Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25951) Ferdzsoo válasza Feketelaszlo (#25949) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Teljesen egyetértek.
Biztosan nem vennék, (főleg jelenlegi árak mellett) 4 meg 6 darab 1070-et vagy bármilyen videókártyát, még akkor sem ha az áramom ingyen lenne. Viszont az hogy ígyis-úgyis van egy 1070-em a gépben, és benyomom a bányát ha nem vagyok a gép előtt, aztán hoz amit hoz, erre tökéletesen megfelel, jó kis mellékes pénz, amivel szórakozol, azt csinálsz amit akarsz. (A villanyszámlát amit megeszik pedig bőven pluszba termeli.)
Csak ne akarjon mindenki ebből 3 hónap alatt meggazdagodni, mert ez szerintem utópia. :R

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25952) AAntii válasza Feketelaszlo (#25949) üzenetére


AAntii
őstag

Ugyanígy gondolom én is. Nem az évszázad üzlete, de mellékkeresetnek, játszani, stb kiváló. Akinek van jobb lehetősége, mert pl. profi forexszes vagy ügyvédként az óradíja 30 ezer forint ne kezdjen bele, mert milliomos csak jókora szerencsével lehet belőle (lásd Mesterlövész által bányászott random shitcoin) egyébként pedig a ráfordított idejével többre juthat abban, amihez ért. Tehát nem az évszázad üzlete szellemében írtam eddig sem, hanem az "áá, abszolút nem hoz semmit sem" ellen.

@LLam: kb. három hete írtad, hogy az asztalon hever egy már megvásárolt rx 460-as, de napi 2 dollárért nem teszed be a gépbe az akkor kb. használt áron 35 ezres videokártyát, mert nem éri meg. Mennyi profitot kellene hoznia 100 forintnak egy hónapban, hogy szerinted is legyen értelme egy, pl a saját példádban szereplő már egyébként is megvásárolt videokártyával bányászni?

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#25953) Yany válasza deadwing (#25948) üzenetére


Yany
addikt

15-16 fok lehet most. Nagyon durva melegben max. 20-22C.

Szerk.: srácok, készülök egy logoutos címlapos írással (1/3-a már megvan). Angolul. Fog itt érdekelni titeket, vagy lerágott csont és hagyjam a francba? :D Sok-sok képet is rakok be, akit esetleg az angol zavarna, de amúgy sem tolom anyanyelvi szinten, szóval nem készülök hardcore anyaggal. (látjátok, ide is inkább kérdezni járok :DDD )

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#25954) LLam válasza AAntii (#25952) üzenetére


LLam
senior tag

belenyomtam egy gepbe a 460ast :B ezen nyalogatom a dual mininget :))

Stay hungry!

(#25955) shteer válasza Yany (#25953) üzenetére


shteer
titán

Angolul szerintem nem írhatsz a logoutra.

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#25956) Yany válasza shteer (#25955) üzenetére


Yany
addikt

Uhh, ezt jó tudni, akkor keresnem kell egy helyet... de azért rájuk kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#25957) Casoli válasza Yany (#25956) üzenetére


Casoli
őstag

Miért is jó egy magyarok által látogatott oldalra angolul cikkezni? Ha csak magadnak akarod írni, akkor elég elküldeni mailben magadnak :DDD

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#25958) asaca válasza LLam (#25950) üzenetére


asaca
tag

Nem lehet 1 coin-t alapul venni ha előre tekint az ember. Mert ami ma meg holnap megy az 1 hónap múlva valószínűleg nem éri meg.Szinte naponta van hogy váltani kell,nem muszáj de néha hasznos. Én az elmúlt fél évben elég sok félét banyáztam,de a profit mindenek felett.Persze lehet gyűjtögetni is,és kell is ha valamin alacsonyabb a dif a megszokottnál.A pascal is 3 vagy 4 hétig szépen hozott,A Sia is remekelt egy vagy két hétig.A nicehash-nek van kalkulátora,elég szépen vázolja hogy mi várható.
[link]


