Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45901) dabadab válasza zack (#45899) üzenetére


dabadab
titán

Én mindenképpen az U2410-et választanám, azzal együtt is, hogy jó, ha olyan 750:1 kontrasztot produkál a SPVA Samsungok kb 2000:1 kontrasztjával szemben, de ez leginkább csak sötét szobában, sok feketét tartalmazó képnél zavaró (és az SPVA sem tök fekete, azzal várnunk kell az OLED-ekig :) ).

Egyébként az A meg a B között az a különbség, hogy az A 2008-as, a B meg a 2009-es modell (a C-k még nem jöttek ki), túl nagy különbség nincs közöttük, nekem úgy rémlik, hogy leginkább a firmware-t okosították.

szerk: mi az, ami ennyire tetszett a B-ben?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#45902) Zselés


Zselés
csendes tag

Sziasztok!

Rögtön a közepébe csapva, 3 tv ről kérném a hozzáértők,és esetleg személyes tapasztalattal bírók véleményét,tanácsát :
samsung UE 46 B7000ww
sharp LC 46 LE700
philips 47 PFL 9664H

minden vélemény,és főleg tapasztalat érdekel!!!
Várom segítségeteket!

(#45903) zack válasza dabadab (#45901) üzenetére


zack
nagyúr

Azt olvastam hogy magasabb a kontraszt arány, van benne MPEG4 dekóder, meg egyedi fejlesztésű SD processzor. Lehet valamit félreolvastam? Javítsatok akkor mindenképpen. :R

Miért járnék jobban az U2410-el? Nem jók még ezek az LCD tv-k számítógépes használatra? Az LE37S81B-n is tök jó volt játszani, gyönyörűek a színei HDMI-n, ebből adódóan gondoltam arra hogy vagy ezt, vagy amit veszek jó lesz monitornak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45904) dabadab válasza zack (#45903) üzenetére


dabadab
titán

"Azt olvastam hogy magasabb a kontraszt arány, van benne MPEG4 dekóder, meg egyedi fejlesztésű SD processzor"

MPEG4 van az A-ban is, a kontrasztjuk gyakorlatilag megegyezik (120 cd/m2-es fehérnél az A 0,5, a B meg 0,4 cd/m2 feketét produkált), az SD megjelenítésen, a 100 Hz-es interpoláción viszont allítólag tényleg javítottak, meg a B tud már mindenfélét lejátszani ethernetről meg USB-ről.

A monitort meg azért mondom, mert egy kicsit nehéz elképzelnem, hogy hosszabb távon tényleg kényelmesen lehet monitornak használni a TV-t, de aztán lehet, hogy bennem van a hiba.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#45905) zack válasza dabadab (#45904) üzenetére


zack
nagyúr

"A monitort meg azért mondom, mert egy kicsit nehéz elképzelnem, hogy hosszabb távon tényleg kényelmesen lehet monitornak használni a TV-t, de aztán lehet, hogy bennem van a hiba."

Igazából valaki olyan kellene nekem aki LCD tv-t használ monitornak. Én már a mostaninál csekkoltam hogy 1m-1,2m-ről jó lenne a mostani 94cm...a Crysis Wars brutális volt! Nem minden a méret, de csak ámultam és bámultam. Azt se felejtsük el, hogy VGA-t se kellene cserélnem jódarabig az 1360-as felbontás miatt ami mindenképpen spórolás.
A DELL meg hiába tudja az 1920-nál kissebb felbontást, nem natív felbontásnál homályos lesz a kép. Ez a fő gondom a jelenlegi LCD technológiával. CRT-nél ilyen nem volt. Tehát 24"-es TFT monitor esetében only 1920, ez meg ugye VGA zabáló.
Bár ha megvenném a DELL-t tudnék venni mellé még egy 4890-et, és akkor 4890 CF már elég lenne 1920-ban. Szóval a DELL + 4890 annyi lenne mint egy 40-es B650. Kurva nehéz a döntés. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45906) dabadab válasza zack (#45905) üzenetére


dabadab
titán

"Igazából valaki olyan kellene nekem aki LCD tv-t használ monitornak."

Juteszembe: LCD TV monitorként - jó választás?

