Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24101) Denyiro válasza bilijo (#24096) üzenetére


Denyiro
tag

Egy dolgot bukhatsz a dolgon, a becsületedet. Persze ez egyénfüggő, a tisztességes módszer ha már ezt a szívességet megtette neked az eladó akkor legalább telefonon tájékoztatod őket, hogy elállsz a vásárlási szándékodtól. A fair play nem divat manapság de legyünk formabontók. ;)

Denyiro

(#24102) Symbio válasza Hegyirabló (#24100) üzenetére


Symbio
senior tag

Az oldalarányt is ismerjük... :P

(#24103) Hegyirabló válasza Symbio (#24102) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Valahogy biztos ki lehet számolni, de nem egyszerű, több lépéses, geometriával vegyítve. Megtennéd, hogy levezeted, hogy ne haljak meg hülyén?!

Aquila non captat muscas.

(#24104) balojazz válasza Hegyirabló (#24103) üzenetére


balojazz
aktív tag

Jézusom!

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#24105) Maybourne válasza pedrotakax (#24099) üzenetére


Maybourne
tag

Én még sajnos a "második ember" előtt vagy után állok. :) Csak adtam egy tippet. Szekrénybe, polcok közé lesz szánva? Esetleg ha konkrét elképzelésed van a típusra vonatkozóan, akkor ne tartsd vissza, valaki biztos leméri neked.

[ Szerkesztve ]

(#24106) balojazz válasza Symbio (#24094) üzenetére


balojazz
aktív tag

"Engem ami eltántorított a 656-tól a fényes képernyő felület, az automata képformátum beállítás hiánya, a kisebb méret, a gyengébb hang, macerásabb frissítés (legalábbis páran már panaszkodtak -> a philipsnél USB be, a tv kiírja rá a pontos azonosítót, ami alapján pont azt a softot tölti le, amire szükség van, az egész max 5 pec), mpeg2 film lejátszás hiánya külső USB rackről. Azt nem tudom, hogy ennél a típusnál sincs-e 1 gombos csatorna lista (amit bigdigit hiányolt és 50egynéhány csatorna esetén praktikus)
Ezek persze egyéni szempontok, de hát ezek alapján választ az ember."

- A fényes képernyőfelületben igazad van. Ezért vettem 615-öst.
- Automata képformátum? Én magam szeretem beállítani az adott forráshoz -> nekem ez előny.
- Gyengébb hang? SD-hez bőven elég. DVD-hez, HD-hoz úgyis erősítő kell hangfalakkal.
- Macerásabb frissítés? Baromi egyszerű a Samuknál: USB, 5 perc ott is.
- Van 1 gombos ch. list.
- Külső USB-rack-es lejátszás? Az meg minek?

[ Szerkesztve ]

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#24107) Symbio válasza Hegyirabló (#24103) üzenetére


Symbio
senior tag

Ma már meg kellett csinálnom a 14 éves lányom matek leckéjét. Ne kelljen még itt is ilyenekkel foglalkoznom :O Törd az agyad, nem árt meg :DDD

balojazz: az isteni 656-ról volt szó és minden hiányosságot meg lehet magyarázni azzal, hogy az meg minek. Nem hiszem, hogy minden csatorna váltáskor, amikor képformátum is változik jobb kézzel menüből utána állítani, mint ha ezt a tv maga teszi meg :W
Gyengébb a hang de neked jó az is: kemény érv (mint a: "az meg minek?")
A frissítési problémát samusok írták...
Nem kell feltétlenül a mundér becsületét védeni, nem bántotta senki :N

[ Szerkesztve ]

(#24108) kugyu21 válasza Hegyirabló (#24103) üzenetére


kugyu21
senior tag

Csak röviden:
A 16:9 képarány azt jelenti, hogy 16 egység széles és 9 egység magas (16x, 9x)
Ha a képátlót is hozzáveszed, amit általában megszoktak adni, akkor egy derékszögű háromszöged van.
Pithagorasz tétel alapján a két befogó négyzetének összege egyenlő az átló négyzetével.
(16x)x(16x)+(9x)x(9x)=átló x átló (a fene egye meg nem találom a felső indexet és ugyanigy gondba leszek a négyzetgyökkel is)
Ebből x könnyen kifejezhető (csak most nem tudom begépelni, de mindjárt megpróbálom word-ben) és 9x a magasság.--> a 102 cm képátlóhoz 50 cm magasság tartozik.