Ez a kép jól ábrázolja hogy mit is akarok mondani. (gtx 1070)

BF3: aSaca-Hun

(#25959) AAntii válasza asaca (#25958) üzenetére


AAntii
őstag

A nicehash a saját megbízásai alapján kalkulál és készít grafikont, nem feltétlen a piaci helyzetet veszi alapul. Mikor az éter árfolyama az egekben volt akkor is zcasht bányászott miközben kb. ugyanolyan jó mindkettőrea bányám, mert egyszerűen nem volt éterre megbízása csak összesen 0.1-0.2 btc értékben, az is komolytalan ghash/day/btc árfolyam mellett.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#25960) kjani18


kjani18
őstag

Hali!

Most kezdtem ethereumot bányászni Claymore's Dual Ethereum+Decred_Siacoin_Lbry_Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v9.6 -val. A poloniexre regeltem, de nem tudom értelmezni: a különbséget.

ETC

ETH

Melyiket csináljam, mit jelentenek a szövegek?

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#25961) bobalazs válasza kjani18 (#25960) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Egyik sima ethereum =ETH a másik ethereum classic=ETC. két külön coinról beszélsz.

(#25962) asaca válasza AAntii (#25959) üzenetére


asaca
tag

Igen.Tudom.De most nem is a nice működéséről és egy átlagos bányászra gyakorolt hatásáról volt szó.

BF3: aSaca-Hun

(#25963) AAntii válasza asaca (#25962) üzenetére


AAntii
őstag

Akkor kifejtenéd, hogy a nicehash bányászati megbízásal alapján készített grafikon alapján mi várható a nicehashen kívül a jövőben? Én is azt gondolom, hogyha az éter már nem lesz jövedelmező, akkor majd lesz helyette más, de nem gondolom, hogy a grafikon ebből a szempontból releváns lenne.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#25964) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Arra szeretnék választ hogy ilyen hibaüzenetet miért kapok?

(#25965) kjani18 válasza bobalazs (#25961) üzenetére


kjani18
őstag

Tudom, de más a a szöveg és én nem tudom értelmezni.Mindkettőt lehet/érdemes bányászni a progimmal? Vagy melyiket?

[ Szerkesztve ]

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#25966) bobalazs válasza kjani18 (#25965) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ethereumot kezdtél el bányászni. Így hát ethereum címet kell megadni ha abban utalnak.
A minimum összeg 0.5 Eth, ennél kevesebb még nem fog mutatkozni a tárcában.

(#25967) asaca válasza AAntii (#25963) üzenetére


asaca
tag

Te most unatkozol? :F

BF3: aSaca-Hun

(#25968) LLam válasza asaca (#25967) üzenetére


LLam
senior tag

Nem AAntil vagyok, de a kérdéseket amiket feltett én is feltettem volna, megelőzött. Arra a kérdésére amire (kissé személyeskedő) kérdéssel feleltél nincs jobb válaszod? Mert ebben a helyzetben én hallgatnék, vagy beismerném, hogy igaza van a másik félnek...

Ugyanakkor én sem csak az ETH-ben gondolokodom, ezért megnéztem ZEC-re és ETC-re is a kalkulációt, mindkettőnél rosszabb eredmények jöttek ki mint eth-nél. Dubai coin-t is néztem, ott sem rentábilis a mostani árak mellett a 6x1070-es rig (más sem).

Stay hungry!