DRM is theft

(#45907) zsozsesz71


zsozsesz71
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni az ügyben, hogy a Samsung le 37 650B tv-men az eredeti dvd-ket hogy tudom megnézni.
Mert ha felmásolom simán a könyvtárat akkor csak külön tudom elindítani a vob-okat illetve nem tudom teljes képernyősre változtatni a képet.
köszi előre is a válaszokat.

(#45908) bazsika89


bazsika89
tag

Sziasztok, azt kérdezném meg tőletek, hogy miként lehet megoldani, hogy a Samsung Share manager-ben lássam magát a tv-t. (Samsung 37B650) UTP kábelen van összekötve a routerrel, internet tv megy rajta de a Media megosztást nem tudom összehozni. Régebben volt vagy 2 hozzászólás de nem találom, kb10.000 hozzászólást néztem át.(Kereső nem hozott eredményt) Válaszotok előre is köszi.

U.i: Követtem a ~6 lépéses utasításokat ezzel kapcsolatba, de a progi így sem látja a tv-t.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#45909) Gabor tm válasza zack (#45905) üzenetére


Gabor tm
tag

Hali!

Én egy 32B650-est használok monitornak november óta. Ált olyan 50-100cm távolról nézem és eddig semmi zavarót nem vettem észre, a képe gyönyörű, érezhető késlekedése sincs az előző 19-es viewsonic monitoromhoz képest, tehát szerintem a sebességgel sincsenek problémái.

[ Szerkesztve ]

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#45910) zack válasza dabadab (#45906) üzenetére


zack
nagyúr

Köszi, de onnan jöttem ide. :DDD Valaki mondta valakinek, hogy ez a topik a megfelelő. :)

Gabor tm

Köszi! Sokat segítettél! Akkor lehet a mostanit befogom monitornak. Nem is baj hogy nem full HD. Tv-nek meg megveszem az LE40B650-et. Nem is tudtam hogy tudja a DLNA-t. :Y Samsung Omnia2-vel jóban lesznek. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#45911) Zselés


Zselés
csendes tag

Skacok!!Valami rosszat kérdeztem,hogy senki nem reagált a kérdésemre?

(#45912) BBéci válasza zsozsesz71 (#45907) üzenetére


BBéci
titán

"Tanácsot szeretnék kérni az ügyben, hogy a Samsung le 37 650B tv-men az eredeti dvd-ket hogy tudom megnézni."
Legegyszerűbben asztali DVD-játszóval. Én biztos nem kínlódnék mással.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45913) TayRol válasza Zselés (#45911) üzenetére


TayRol
veterán

nekem a philipsbol 9604 van, ami csak annyiban mas, hogy 100hz-es, nem pedig 200. nagyon allat, szuper a kepe analog adasnal. videoformatumok lejatszasanal ellenben gyengebb pl. a samsungnal. de tettszik. ha konkret kerdes van, nyugodtan tedd fel.

(#45914) zsozsesz71 válasza BBéci (#45912) üzenetére


zsozsesz71
csendes tag

köszi ezt tudtam volna magamtól is,de mivel abban a szobában nincs lejátszó azért nem fogok venni 1-et

(#45915) BBéci válasza zsozsesz71 (#45914) üzenetére


BBéci
titán

Nem írtad. hogy miről szeretnéd lejátszani. Ezek szerint számítógépről, vagy médiajelátszóról?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45916) #72042496 válasza BBéci (#45915) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem az USB porton keresztül szeretné, pl. egy pendriveról? Lövésem sincs, tud-e ilyet ez a TV, csak egy tipp volt. Nekem a #45907 második fele után ez tűnik a leglogikusabbnak.

[ Szerkesztve ]

(#45917) BBéci válasza #72042496 (#45916) üzenetére


BBéci
titán

A kezelési könyvében felsorolják a támogatott, lejátszható formátumokat. Az, amit szeretne, csak külső géppel fog menni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45918) -ebola-


-ebola-
csendes tag

Üdv ismét.
Először is köszönöm a válaszokat.
Esküszöm nem azért, hogy bárkit is idegesítsek, de az anyagi keret szűkülése és a (remélem jól felfogott :) ) válszok hatására futok még egy kört. :B
- Sony Bravia KDL-32P3600
- Philips 32PFL5604H
- Samsung LE32B554 (mit tud jobban a 10k-val olcsóbb 550-nél? :S)
- LG 32LH4010
De most tényleg csak ennyi :). A 100Hz ennyire alap szerintetek? Most beparáztattatok, hogy nem tudom majd élvezni a Rambó 8-at... ;]
Még persze körbenézek boltokban, hogy összehasoníthassam. De kétlem, hogy egy helyen mind a négyet egymás mellé szuszakolják a kedvemért :), majd meglátjuk.
Vagy megunom a szenvedés és veszek egy Philips 7404-et. :))

Előre is köszönöm a segítséget.

