Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45751) tuningfine


tuningfine
csendes tag

Sziasztok,
Van véleményetek a Samu LE46B651-LCD-ről,vagy az LG 42SL9500 LED-jéről? E kettő közül szeretnék választani. Itt a UK-ban pontosan egy árban vannak. Egyáltalán sokat számít az a pár millió kontraszt különbség? Az LG-t mintha lehúzták volna egy kicsit a Geeks-en. Köszönöm válaszaitok.Az áruk 999 font.

(#45752) anrab válasza BBéci (#45747) üzenetére


anrab
addikt

de az a pármillió nulla és egyes hogy változik meg a referencia anyaghoz képest? azok a számadatok mindig ugyanazok.
na mindegy nem akarok belebonyolódni ebbe is mint az előbbi képsorosba. én csak tv néző vagyok.

(#45753) #09634560 válasza anrab (#45749) üzenetére


#09634560
törölt tag

Picit tévedsz mer nem 4szer hanem legkevesebb 6szor mozdul el a 1080 sor.(24(fps):4 (ami1080/300).
Hogy min dolgozik? nos:1080(sorok száma)*1820(oszlopok száma*3(alapszinek száma)*(256*8)(zinlehetöség*panel meghajtható bitjeinek száma)tehát ez 1 állókép,ez mozdul 24-120 ig is attol fögg hány hertzes igy van dolga elég. és még rászámol pluszképeket is ha interpolálnia kell,mivel philips.

[ Szerkesztve ]

(#45754) guriga1234 válasza BBéci (#45747) üzenetére


guriga1234
addikt

Micsoda vadászkalandokat/rémmeséket tudsz te előadni!
A főszerkesztő miért nem másolta le a CD-t? Nem lett volna egyszerűbb? Vagy most jössz majd megint a szöveggel, hogy "a másolat nem úgy szól"?

(#45755) Saughassy válasza guriga1234 (#45701) üzenetére


Saughassy
aktív tag

Es ki is lehet. Ha nem latod, orulj neki olcsobban meguszod a szorakozast. :)

(#45756) dabadab válasza guriga1234 (#45754) üzenetére


dabadab
titán

Finomíts egy kicsit a stílusodon.

DRM is theft

(#45757) Padree


Padree
senior tag

Üdv!

Belépőszintű 32"-os LCD TV-t vennék, van ebben a kategóriában valami "best buy"? Ami szempont: Full HD legyen és legyen benne digitális tuner a magyar digit. földi sugárzás vételéhez. Korrekt (2-3 év) garancia előny. 100-120e Ft között.

Amit néztem pl.: LG32LF2510 vagy: Samsung LE32B530P7 de más normális gyártótól való is lehetne.

Ti mit ajánlotok?

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#45758) anrab válasza #09634560 (#45753) üzenetére


anrab
addikt

szó se róla, jól össze hoztad :)

(#45759) TayRol válasza anrab (#45746) üzenetére


TayRol
veterán

koszi, megprobalom.:)

egy kis proba utan a velemeny a tv-rol: digitalis adasnal (digitv) kegyetlen jo a kepe, a thome iptv a nyomaba sem erhet.
taviranyitoja kezeli a pioneer dvd lejatszot, de sajna a harman-kardon erositot nem. wifi es a nettv tokeletesen mukodik, musorujsag tokeletes, a csatornak rendezhetosege szinten gyerekjatek. kicsit lassu a csatorna valtas, ellenben nagy betukkel ki van irva a csatorna neve.
igazabol csak ket negativumot tudok, abbol az egyik hiba a userben (bennem) van: az .avi-n kivul semmilyen videoformatumot nem tudtam megetetni vele (lehet szinten userhiba), es a pc-s megosztast wifin nem tudtam mukodtetni.
ha erre van valakinek tippje, szivesen veszem. media playerben (12-es) nem talaltam erre vonatkozo menut.

(#45760) TayRol válasza Padree (#45757) üzenetére


TayRol
veterán

en ezt ajanlom pl.

(#45762) Bazsus


Bazsus
csendes tag

Üdv mindenkinek !