(#25969) P3Dr0


P3Dr0
senior tag

Az Ethereum vonat elmeno felben.... lassan ezt is atveszik a nagyobb banyak mar amig meg lehet banyaszni :)
En mindenesetre szerencsesnek erzem magam mert a btc utan a zec-bõl es eth-bol is sikerult szepen kitermelnem. Mostmar csak 1 kerdes van. Mivel jarna jobban az ember? VGA-k tol gyorsan szabadulni jo aron mig lehet es btc be tenni azt az osszeget vagy varni az uj lehetoseget addig is kapargatni valamit :U :)

(#25970) Reggie0 válasza bobalazs (#25964) üzenetére


Reggie0
félisten

A miner olyan nonce-t akart bekuldeni ami egy regi feladathoz tartozik. Ez akkor szokott elofordulni, amikor uj munkat kuld a pool, de a gpu abban a pillanatban talal megoldast a regihez es meg bekuldi. Teljesen normalis, nincs ertelme izgulni rajta. Max annyit jelenthet, hogy nagy a kesleltetes kozted es a pool kozott. Tipikusan akkor szokott ilyen elojonni, ha TOR-on keresztul banyaszol.

(#25971) kjani18 válasza bobalazs (#25966) üzenetére


kjani18
őstag

Az ETH -nál a " IMPORTANT: DO NOT SEND TOKENS TO THIS ADDRESS! Send only Ether (ETH) to this deposit address.
Sending tokens or any other currency to this address will result in the permanent loss of your deposit." mit jelent?

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#25972) deadwing válasza P3Dr0 (#25969) üzenetére


deadwing
addikt

1 hete ezen agyalok...

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#25973) Smithy87 válasza deadwing (#25972) üzenetére


Smithy87
senior tag

Dubai

(#25974) Zotya984 válasza Smithy87 (#25973) üzenetére


Zotya984
senior tag

Dubai -nak ha jól olvasom "Algorithm: SHA-256" . Erre vannak ASIC hardverek. Bitcoint-nak is ugyan ez az algoja. Ez gpu-val hogy lesz jövedelmező?

"Tiszteljük meg egymást azzal, hogy válaszolunk a privát üzenetekre"

(#25975) Beast_ válasza Vigilante (#25925) üzenetére


Beast_
tag

Sikerült beüzemelni?
9Gbps ramokkal nagyon rosszak az eredmények ETH-ra a sima 3GB-os kártyák szintjét sem hozzák mindíg.
A fórumok tele vannak negatív tapasztalatokkal velük, és viszik vissza őket.

Keep It Real !!!

(#25976) Vigilante válasza Beast_ (#25975) üzenetére


Vigilante
őstag

Hát még várom a lapot-procit-ramot és SSD-t. :K Nincs is még eldöntve, hogy ether-t vagy ZCash-t bányászok majd vele.

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#25977) Smithy87 válasza Zotya984 (#25974) üzenetére


Smithy87
senior tag

E szerint [link] dagger hashimoto alapú ami az equihash alapja is.

(#25978) deadwing válasza Smithy87 (#25977) üzenetére


deadwing
addikt

Equihash az equihash = ZEC
Az ETH a dagger.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#25979) Smithy87 válasza deadwing (#25978) üzenetére


Smithy87
senior tag

:R nem aludtam sokat. :) bár abból a szempontból mindegy hogy mind kettőt lehet kártyával bányászni.

[ Szerkesztve ]

(#25980) melkah


melkah
tag

sub

(#25981) ff-thomas válasza P3Dr0 (#25969) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

ez egy nagyon jó kérdés.. felmerült bennem is, hogy eladni és ráülni a BTC-re. ez amúgy is - a múlt eredményeit alapul véve - nagyon jó döntés. (persze a múlt nem garancia a jövőre nézve, de elég jók az esélyek jelen szituációra vetítve)

főleg amiatt is rágódtam az eladáson, mert Polaris alapú a bányám. remélem kitalál valamit Kléjmór bácsi. :)

de minek siránkozni, még most is jobb a helyzet, mint áprilisban volt, és akkor is nagyon megérte bányászni (8 hó megtérüléssel) és mennyivel jobb, mint januárban volt? akkor is megérős volt (10-12 hó megtérüléssel). aki pedig áprilisban, vagy régebben vásárolt kártyát, azoknak már megtérült a beruházás, tehát megtérüléssel nem is kell foglalkozni.

meg ugye a hatalmas ICO-őrület után egyszer csak jönnek az új coinok, ha jól értem, azok egy részét szintén GPU-val lehet majd bányászni. vagy rosszul gondolom?