(#45919) guriga1234 válasza bazsika89 (#45908) üzenetére


guriga1234
addikt

A tévének kell látnia a PC-det. Ha tűzfalat használsz, akkor engedélyezned kell a Samsung Share Manager-t, valamint a WiselinkPro-t. A Megosztásnál az Eszközházirendben engedélyezd a tévét. A routerben be van állítva a DHCP?

(#45920) zsozsesz71 válasza BBéci (#45915) üzenetére


zsozsesz71
csendes tag

A tv médialejátszójával szeretném lejátszani

(#45921) zsozsesz71


zsozsesz71
csendes tag

A kezelési útmutatóban nem szerepel, hogy vob kiterjesztésű fájlokat lejátszana de mégis lejátssza csak a kép mérete nem jó és nem is lehet változtatni rajta illetve eredeti méretet ki tudok választani de az csak egy kis kép a közepén

(#45922) nightshadow válasza -ebola- (#45918) üzenetére


nightshadow
veterán

A 32B554 és a 32B550 között csak designbeli eltérés van. A 4 típus közül szerintem a Sony P3600 a leggyengébb láncszem, szerintem lehúzhatod a listáról. A 32B550-el nagyjából a Sony V5500 van párban.

(#45923) guriga1234 válasza zsozsesz71 (#45921) üzenetére


guriga1234
addikt

Ahhoz, hogy egy DVD-t normálisan le tudj játszani, ahhoz az kéne, hogy az IFO file-okat is kezelje a tévé, de azt nem tudja. Vegyél egy DVD lejátszót, arra találták ki, ráadásul már nagyon olcsón lehet kapni.
Ha mégsem akarsz venni, az a te bajod, akkor nézzed egyesével a VOB-okat, de sem hangsávot, sem feliratot nem tudsz váltani. Feliratot egyébként sem tudnál használni.

[ Szerkesztve ]

(#45924) zsozsesz71 válasza guriga1234 (#45923) üzenetére


zsozsesz71
csendes tag

Köszi a választ, azt reméltem van valami egyszerű és gyors konvertáló progi amivel meg lehetne oldani

(#45925) guriga1234 válasza zsozsesz71 (#45924) üzenetére


guriga1234
addikt

1-2 DVD-nél még elmegy a konvertálás, de erre berendezkedni nem valami nagy élmény. Pláne úgy, hogy ha újrakódolva konvertálsz, akkor a minőség is romlik, úgy meg nem sok értelme van. Vegyél egy lejátszót.

(#45927) fury71 válasza Zselés (#45902) üzenetére


fury71
aktív tag

Én a felsoroltak közül a 46B7000-et használom. Sokan agyon dicsérik, magasztalják az általuk megvásárolt készülékeiket, már csak azért is, hogy igazolják saját maguknak és környezetüknek, jó vásárt csináltak. Én nem teszem.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy bármikor is megbántam volna a vételt sőt, teljesen meg vagyok elégedve a TV-vel. Főleg amennyiért sikerült megvenni. Viszont a LED háttérvilágítás nem csodaszer.
Ugyanazok a hibái, mint a hagyományos CCFL LCD-nek, kivéve persze a kontrasztot ami szerintem veri azokat. Főleg a fekete mélysége nagyon ott van.

