Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) D-LAN|FuRioN válasza kizcar (#1045) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Hogyan lehet 54k -ért rendelni "kedvezményesen"? :D Mert én vadászok egy ideje ilyen rendszert, de 74 alatt nem elhet itthon boltban kapni. Ha van valakinek jó tippje, hogy hol lehet venni jóárasítva kicsit, olyan 50-60 között bontatlanul akkor azt megköszönném! :R

Egyébként hírtelen beleolvasgattam a topic-ba és én teljesen kétségbe voltam esve, mert sok helyen azt írták, hogy optikán a király. Viszont eddig nem tudtam, hogy az akkor belső hangkártyával működik. Nekem egy Creative SB X-Fi Xtreme Gamer Fatal1ty Pro kártyám van még sima pci -os. Nincs rajta optika, viszont nagyon szépen szól, analógon remélem jól fog muzsikálni vele. Ahogy kivettem itt ez normális káryta hozzá, de cáfoljatok meg, ha nem.

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1052) saril válasza D-LAN|FuRioN (#1051) üzenetére


saril
senior tag

úgy lehet annyiért venni hogy vadásznod kell egy 50%os kupont is! azt is szoktak itt árulni :C
a hangkártyád tökéletes hozzá mondhatni még túl sok is, szóval hajrá és sok sikert!

szerk: majd jelezz ha megvan :R

[ Szerkesztve ]

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1053) Geryson válasza saril (#1052) üzenetére


Geryson
addikt

Kuponvilág és hasonlókra gondolsz? Én magam is elcsodálkozom, hogy mennyire tartja az árát ez a cucc, sehol egy igazán olcsó bolti vagy akár használt ajánlat. Ez alapján stabil kis cuccnak tűnik...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1054) D-LAN|FuRioN válasza saril (#1052) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Igen a kupon sztori már megvan és vadászgatok is, pont az előbb olvasgattam utána. :D Egy hírdetést találtam az 10k, írtam a srácnak, de annyit azért nem adok kuponért. Meglátom mennyiért adja, találtam 35%-ost 2k ért ment el. Na ha jó a kártya annak örülök, mindig is szerettem a normális hangkártyákat sb live óta. Képtelen vagyok bármit is lapra integráltal nyomatni. :DD

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1055) mindanee


mindanee
tag

Sziasztok!

Nemrég sikerült egy ilyen szépséget nekem is beszerznem, viszont kellenének még a falra szereléséhez tartóbakokra (vagy hogy mondják). Szóval olyan cuccosra lenne szükségem, amivel a falra szerelve odabiggyezthetem a hangszórókat. Tudtok olyan boltot, ahol lehet kapni ilyet? (És persze tökéletesen passzol a Z906-oshoz..)

Köszi
Dani

(#1056) XtremLor válasza mindanee (#1055) üzenetére


XtremLor
őstag

Vogels vlb 500 ami nekem is volt hozza en ezt ajnalom, szokott lenni itt apron is meghirdetve ha nem surgos joval olcsobban 3-4e korul! De az igazat megvallva van egy csomo hasonlo fali hangfaltarto 2-3 e korul.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1057) jozsi252 válasza mindanee (#1055) üzenetére


jozsi252
veterán

+1 a Vogels vlb 500-ra. Nekem is mind az 5 azzal van felfogatva. Nagyon jól megtartja, viszont egy hátránya van neki hogy nagyon drága. Próbálj meg szerintem is itt az aprón keresgélni. Nekem is az 5db tartó olyan 9-10k-ba került, még ígyis hogy fél áron hozzátudtam jutni. Viszont nagyon jól mutat.

iPhone 13 Pro Max

(#1058) Geryson válasza jozsi252 (#1057) üzenetére


Geryson
addikt

Hagy' kérdezzek akkor már én is. Hogyan fogatod fel a hangfalra? Megfúrod a hangfal hátsó falát?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1059) jozsi252 válasza Geryson (#1058) üzenetére


jozsi252
veterán

Nem dehogyis. Alapból a hangszórók hátulján van 1 menetes furat. És a Vogels-hez meg jár hozzá 1 marék csavar, és az egyik pontosan illeszkedik bele. Pont olyan a menet sűrűsége hogy jó a logi cucc hátuljába.

iPhone 13 Pro Max

(#1060) Geryson válasza jozsi252 (#1059) üzenetére


Geryson
addikt

Megoldódott a rejtély! :) :R Tényleg ezen filóztam egy ideje...

