Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78701) trek81 válasza X33 (#78700) üzenetére


trek81
senior tag

:R :C :C :D

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#78702) Reggie0 válasza varmi2 (#78697) üzenetére


Reggie0
félisten

Miert vesztene el az osszeset? Amit kibanyaszik addig az visszajott, plusz a hardver is er valamit.

[ Szerkesztve ]

(#78703) trek81


trek81
senior tag

[kép]
[kép]

A nagy Ton coin🤣🤣🤣🤣🤣🤣igen nagy a csend róla🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#78704) #65537792 válasza trek81 (#78699) üzenetére


#65537792
törölt tag

A monitor mögül mindenki....

(#78705) trek81 válasza #65537792 (#78704) üzenetére


trek81
senior tag

Írásodra ment a video... Nem tetszik nem veszed a poént állj neki bányászni te is.... i.j....
nekünk se tetszett amit írtál.🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

B450M.. B450aorus itx.....Ryzen 5600G--Ryzen 3600/// ...32Gb ddr4 3600mhz...Gtx1660Super.

(#78706) KaqXar19


KaqXar19
tag

hello,
nem tudja valaki, hogy hiveos-ben hogy lehet letiltani a terminalt, vagy a vga kimenetet? szoval, ha radugsz a gepre egy monitort ne latszodjon semmi?

WEBASTO Pure Elektromos autó Fali Gyorstöltő (11kW, 4.5M Type2 kábel) eladó

(#78707) X33 válasza #65537792 (#77053) üzenetére


X33
kezdő

Mert te ezt honnan irtad? :) :) :)

(#78708) X33


X33
kezdő

Én már rájöttem itt csak olvasni szabad irni nem. :R

(#78709) Jacek válasza varmi2 (#78697) üzenetére


Jacek
veterán

Nem fektetek be :)

(#78710) Jacek válasza Frozen (#78698) üzenetére


Jacek
veterán

Egyszer minden véget ér :D

(#78711) aerosmith válasza Reggie0 (#78688) üzenetére


aerosmith
őstag

MIVAN?
Már jó sokszor le lett írva hogy semmilyen fork nem lesz ETHnál.
A meglévő szál lesz az egyes számú a merge után és tesznek mellé még szálakat.
Nincs mit forkolni.
A PETH meg egy létező unstable token (Pooled Ether) azt hogy akarod bányászni?

(#78712) Frozen válasza Jacek (#78709) üzenetére


Frozen
őstag

akkor miből van a videokártya amivel bányászól? :))vagy az áram amivel az üzemelteted?
esetleg asic? Találtad az árakparton a villanyoszlopra kötve vagy mi? ;]

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#78713) Jacek válasza Frozen (#78712) üzenetére


Jacek
veterán

Jaj mar reg kitermelte a vga az arat tobb honapja, onnantol megterult nem? Jelen pillanatban is joval tobbet termel meg mint az aramkoltseg.
Ezert mondom hogy ketyeghet tovabb tolem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#78714) viharhozo válasza kenwood (#78670) üzenetére


viharhozo
addikt

Cegeknek es maganszemelyeknek is szamtalan palyazat van/volt, amiben nagyon komoly tamogatast lehet/lehetett kapni a napelemekre, szoval van ingyen/majdnem ingyen aram, bar ez a topikban mellekszal.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#78715) Frozen válasza Jacek (#78713) üzenetére


Frozen
őstag

jó de az írtad nem fektetsz be pedig egyszer meg kellett vásárolni a gpu-t hogy tudj bányászni ergo befektettél. Ha nem is közvelen coinba ,de hardwerbe igen.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#78716) Jacek válasza Frozen (#78715) üzenetére


Jacek
veterán

Ez valoban igy van, en coinra ertettem hogy nemn artok vasarlok stb.

(#78717) Jager72 válasza Attix82 (#78609) üzenetére


Jager72
kezdő

Milyen beállítást javasolsz? 580 8 gb Micron memoria kártyához? Finomhangoltam a a kártyákat, 875 vdd, 2250 mem, 1200 core beállítással 32.46 mh, 94 w fogyival megy. De invalid shares-t dobálja a kártya. 8ból 3 kártya. Vissza állítottam 890 vdd, 2200 memre és így is invalid shares van.

Köszönöm.

(#78718) Reggie0 válasza aerosmith (#78711) üzenetére


Reggie0
félisten

Mi az, hogy nincs fork? Szoftveresen hogyan oldod meg, hogy ne tudjak a regi szoftverrel a node-okat uzemeltetni? Olyan nincs, hogy hardforkol a kod es a regi nem marad meg, legfeljebb olyan, hogy nem hasznalja senki.
Szerinted az ETC honnan jott?

Persze, hogy nincs meg PETH, mivel nem forkolt el, viszont azokban az irasokban, ahol a forkot es hatasait firtatjak, ott igy hivatkoznak a regire. (P=pow)

[ Szerkesztve ]

(#78719) gyurma888 válasza Reggie0 (#78718) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Tudtommal pont ezért lesz a difficulty bomb, hogy ne lehessen tovább bányászni. Ne legyen még egy ETC.

