Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26301) hugi0 válasza adamkaa777 (#26299) üzenetére


hugi0
őstag

Sajnos az Azsiai mecseket nem igazan latom. ;(

De Twicsen talatam egy gyongyszemet.
- 3000 nel is tobben rohognek rajta.

Egy kezzel jatszik !?

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26302) adamkaa777 válasza hugi0 (#26301) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Simán egérrel nyomja a spelleket .(mmint oldalsó gombokkal)

El. Psy. Congroo.

(#26303) hugi0 válasza adamkaa777 (#26302) üzenetére


hugi0
őstag

Eszembe sem jutott.
- en keptelen lennek az asztalon konyokolve jatszani.
Talan Sakk-ot. :)

Most neztem meg TSM vs C9-et. Megdobbento volt.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26304) -=Vacsek=- válasza Noddy (#26291) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

nyerni kell v eleg letolni a 2 2 2 gamet?

(#26305) #56230144 válasza hugi0 (#26300) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szegény voyboy.. :(

(#26306) hugi0 válasza hugi0 (#26303) üzenetére


hugi0
őstag

Most kezdem a NA Chellenger merkozest.

WTF ???????? LULU MID ??????

Ha valakit erdekel.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26307) #56230144 válasza hugi0 (#26306) üzenetére


#56230144
törölt tag

lulu midet faker játszotta nemrég

(#26308) RG4L válasza hugi0 (#26303) üzenetére


RG4L
őstag

Miért volt megdöbbentő?

War Thunder: Gelesztaa

(#26309) hugi0


hugi0
őstag

Mert amikor benyogtem rankeden, hogy mid, meg nem volt baj.
De amikor Sorakat pickeltem, mindig kilepett valaki.
- a 9. jatek vegre elindult. Meg is nyertuk.

Tehat az az alltalanos dolog, ha "tétmerkozesen" ismeretlennel talalkoznak, meglepodnek.
- en is. ;)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26310) #56230144 válasza hugi0 (#26309) üzenetére


#56230144
törölt tag

op volt azért az a lulu mid.

(#26311) tabi.tamas


tabi.tamas
csendes tag

Tiszteletem!

Egy kérdés: Az elmúlt másfél héten miért kapok normálban (lvl 27-ként) Silveres ellenfeleket?

Azt tudom hogy elméletileg az MMR nagy beleszólással van a dologba, illetve közre játszik, hogy haverom supportként sok killhez segített hozzá, amikor ADC-ztem. Mid-en pedig sokszor tudtam nyerni Swain-el.
Mégis a tudásom megsem közelíti azokét, akik Bronze I - II vagy Silver V - I -ben játszanak vagy több mint 400 Win-el rendelkeznek. Jó lenne megérteni.
Nem haragszom én a Riot-ra, csak kicsit fusztráló, pláne hogy az én bénaságom miatt veszít a csapatom.

Köszönöm szépen a válaszokat :)

(#26312) hugi0 válasza tabi.tamas (#26311) üzenetére


hugi0
őstag

Szia !

Minden bizonnyal premade-t (invite) jatszol, akik kozt van lvl30.

Ha lvl30 leszel se ijedj meg, mert a mathmaker a csapat (5 fo) atlagat veszi, ami kozelit mindig az 1500 hoz.
Szoval ha neked es a barataidnak is 900 a pontotok, akkor orulni es sirni is fogtok. ;)

Miert lesz orom ?
Mert nagy pontszammal rendelkezoket kaptok magatok melle.

Miert lesz siras ?
Mert pechetekre pont azon a lane-n lesznek az enemybe a nagyszintuek ahol ti.

Ui.: EUW vagy EUNE ? nicked ? -> hugi00

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26313) tabi.tamas válasza hugi0 (#26312) üzenetére


tabi.tamas
csendes tag

Sokszor játszom premade-ben ismerőssel. Ő nem rég lett lvl 30 és jogos, mert azóta kapunk erős ellenfeleket. Mindenesetre furcsa, hogy lvl 29-nél még olyan emberekkel dobott össze, akiket megtudtunk verni minden gond nélkül. Lvl 30-nál meg erős ellenfeleket ad :)

Minden esetre ha egyedül játszom, akkor is gyakran látom lolnexus-on hogy nálam jóval tapasztaltabb játékosokkal tesz össze. Legutóbb Gold-os Katarina vert el mid-en, nagyon csúnyán. Hiába mondogattam hogy Gold-os Katarina ellen 0 esélyem van, de azért kaptam a Reportot.

Amúgy EUW főleg, ritka hogy EUNE-n játszom. Mindkettőn Athame89 a nevem.