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1061) kapicsabi


kapicsabi
tag

Sziasztok!

Pár napja én is szerencsés tulajdonosa vagyok egy ilyen szettnek! :-)
Nagy örömmel még aznap este bekötöttem, alig vártam, hogy a párommal este megnézzünk valami jó kis filmet!

DE!!! Sajnos páromat nagyon zavarja (engem nem), hogy minden nagyon hangos, de a beszéd egy kicsit halk. Kipróbáltam több filmmel is, de mindegyiknél ez volt a tapasztalat!

Egy A.C.Ryan HD2 mini médialejátszóval van összekötve, optikai kábellel. 1080p-s mkv-val próbálgattam. Volt amelyik DTS, volt amelyik AC3 hanggal volt.

Valahogy be lehet állítani, hogy a beszéd hangosabb legyen? Vagy az egyéb effektek halkabbak?
Így sajnos csak nézegetem kikapcsolt állapotban és a tv-n hallgatjuk a filmeket! :-(

Ja, még egy észrevétel! A DTS hangsáv sok esetben (90%-ban) halkabb, mint az AC3! Ez is normális? Elméletileg a DTS-nek jobban kellene szólnia, nem?

Remélem tudtok segíteni, tanácsot adni!

Előre is köszi!

Üdv: Csabi

(#1062) saril válasza kapicsabi (#1061) üzenetére


saril
senior tag

a csatornánkénti hangerő szabályozás nem segített semmit?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1063) Turbolada II válasza kapicsabi (#1061) üzenetére


Turbolada II
őstag

A center maxon is halk volt?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1064) soldierboy


soldierboy
tag

Sziasztok!

Lenne egy eladó Z906-om, doboz és gari nélkül. Ha jól tudom a kis irányitópultja kontakthibás, de a hangfalak jók. 50.000Ft szerintem teljesen jó ár érte, nem? :)

(#1065) Turbolada II válasza soldierboy (#1064) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nem. Miért nincs rá garancia? A Z906 új fejlesztés.

Ilyet és Z5500 is óriási lutri garancia nélkül venni.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1066) saril válasza soldierboy (#1064) üzenetére


saril
senior tag

30-at adok érte többet hibásan nem ér! :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1067) XtremLor válasza soldierboy (#1064) üzenetére


XtremLor
őstag

30-40e ha megcsinaltatod kapol erte tobbet, addig viszont draga.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1068) kapicsabi válasza saril (#1062) üzenetére


kapicsabi
tag

Próbáltam azt is, de alig hallok különbséget közte! :-/ Lehet a fülemmel van gond!

(#1069) kapicsabi válasza Turbolada II (#1063) üzenetére


kapicsabi
tag

Nem állítottam max-ra, nem akartam, hogy esetleg valami baja legyen a hangszóróknak. Mondták, hogy be kell járatni az elején.

Ez a kérdés saril-nak és Neked szól: Nektek hogy van beállítva? Mélyláda, center, hátsó kettő. Ha jól emlékszek ezeket lehet külön-külön állítgatni!

(#1070) Turbolada II válasza kapicsabi (#1069) üzenetére


Turbolada II
őstag

Keverés válogatja, mondjuk zenénél viszont nem használok centert. Filmek esetén 4 kockától 10-ig van feltekerve a center.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1071) soldierboy válasza XtremLor (#1067) üzenetére


soldierboy
tag

Köszönöm szépen mindenkinek! :) Ha tudtok vevőt, vagy valakit 40-ért érdekel szóljon! :)

(#1072) Geryson


Geryson
addikt

Olvasgatom a teszteket, mindenhol a komoly mélyről van szó, de sehol nem látom, hogy a magasakat kiemelnék. Mi a helyzet ezekkel? Nézem a sugárzókat és úgy látom, hogy ezek egy utasok, valószínűleg valami közép-középmagas frekvenciatartomány lehet. Szépen szólnak, szépen "csipognak" ha arra van szükség?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1073) Leigazoka


Leigazoka
tag

Figy pl ha azt nézed van olyan hangfal gyártó aki a 906 árából összehoz egy olyan 5.1 et amibe lehet nincs dolby/dts dekóder , de legalább elhagyják a spórólást ... http://www.teufelaudio.com/home-cinema/concept-e-400-digital-p740.html ; http://www.teufelaudio.com/pc/concept-e-300-control-p7788.html
:D ... nekem is logi hangfalam van . Az az egy utas hangfal , háát hmmm tudni tudja azt amit kell , de ...