(#78720) k1raly válasza gyurma888 (#78719) üzenetére


k1raly
tag

+1

(#78721) aerosmith válasza gyurma888 (#78719) üzenetére


aerosmith
őstag

Na akkor nekem már nem kell ezt megválaszolni.
Arról nem is beszélve, hogy a forkolt ETH nem érne sz@rt se, mert nem lenne mögötte user csak bányászok ergo senki se venné mindenki csak eladná.

(#78722) Reggie0 válasza gyurma888 (#78719) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, de az nem egy olyan dolog, amit ne lehetne kivenni belole. Egyszeruen sokan akarnak es szeretnek banyaszni, eleg naiv dolog azt hinni, hogy ecelbol nem lesznek lepesek.

[ Szerkesztve ]

(#78723) varmi2 válasza Reggie0 (#78722) üzenetére


varmi2
nagyúr

Miért lennének lépések, több évig nem volt vga bánya, mint volt.....
A bánya az megy tovább, azok a coinok amik asic géppel bányászhatók, azoknál nem történik semmi.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78724) Reggie0 válasza varmi2 (#78723) üzenetére


Reggie0
félisten

A bitcoin megjelenese ota vegig volt vga banya. Inkabb azota olyan nem volt, hogy a GPU parlagon heverjen.

[ Szerkesztve ]

(#78725) varmi2 válasza Reggie0 (#78724) üzenetére


varmi2
nagyúr

Nekm volt. Csak nagyon rövid ideig. Amíg asic gépre váltottak.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78726) mZoleee


mZoleee
senior tag

azért az sem rossz, hogy hiveos-re nem érkezett frissítés 13.-a óta..

(#78727) koko52


koko52
veterán

Elindult a magyar bitcoin, az EFT. Lát benne valaki potenciált? :D

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#78728) Frozen válasza Reggie0 (#78724) üzenetére


Frozen
őstag

Igen ,de javarészt a nagyja eth túrt mivel ez volt a profit és ajövedelmező 2. legnagyobb coin.
Gpu val btc nem tudsz... szóval ami ez után következik és bányászható annak a profitja vagy ára sehol nincs. Mert ami a listában pár száz euro vagy dollár árfolyamon megy mint a binance stb ezeket nem fogod túrni gpu val. Ami pedig lehet az meg bagót ér és ha a merge meglesz utána ami lesz szabad hashrate mindent tönkre fog tenni.

Van az rtm amit lehet gpu és cpu val is túrni, nem is olyan rég még elég szépen jöttek a coinok ,ma már annyira elszállt,hogy még elinditani sem érdemes mert olyan minimális mennyiség jön belőle ki.És nem szabadult rá erre sem olyan hűde nagy hash az elmőlt időben most arra probáltam utalni,hogy az eth szabad hashratejahoz képest.... szóval ez a coin is bányászatilag már egy nagy nulla.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#78729) lacusht


lacusht
tag

Kajak ugyan azt szajkózzátok hónapok óta hogy mi lesz ha szétoszlik a hashrate. Nem unjátok még? Könyökömön jön ki, másról sincs itt szó csak hogy mi lesz ha. Oké, mindenki felfogta és tudja mivel erről írtatok már 1000+ bejegyzést copy paste... Inkább ne írj semmit mint heti 2-3x ugyan azt!

(#78730) demmer123 válasza lacusht (#78729) üzenetére


demmer123
őstag

Teljesen igazad van. :D Mindig ez megy hogy hashrate rámegy az összes coinra és összedől.. baromira unalmas

(#78731) varmi2 válasza demmer123 (#78730) üzenetére


varmi2
nagyúr

De attól, hogy unalmas, igaz!

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78732) koko52 válasza varmi2 (#78731) üzenetére


koko52
veterán

Unalmas, igaz és senkit sem érdekel ahogy a nehézséget nézem. Mondjuk engem se. Jó lesz a sok vga ajtótámasznak.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#78733) varmi2 válasza koko52 (#78732) üzenetére


varmi2
nagyúr

Ja értem, strucc politika. Dugjuk a fejünket a lyukba..... Mert ez bevált, jó módszer.
Hülyeség időben felkészülni, és előre megtenni a lépéseket, hogy ne fájjon annyira, amikor eljön azaz idő.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78734) Attix82 válasza varmi2 (#78733) üzenetére


Attix82
őstag

Mindenki úgy dönt , ahogy gondolja. Felesleges köröket csináltok ezzel, sőt értelmetlen.....készüljetek fel Ti és ennyi....nem kell ezt túldramatizálni.