Na akkor ami tetszik : :K
Design. vékony (3cm) nagyon bejön. Az LG LH9000-e jobb, szebb képet produkál, de a külseje nem túl meggyőző. Az üveg talp szép, stabil, jó nehéz. A crystal design is elmegy szerintem.
Kép. Mint már említettem a fekete a plazmákéhoz áll közel, a B650-es megközelíti de el nem éri szvsz. Pedig ez még nem is full-ledes és nincs local dimming. Színek jók, de átlagosak.
Menü. Szép animált ikonok. Jól olvasható, kontrasztos feliratok.
SD forrás. UPC digitális megfelelő. MinDig Tv nagyon jó. A csatornaváltások elég gyorsak.
DVD forrás. Főleg felskálázva HD-ra kiváló, nagyszerű a mélységélesség. :)
HD forrás. Fenomenális :C , minden szempontból király. Igaz blu-ray-t még nem próbáltam (mert nincs),de penről és PC--ről nagyot üt. A médiaképességek úgy általában jók,de a dts lejátszás hiánya fájó pont.
Content library: az asszony kedvence, de tényleg jó.
Csatlakozók. Számomra bőséges, elég mindenhez.
Remote control: Gombok háttérvilágítása és a kellemes tapintásuk. A kavics táv és designja az asszonynak nagyon bejön.
Fogyasztás. Az egyik szempont amiért a LED-es mellett döntöttem. A tesztek és saját méréseim alapján is kb. 98-115W között változik. (A régi 72-es 100Hz-es CRT-m 85W-ot fogyaszt.) Nem is melegszik a TV úgy mint a hagyományos LCD-k. A hátsó fertályon is max. 35-40 fok és csak két tenyérnyi helyen. A képernyő legnagyobb része hideg.

Ami nem "annyira" tetszik ;]
Design. A zongoralakk káva hamar porosodik + az ujjlenyomatok. A panel tükröződik, de nem vészes mert nem ablakkal szemben van így nappal sem zavaró.
Kép. Mint már említettem ez is csak egy LCD. A betekintési szöge nem túl jó. Szemből kiváló a kép, de már nem túl nagy elmozdulással is láthatóan változik a kontraszt, képélesség, szín.
Az élmegvilágítás sem tökéletes. A képernyő szélei felé haladva felhősödés látható. Nem tudom a többi modellé is ilyen? Mondjuk engem nem zavar. Állítólag a Sharp LE700 is ilyen.
Menü. Lehetne picit egyszerűbb és a forrásváltás elérése közvetlenebb.
SD forrás. Hát a UPC analóg mondhatnám sz@r. Divx hasonló.
Hang. A sok állítási lehetőség és a Dolby ellenére is doboz hangja van, de úgyis AVR-re van kötve így annyira nem számít.

Egyenlőre ennyi.
Ahogy nézegettem a többi ledest a Sharpnak és az LG-nek szebb képe van (kivéve az LG SL9000) a Philips-t nem láttam.
Én nem akarom kiemelten ajánlani neked egyiket sem, csak leírtam a tapasztalataimat. Nekem mindenesetre megérte a vétel, főleg hogy az erősségeit néztem és az alapján választottam. A hátrányaival meg együtt kell élni. Kompromisszummentes TV-t még nem láttam, főleg 400e alatt.
Úgyis neked kell döntened. Nézelődj minél többet. Remélem segítettem Valamit. :F

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#45928) Zselés válasza fury71 (#45927) üzenetére


Zselés
csendes tag

Nagyon-nagyon köszönöm!!!!Ez lényegesen több info volt mint amit remélni mertem!!és nem utolsó sorban,meglepően korrekt,hogy a hibáit is kihangsúlyoztad.Ezt külön köszi.
El semmi képp nem kapkodom,bár lassan 1,5 hónapja hezitálok... :F

(#45929) anrab válasza zsozsesz71 (#45924) üzenetére


anrab
addikt

Total Commander
-első vob-ra rákattintasz
-majd megnyitod fent a fájl és abban a
-fájl egyesítés
a másik oldalon a pen és egybe felmásoljaa pendrive-ra.

(#45930) BBéci válasza guriga1234 (#45925) üzenetére


BBéci
titán

Ebben kivételesen egyetértünk, én is kapásból DVD-játszót javasoltam. :)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45931) Zselés válasza TayRol (#45913) üzenetére


Zselés
csendes tag

Köszi neked is a segítséget.A Philips ugyan legutolsónak jött a képbe,de nagyon tetszik,viszont sajnos semmiféle magyar nyelvű leírást,véleményt,vagy tesztet nem találok róla.Ez nagy kár.Egyedül a saját honlapját néztem meg,de ott csak a gyárto leírása van,és lássuk be,azok mindent rózsaszín ködbe burkolva adnak elő.
Ha valóban ugyan az a két készülék a 200hz et leszámítva,megköszönném,ha tudnál még írni a tapasztalataidról,természetesen a negatívumokról is.
Előre is köszi!