én kíváncsian várom, mit hoz a következő 1-2 hónap, a Segwit2x, hogyan változik a piac (diff, árfolyamok, piaci kapitalizáció, speciális bányász kártyák, DAG fájl növekedés, stb.), mit tartogat számunkra az ősz, újabb ICO őrületek, új coinok, technológia elterjedése, annyi lehetőség van növekedésre, annyira gyerekcipőben jár még mindig ez az egész, viszont most már nem csak egy vízió, mint ami volt a bitcoin és a blokklánc technológia 5-6 éve.

a dilemma nálam is előjött:

jó döntésnek érzem azt is, hogy most instant eladni a kártyákat (az "alap" gépeket nem adnám) és btc-ben tartani, de azt is jónak érzem, ha maradnak a kártyák és termelnek még, mert akármikor jöhet egy újabb boom. vagy nem jön. de addig termelnek még a kártyák, azt pedig (az üzemeltetési költség levonása után) tartom ETH-ban/BTC-ben. és nem számít, hogy később nem tudom majd olyan jó áron eladni a kártyákat, mint most.

(btw én döntöttem, nem adom el a kártyákat, de nyilván mindenki azt csinál, amit akar :) )

ui: Ha már ilyen hosszúra sikerült, akkor megragadom még az alkalmat, hogy a kezdőknek is tanácsoljak valamit: Szeretem-imádom Robit (Székely Vegánt), kövessétek, nézzétek a videóit, de ez a 3-4 slotos workstation gépes taknyolás, meg RX 460/560 kártyák.. come on, man?!.. még ha meg is térül, csak a szemétkupac növekszik az ember körül. miért nem lehet hosszú távon is értelmes és használható rig-eket építeni, mint eddig? Asrock H81 Pro BTC, 6 kártya, 1000+W Gold tápegység. és mi van akkor, ha most nem lehet megfelelő kártyát venni? komolyan számít 2-3 hét várakozás? jönnek lassan a kártyák újra, és már a küszöbön vannak a spec. bányász kártyák is. minek bevásárolni a bányászásra alkalmatlan kártyákból csak azért, mert épp mást nem lehet kapni - vajon miért csak ilyeneket lehet kapni??!?!?! meg azért vásárolni őket, mert a pillanatnyi profitábilitás számítás szerint 2 hónap alatt megtérül(het) ??!!?! dzsííízász..

[ Szerkesztve ]

find a way or make one..

(#25982) sanzi89 válasza ff-thomas (#25981) üzenetére


sanzi89
addikt

Az én durva becslésem, hogy a 100k-s 1060-as kártyáim nem is fogják visszahozni az árukat soha ZEC-en. Jelenleg olyan 2-2.5 dollár hoznak naponta, de ez drasztikusan csökkenni fog. Szóval ez a pár hónapos megtérülés, amikről beszélnek itt-ott elég nagy kamu...

Egyedül az árfolyam szárnyalása javíthat a képleten, de az elmúlt időszak eseményei alapján ennek nem sok esélyt adok..

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#25983) Reggie0 válasza ff-thomas (#25981) üzenetére


Reggie0
félisten

Azert azt szamold bele, hogy az ujabb boom akar fel-haromnegyed evet is varathat magara.

(#25984) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!
A biztonság kedvéért, ha valaki segítene :R
A pirossal jelölt mezőbe egységárat vagy a teljes árat kell beírni ? Feltételezem a teljes értéket, de nem vagyok biztos benne. Köszönöm

(#25985) ff-thomas válasza Reggie0 (#25983) üzenetére


ff-thomas
aktív tag

Persze. Nincs is "ultimate" megoldás mindenre, mert mások az igényeink, elvárásaink, motivációink, anyagi lehetőségeink, kockázat tűrő képességünk, stb. Az én véleményem és döntésem szubjektív, a saját egyedi nézőpontomból.