(#1074) XtremLor válasza Leigazoka (#1073) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy 100-140 ezres szettet ne a z906-hoz hasonlits, az egyel fentebb inkabb edifier s550 kategoria, amit linekeltel designra a creative s750 hajaz legalabb is a szatelitek.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1075) kizcar


kizcar
tag

Három napja megvan a cucc ;] X540-ről váltva az én fülemnek igencsak nagy a hangzásjavulás. Egy természetvideónál koppant az állam a földön. Amikor az oroszlán elordította magát, azt hittem, hogy a szobámban van :Y

Nekem csak integrált hangkártyám van. Érdemes beruházni egy különállóra? Sokkal jobb lesz a hangfal hangzása vele? :F

Egy problémát viszont felfedeztem. Ha csak kizárólag a hátsó hangfalak szólnak, akkor észrevehetően a bal hátsó hangszóró mélyebben szól mint a jobbik. A balon a dobok jobban kijönnek, a jobbikon meg alig, szinte csak a gitár. Pláne akkor lehet igazán hallani, hogyha állítom a balance-ot jobbról-ballra ballról-jobbra. Több lejátszóval is kipróbáltam. A szoftveres tesztprogramnál is jelentkezik a probléma. Nálatok is ilyen?? :F

[ Szerkesztve ]

(#1076) Turbolada II válasza Geryson (#1072) üzenetére


Turbolada II
őstag

12 Khz felett gyengék ezek a hangszórók.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1077) Geryson válasza Turbolada II (#1076) üzenetére


Geryson
addikt

:R Igen, az valóban azért nem túl magas. Most ránéztem a kinti szettemre, 22 Khz van megadva.

Egy kicsit elkanyarodva az általad vezetett topiktól ez a cucc (a Z906) a legjobb választás 80-100e Ft-os kategóriában aktív szett esetén?

Vannak ugye nagyon szép szettek, szebbek mint a Z906, de nem aktív és az én szobámba meg biztosan túl nagyok lennének. Akkor meg már erőlködő is kellene, úgyhogy ezért vagyok bajban.

[ Szerkesztve ]

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1078) Turbolada II válasza Geryson (#1077) üzenetére


Turbolada II
őstag

A 22Khz óriási mese. Azt már csak a nagyon profi hangfalak tudják. Kicsi szobába fölösleges egy X530-asnál nagyobb rendszer.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1079) Geryson válasza Turbolada II (#1078) üzenetére


Geryson
addikt

Az egy JBL a nagyon profi kategória. :)

Megnézem az X530-at akkor, köszönöm!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1080) Turbolada II válasza Geryson (#1079) üzenetére


Turbolada II
őstag

Milyen JBL? E sorozatba tartozó esetleg?

Kicsi szobába vétek lenne Z906 méretű mélyládát betenni. Hány nm-es a szoba 8-10?

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1081) Geryson válasza Turbolada II (#1080) üzenetére


Geryson
addikt

A szoba csak 6 m2! :) Tudom-tudom, mondtad már...

A 2 hangfalam Studio 190-esek. Azóta van már komolyabb is, talán egyszer lecserélem. A Studio 590 tetszik nagyon, de 6 kiló lenne az ára kb.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1082) XtremLor válasza Geryson (#1081) üzenetére


XtremLor
őstag

A helyedben dobnam az 5.1-et otletet, es sztereoba gondolkodnek, terhatas 6m2 ugy se lesz az igazi.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1083) Turbolada II válasza Geryson (#1079) üzenetére


Turbolada II
őstag

A JBL profi kategória, ilyen hangfal már tudja a 22Khz-et. Minőségben óriási visszalépés lenne egy Z906. Ha mindenképpen kell a térhatás, ami 6nm-en nem igazán tud kijönni, akkor legalább olcsó szettet vegyél, mert igazán minőségi zenehallgatáshoz a Z906-os és az X530-as is kevés. Filmhez nem kell olyan komoly minőség, ide szerintem elég az X530-as is. (esetleg valamilyen fadobozos Genius)

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1084) Geryson válasza Turbolada II (#1083) üzenetére


Geryson
addikt

Félreértettél. A JBL egy 60 m2-es nappaliban van, szimplán zenehallgatáshoz. Mondanom sem kell, hogy mekkorát szól. Oda nekem az pont jó.

