, hogy ezt egy 2.0, 2.1 nem tudja értelemszerűen.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1142) Csubeee válasza Turbolada II (#1140) üzenetére


Csubeee
tag

Szia!
Tudnál segíteni?
(A Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio-ról mi a véleményed, DTS támogatás)

(#1143) CsIrKeRaToR válasza Geryson (#1138) üzenetére


CsIrKeRaToR
tag

Kíváncsian várom beszámolód!:)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#1144) Geryson válasza CsIrKeRaToR (#1143) üzenetére


Geryson
addikt

Hát megjött a szépség. Gondoltam gyorsan kikapom a futár kezéből és a másikkal aláírok - a súlya miatt aztán inkább megsem így tettem. Komolyan össze van rakva az egész szett, már a csomagolása is ütős, kábelek is annyi van hozzá, az csak na és maga a szett is gyönyörű, nagyon profi.

Azt kell, hogy mondjam, hogy a legnagyobb aggódalmam nem igazolódott be, csodálatosan szépen szól még zenénél is (ezt most nem a minőségre értem, hanem a térhangzásra). Van az effect gomb a távirányítón, ott azt használom, amikor minden hangfal szól. Úgy szedi szét a zenét, mint macskám az egeret, egyszerűen meseszépen. Kapnak a hátsók egy pár tized-századmásodperces késleltetést talán, nem tudom, de valami meseszép. Turboladának talán annyiban igaza volt, hogy talán-talán a mély tényleg kicsit sok egy ekkorka szobába. Ezen persze egyetlen csúszka simán segít, a crossover átváltási frekvenciát egyszerűen magasabra tolom (azaz visszaveszem a basszust). Az eredmény csúcsszuper lesz. Kellemesen cicereg, a doboz meg dolgozik ahogy kell és ha meg úgy gondolok, akkor felcsavarod és rezegnek a CD-k a polcon. "Pocsékul fog szólni"-t abszolúte nem tudom megerősíteni...

Osztom annak a véleményét, aki azt mondja, hogy ha megvan a pénzed rá, akkor nosza, csalódni nem fogsz. Ha Porschét akarsz venni, akkor azt vedd, hiába nem fogsz 300-al menni, neked az kell és ez így is van rendjén.

Apropó, Ti lecsérltétek a kábelt? Tegnap néztem, hogy 1,5 mm2-es kábelt fillérekért kapni, érdemes esetleg megvenni, vagy hagytátok a gyárit (ami nem rossz, de azért nem egy bitang kábel).

A másik észrevételem, hogy szerintem halk (ezt anno is írtam, hogy a MM-ban kipróbálva ezt tapasztaltam). Közel a felére van tekerve, hogy szóljon, ennek mi értelme? A második pöttynél még nincs hang...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1145) semetka válasza Geryson (#1144) üzenetére


semetka
őstag

Szerintem jól be van osztva a hangerő. Én nekem 3 pöttyön van ha csak szóljon valami. Középállásban meg már nekem bőven elég, olyankor leülök és élvezem a zenét.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1146) Geryson válasza semetka (#1145) üzenetére


Geryson
addikt

Igen, közben rájöttem, hogy a gépnél kell magasabbra állítanom a kimeneti jelet :) :R

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1147) saril válasza Geryson (#1144) üzenetére


saril
senior tag

kábelcsere elött ajánlom figyelmbedbe a kibélelést

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1148) semetka válasza Geryson (#1146) üzenetére


semetka
őstag

Az is hasznos dolog. :))

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1149) Geryson válasza saril (#1147) üzenetére


Geryson
addikt

Wow. Miért tettél ilyet? Dobozhangot véltél felfedezni?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1150) saril válasza Geryson (#1149) üzenetére


saril
senior tag

mivel zárt rendszerűek a szatelitek így érdemes minél puhább anyaggal kibélelni hogy az önrezgését a műanyag doboznak csökkentsd én költséghatékony megoldást választottam így került bele a mezei vatta :D :DDD

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.