(#45932) guriga1234 válasza anrab (#45929) üzenetére


guriga1234
addikt

Felesleges ez, mert automatikusan le tudja játszani a tévé a következőt.

(#45933) guriga1234 válasza #46372352 (#45926) üzenetére


guriga1234
addikt

De.

(#45934) TayRol válasza Zselés (#45931) üzenetére


TayRol
veterán

a negativum: multimedias lejatszas usb-n keresztul. csak avit es mp4-et jatssz, azokbol is valogat. tobbi formatum szinte nem is jatszik.
amugy wifi szuper, nettv jo moka (youtube a fotelbol), ambilight hangulatos, es a kepe gyonyoru. nekem iptv-m volt elotte egy hd ready tv-n, es sehol nincs a digitv digitalis adasahoz kepest ezen a tv-n. digitalis koaxalis hangkimeneten van rakotve erositore, szuper a hang, bar a beepitett hangsugarzok is jo minoseguek. taviranyito kezel tobb dolgot is, es szinten minosegi a kialakitasa. kepjavito technologiai pedig a legjobbak kozott vannak.

sajna magyar tesztek nem nagyon vannak, de azert szerintem lehet neten talalni cikkeket rola.

(#45935) BBéci válasza fury71 (#45927) üzenetére


BBéci
titán

Remekül összefoglaltad, köszönet érte!
Néhány kiegészítés az én tapasztalataim alapján.
Két hónapig használtam B7000-est, most LH9000 van nálam és állítom, a Samu képe jobb. Nem kicsit, nagyon!
Analóg tévéadást még nem láttam más tévén olyan jó minőségben, mint a B7000-esen, pedig Panasonic Z1 (1,6 M Ft) és Sharp XS1 (2,7 M Ft) is volt nálam.
A Pio BDP-LX 91-es csúcs BD-játszójával is próbáltam mindkettőt.
A tévét egyszer a helyére teszi az ember, utána nem tapogatja, tehát nem kerülhetnek rá ujjlenyomatok.
A mélységélesség a felvételtől függ, nem a tévétől. Alighanem rosszul fogalmaztál.
A Sharp LE700 is elbújhat mellette, bár inkább az mint bármelyik elgé.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45936) fury71 válasza BBéci (#45935) üzenetére


fury71
aktív tag

Köszi a kiegészítést. Igaz én nem éltem együtt más ledes tv-vel csak az üzletekben nézegetve írtam a tapasztalataimról, meg az egyik ismerősnek van Sharp 40LE700-a és ott láttam. Lehet azért tűnt jobbnak mert kisebb a képméret? Az LG SL9000, SL9500 viszont tényleg elbújhat mellette.
Az analóg adás nekem is jó úgy általában csak a UPC analóg itt ahol lakom hagy kívánnivalót maga után. Csíkos, szemcsés stb.
Igazad van a mélységélességben.
Ujjlenyomatok azért voltak, vannak rajta mert ha kihúzni/bedugni akarok valamit (Pl.: pendrive) akkor csak meg kell fognom és elfordítani a TV-t. :) Viszont egy usb hosszabbítóval megoldható ez is.

[ Szerkesztve ]

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#45937) anrab válasza TayRol (#45934) üzenetére


anrab
addikt

írtam az epg-re a másik topikban.

(#45938) BBéci válasza fury71 (#45936) üzenetére


BBéci
titán

Találkoztam olyan autóhifi erősítővel, amihez egy pár fehér cérnakesztyűt mellékeltek, hogy azzal fogjuk meg, mert a felületén erősen meglátszottak volna az ujjlenyomatok. Az ilyen fényes keretű tévékhez is adhatnának, javasoltam is a Samsung/Armani tévéről írt cikkemben (Sztereó Sound & Vision 2009. január-februári szám).
Annyira jó a B7000 képe, hogy szinte 3D-snek tűnik, ez lehetne a mélységélesség szinonímája.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45939) guriga1234 válasza BBéci (#45938) üzenetére


guriga1234
addikt

Autóhifi erősítőket a csomagtartóban szoktak elhelyezni, azt meg nem tapogatja senki. Ha fejegységről beszélsz, az más, de a jobbakat lehet kormányról vezérelni (vagy adnak hozzá eleve egy kormányra szerelhető vezérlőt). Vagyis a fejegységhez hozzá sem kell nyúlni. Nem is értem ezt a kesztyűs dolgot. Ráadásul az ujjlenyomatot egy pillanat alatt le lehet törölni. Értelmetlen fakszni a kesztyű. Cérnakesztyűben vezetni meg még nagyobb állatság.
A B650-es sorozatú tévékhez a samu egyébként ad egy törlőkendőt, amivel a fényes kávát lehet törölni.