A dolgozóba keresem a hangfalrendszert, játékhoz és néha-néha filmhez (de ez csak 1% kb.). Térhatás amúgy van egy ekkora szobába is. Egy hajdanán kb. 30e Ft-os Genius volt eddig a szobában és tökéletesen jól hallottam ha egy kocsi orrmotoros vagy farmotoros volt. Hasonlóan tökéletes volt, hogy ha jobbról hátulról lőttek rám egy másik játékban, akkor azt onnan hallottam, sokszor mentett ez életet.

Megnézem ezt az X530-at holnap, nem volt időm eddig utánanézni. Gondolkoztam még az 6000-es Geniuson is, de azért még egyszer nem szeretnék Geniust. Kontakthibás volt a hangerő, villogott a LED lámpa az elején, rendkívül gyenge magasok. Ennél azért jobb szettet szeretnék.

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1085) Turbolada II válasza Geryson (#1084) üzenetére


Turbolada II
őstag

Gondoltam, hogy a JBL nem ebben az apró szobában volt. Az X530 max. 15 nm-ig ajánlott, de ebbe a kicsi szobába bőven jó lesz.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1086) Leigazoka


Leigazoka
tag

Üdv

Egy 10 nm szobába egy http://www.teufelaudio.com/pc/motiv-2-p167.html
megérné beszerezni?

(#1087) Turbolada II válasza Leigazoka (#1086) üzenetére


Turbolada II
őstag

Nem.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1088) Leigazoka válasza Turbolada II (#1087) üzenetére


Leigazoka
tag

Mért?

Hangminőség csak jó lenne pl a xonar-ral

Meg az hogy nem halgatnám 70 - 100 on egy dolog
Csak kellene egy olyan jó kis hangfal :,, mondván a forumon kis szobába 2.1 "
amit jól meghajtana a xonar és rendesen szolna belőle a zene értve itt tankcsapda , ossian eredeti lemezt (cd)

(#1089) Turbolada II válasza Leigazoka (#1088) üzenetére


Turbolada II
őstag

Túl sok a teljesítmény 10 nm-re.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1090) saril válasza Leigazoka (#1088) üzenetére


saril
senior tag

turbolata hülyeséget beszél én a helyetekben nem hallgatnék rá! ugyanis attól hogy valaminek túl sok a teljesítménye nem indokolja azt hogy ne használjuk olyan helyen ahol kisebb teljesítményű cucc is elég lenne

gondoljatok csak az autokra ha mert ha turbolada-nak igaza lenne akkor elég lenne 4 ütemű trabantal járni vagy polski fiattal mivel teljesítményileg elég ilyen jogszabályok mellet meg főleg gondolok itt a bírságokra!!!
csak ezekkel az autokkal épp előzni nem tudsz nincs benne TARTALÉK tehát én épp arról beszélek hogy túlméretezni jó!!! mert ha hangosabb zenére vágysz nem fogja megerőltetni magát a z906 mert lesz benne tartalék ha költözöl vagy éppen bulit akarsz csinálni (házit) oda is tökéletes lesz szóval ez a mütymürütty amit ő előad egy nagy HUMBUKK a túlméretezés igen is jó dolog ezzel bebiztosítva magad a jövőre nézve!

mégegyszer ha turbolada-ra hallgatnánk akkor senkinek nem lenne okostelefonja 100lóerő feletti autoja nagy háza drága biciklije amit ugye nem mindig használki az ember de mikor kell!!! na akkor "milyen jó hogy van" érzés megfizethetetlen!!! :R :R :R

ui: bocs a hibákért rohanok dolgozni csak a hülyeséget látom napok és gyorsan leírtam véleményem! :C

