Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) Mottie válasza -=Vacsek=- (#26550) üzenetére


Mottie
őstag

Gyakorlatilag bármennyit (?) kilépni pedig igen, ki tud.

Be Victorious!

(#26552) BlackSoft válasza Mottie (#26547) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem sem az igazi mindegyik, hiszen a szinkron általában már nem a legjobb, de legalább magyar :D És szerintem Brand nagyon jól sikerült. De biztos lesz, amit újravesznek majd, legalábbis a RIOT legfrissebb közleménye szerint párat már újra is vettek...

(#26553) zeli: Nálam V-Sync használatával stabil/fix 144fps, anélkül 135-300 között ugrál. Patch előtt sem volt másképp. Szerintem lehet, hogy nem tetszik neki minden hardver. Pl.: MacBook Pro-mon 50-80 között mozog, a sokkal erősebb Sony Vaio laptopomon 15-40 között ugrál.

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26553) zeli válasza adamkaa777 (#26531) üzenetére


zeli
aktív tag

Nálam is laptopon, agyrákot kapok tőle , teamfightba lemegy az FPS-em 15-re, játszhatatlan így a játék kb.
Újratelepítettem, most 80 és 25 között ugrál folyamatosan, marha idegesítő. Ha valakinek van valami tippje, az jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#26554) Mottie válasza zeli (#26553) üzenetére


Mottie
őstag

Szerintem a gondot úgy hívják, hogy 4.2. Legalábbis ma nekem is Thresh-sel rengetegszer volt hogy nyomom a Q-t... Aztán 2 mp múlva közelebb van hozzám az ellenfél és támadom.

Illetve előtte egy Kassadin játékban is produkált érdekeseket az ulti (mondhatni tényleg "átvillantam" a másik helyre)

A net 100-400 Mbit között mozog, a leptop pedig nem a gyengébb fajtából való. Ja és tegnap az EUW szerver ügyeskedésein kívül semmilyen formája nem volt még a laggnak.

@Clydebeka:

Értem, nem tudom mi lehet a hiba forrás, nekem rendszergazdakénti indítással menni szokott.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#26555) ClydeBeka2 válasza Mottie (#26547) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Van pbe accountom, csak amit letöltök a honlapról, azt elinditom bejön a logó és ennyi. Rányomok és exe leáll hiba. Semmit se tudok vele mit kezdeni, rendszergazdaként is próbáltam :-/ Hátha most jó lesz :/

Gondolom az mindegy hova csomagolom ki a fájlt, másra nem tudok gondolni :-/

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#26556) zeli válasza Mottie (#26554) üzenetére


zeli
aktív tag

Tegnap még nálam is jó volt.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#26557) ClydeBeka2 válasza ClydeBeka2 (#26555) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Valakinek van ötlete? A hiba még mindig fent áll :-/

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#26558) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Mik mostanában a menő topos és mides hősök? Nem feltétlen a profi scene érdekel, de abból a néhány bronzban lejátszott meccsemből sem igazán akarok levonni következtetést, hogy mi most a menő, mik a legerősebbek, legjobban használhatóak a posztjukon.
Továbbá mi a vélemény Galioról és Trundle-ről? Galioval egy időben játszottam párat és eléggé tetszett, de mondjuk azt se tudom most milyen poszton lehetne játszatni, Trundle meg csak simán badassnek tűnik.

(#26559) 1NST1G8R válasza WinnerB0Y (#26533) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Értelmi szint LoL játékosoknál? LoL fórumon? Bármilyen fórumon? Úgy általában az interneten? Amíg a kommentelés lehetősége nincs IQ szinthez kötve addig ez lehetetlen elvárás. :D

Más: Új champion! (VÉGRE!) Day of the tentacle és Sauron szeme! A dizájnerek megint túl sokat szívtak. :C

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#26560) ClydeBeka2 válasza ClydeBeka2 (#26557) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Megoldottam, kompatibilitást átraktam win7-re, adminként futtattam és a lolrecordert is kikapcsoltam. Azt nem tudom melyik oldotta meg, de végre jó. 30 perc és jöhet Vel'Koz!!! :C :C :C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#26561) Dani_kp válasza zeli (#26553) üzenetére


Dani_kp
őstag

Vegyél egy erősebb notit van építs asztali gépet. Más nem oldja meg a gondod.