Van egy LG lf2510-es LCD tv (usb megbuherálva), tökéletesen lejátszik usb-n mindent amit kell neki. A probléma a következő: mkv filmek is mennek kivéve a dts hanggal elátott mkv-k. Ez ok (utánaolvastam és a tv-k nem tudják a dts hangot lejátszani). Tehát ezért én szépen átkonvertáltam a dts hangot ac3 5.1-re, vagy teljesen ki is szedtem a dts hangot a filmből. És ezek után se hajlandó lejátszani az mkv-t, erre szeretnék választ kapni ???

A választ előre is köszönöm! :)

Bihari Balázs

(#45763) TayRol válasza #46372352 (#45761) üzenetére


TayRol
veterán

hazaerek, megnezem. se pendriverol se kulso hdd-rol nem jatszotta le, bar latta.

(#45764) Lanchadan válasza #09634560 (#45739) üzenetére


Lanchadan
csendes tag

Tudom tuti nem értek hozzá, de azért ez így hirtelen elolvasva elég durva lenne. Vegyük ugye a 1080i-t. Ekkor ha jól tudom nem a teljes képernyő frissül, csak a sorok fele az új, elmozdult sorok értékére, a többi sor marad az előző érték. Ha jól értem amit mondasz, akkor azt sugallod, hogy mozgás esetén (az egyébként a képernyő tartalom mozgástól független konstans 1080i vagy 1080p besorolás) az elektronika hirtelen lebutul, és 2 frame helyett csak 3-4 sort kezd befrissíteni? Nem mellékesen ha így is van ennek függenie kell a sebességtől is, azaz a kép tartalmától is, ami sehol sincs említve. A linkelt teszt oldalon a leírt "mérési methódus" minden, csak az én gyenge elmém számára nem érthető, pl. nem látom hol említi a méréshez azt az eszközt, ami méri a képernyő aktuális "csökkent felbontását", márpedig amennyire én tudom az elmosódást a pixelek lassúsága okozza, nem az elektronika gyöngesége, azaz a megjelenített kép feldolgozása nélkül kb semmit se tudhat erről, szvsz... Lehet én hagytam ki valami részletet.
Nekem csak az a fura, hogy a mostani TV-k egy teljes, nem létező képet kigenerál magának két másik képkockából, de arra szerintetek alkalmatlan, hogy kiküldjön 1080 pixelnek egy jelet... Mit csinál szerintetek a kigenerált képkockákkal, ha mozgás esetén csak 300 kockát képes frissíteni? "Itt az új érték 1080 pixelre, nesze itt az első 300... ááá, p*csába, már a köv képkocka 300 pixele jön..." Mellékesen, ha gyors mozgásnál csak 300 sor frissül, akkor azt szvsz igencsak észrevennéd, hogy bizonyos sorok elcsúsznak...
Ahogy ti is mondtátok az elmosódás a pixelek lassúságából jön, és nem a vezérlő elektronika lassúságából. Azt is elhiszem, hogy emiatt van elmosódás, amit vehetünk az élesség romlásának, és a felbontás romlásának, de ha azt mérni akarod, akkor inkább a megjelenített képet kellene nézni talán, és azon mérést végezni.
Bocs, fáradt vagyok, és tényleg nem vagyok képben dolgokkal, de nekem ezek a fentiek nagyon nem illenek bele az eddig látottakba...

(#45765) Lanchadan válasza Lanchadan (#45764) üzenetére


Lanchadan
csendes tag

Másodjára elolvasva hemzseg a hibáktól az írásom, és már nem tudom szerkeszteni...
csak 3-4 sort kezd befrissíteni=csak 3-4 frame alatt tud befrissíteni
pixelnek egy jelet=pixelnek új értékeket
csak 300 kockát képes=csak 300 sort képes

Csak 1 észrevétel, utoljára: mozgás esetén a teljes kép elmosódott lesz (és nem sorok szintjén), nem 200-300-400-500 sor mutat eltérő képrészletet. Ha ilyen történne az inkább tömörítési hibához hasonlítana, mint elmosódáshoz...

(#45766) Remiel


Remiel
őstag

Sziasztok

Tanács kellene, TV-t vennék, de nem értek hozzá igazán 94-104 közötti FullHD LCD érdekelne úgy 130.000 lenne rá... Bécsben találtam egyet, Sony KDL40P3600E típusjellel (kinti Metroban) EUR 449 lenne akcióban most.
A baj az, hogy 0 infot találok róla magyar oldalon, a sony.hu-n mintha nem is lenne ilyen.

