Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) zeli válasza Zarbi (#27150) üzenetére


zeli
aktív tag

EUW-en ma reggel kapcsolták be azt hiszem.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#27152) hugi0 válasza zeli (#27151) üzenetére


hugi0
őstag

11 ora neked reggel ?

;)

[ Szerkesztve ]

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#27153) ClydeBeka2 válasza hugi0 (#27152) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nekem igen :D

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#27154) cbr688 válasza WinnerB0Y (#27146) üzenetére


cbr688
senior tag

falhoz tapasztást macerás kivitelezni:D

(#27155) hugi0 válasza ClydeBeka2 (#27153) üzenetére


hugi0
őstag

:)

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#27156) n a x v i L válasza WinnerB0Y (#27146) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Mid nem, mert kb az összes mides champ megöl egy kombóval lvl6 után, mert olyan squishy vagy. Top működhet, ott ki tudod őket kite-olni mivel általában sustained dmg-ük van a toposoknak (persze nem ilyen Rivenre gondolok..) és poke-olni is tudsz.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#27157) ChromeX


ChromeX
addikt

i can not do more :D
such low mmr
cant carry
[link]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27158) Mottie válasza WinnerB0Y (#27146) üzenetére


Mottie
őstag

Top inkább, illetve javaslom Quinn-t. Egy ismerősöm játssza topon, elég jól megvan a meta championok ellen és brutál jó splitpusha van :)

Be Victorious!

(#27159) n a x v i L válasza ChromeX (#27157) üzenetére


n a x v i L
aktív tag

Dat Jax build :DDD. Meg is látszik a dmg dealten.

Ha úgy érzed, hogy mindent jól csinálsz és mégis úgy érzed, hogy áldozat vagy, akkor valamelyiket rosszul érzed.

(#27160) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

nagyon op ez az uj mod. utolsó 6 meccsem átlaga jinxel 35-9 ebből 4 win 2 loose. adc-ként nagyon tetszik nem olyan a support aki utoljára irta vagy az maradt neki igy élvezet boton játszani.

(#27161) Mottie


Mottie
őstag

Azt valaki megsúghatná, hogy miért Sivler II-be lettem pakolászva, ha egyből Gold 3-5 közötti társakkal/ellenfelekkel pakol össze? :)

Be Victorious!

(#27162) De4d


De4d
őstag

Én is rettenetesen unom már a sok gyík noobot, oké hogy valaki nem pro, de amikor valaki szándékosan trollkodik feedel, ks-el attól nagyon ki vagyok, aztán ő pofázik be.
A másik kedvencem mikor anyáznak mert nincs 300 db runám, (nem rune player vagyok) de a végén mindig nekem van a legjobb statom persze, mert egyeseknek lehet akármennyi és akármilyen rúnája ha sötét buta noob a játékhoz :)
Nem veszem túl komolyan a gamet, de ha állandóan gyikokkal vagyok azt nem tudom élvezni.
több mint 1500 winem van normal gameben, meg pár ranked (ami érdekes hogy korábban is nyomtam pár rankedet, de azok elvesztek, nem értem miért)
Ha valaki gondolja gamelhetek vele/velük funból, de nem trollkodva, csak úgy skillből :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#27163) Solad válasza De4d (#27162) üzenetére


Solad
őstag

1500 win alatt azé' má' cask össze kellett volna jönnie pár rúnapagere :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27164) De4d válasza Solad (#27163) üzenetére


De4d
őstag

Összejött, csak ahogy írtam, nem vagyok rune player, nem használom az olyan noobság :D
illet mondtam hogy nem veszem komolyan inkább új karaktereket veszek az xp pontokon :P

Jó össz-vissz van 3 rúnám ;)

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#27165) Solad válasza De4d (#27164) üzenetére


Solad
őstag

Xp-ből nem lehet hőst venni.