Én majd a közeljövőben alaplapot cserélek, mivel ezzel a procival nem úgy működik, ahogy kellene.
Nekem farmoláskor és team fight-okban megy le ilyen 20 fps környékére, borzasztó és játszhatatlan, nem is megyek több rankedet amíg ezen nem tudok változtatni, mert folyamatosan ez miatt bukom őket...

#26558 ígyvanferi: Galio szerintem most inkább mid-es hős, véleményem szerint nagyon erős, de nagyon mana cost-os.
Trundle-ről nem tudok nyilatkozni.
Akiket sokat visznek top-ra: Nasus és Riven, ha nincs bannolva.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#26562) zeli válasza Dani_kp (#26561) üzenetére


zeli
aktív tag

Mondom hogy tegnap még semmi baja nem volt. Amúgy újratelepítés valamit javított rajta azért, így is ugrál, de legalább nem diavetítés van teamfightokban.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#26563) Lokids


Lokids
addikt

Csak én érzem úgy, hogy kevés a szinkron?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26564) hondahd válasza Noddy (#26495) üzenetére


hondahd
tag

Szia, küldtünk invet,jöhetsz a teambe.

(#26565) marked one94


marked one94
őstag

Na ma lejátszottam a maradék meccset és Gold2be dobott a rendszer. :((

You'll Never Walk Alone

(#26566) Mottie válasza ígyvanferi (#26558) üzenetére


Mottie
őstag

Szia!

Menő toplane: Renekton, Mundo, Shyvana, Trundle (mást ritkán látni)

Menő midlane: Ziggs, Gragas, Kayle, Orianna, Zed, stb..

Galio mindenki ellen jó, aki magic dmg-t nyom (mivel MR-t építve a sebzésed is jó) alapvetően akkor érdemes szerintem Mid-re vinni (máshová nem nagyon), ha van a csapatban más aki tud burstölni (mivel ez jelenleg a midlanerek szerepe)

Trundle topon elég jó, mivel mostanában Full Tankot épít ott mindenki, ő pedig az ultijával pont abból profitál ha az ellenfélnek nagyobb az Armor/Mr/Hp.

Be Victorious!

(#26567) WinnerB0Y válasza marked one94 (#26565) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Előző seasonben hol végeztél?

EUNE: iNeeko

(#26568) Noddy válasza hondahd (#26564) üzenetére


Noddy
senior tag

Már csak holnap tudok bent lenni, én is inkább esténként érek rá mint du.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#26569) hugi0 válasza Mottie (#26554) üzenetére


hugi0
őstag

Nekem ez az elso patch ami hazavagta az FPS-t.
- de nagyon csunyan.

Vagyis nem biztos, hogy az FPS-t vagta haza. mert egyszer csak megall minden, mintha egy pillanatkep 1-2 masodpercig lenne, majd folytatodik a valosag.
Szo szerint jatszhatatlan.

Piros buffot szedem, 750 hp korul van smite-om mar 500 folott.
- jo, akkor meg 2 auto attack es smite (persze pont ekkor akad ki a kep).

Kovetkezo amit latok:
Enemy WW irja: TY RED Buff

Nem erdemes jatszani, mert nem csak en vagyok emiatt duhos.
- hanem a csapat tarsak is.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26570) Evil Snowman válasza hugi0 (#26569) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nekem tegnap csinálta ezt a fagyogatós @(épp rántani akartam Nauval), nem kicsit felqrt. :DDD
Ma már nálam jónak tűnik. :K

(#26571) RG4L válasza Lokids (#26563) üzenetére


RG4L
őstag

Nem csak szerinted. Egyébként összességében nem olyan szar, van pár nagyon hiteles, pár kevésbé, pár nagyon szar és pár nagyon jó... bár nem tudom, hogy közülünk bárki is el fogja-e tudni viselni magyarul a játékot, már túl megszoktuk angolul, és az eredeti az eredeti :)

War Thunder: Gelesztaa

(#26572) marked one94 válasza WinnerB0Y (#26567) üzenetére


marked one94
őstag

Plat2

You'll Never Walk Alone

(#26573) Devas válasza BlackSoft (#26516) üzenetére


Devas
őstag

Végignéztem (hallgattam). Hát mit mondhatnék. Egyszer talán kipróbálnám, de szerintem nem adják vissza az eredeti ízét. (mondjuk a Mundo az kifejezetten jó lett) :D. Sajnos egyik sem nevet, pedig egy Urgot és Garen nevetést szívesen meghallgattam volna (biztos jó bénák lesznek).