Vagy ha javasolnátok valamit, megköszönném...

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#45767) TayRol válasza TayRol (#45759) üzenetére


TayRol
veterán

visszakerestem a forumban (jol el volt dugva), illetve sikeresen vegigolvastam a kezikonyvet es az utolso elotti oldalakon le van irva, hogy milyen szoftverekkel es hogyan kell megosztani fileokat.:)

Remiel: nemtudom, Sonyeknal az utolso `E` betu mit jelent, de ha anelkul irod be a keresobe, rengeteg magyar talalat is van.

[ Szerkesztve ]

(#45768) dabadab


dabadab
titán

Na, motion resolution.
A konkrét mérést úgy csinálják, hogy veszik az FPD Benchmark nevű tesztlemezt (BD, 1080i@60 Hz), abból is a Resolution Pattern 2 nevű tesztábrát, ez vonul a képen 6 pixel / field sebességgel balról jobbra, és megnézik, hogy milyen magasságig lehet még kivenni az egyes vonalakat és hol mosódnak már egybe. A teszt egyébként plazmákhoz készült (és nekem erősen úgy tűnik, hogy direkt arra mentek rá, hogy kidomborítsák a plazmák előnyeit az LCD-kkel szemben).

Maga a tesztábra:

(.png, szóval a tömörítési hibák a BD lemezről származnak)

Ha lesz egy kis időm, fabrikálok belőle egy mozgóképes verziót (mondjuk p-t, nem i-t), aztán mindenki tesztelheti a saját cuccát.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#45769) Remiel válasza TayRol (#45767) üzenetére


Remiel
őstag

Tényleg E nélkül megtalálható :)

Fogalmam nincs mit jelent az E egyébként, de így szerepel a kép mellett:

[link]

Nekem mint laikusnak jónak tűnik és az ára is jó 123.000 - re jön ki így kb.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#45770) Andrej29 válasza TayRol (#45759) üzenetére


Andrej29
csendes tag

Nekem is van egy Philips tv (46pfl9704) és egy Onkyo tx-sr607.A kettő kommunikációjával van valami gond.Mert a készűlékek hdmi-csatlakozón kapcsolódnak egymáshoz a hdmi autot beállítottam és a tv Easy link is automata.Amikor bekapcsolom az erősítőt a tv hangja lekapcsol de a házimozi hangfalain nincs hang.Működik valakinek ez a két márka összekötve?Esetleg valakinek onkyo házimozi univerzális kód?

(#45771) TayRol válasza Remiel (#45769) üzenetére


TayRol
veterán

specifikaciok alapjan ugyan az a ket tv. es jonak tunik az ara is.

(#45772) anrab válasza TayRol (#45759) üzenetére


anrab
addikt

bármit csak ne a win media play-t.
sajnos nem emlékszem mi volt fent a multkor, de az nagyon egyszerű volt. valamelyik hozzászólásnál írtam is.

(#45773) Fidel76 válasza BBéci (#45750) üzenetére


Fidel76
tag

Én végigolvastam amiket linkeltél meg írtál. Na most azért nem értette senki mert nem 300-400 sor jelenik meg hanem ennyi frissül(te azt írtad ennyit jelenít meg, ami tényleg 1 hülyeség), de ez is 1 torz képet adhat mert nem 24p-t nézel, hanem itt a képfrissítés hz-ek szerint van.
Pont az oldalon írják amit linkeltél, hogy 24p pld a,b,c,d képek jönnek egymás után, de a tv-d ha 60hzen nyomja akkor a,a,b,b,b,c,c,d,d,d azaz 3:2ben adja tehát 540 sort kell megjelenítenie képenként csak. Ráadásul ott azt írják, hogy a pana,pio plasma nem tudja az 1080at csak a samu A950es, mivel az már 120hz-es(ugye 2007es írás)
Utána meg azt mondod az lcd technológia miatt nem tudja... holott pld 5 mses lcd panel 1 sec alatt 200x képes frissülni. Szerintem vagy nem jól fogalmaztad meg vagy ms és s közötti különbséget összekevered. Ha ilyen lassú lenne lcd ahogy itt beállítod senki se venne lcd monitort, mert fps nem lehetne rajta játszani.