Minden esetre érdekes még hogy EUNE-n elértem a 30-at majd 10 promo mecs végén Silver kettőbe tett S3-ban. EUW-n pedig 10. szinttől olyan játékosokkal játszom, akik nagyon jól játszanak. Lvl 20-ig simán lepipáltak. Nem vagyok jó játékos, de vicces hogy EUNE Silver II, EUW-n meg S3-ban Bronze-os játékosok most lepipálnak.

(#26314) #56230144 válasza tabi.tamas (#26313) üzenetére


#56230144
törölt tag

EUW>EUNE kappa

(#26315) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

vki egy normált?

(#26316) Lokids


Lokids
addikt

Na ilyenért sem akartak reportolni soha: 1st killt szedtem boton. Mégcsak nem is azért, mert nem adtam oda a kill-t az adc-nek, hanem azért, mert a supportot öltem le és nem az adc-t. :D
Még 1x lementem botra, a supportot öltem meg megint, és megint mondják, hogy noob vagyok, mert nem az adc-t focusolom (tristana full hp-n, míg a support low hp). 3. gankre mondom jó ignore support focus adc... mind3-an belehaltunk, mert megjött időközben az ő junglerük is.
És megint én vagyok a noob. :D

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26317) Vincent3d


Vincent3d
újonc

Én most nyomtam 1 uninstallt és nem is tervezem hogy újra játszom. Elegem lett, mert nekem is folyamatosan loser team jött. Nagyon el van baszva a EUNE, nagyon soka semmirekellő.

70%
AFK
UNSKILLED
FEEDER
TOXIC PLAYER

500+ normal alatt senkit nem engednék rankedezni.

Accom :

930+ normal
Silver 5 (most estem vissza)
30+ champ
71K ip
4 full runa page.

[ Szerkesztve ]

(#26318) Honzi válasza Vincent3d (#26317) üzenetére


Honzi
senior tag

500 wintöl még nem tudja megtanulni hogy ha vesztünk akkor nem kell orrba szájba anyázni mindenkit.
Mocskosul irritáló az ilyeneket meg kéne agyalni.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#26319) Vincent3d válasza Honzi (#26318) üzenetére


Vincent3d
újonc

Nem csak az anyázással van a gond. Napokon keresztül játszok minimum 5 mecs/nap, és mégsem lehet előrejutni. 6 mecsből 3-nál volt afk player! :O

(#26320) Honzi válasza Vincent3d (#26319) üzenetére


Honzi
senior tag

Persze értem csak arra gondoltam hogy ha cumizik a team akkor biztos van egy szép szál legény akkor elkezdi ezt az egészet aztán jön a shit storm.
Ha meg már így is cumi van akkor legalább ne húzza az agyamat a féreg.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#26321) Solad válasza Vincent3d (#26319) üzenetére


Solad
őstag

Kismilliószor el lett már magyarázva. Az enemyben 5 problémalehetőség van, a te teamedben 4. A nagy számok törvénye alapján hosszú távon oda jutsz ahova való van.
Ha nem jutsz feljebb, akkor pedig minél hamarabb vonod le a megfelelő következtetést, annál hamarabb fogod elkezdeni élvezni a játékot.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26322) RG4L válasza Vincent3d (#26317) üzenetére


RG4L
őstag

Tessenek elkezdeni duózni, vagy ne rankedezz, csak normálozz, amíg nem jutsz el arra a szintre, hogy el tud carryzni a meccset. Vagy igen, töröld le és felejtsd el, mindkettő megoldás.

(#26321) Solad: +1

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#26323) szilva01 válasza Vincent3d (#26317) üzenetére


szilva01
őstag

Itt nem lehet accokat hirdetni ;)

(#26324) Noddy


Noddy
senior tag

Normal MMR =/= Ranked MMR
Zydion, an associate software engineer, popped up on the forums to clear up confusion on normal vs ranked matchmaking rating:

"Normal MMR is also completely separate from ranked MMR. So if someone hit level 30 and played only ranked, their normal MMR may be low while they climbed their way to plat/diamond in ranked."