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#26574) WinnerB0Y válasza marked one94 (#26572) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Az igen.
Egy egész Tier különbség.
Szép.
wp riot.
Én silver II ből kerültem Silver III ba.
Most jelenleg gold I nél vagyok.
2 win és plat promo.

EUNE: iNeeko

(#26575) Mottie


Mottie
őstag

Vissza a Zyra supporthoz (Solo Normal)...

Ezreal, Soraka és Lee (biztosan, a többieket nem tudom) magyar volt, bár nem tudom, hogy miért kell káromkodni azért, mert jobb az ellenfél.

@Evil Snowman: Nálam még mindig nem jó.. Ugrálnak néha dolgok.

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#26576) BlackSoft válasza Devas (#26573) üzenetére


BlackSoft
addikt

18.-án kerül be a PBE szerverre a magyar rész, és ott már a szöveg is le lesz fordítva, és sokkal több szinkron lesz :K Kétség kívül az angol a legjobb, de azért érdekes lesz így magyarral is szerintem :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26577) szilva01 válasza BlackSoft (#26543) üzenetére


szilva01
őstag

Hiába habzik a szád, egy hangsáv alá más képeket bevágni nem túl original. Ha nem hisztiztél volna amiért megemlítették ezt még csak bele sem szóltam volna,de így nem lehetett kihagyni. A rédzsed(et?) olvasva már én is komolyan elhiszem hogy azt hiszed valami pluszt adtál a hangokhoz az új képekkel így elérted amit akartál a félkövér betűiddel. (not) Remélem megmaradsz ilyen színvonalas contentproducernek ésnem fognak benned csalódni a nézőid. jöttmentaljasparaszt off (ezen már csak mosolyogni sem mosolygtam mert elég szánalmas hangnem volt)

(#26578) Devas válasza BlackSoft (#26576) üzenetére


Devas
őstag

PBE szerver az meg mi a túró amúgy?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#26579) Devas válasza WinnerB0Y (#26533) üzenetére


Devas
őstag

Az értelmi szinttel nincs probléma, csak hát (e-)sport ez is vagy mi... ha kimész a focimeccsre ott is anyáznak meg köpködnek, a LoL is ugyanez szerintem. Az alap hozzáállás már ellenséges, mivel a sport = farokösszemérés. A helyzetet rosszabbítja még hogy magyarok vagyunk. :) Meg hát ugye itt az anonímság segíti a trollkodást is, így az embernek nem kell attól tartani, hogy netán úgy szájbaverik, hogy 1 hétig pépes ételeken kell éljen.

Szal ilyen az élet.

(senki ne vegye magára, csak általánosságban írtam)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#26580) BlackSoft válasza szilva01 (#26577) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ehhez már tényleg nem tudom, hogy van valakinek pofája, tovább becsmérelni a másikat ezek után... Erre már nem tudok mit írni, annyira túl tesz mindenen. Már nem egy topic lakói látták, amit leműveltél, én a helyedben kussban maradnék, és nem minősíteném saját magamat tovább.

Olyan kurvára egy hangsáv alá vannak vágva a képek, mint amennyire intelligens vagy.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26581) Mottie válasza Devas (#26578) üzenetére


Mottie
őstag

'Public Beta Environment' -> Ott tesztelnek le mindent mielőtt beteszik élesbe a játékba, hogy jól működjön. Ha belépsz az accodba bármelyik szerver oldalán, a community fül alatt lehet feliratkozni.

Be Victorious!

(#26582) zsolt1225 válasza Devas (#26578) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Public Beta ahova először kerülnek be az újítások és ott tesztelik. Nem minden változás megy át végül rendesre.

(#26583) Devas válasza Mottie (#26581) üzenetére


Devas
őstag

Kösz srácok! Hát isten óvjon a teszteléstől... van nekem saját életem minthogy ilyen perverzióim legyenek. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#26584) Devas válasza BlackSoft (#26520) üzenetére


Devas
őstag

Mondjuk én nem igazán fordítanám a champion szót hősnek, mint a videoban hallhattuk. Eléggé bugyután hangzik.