(#45774) Rico Muerte


Rico Muerte
csendes tag

Nem sokkal korábban a véleményeteket kértem egy 94cm-es LG LCD TV kapcsán.
Mondjatok már valamit a 37LF2500 vagy általában az LG belépő szintű készülékei kapcsán.
Ma megnéztem az EW-ben és nem volt meggyőző.
A 2500 nem is található az LG honlapján. A 2510 igen, de az 50 rugóval drágább...
Más megközelítésben: esetleg inkább egy hasonló kategóriájú Philips?

R_M

(#45775) BBéci válasza Fidel76 (#45773) üzenetére


BBéci
titán

Egy a lényeg, az 50 hertzes LCD tévéken erősebben, a 100-asokon kevésbé, de megjelenik az elmosódás, amint megmozdul a kép. A 200-asok már közelítik (ebben) a plazmákat, de nem mindegyik. Ha Dabadab felteszi a benchmark tesztet, mindenki kipróbálhatja a tévéjét és talán megnyugodnak a kedélyek.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45776) BBéci válasza Rico Muerte (#45774) üzenetére


BBéci
titán

Nem sokkal jobb így, hogy magad győződtél meg róla, nem én fikáztam? :K

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45777) Fidel76 válasza #09634560 (#45753) üzenetére


Fidel76
tag

24p leírása jó is csak itt Hz-ek vannak képfrissításnek tehát bizonyos számú Hzen frissítik a teljes képet, hogy ne kelljen számolni annyit a tvnek a teljes képet, azaz 1/24. A guru féle írásban szerepel, hogy 2008ba a tvk 96% tudja ezt. Szerintem a 2009es meg az olyan kategoriásak mind, magyarán az 1 képkockát 2x 540 soros frissítésel teljes képet frissíti. Ezért is csodálkoznak azok az írásod és Bbéci írása után, hogy akkor ők miért látják jónak.

PC-t 60hzen engedi ami 60fps jelent. Ennyit enged megjeleníteni a lcd tv, és ugye itt teljes kép frissül, ezért nem kell bele a xxxhz képjavítás, mert a pc tudja számolni a teljes képet. Ha jól tudom a Blu-ray féle 24p-t is támagatják a tvk. pc-ről blu-rayről gond nem lehet a megjelenéssel.

Sima tv adásnál meg a 300 sor azaz 2x300 1 képkocka alatt untig elég, ugyanis a felbontása se kíván többet.

(#45778) Lanchadan válasza Fidel76 (#45773) üzenetére


Lanchadan
csendes tag

No most már tényleg hülyének érzem magam... És bőven lehet az is vagyok.
Gyors kérdés: ha egy TV 1080p, és 100Hz-es, az az én ismereteim szerint azt jelenti, hogy az elektronika másodpercenként 100* kiküldi az összes pixelnek, hogy milyen is legyen.
24p esetén kiküldi az "a" képről minden pixelnek, hogy mi legyen, köv frissítésnél azt mondja minden maradjon ugyanez, majd jön "b" kép adata minden pixelnek, amit a pixelek csak persze késleltetve tudnak teljesen felvenni, majd jön ugyanez még kétszer stb...
Lehet valamit fatálisan félreértettem eddig, ez esetben jól jönne egy megbízható kiigazítás.
Ez a "540 sort kell megjelenítenie képenként csak" nekem már nem áll össze az eddigi dolgokkal.
Viszont sokat segített az ábra belinkelése, és a mérés pontos leírása, most legalább értem hogy is próbálják mérni. Viszont még mindig az a véleményem, hogy az eredmény csak a panel ms-os késleltetésétől, és valamelyest a frissítési frekvenciától függ csak, és nem az elektronikától, hogy az "hány sort tol ki képkockánként"...