A nem racionális részeket már hozzá sem veszem.. én pl. szeretek bütykölni a gépekkel, szeretek alkatrészeket kicsomagolni, rig-et építeni, tesztelni, optimalizálni, nézegetni, ahogy mennek-zúgnak-dolgoznak és termelik a coin-okat. De sokkal jobban állnék, ha coin-t vettem volna tavaly ősszel és nem a bányászásba kezdek. Pláne, hogy folyamatosan vettem ki a megtermelt coin-okat a költségek fedezésére és az újabb rig-ek építésére.

Csak dióhéjban: megtérült a beruházás, most van egy rakat gépem/kártyám, meg ugyanannyi pénzem, mint tavaly ősszel. Ha csak BTC-t vettem volna, akkor most nem lenne gépem/kártyám, de 4x annyi pénzem lenne. Ha ETH-t (esetleg ETC-t, ZEC-et, stb) vettem volna, arról inkább ne beszéljünk.. :F

Meg van egy fals biztonságérzetem a bányászás mögött, a befektetéssel ellentétben kiszámíthatónak érzem. Pedig nem az. Nem jobban, mint a befektetés. De hiába tudom, hiába az elmúlt 1 év, mint bizonyíték, még most sem hiszem el és ha el kéne döntenem, akkor inkább újabb rig-eket építenék, mint coint vennék.

Most már változtattam az eddigi "bányászok-eladom" stratégián és "bányászok-költségeket kifizetem-többit tartom", ami a jelent illeti.

[ Szerkesztve ]

find a way or make one..

(#25986) Stanlee


Stanlee
őstag

A mai nappal befejeztem a banyaszast. Az eredmenyek:

1 x RX 570 es 2 x RX 580 vasarlasabol es eladasabol: 170 € plusz (ebay es szallitas utan tisztan)
1 x Corsair tap vasarlas: 105 € minusz (ugyis vettem volna, mert a meglevo FSP mar kb. 16000 uzemorat ment es tonkremegy hamarosan)

0,66 kibanyaszott ETH (ezt hosszutavra megtartom)

Aramfogyasztas: ca. 200 kWh (pontosan 164-et mertem, elotte nem volt merom).

Szoval nekem megerte, mivel amugy is ki akartam probalni a banyaszast. De hosszutavon nem nagyon foglalkoznek vele, meg ugy sem, hogy a rendszert sikerult kb. 1 teljes napot probalkozva stabilra beloni es nem kellett vele foglalkozni, mert ment.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#25987) asaca válasza LLam (#25968) üzenetére


asaca
tag

Nehéz most már belevágni, lehet jobb a rig árából Btc-t vagy valami mást venni.De csak annyi történik hogy vissza jönnek a téli állapotok.Amikor 1 kártyát kb 150 ft-ért járattunk.Volt aki ki is kapcsolta.Pihentette a dolgot.Most valahogy nagyon sok bányász lett,megint.Ez ien ciklikus, majd most jön a kártya eladási mizéria.

BF3: aSaca-Hun

(#25988) AAntii válasza ff-thomas (#25985) üzenetére


AAntii
őstag

Szerintem ez annak is szól, hogy egy rig fizikailag megfogható dolog és az ember tudat alatt emiatt nagyobb biztonságban érzi benne a pénzét, illetve valamennyi maradványértéke mindig lesz, kivéve ha elromlik és már nincs rá garancia.