Mi az hogy rune player??? Végülis valóban, menj el focizni balettcipőben, mert focicipőben olyan noobság :W

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27166) zeli válasza De4d (#27164) üzenetére


zeli
aktív tag

Ilyen baromságot is ritkán lehet olvasni. :DDD
Mi az, hogy a 'rune player', meg hogy az noobság?
Amúgy meg ha nem veszed komolyan, akkor minek foglalkozol vele, normalt azt amúgy sem szokták komolyan venni. Jah és ebben a játékban nincs ks, ez nem BF.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#27167) Lokids


Lokids
addikt

Na tegnap meglett silver 2.
És érdekes módon a promóban az ellenfél csapatban volt afk, feeder, noob, stb player :D :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27168) De4d válasza Solad (#27165) üzenetére


De4d
őstag

Jó akkor csak hogy pontos legyen IP.

Runeplayer hogy megvesz minden runát és kezdi a gamet mondjuk 30 apval és nem 0ról indul.
itemekkel tornázom fel, és kész, ahogy írtam nem játszom HC.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27169) Lokids válasza De4d (#27168) üzenetére


Lokids
addikt

Mert nem vagy normális. A rúna oldal nem a HC playereknek van, hanem minden 20+ szintet elért játékosnak.
És elég összesen 2-t felépíteni, hogy az ember boldoguljon. Egy AP-t meg 1 AD-t.
De azt kötelező. Olyan, mintha masteryt sem raknál ki... Vagy mintha -1 itemmel rohangálnál mindenki máshoz képest.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27170) zeli válasza Lokids (#27169) üzenetére


zeli
aktív tag

Így van, rúnákat kb a játékosok 98%-a használ aki level 30. Rendes rúnák nélkül alapból hátrányból kezded a meccset, és egy értelmesebb játékos ezt ki is tudja használni.

Everybody repeat after me... We are all individuals.

(#27171) De4d válasza zeli (#27170) üzenetére


De4d
őstag

De ha runák nélkül is jobb vagyok akkor én nem vagyok a normális? Inkább karikat veszek....
Ha silver vagy goldban rankedelnék akkor rendben. De nem játszom se annyit se nem vagyok annyira aktív se.
Előző hozzászóló gratula ha emiatt sértegetsz!

Minden jó, ha a vége jó!

(#27172) ChromeX válasza De4d (#27162) üzenetére


ChromeX
addikt

No offense de ebben a hozzászólásban sok mindenen nevettem egyet :)
"rune player" meg "skillből jatszani"

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27173) De4d válasza ChromeX (#27172) üzenetére


De4d
őstag

Nem így szokták mondani? Mindegy, jó, nem számít.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27174) Solad válasza De4d (#27171) üzenetére


Solad
őstag

Mivel lathatoan teves keped van a jatekrol, igy eros fenntartassal kezelem a kijelentesed hogy jobb vagy, mert ketlem hogy helyesen meg tudnad itelni.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#27175) Lokids válasza De4d (#27171) üzenetére


Lokids
addikt

Nem sértegetni akartalak, csak egyszerűen rossz a gondolkodás módod a játékkal szemben. Hiába nem játszol rankedet, egy erősebb játékos letol a lane-ről a kezdeti előny miatt. Nem arról van szó, hogy hc nyomja... Én még 10 karaktert sem vettem, mire felépítettem a rúna oldalakat, mert kell. Az alap rúnák nem drágák, csak a 3 nagy. De már azok nélkül is sok segítség a rúna oldal. Kezd el felépíteni legalább egyett úgy, hogy magic rest és armort teszel beléjük.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27176) Devas válasza Lokids (#27175) üzenetére


Devas
őstag

Quintessenceből az Armor és az AP szerintem a legolcsóbbak. 1000 ha jól emlékszem, nem vészes.