A "hős" Brand... :DDD akinek mániája hogy porig égesse a világot.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#26585) Lokids válasza Devas (#26584) üzenetére


Lokids
addikt

Pedig a champion azt jelenti. A fordításokkal nincs baj. Szó szerint lettek fordítva, így ha hülyén is hangzik, attól még azt jelenti. Csak nem vagy hozzászokva. Ott az imperium galactica 2 (Vagy Nexus: JI) példának. Kurvajó hangok meg minden, de ha angolul szoktad volna meg, akkor a magyar szinkronnal nem lennél kibékülve.
Itt sem a minőség a gond, hanem a szinkron darabszám. Pár hősnél a technika elfedi, hogy ugyanazt halljuk, de és itt főleg a női karakterekre gondolok, sajnos eléggé feltűnő a hasonlóság.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26586) Devas válasza Lokids (#26585) üzenetére


Devas
őstag

A champion valójában bajnokot jelent, a hero meg hőst. mindkettőt használja is a szinkronhang. Meg kéne nézni az angol nyelvű tutorial-t is, hányszor mond herot a champion helyett, szerintem egyszer sem. Bajnok ugyebár egy adott csoport legerősebb harcosa, a hős pedig olyas valaki, aki valami nemes dolgot cselekszik mások érdekében. Abszolút elüt szerintem, csak sokaknak nem tünik fel, mert megszokták. Bár már a heroes of might and magic sorozat óta így van ez, hogy a gonosz hordák vezetőit hősnek titulálja, szerencsére a LoL azért erre már odafigyelt a champion megnevezéssel, csak a szinkronosoknak ezt valahogy nem sikerült észrevenniük.

Hallottam még érdekes játékszinkronokat, ahol az íjakkal "tüzelnek", de az imperium galactica hangjai valóban jók lettek.

Jah jutott kb max 10 féle szinkronhang több mint 100 karakterre. Ha valaki látta a fűrész első részét, azt egyszer kiadták valami borzalmas szinkronhanggal (is). Szerintem ezek voltak. Amikor a főgonosz mondja a végén mielőtt bezárja az ajtót, hogy "a játéknak vége" képzeljétek el ilyen Rumble szinkronhanggal. :) Nagyon idétlennek hat. :) Azért próbáltam fülelni hátha felismerem Jockey-t a Dallasból, Nagy Ferrót vagy Magdi Anyust de szerencsére nem tünt fel egyik sem.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#26587) Mottie válasza Lokids (#26585) üzenetére


Mottie
őstag

Igen ezzel egyet értek én is.. Gyakorlatilag ugyanazok a női szinkronhangok :/

Be Victorious!

(#26588) glacious válasza Lokids (#26585) üzenetére


glacious
addikt

Ez vicces, az angolt kb ugyanennyien szinkronizálták és Swain szövege a fordíthatatlanság miatt magyarul jobban is hangzik. Nekem tetszik, hogy a kedvenceim mind egyedi hangot kaptak, no de Draven, az valami pocsék lett :(

[ Szerkesztve ]

(#26589) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Esküszöm ez sokkal jobb mint a magyar :D [link]

El. Psy. Congroo.

(#26590) ChromeX válasza BlackSoft (#26580) üzenetére


ChromeX
addikt

Szerintem pusztán azzal volt a baj hogy belinkeltel egy videot ami a sajátod "nezzetek mit találtam" úgy hogy nehany hszel feljebb ott volt ugyan az.

Ha mondjuk beirod azt, hogy "tudom hogy mar szerepelt de csináltam egy saját verziot csekkoljatok mar le legyszi ezt is" akkor senki se szolt volna egy szót se.

Ja ez off

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#26591) ChromeX válasza ChromeX (#26590) üzenetére


ChromeX
addikt

Hogy on is legyek.

Tetszik egy pár hang de tuti nem játszanék igy. Es ne értse félre senki szerintem vannak nagyoon Jó magyar szinkron hangok, egyszerűen hozzaszoktam az angolhoz ahol mint tudjuk ugyan az a szöveg sokkal jobban hangzik, pont ezért nem sűrűn nézek magyarul filmet se. De van egy két jó ki fogom probalni, viszont ha nem lehet angolra vissza állítani akkor felmondok:-D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#26592) ígyvanferi válasza ChromeX (#26590) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pontosan.