@asaca: az sem egy irracionális ötlet, hogy amíg van ára addig adja el az ember a videokártyáit és majd ha visszaesik a profit és ezzel egyöütt lejjebb mennek a használt árak vegyen újra egy riget akkor már feléért, kétharmadáért, mint amennyit most kap ugyanannyi hashrate-et biztosító hardverért.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#25989) Vektast


Vektast
aktív tag

Csináltam egy tesztet.
30 nap alatt 60MB volt a teljes (fel/le) adat forgalma a Claymore Dual Mining 9.4nek.
Gondoltam leírom hátha valakinek fontos lesz. :)

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#25990) haxiboy válasza AAntii (#25988) üzenetére


haxiboy
veterán

Szerintem sacának van igaza. Ha a jövőre tekintesz 1-1 coinnál még akkor is megéri járatni a rigeket ha az áramnál minimálisan hoz többet. Nem tudhatod melyik coin fog robbanni. Pláne november környékén amikor POS algora váltanak ETH-n. Én az ETC-ben látok hatalmas lehetőséget, ők maradnak PoW algon -> a bányászok legalább 60-70%-a ide fog vándorolni, sok felé fog oszlani a reward, az ára is az egekben lesz. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#25991) RECSKA válasza Vektast (#25989) üzenetére


RECSKA
veterán

Jaja, nalam mobilnetrol majd, mert a upc eleg megbizhatatlan.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#25992) Overlocker válasza Vektast (#25989) üzenetére


Overlocker
veterán

:R

(#25993) Vigilante válasza Vektast (#25989) üzenetére


Vigilante
őstag

Ez az adatmennyiség függhet attól, hogy hány kártyával csákányolsz, illetve hány Mh/s-el? :U

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#25994) KYZRR válasza Vigilante (#25993) üzenetére


KYZRR
őstag

Igen, wiresharkkal néztem, sharenként kb 6-7 tcp csomag indul ill. jön, igaz, én Zcash-t tolom claymore 12.5-tel.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#25995) Reggie0 válasza ff-thomas (#25985) üzenetére


Reggie0
félisten

Annyival kiszamithatobb, hogy a hardvert nem bukod, legrosszabb esetben csokkentet erteken el tudod adni, mig befektetesnel akar 0 kore is eshet.

(#25993) Vigilante: Persze. Ha tobb feladatot oldasz meg idoegyseg alatt, akkor tobb feladatot kell kerned a pooltol. Persze ez kvantalt.

[ Szerkesztve ]

(#25996) Vektast válasza Vigilante (#25993) üzenetére


Vektast
aktív tag

No igen ez egy fontos adalék. Ez a teszt 1 kártyával csináltam egy külön gépen 24 mhs-el ETHt csákányozva. Az adatforgalom igazából az új munka megbízásokból jön össze amiból 1db kb pár byte. Szóval ezt úgy kell nézni, hogy ahány kártya annyiszor ~60 mb/hó. :)

[ Szerkesztve ]

A nehéz idők erős embereket formálnak. Az erős emberek jó időket hoznak el. A jó idők gyenge embereket formálnak. A gyenge emberek nehéz időket hoznak el.

(#25997) Reggie0 válasza Vektast (#25996) üzenetére


Reggie0
félisten

Meg a visszakuldott valaszokbol. Viszont ezt az utobbit lehet ugy csokkenteni, hogy nagyobb worker diff-et adsz meg a poolon(ha lehet), vagy masik porton banyaszol.

(#25998) kjani18


kjani18
őstag

Két kártyával ( sajna az egyik nvidia, a másik AMD ) lehet egyszerre bányászni?

Olvasd el, benne van a megbízhatóságom is! https://logout.hu/bejegyzes/kjani18/uzletszabalyzatom.html

(#25999) Vigilante


Vigilante
őstag

Lenne egy kérdésem, mert ez nagyon jó boltnak tűnik. Adott egy Antminer L3+ 1370 USD-ért. Nah már most 504 MH/s-el ez a szar, 1 hónap alatt már kitermelné az árát. [link]

Ha ennyiért tudok szerezni, erre érdemes ráugranom nem? :U Mert, ha igen, akkor lehet még időbe ki tudok szállni az ether business-ből, van 2 etherem már úgy is. :R

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#26000) RECSKA válasza kjani18 (#25998) üzenetére


RECSKA
veterán

Persze. Nalam 3db 580, 2db 1060 van a rigben.

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.