[link]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#26325) RG4L


RG4L
őstag

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#26326) Platina113


Platina113
csendes tag

Sziasztok!
Valaki nem tartana nekem egy kiselőadás, erről az MMR-ről, hogy ez mi, hogyan tudom megnézni, mit számít, stb..? Megköszönném.
De ha van egy link amin ezekre már megvannak a válaszok az is jó! :)
Azt például hol látom, hogy elkezdődik egy meccs a camp selection, és már ott valaki tudja, hogy ez pre-made meccs, meg, hogy tudják egymást megnézni, hogy ki milyen goldos vagy bronzos, stb..?
Én még csak a lvl20-on vagyok, de minden érdekel! :)

Köszi előre is! :R

(#26327) Noddy válasza Platina113 (#26326) üzenetére


Noddy
senior tag

Az MMR-t nem lehet megnézni (match making rating). Ez a teljesítményed mérőszáma, ami alapján a rendszer hozzád hasonló játékosokkal sorsol össze. Közvetve ettől függ, hogy mennyi LP-t kapsz egy meccsért, melyik divisióban vagy, stb. Ha nyersz akkor növekszik ez a szám, ha vesztesz csökken. (mert jobb vagy rosszabb vagy a játékostársaidnál)

Egy meccsről infókat például itt kaphatsz, de csak akkor ha már megindult a hősválasztás. De ennek semmi köze az MMR-hez.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#26328) Lokids válasza RG4L (#26325) üzenetére


Lokids
addikt

Miért a Q-t maxolod? Én azt szoktam utoljára hagyni. a Lámpa által adott pajzs növelése szerintem fontosabb, mint a Q által adott sebzés. Én ált a E->W->Q sorrendet tartom. Persze R amikor csak lehet.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26329) RG4L válasza Lokids (#26328) üzenetére


RG4L
őstag

CD csökkentés miatt. Az E CD-je minden szinten 9 sec CDR nélkül, a Q-é pedig 20/18/16/14/12. Általában én is az E-t húzom, de most jobbnak éreztem a Q-t. Meg amúgyis elcsesztem kétszer is a flash + E kombót :D

War Thunder: Gelesztaa

(#26330) Lokids válasza RG4L (#26329) üzenetére


Lokids
addikt

Early game nem jön ki a cd csökkentés előnye, mert a laning fázisban, mikor kéne még nem tudod pakolni, később meg a tárgyakkal elég kicsi. Viszont a pajzs életet menthet.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26331) hugi0 válasza Noddy (#26324) üzenetére


hugi0
őstag

Normál MMR = / = Ranked MMR
Zydion, társult szoftver mérnök, bukkant fel a fórumon, hogy tisztázzuk zavart normál vs rangsorolt ​​üzletember értékelése:

"Normál MMR is teljesen elkülönül helyen MMR. Tehát ha valaki megüt szinten 30 és játszott csak rangsorolt, normál MMR alacsony lehet, miközben felmászott az utat plat / gyémánt a helyen."

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26332) RG4L válasza Lokids (#26330) üzenetére


RG4L
őstag

Na ja, de ha nem teszel több pontot a Q-ba, az azt jelenti, hogy ha a Q-t elhasználod valamire, 20 másodperc mire lesz újból, közben úgymond "védtelen" vagy, nincsen meg a teljes kombót se védekezésre, se támadásra. Arról nem is beszélve, hogy az E passzív sebzésétől eltekintve a Q több sebzést ad. Mivel a laning phase többnyire arról szólt, hogy kóstolgattuk egymást, aztán sikerült pár killt szerezni, jobbnak találtam a Q fejlesztését, hogy többször lehessen használni. A shield maxolása szerintem butaság, relatíve kis shieldet ad, az ADC-det nem ezzel fogod megmenteni többnyire, hanem a másik 2-3 skilleddel, mikor-hogy. Szóval vagy Q-t vagy E-t fejlesztesz, ajánlatos az E, de a Q sem rossz döntés, hogy a két skill CD-je kb. ugyanazon a szinten legyen.

War Thunder: Gelesztaa

(#26333) Noddy válasza hugi0 (#26331) üzenetére


Noddy
senior tag

Köszi, de nem google translates fordítást kértem, hanem közöltem egy infót, mert az utóbbi időben szó volt róla, hogy miért másabb a normál sorsolás mint a ranked és itt a válasz, hogy gyárilag olyan amilyen :)

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#26334) Lokids válasza RG4L (#26332) üzenetére


Lokids
addikt

Oké, de a lámpa CD-je is csökken.
De igen, a Q sem rossz alacsonyabb cd-vel. Főleg, hogy -3 sec, ha talál. 40%-os cd-vel ha talál 5 sec és újra dobható.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#26335) ígyvanferi válasza hugi0 (#26331) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Te most komolyan "legoogletranslate-ezted" ezt nekünk? Akinek van egy minimális angol tudása már nehezebben hámoz ki bármit is abból a sz.rból, amit bemásoltál. Szégyen, hogy ezt még manapság használja bárki is.