[ Szerkesztve ]

(#45940) Levin01


Levin01
őstag

Életem első saját tv-jét vettem meg nemrég egy Sharp 42DH77E típus személyében.
Első saját tv-nek tökéletesen elégedett vagyok vele. A következő majd nagyobb lesz és LED-es, addig meg ez tökéletesen kiszolgálja az igényeimet.
60% HD anyag nézése
35% Játék PC-ről
4% DVD
1% SD Tv adás

(#45941) nightshadow válasza Levin01 (#45940) üzenetére


nightshadow
veterán

Milyen messziről nézed, hogy kicsinek találod?

(#45942) BBéci válasza guriga1234 (#45939) üzenetére


BBéci
titán

Az a kesztyű a dobozából való kiemeléstől a helyére szerelésig volt viselendő, az erősítő ára többszázezer forint volt, a típusára már nem emlékszem, talán Audison VRX 4.300. Teszteltem, pakolgattam ide-oda, de nem húztam fel a kesztyűt. :)
A kormányra szerelhető távirányító remek találmány, 1000 éve használom, de néha muszáj a fejegységet tapizni, szerencsére nem látszanak rajta az ujjlenyomatok.
Semmilyen kesztyűben nem szeretek vezetni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45943) BBéci válasza nightshadow (#45941) üzenetére


BBéci
titán

3 méterről már simán kicsinek tűnhet, főként 2,35:1 arányú filmek nézésekor.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45944) Levin01 válasza nightshadow (#45941) üzenetére


Levin01
őstag

Nem is az, hogy kicsinek tűnik, egyszerűen majd szeretnék nagyobbat miután ezt lecserélem, mert ugye a vizuális élmény csak nagyobb ha a tv is az ;)
Jelenleg 3méterről nézem többnyire, de később nagyobb szobába fog költözni, ahol 4-5méter távolságban lesz.

(#45945) gtr8


gtr8
csendes tag

Sziasztok.
A Tv- nél ott van 2 kábel , MindigTV + analóg fibernet , meglehet oldani valami közösitővel vagy T ágal hogy nekeljen kihuzgálnom ha a másikat akarom használni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#45947) TayRol válasza anrab (#45937) üzenetére


TayRol
veterán

nezem...

(#45948) ORCA58 válasza #46372352 (#45946) üzenetére


ORCA58
addikt

Az egyén ízlése mindenkinem más, ez tény. Az viszont engem is meglepett, mikor üzletben láttam az LG 8000 TV-t. Sokkal rosszabb volt a képe, mind bármely közelében lévő készüléknek. Az üveglap olyan hatást keltett, mintha ködön át nézné az ember. Ráadásul nem egy helyen tapasztaltam ezt.

(#45949) simi12345 válasza olahjana (#45893) üzenetére


simi12345
tag

Hali. A vinyó rádugásától számítva mennyit vártál hogy feljöjjön a mediaplay? Mert ha rádugtad és egyből megnyomtad a media gombot akkor lehet hogymég nem olvasta be a tv. Én kérdeztem itt valakitől és neki 25 mp volt mire beolvasta az 500Gb-os vinyóját majd 450Gb-nyi adattal. Nekem 320-as van és kb 10 mp alatt ugrik fel a mediaplay. Viszont ha egyböl megnyomom a media gombot akkor azt irja a tv hogy nincs csatlakoztatva semmi. lehet hogy egy kicsit várnod kéne. Ha nem olvassa igy sem akkor nem tudom mi lehet.

(#45950) anrab


anrab
addikt

[link]
ambilight spectra: egy oldalt két részre oszt és már ledes
spectra2:egy oldalt négy részre oszt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.