[ Szerkesztve ]

(#45779) #09634560 válasza Lanchadan (#45765) üzenetére


#09634560
törölt tag

Nos,valoban lassabbak a pixelek,de 250hz frame-t is simán tudna követni,de amit én irtam ott nem erröl van szó. Nem is "butul" az elektronika sem. De állókpet ugye bármeddig megjelenit,mert nem kell dolgoznia,nem történik változás,csak kiküldi a képet. Ha csak ennyit kellene tudni,nem is lennne több,mint 1 fényképnézegető.Viszont mozgáskor megváltozik a kép információtartalma.ha csak lassabb mozgás történik,nincs is probléma,pl ha csak a kép közepe mozdul.De ha nagy képelemek mozdulnak akkor már jóval több számitást igényel,meg is teszi,deakkor hirtelen ujabb képelemek jelennek meg. Így elöreveszi a pl.300 leggyorsabb pontot és azt mozditja,mig a következöben is ujabb 300.és ujabb.. 4 frame alatt az egész kép elmozdul de lesznek gyorsabban mozgó képelemek. tehát végeredményben az egész kép elmozdul,csak veszit a részletgazdagságábol,lásd BBéci irását a tigrisről. tehát nem kell attol félned hogy csak 300 sor mozdul,többi elmosódik. De én csak a 300ra vetitettem ki,ami a legrosszabb arány,inkább ma már csak a monitorokra igaz. a maiak még a belépöszint is legalább 450-esek de nem ritka a 900as sem, amiken tényleg már csak müszerrel tudnád mérni.

[ Szerkesztve ]

(#45780) anrab válasza dabadab (#45768) üzenetére


anrab
addikt

már találkoztam és olvastam is erről de eszembe nem jutott volna.
várom a tesztelőt. /várjuk/

(#45781) mfranky


mfranky
őstag

Sziasztok!

37" LCD-TV-ben gondolkozom, érdekelne a véleményetek melyiket ajánljátok:

Samsung LE37B650 vs. LG 37LH7000

Esetleg valami link, ahol összehasonlítják a kettőt?
De inkább egyéni, tapasztalati véleményeket várok!

Köszönöm :R

PSN ID: Franky_Hun_33 -- S20+

(#45782) dabadab válasza Lanchadan (#45778) üzenetére


dabadab
titán

"Viszont még mindig az a véleményem, hogy az eredmény csak a panel ms-os késleltetésétől, és valamelyest a frissítési frekvenciától függ csak, és nem az elektronikától, hogy az "hány sort tol ki képkockánként"..."

Ez a "hány sort tol ki"-szál nekem is zsákutcának tűnik, az viszont teljesen biztos, hogy a panel sebességét az elektronika is befolyásolhatja, gondolj csak az overdrive-ra vagy pl itt. ez a remek teszt egy 120 Hz-es Samsungról, érdemes megnézni, hogy milyen különbséget jelent a 120 Hz-es üzemmódja az utánhúzásnál: 2233RZ teszt

DRM is theft

(#45783) BBéci válasza Lanchadan (#45778) üzenetére


BBéci
titán

Az LCD tévék 100 hertze nem ugyanaz, mint a CRT tévéké.
Itt az 50-ből úgy lesz 100/200), hogy az elektronika köztes képeket generál (interpolál).
Az LG meg villogtatja a háttérvilágítást, perlik is őket emiatt, mert nem lenne szabad 200 hertzesnek nevezni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45784) anrab válasza Remiel (#45769) üzenetére


anrab
addikt

nem tudom milyen lehet a feketéje azzal a 15000:1-hez dinamikusan. hát ha még ki is kapcsolod. nem tudom mikori lehet de P-s is, 3xxx-es is. szóval....

(#45785) #09634560 válasza Fidel76 (#45777) üzenetére


#09634560
törölt tag

Teljesen jól irod,,valóban a pc-nél a szgép kártyája elvégzi a szükséges müveleteket ezért kikapcsol a 100hz, és a többi képjavitó, de a blu-raynél jelentkezik leginkább, A tv-nél valoban elhanyagolható az 576 sor miatt.Kivéve a HD tartalmakat. De a mai tv-k már többet tudnak mint a régebbiek. Ezért se látják.alig néznek 2007es belépő modelleket...ottt volt még 300 sor. BBéci által linkelt táblázatban

(#45786) BBéci válasza dabadab (#45782) üzenetére


BBéci
titán

Ugyanezt a PixPerAn tesztet használják a geeks.hu-n, nagyon szemléletes.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#45787) Fidel76 válasza BBéci (#45775) üzenetére


Fidel76
tag

Leírások szerint sima tv adásnál semmit se veszel észre, mivel nincs annyi sor, hogy 2ből ne tudná frissíteni az egészet azaz 1 képkocka alatt.
Linked szerint a 2008as A950es már tudta az 1080at 120hz-en amivel megelözte a plasmákat, még a poi-t is. Valószínű, hogy az eu változat is tudta ezt 100hz-en. Mindez 2 éve.