(#26336) 1NST1G8R válasza RG4L (#26332) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Én is a Q-t húzom, több értelme van mint a W-nek vagy E-nek, pont a CDR miatt. W nem ad annyi védelmet hogy érdemes legyen azt maxolni, E meg nem ad annyi sebzést hogy megérezze az ellen, az inkább a cc miatt hasznos és végülis az ADC dolga a sebzés nem a supporté.

Próbáltad már a drivert? :)

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#26337) RG4L válasza 1NST1G8R (#26336) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, visszatettem azt a drivert, amit javasoltál, talán egy fokkal jobb, de nem tudom, még mindig megvan az fps drop. Tettem fel Adobe AIR-t (mert nem volt előtte), a flash playerből is a legfrissebbre váltottam, satöbbi... Haverral utánnanéztünk neten ennek a dolognak, és nagyon sok embernek van hasonló (reddit és lol hivatalos fórum), és én pl. már nem tudom mivel oldjam meg. A grafika rontása nem megoldás, mert full grafon és medium grafon is ezt csinálja, és az fps droppokon kívül pedig simán fut.

War Thunder: Gelesztaa

(#26338) 1NST1G8R válasza RG4L (#26337) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Fura textúrák nincsenek?

Fortune doesn't favor fools.

(#26339) RG4L válasza 1NST1G8R (#26338) üzenetére


RG4L
őstag

Minden oké a játékkal. Bár arra emlékszem, hogy mikor újra volt telepítve a gépem, akkor egy ideig teljesen simán futott a játék. Idővel újból előjött az fps ingadozás.

War Thunder: Gelesztaa

(#26340) 1NST1G8R válasza RG4L (#26339) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Akkor nézd meg azt is mennyire melegszik a procid, bizonyos hőfok (van ahol már 80 foknál) elérése után lefelezi a proci órajelét hogy megóvja a túlmelegedéstől, ettől is lehet.

Fortune doesn't favor fools.

(#26341) RG4L válasza 1NST1G8R (#26340) üzenetére


RG4L
őstag

Rajta vagyok.

War Thunder: Gelesztaa

(#26342) RG4L válasza 1NST1G8R (#26340) üzenetére


RG4L
őstag

Custom game, felvétel közben, minden very high grafon. 80 és 81 fokos volt a két mag maximális hőmérséklete. Picit később kipróbálom megint, ugyanis a coop és custom meccseken nem nagyon szokott leesni az fps-em.

[ Szerkesztve ]

War Thunder: Gelesztaa

(#26343) 1NST1G8R válasza RG4L (#26342) üzenetére


1NST1G8R
senior tag

Azt nézd hogy esik-e az órajel ha meleg a proci. Van hogy csak fél-egy óra játék után esik le (throttestop-nak hívják egyébként, sandy bridge-es prociknál asszem pont alkalmazzák), viszont ha ez a jelenség áll fent más processzorigényes játékoknál is tapasztalnod kéne a lassulást. Erre viszont nem mindig lehet megoldást találni, egyedül talán a bios frissités oldhatja meg, de Acer gépeknél pl. az sem.

[ Szerkesztve ]

Fortune doesn't favor fools.

(#26344) RG4L válasza 1NST1G8R (#26343) üzenetére


RG4L
őstag

PM ment.

War Thunder: Gelesztaa

(#26345) LLaci89 válasza RG4L (#26342) üzenetére


LLaci89
tag

Ott van h 85 fok a maximális hőmérséklet amire szabványosítva van. Szóval könnyen lehet h 80nál már lekorlátoz h ne melegedjen túl.

(#26346) RG4L válasza LLaci89 (#26345) üzenetére


RG4L
őstag

Igen, ezt én is látom, viszont ezt nem érte el. Illetve, ha már 80 körül korlátoz, akkor azt jó lenne kideríteni valami programmal.

War Thunder: Gelesztaa

(#26347) hugi0 válasza Noddy (#26333) üzenetére


hugi0
őstag

Sejtettem, hogy nem a google forditast kerted.
- viszont aki nem tud angolul, az nem erti mit ideztel.

ígyvanferi - Ezesetben ajalhatnal valamit, mert sajnos igazad van es ensem ertem.

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#26348) Noddy válasza hugi0 (#26347) üzenetére


Noddy
senior tag

Röviden összefoglalva arról szól, hogy a normál és ranked mmr nem függ össze. Lehetsz rankedban platina vagy diamond, a normál játékban az nem számít. Azt külön számolják. Gondolom emiatt van az, hogy normálban teljesen más képességű játékosokat kap az ember mint rankedban.

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#26349) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Nálatok sem megy a ranked? :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#26350) #56230144 válasza sutyesz96 (#26349) üzenetére


#56230144
törölt tag

rohadtul laggol euw, ezért lelőtték a rankedet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.