AD mark is olcsó. Ami olcsó még a mana reg, az armor meg a magic resist. Pikkpakk megvannak.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#27177) De4d válasza Lokids (#27175) üzenetére


De4d
őstag

Nyílván ha tud játszani és még rúnái is vannak, esélyes hogy lenyom az úgy nagy előny neki.
De akikkel összeakadok rúnákkal se tud mit kezdeni, vagy mert annyira béna, vagy mert troll. Mindössze normális gameket játszanék, ahol nem az van hogy trollokal, feederekkel akadok össze, akiknek az a heppje hogy elcsessze a játékot.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27178) Devas válasza De4d (#27177) üzenetére


Devas
őstag

Milyen karakterekkel játszol? Lehet érdemes kísérletezni gyengébbekkel, nehezebben játszhatókkal, ha ilyen problémád van. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#27179) De4d válasza Solad (#27174) üzenetére


De4d
őstag

Ha gondolod játszahtunk egy normált nem veszíthetsz semmit :)
De kb. ezért írtam a topikba hogy ha van aki tud, meg normális azzal játszom, csak hogy ne trollokkal akadjak össze, és nem "sértő" megjegyzéseket olvasni.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27180) De4d válasza Devas (#27178) üzenetére


De4d
őstag

Vegyes a paletta, full ad, adc, ap.
favorizáltak pl ziggs, lux, darius, jinx, mf, jax, pante, swain, voli.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27181) Mottie válasza De4d (#27180) üzenetére


Mottie
őstag

A rúnáknak annyi a értelme, hogy olyan mintha (majdnem) így kezdenél pl Ziggssel: No magic Mantle, Cloth Armor, Amp Tome, és még majdnem egy teljes sorcs boots MPen. És csak ezután jön amit meg is veszel Item. AZért elég nagy előny.

-> Nyilván egy kicsi túlzás van benne de a nagyságrend stimmel.

Be Victorious!

(#27182) De4d válasza Mottie (#27181) üzenetére


De4d
őstag

Tisztában vagyok vele.
Csak ahogy írtam nem veszem annyira komolyan. gyűjtöm az IP-t és ha jön egy érdekes új champ megveszem, hogy kipróbálhassam, az még új, nem unalmas, és ezért inkább arra költöm mint rúnákra.
Nyílván ha komolyabban venném vagy csapatban, akkor nem így állnék hozzá.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27183) Lokids válasza De4d (#27182) üzenetére


Lokids
addikt

Nem unalmas? Miért régi champek unalmasak?
Nasus elég régi, mégsem unom... Nem úgy kell játszani, hogy most mi az új, hanem, hogy mi az ami a csapatnak a legjobb. Bár általában az új champek OP-k...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27184) marked one94 válasza De4d (#27182) üzenetére


marked one94
őstag

Ha van 1500 win-ed és runákra se költesz hogy-hogy nincs már meg az összes :F hős? :F

You'll Never Walk Alone

(#27185) Mottie


Mottie
őstag

Nidalee Support? 2/2 :) Megtaláltam a legjobb support carryt Silverbe?

Be Victorious!

(#27186) De4d válasza marked one94 (#27184) üzenetére


De4d
őstag

1200 körül van hogy pontosítsak. De 1500-al se lenne meg mind. Még vagy 40 hiányzik.
Egy új megvétele 6300 az kb 21 első napos win ahhoz mértem kb annyi is van meg.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27187) ChromeX


ChromeX
addikt

roosz topic lolled

Ha már itt vagyok, nem nagyon megy ez a velkoz, erős de rengeteg jobb midlaner van nála, uj lulu meta is megöli teljesen.. assasinok szintén. Probálkoztam vele de szerintem igy most nem jo pick

[ Szerkesztve ]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#27188) Zarbi


Zarbi
tag

Sokan túlmisztifikálják ezt a ks dolgot. Ha elviszi hát vigye. Tök jó, váljék erősebbé, és így kamatoztassa legalább azt a kis csínyt. Ha meg béna, hát... akkor ez van, legalább ölt egyet és reméljük e miatt boldog. :D

[ Szerkesztve ]

(#27189) Mottie válasza Zarbi (#27188) üzenetére


Mottie
őstag

A KS érdekes dolog.. Én pl nagyon ritkán fogok "átengedni killt" egész pontosan akkorh a support vagyok és 1000% hogy meghal az ellenfél, hagyom az ADC-t befejezni. Mindne más esetben inkább nálam legyen a kill, mert magamról tudom, hogy tudok vele mit kezdeni :)

Be Victorious!