(#45788) TayRol válasza anrab (#45772) üzenetére


TayRol
veterán

ok. megprobalok rakeresni.

ez lenne az? `seviio media server`

[ Szerkesztve ]

(#45789) Fidel76 válasza dabadab (#45782) üzenetére


Fidel76
tag

Az is látszik, hogy az input lagja nem csökkent.:)
Középmezönybe van a teszt szerint.
Az utánhúzós tesztben meg a trükk, hogy 2x rakja be a képkockát mint a tvnél.

(#45790) dabadab válasza Fidel76 (#45789) üzenetére


dabadab
titán

"Az is látszik, hogy az input lagja nem csökkent."

Igen, és a képátló sem nőtt meg, kemény az élet :) (Hogy a fenébe jön ide az input lag? Mert annak aztán végképp semmi köze se a panelhoz, se a kép elmosódásához, se semmihez.)

DRM is theft

(#45791) anrab válasza TayRol (#45788) üzenetére


anrab
addikt

valami rémlik :D de ha azt írtam akkor igen. egy egyszerű mappa hozzáadás és kész.

(#45792) dabadab válasza #09634560 (#45785) üzenetére


dabadab
titán

"Teljesen jól irod,,valóban a pc-nél a szgép kártyája elvégzi a szükséges müveleteket ezért kikapcsol a 100hz"

Ha a TV-ről csak 60 Hz-es jelet tud fogadni, akkor hogyan tudná elvégezni ugyanazt a PC, mint a 100/120 Hz-es képfrissítést produkáló belső elektronika? Sehogy.

DRM is theft

(#45793) TayRol válasza anrab (#45791) üzenetére


TayRol
veterán

zsir. :) esetleg meg a nero-t kiprobalom, ha ez nem lenne jo.

mod: igen, asszem a serviio-rol beszeltel.:D

[ Szerkesztve ]

(#45794) Fidel76 válasza dabadab (#45790) üzenetére


Fidel76
tag

Utánhúzós tesztet input lag mérésre szokták használni.:)

(#45795) anrab válasza TayRol (#45793) üzenetére


anrab
addikt

én sokat nem próbáltam ki mert itt a tv mellettem, viszont ha találsz jobbat légyszi linkeld.

(#45796) anrab válasza TayRol (#45793) üzenetére


anrab
addikt

igen ez volt!

(#45797) Fidel76 válasza dabadab (#45792) üzenetére


Fidel76
tag

Az eddig leírtak alapján a PC-d jóval erősebb, mint a tv elektrönikája és a teljes képet rakja ki. A tv viszont csak 450-550 sort tud kirakni egyszerre, ezért kell neki dupla hz.(legalábbis tv gyártók így oldják meg ezek szerint)

(#45798) TayRol válasza anrab (#45795) üzenetére


TayRol
veterán

ok. megnezem ezt, ha nem jo, akkor nero, ha az sem, akkor a philips nas spd8020-at. szolok, hogy mizu.
de ha jol olvastam, ezeket hasznalva neked tobb formatumot lejatszott a tv-d, mint ami a specifikaciojaban le volt irva?

(#45799) Remiel válasza anrab (#45784) üzenetére


Remiel
őstag

anrab mire gondolsz? kicsit lehet szájbarágósabban, mint mondtam nem értek hozzá :)

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#45800) Kalincs


Kalincs
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem/kérésem, hogy valaki megtudná-e mondani,hogyan kell le40554-est megbuherálni?Szeretnék vele filmet is lejátszani usb-n keresztül,de mivel nem tudok angolul hozzátok fordulok!:)
Itt is működik a szervíz menü? Hogyan "hívom" elő? Ott mit kell beállítani?
A gyors válaszotokat előre is megköszönném!:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.