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#1091) D-LAN|FuRioN válasza saril (#1090) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Egyet kell értsek veled, attól, hogy valaminek nagy a teljesítménye még nem indokolja, hogy ne lehessen betenni 10 nm-es szobába. Nekem 12 nm -es szobám van, eddig egy Jazz J9902 45W -os "szörnyeteg" volt benne 11 évig, tegnap jött meg a Z906 -om és egyáltalán nem bántam meg a váltást 45-ről 500 W-ra. Lehet csak negyeden-félen hallgatom, de sokkal tisztábban szól és ha úgy kívánom lehetőségem van átpakolni egy nagyobb szobába is, mert ott sem fog erölködni. 20-30 ért vehettem volna megint valami 50 W -os genius és hasonló szetteket, amik 70% -os hangerőn már szépen torzítanak. Egyáltalán nem bántam meg a 906-ost és tökéletes választásnak tartom továbbra is kis szobába. Plusz az sem utolsó szempont, hogy igényesen össze van pakolva és 50-ből akár hozzá is lehet jutni, ha ügyes vagy. :C

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1092) Turbolada II válasza D-LAN|FuRioN (#1091) üzenetére


Turbolada II
őstag

Biztos jobban tudjátok a hangmérnököknél.... Pláne aki szerint a Z906 500W. :D

[ Szerkesztve ]

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1093) Turbolada II válasza saril (#1090) üzenetére


Turbolada II
őstag

Pontosan azért tartunk itt mert az "okos" fogyasztói társadalom egyedire olyat is rá lehet erőltetni, amire egyáltalán nincs szükségük. Már a fiatalok sem járnak át egymáshoz, mindenki otthon nyomogatja az okostelefonját vagy facebookozik. Ezzel kb. ki is teljesedik a szociális életük. Köszönjük!

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1094) D-LAN|FuRioN válasza Turbolada II (#1092) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Nyilván nem vagyok hangmérnök, de szerintem nem is kell ehez annak lenni. Pusztán kiszámolod, hogy 30 ért veszel valamit ami csak a 6-8 nm-en szól értelmesen vagy veszel valamit 50-ért amit később bárhova helyezhetsz. Persze nyilván nincs 500W, papír adatokat írtam, ahogy a másik rendszerem 45W papíron. A teljesítmény összehasonlítás alapja ez volt. De mivel van két fasza fülem ezért hallom a különbséget. ;)

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1095) Turbolada II válasza D-LAN|FuRioN (#1094) üzenetére


Turbolada II
őstag

A térhatáshoz tér kell, ennyire egyszerű. 20K-ért meg már lehet Z506-ost venni, ami ilyen szobába már elegendő.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1096) D-LAN|FuRioN válasza Turbolada II (#1095) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Hát nem tudom, ha térhatáshoz tér kell akkor ilyen alapont teljesen mind1, hogy mit veszek úgysem lesz térhatásom mivel kicsi a szoba... :D Nemérdekes mindenki leszűri magának a következtetéseket. Egy biztos én nem bántam meg a Z906 -ost a 12 nm-es szobába, sokkal tisztábban szól mint az előző és van benne tartalék bőven, ha netán egyszer kiteszem a 25-30 nm-es nappaliba, ott sem fog szégyenkezni. Legjobb ha mindenki elmegy és meghallgat egyet valahol, el tudja dönteni, hogy neki tetszik e. Két fül mellé pedig még diploma sem szükséges, csak rászánni 20 percet egy olyan üzletben ahol esetleg van kiállítva. Nekem az általad említett Z506 kimondottan nem tetszik külsőre, egyetemben a fadobozos Genius-okkal, de persze ez már egyéni ízlés kérdése. :)

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1097) Turbolada II válasza D-LAN|FuRioN (#1096) üzenetére


Turbolada II
őstag

Ha a minőség ennyire számít miért nem ilyet [link] vettél?

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#1098) XtremLor válasza Turbolada II (#1097) üzenetére


XtremLor
őstag

Azt nem ertem miert nincs tobb forgalmazo, van a pcgear ahol mindig van es a plazamarket, na utobbibol en nem vennek semmit az biztos, szoval egy bolt marad, igeny lenne pedig ne mondja nekem senki hogy nincs ra!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#1099) D-LAN|FuRioN válasza Turbolada II (#1097) üzenetére


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Nem ismerem ezt a tipust, de biztosan szépen szól. Márkát ismerem, jóféle. Mindenesetre nagyon igényes darab, ha előbb látom lehet elgondolkodok rajta még akkor is ha teljesítménye papíron kevesebb. Viszont logi 50-ből megvolt kuponnal, annyiért meg jó választás volt szerintem.

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#1100) XtremLor válasza Turbolada II (#1097) üzenetére


XtremLor
őstag

Gratulalok az u3-hoz :U

D-LAN|FuRioN:50e jo vetel az biztos.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.