(#27190) Dinter


Dinter
addikt

Unom már, hogy folyton meghalok, amikor redjénél elszeretném kapni az enemy junglert.. Valamit biztos rosszul csinálok.

(#27191) Lokids válasza Dinter (#27190) üzenetére


Lokids
addikt

Pl nekimész mikor ő az erősebb? :D

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#27192) Zarbi válasza Mottie (#27189) üzenetére


Zarbi
tag

Nálam rendszeresen akkor jön elő ez a ks dolog, ha az ellenfél épp szét van alázva. Ilyenkor vagy top-on vagy boton lopnak egymástól killt (ugyebár a meta game az smafu :D) a játékosok. Ilyenkor kezdenek el vitázni ezen mikor a legfeleslegesebb, mert nagy valószínűséggel borítékolható a győzelem.
Ha tőlem lopja az hidegen hagy. Én magam csak véletlen szoktam nagyobb team fight-ban vagy auto attackkal, de hát az nem kill steal hanem kill secure :D

(#27193) hondahd válasza Zarbi (#27192) üzenetére


hondahd
tag

Lehet ,hogy csak nálam van másképp, de amióta season 4 elkezdődött én még sohase találkoztam olyannal,
aki lebaszta volna a másikat ks-ér.Örültünk, hogy kaptunk egy killt azt kész.Ha meg suppolok és úgy viszem el a killt általában bocsánatot kérek azok meg azt mondják, hogy nincs semmi baj.Én csak akkor szoktam felhúzni magam, amikor már fél perce üldözöm, csak én sebeztem bele majdnem megöltem, erre vki megöli az orrom elött.Ilyenkor se szoktak ott káromkodni, csak magamban :D

VI-nek ez a build jó? -Spirit of the elder lizard, randuins omen,black cleaver,ninja tabi/mercurys treads,banshee's veil és ga-
Szinte minden ranked meccsen ezt építem, a cipőt szoktam váltogatni.
Ha nagyon latebe megyünk eladom az eldert és trinityt építek.

Meg jungliban a 40 perc alatt 200 farm az tűrhető?

[ Szerkesztve ]

(#27194) Mottie válasza Dinter (#27190) üzenetére


Mottie
őstag

1. Mielőtt odamész szólj a midlanernek illeve bot/topnak, hogy figyeljenek, ha esetleg kell támogassanak.

2. Csak akkor menj oda, ha tudod, hogy erősebb a lvl 2-d az enemy junglernél, vagy wardold a redet, hogy mikor jön lásd hogyan viszi le és akkor mehess neki, amikor alig van élete. (ehez nem árt egy gap-closer, vagy Evelynn)

Be Victorious!

(#27195) Dinter válasza Mottie (#27194) üzenetére


Dinter
addikt

Mind2 adott volt.

(#27196) Mottie válasza Dinter (#27195) üzenetére


Mottie
őstag

Akkor valamit csúnyán elrontottál :D

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#27197) Dinter válasza Mottie (#27196) üzenetére


Dinter
addikt

Nem tudok úgy odamenni, hogy pont akkor érjek oda, hogy eltudjam vinni smitetal. És így csak elba*om az időt az enemy jungleben.

(#27198) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Miért nem mennek péntek este szórakozni az emberek? Nem tudok belogolni.

(#27199) Dinter válasza ígyvanferi (#27198) üzenetére


Dinter
addikt

Nézd ICL-t :K

(#27200) -=Vacsek=- válasza Dinter (#27199) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

link?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.