(#26561) Dani_kp: Nasust nem annyira szeretem, ő mondjuk épp meg is van. Tényleg sokszor látom, vagy ha nem, akkor azért, mert banolják. Riven viszont tetszik, jó lenne kipróbálni.

(#26566) Mottie: Mundo jó, épp tegnap játszottam ellene Malph-fal, mondjuk nem volt túl ügyes, de elég idegesítő tud lenni. Őt lehet, hogy beszerzem.
6300-asokat most inkább nem nézek, Gragas, Kayle (ez utóbbit mondjuk supportként hoztam eddig, de egyszer egy lecreepelt miden, Lux-szal voltam, úgyhogy ki fogom próbálni ott is) megvan. Akkor marad Orianna, Trundle. Plusz Galio, Riven.

Galiot mondjuk párba lehet állítani Malphite-tal, az egyik jó a sok magic dmg ellen, a másik pedig az attack dmg-et röhögi ki. Bár azt írtátok Galiot miden érdemes játszani inkább, Malph meg topos, legalábbis nálam.
Na mindegy, a jövő heti ingyenes championokat még megvárom, hátha valamelyiket ki tudom próbálni. Illetve csak Rivent meg Trundle-t kell, a többivel régebben, ha csak párat is, de játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#26593) Pedro78


Pedro78
senior tag

Meg nem probaltam ki, de

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.1.70\deploy\assets

ezen belul az en_GB-t atnevezed valamire majd a hu_HU mappat atirod en_GB-re es elvileg magyar lesz.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#26594) BlackSoft válasza ChromeX (#26590) üzenetére


BlackSoft
addikt

De nem írtam, hogy nézzétek mit találtam, hanem szépen beleírtam a hsz-be, hogy tök jó, itt vannak a szinkronhangok, és ezt link-é tettem, hogy akit érdekel, az megnézze. Pár hsz-el feljebb pedig úgy volt egy ugyan ilyen tartalmú videó linkelve, hogy "Remélem fake" és ez volt link-é téve. Egy ilyen hsz mennyit árul el abból, hogy mi a link tartalma? Miért kellene mindenki linkjét megnéznem? Ha meg valaki rákattint az enyémre, az mondhatja, hogy feljebb már volt egy ilyen videóra mutató link, de nem kell a sárgaföldig lehordani, hogy mekkora paraszt bunkó vagyok, hogy mertem ide linkelni valamit, ami már egyszer megtalálható volt, meg hogy biztos az alapján csináltam... Ezzel volt a gond.

Tehát nem mondhattam azt, hogy "tudom hogy már szerepelt, de én is csináltam egyet ezért megosztom", mivel a "Remélem fake" hsz-ből szerintem mindenre lehet gondolni, csak nem arra, hogy pont egy ugyan azzal foglalkozó videót linkeltek be, mint amit én is épp készülök betenni.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#26595) kexksz


kexksz
addikt

Valaki tolja innen gyengébb gépen? Sehogy nem bírok a laptopomból 50-60 fps-t kicsikarni, Full HD-ban esélytelen, de még 1600x900-ban sem.

i5-3317U, 8 giga ram, SSD, HD8730m

(#26596) WinnerB0Y válasza kexksz (#26595) üzenetére


WinnerB0Y
senior tag

Ha jól emlékszem van egy low end edition valamelyik fórumon. Hugom laptopja még gyengébb, de megcsináltam rajta az 50 fps t. Plusz még a Razer Game Booster jól jöhet. Nálam + 10 fpst jelentett.

EUNE: iNeeko

(#26597) Dinter


Dinter
addikt

Most patchelem PBE-t, de csak 200kb/s-mal jön, pedig 2,5MB/s-nek kéne lennie. Peer to Peer ki van kapcsolva, mit tudok csinálni?

(#26598) nike_ válasza kexksz (#26595) üzenetére


nike_
addikt

A háttérben megy másik program?

(#26599) glacious válasza kexksz (#26595) üzenetére


glacious
addikt

Biztos, hogy a dedikált vga-n fut?

Egy celeron 1620+ amd 5450-en simábban fut, mint 50 fps

[ Szerkesztve ]

(#26600) Mottie válasza glacious (#26599) üzenetére


Mottie
őstag

Asztali gépet mindig nehéz összehasonlítani lapossal :)

Be Victorious!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.