(#78735) koko52 válasza varmi2 (#78733) üzenetére


koko52
veterán

Én felkészültem. Eladtam a kártyák egy részét. Ami maradt jó alap lesz ha beindul valami. A régi típusúakat adtam el annak ellenére, hogy jobb volt a perf/watt. Ha nem lesz mit bányászni, akkor megvárom a panicselló eladások végét és utána mennek piacra. Persze a vételi ár töredékéért, de kit érdekel, ha már többször visszahozták az árukat. Aki meg most száll be az gondolom tudja mit vállal. A régi motorosokat meg felesleges ezzel untatni, figyelmeztetni, mert mindenki képben van.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#78736) varmi2 válasza koko52 (#78735) üzenetére


varmi2
nagyúr

A régi motorosok tényleg képben vannak. De itt a fórumban azért többségében vannak azok, akik nemrég kezdték. És fogalmuk sincs a jövőről.
Itt a ph! apró részén sok hírdetés van, hogy rig építés x összegért, és még van olyan hírdetés is, ahol még a havi profit is oda van írva, úgy hogy az hazugság, kb az odaírt összeg 2/3-a a valós, és vannak kommentek, hogy márc.1 -i, komment, hogy már a második gépet vettem tőle, és korrekt. Korrekt? Nem az. Mert átveri az embereket. Persze azok egy része még nem ismeri ezt a fórumot.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78737) koko52 válasza varmi2 (#78736) üzenetére


koko52
veterán

A POS még nincs pontosan meghatározva. Szóval nem hazudnak, bármi lehet.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#78738) varmi2 válasza koko52 (#78737) üzenetére


varmi2
nagyúr

Direkt nem linkelem az adott hírdetést.
De itt egy sor belőle:
AMD Radeon™ RX 6700 XT 6 Darab - 288 MH / s - Havi profit : 151.000 Ft - 2.370.000 Ft kulcsrakészen Megtérülés: 470 nap
Én is 6700xt-vel bányászom 1db-al. napi 1.78$ a bevétel, és még nincs leszámolva az áram. Kiszámolva havi 88k huf a havi profit, hol van ez a 150k hoz. Így a 470 nap, már inkább 900 nap. Ez nem hazugság? De. Átverés.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78739) JohnyBlue válasza varmi2 (#78738) üzenetére


JohnyBlue
őstag

A hirdetés feladásakor ( 2021-11-26 13:30 ) kb. így hozhattak a karik amit ő leírt ;) Azóta meg nem frissítette a hirdetést :U

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#78740) varmi2 válasza JohnyBlue (#78739) üzenetére


varmi2
nagyúr

Igen, tehát jelenleg átverés.........

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78741) koko52 válasza varmi2 (#78740) üzenetére


koko52
veterán

Ha megugrik az árfolyam akkor több is lehet. Vagy ha 10k eth-n váltja majd be stb stb. Az valóban hülyeség amit odaírt, mert ezt indexálni kellene. Amúgy aki így vág bele, hogy nulla tudás, infó, utánajárás az így járt. Szerintem nincs ilyen.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#78742) varmi2 válasza koko52 (#78741) üzenetére


varmi2
nagyúr

Én ezt azért írom, hogy előre figyelmeztessem az embereket.
Mert ha eljön az idő, és sok milliót beleölt, és nagy veszteséggel lép ki. Akkor aki egyszer megégette magát a kryptóval, az soha többet nem fog foglalkozni vele, pedig minden emberre szükég van hosszú távon.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78743) koko52 válasza varmi2 (#78742) üzenetére


koko52
veterán

Akkor írd oda a hirdetéshez!

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#78744) varmi2 válasza koko52 (#78743) üzenetére


varmi2
nagyúr

Írtam.
A tulaj kitörölte, de a hírdetés nem lett átírva, nahát nahát.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78745) lacusht


lacusht
tag

Én pl befektetés előtt visszaolvastam itt 1 évet. Ne sajnáld aki ezt nem teszi meg. Ezek fejébe légyszives mellőzzük a napi mi lesz ha posztot.

(#78746) Frozen válasza lacusht (#78729) üzenetére


Frozen
őstag

Miért zavar az ha a témával kapcsolatban van miről beszélgetni?
Bányászattal kapcsolatban már szinte minden ki lett vesézve ugyan ugy 1000x meg copy stb zve ahogy fogalmazol és van kereső ergo a topikot le is lehetne ennyi erővel zárni ahogy írod.
Ha ennyire zavar ne néz be vagy görges tovább esetleg van prémium opció is.
Szerintem amíg a témával kapcsolatos a dolog addig simán rendben van, de a politika meg az ár ugrálás merre mikor mozdul nem ide tartozik.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#78747) echterion válasza varmi2 (#78738) üzenetére


echterion
nagyúr

Én nézek be valamit? Napi 1,78 dolcsi hogy jön ki havi 88ezerre? 1,78*30=53,4$ ~ 18ezer HUF.

**********

(#78748) #65537792 válasza echterion (#78747) üzenetére


#65537792
törölt tag

6db kártya

(#78749) varmi2 válasza echterion (#78747) üzenetére


varmi2
nagyúr

6 kártya esetén. Mert a hírdetésbe 6 kártyás rig-ről van szó.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#78750) echterion válasza varmi2 (#78749) üzenetére


echterion
nagyúr

Jaaa, mondom én, hogy benézek valamit :D

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.