(#24109) Symbio válasza kugyu21 (#24108) üzenetére


Symbio
senior tag

Na hát ehhez nem volt nekem már türelmem :D Köszi :R

(#24110) denes242 válasza Symbio (#24107) üzenetére


denes242
aktív tag

oke, mpeg2-t ha tudna jatszani usb-rol a samsung az poen lenne - nem mondhatnam, hogy elengedhetetlen funkcio, de poen.
de ezt az automata formatum allitast nem ertem. ha nem 16:9-es az anyag akkor en zoom-ra rakom, ha meg 16:9-es akkor 16:9-be. most akkor el tudja donteni a tv, hogy melyik jon - mert mondjuk SD adasnal lehetetlen eldonteni, hiszen csak onnan latszik, hogy wide, hogy ossze van nyomva az emberek feje zoom-ban. Igaz, hdmi-nel/dvb-nel latszik a digitalis adatbol, hogy 4:3 vagy 16:9.

hat most, hogy a hang gyengebb - lehet. Nekem tetszik (philips-et nem hallottam), de az biztos, hogy nagy HIFI hangfalat nem raknak egyik TV-be se.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#24111) balojazz válasza Symbio (#24107) üzenetére


balojazz
aktív tag

Hegyirabló: "balojazz: az isteni 656-ról volt szó és minden hiányosságot meg lehet magyarázni azzal, hogy az meg minek. Nem hiszem, hogy minden csatorna váltáskor, amikor képformátum is változik jobb kézzel menüből utána állítani, mint ha ezt a tv maga teszi meg
Gyengébb a hang de neked jó az is: kemény érv (mint a: "az meg minek?")
A frissítési problémát samusok írták...
Nem kell feltétlenül a mundér becsületét védeni, nem bántotta senki"

Hm. Az "az meg minek" kérdés csak egyetlen pontra vonatkozott, nem pedig "minden hiányosságot" magyaráztam velük. Csatornaváltáskor nem változik a képarány, vicces dolgokat mondasz. A képarány a forrásváltással változik, de azt megjegyzi. A gyengébb hang (feltéve, hogy igaz!) TV-csatornákhoz fölösleges hátrány. Frissítési problémáim már elsőre sem voltak, mert a leírás szerint csináltam. Végül pedig: nem a mundér becsületét védem, hanem vitázom az érveiddel.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#24112) Digitalis válasza balojazz (#24111) üzenetére


Digitalis
senior tag

Neked valószínűleg samsung van nem? ;) Nagyon keresitek ám az önigazolást, hogy nem tettetek rossz lóra. :)
Csak nem kéne már elrugaszkodni a valóságtól, már-már bebeszélitek, hogy a 9703-at is lelépi a slágersamu656-os, mer annak má 50000-es a dinkontrasztja. Ezzel az erővel hangzásra megfelel egy PC-s szett is, hiszen az is átviszi a 20Hz-20Khz-et :) Le van írva :) Meg, többet úgy sem hall az ember. Tehát akkor pl.a logitech Z5500 a highend audiophile rendszerek non plusz ultrája, mer átviszi a 20hz-20khz-1010W-os és occón van. :DDD
Nem kottázni akartalak, tényleg jó ár/értékben a samu, de nem az egyedüli LCD a piacon. Nekem volt már alkalmam egy pár LCD-TV-hez, de csak annyit tudok mondani a Cineos/2ms/17bit/S-IPS/ture.ambispectra3/nxp/npx5100 Philips 47pfl9703H-ra, hogy a többihez képest egy más világ. De hát ennek sajna ára van, nem a mi pénztárcánkhoz szabták, és ez csak egy tárgy.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#24113) bigdigit válasza denes242 (#24085) üzenetére


bigdigit
addikt

igazad van kicsit magam alatt vagyok a fogászat miatt :O
a 656 párja ha úgy nézzük tényleg a 7403.
épp ezért nem vettem sima 656-ot mert óriási vissza lépés lett volna.a 756 legalább árában közelít a jó kis philipsek felé ha összképben el is marad.
csili-vili menü anyám kínja közben meg zizis kép analóg adásnál(bár ahogy olvasom valakinek ez jön be)és abszolút nem felhasználó barát kezelés.
sajnos még a duna tv HD is mintha sokkal zajosabb lenne. :(
tegnap bele néztem egy divx-be is(szokásos sci miami)és úgy döntöttem samsungon nem nézek több divx-et sem.
tény,hogy ha csak HD filmet néz rajta az ember abban jó választás de több sebből vérzik átlag felhasználás mellett.

(#24114) Symbio válasza balojazz (#24111) üzenetére


Symbio
senior tag

Én pedig nem vitázom, mert olvasási és értési problémáid vannak.

(#24115) bigdigit válasza grandtour2 (#24089) üzenetére


bigdigit
addikt

ha a szallag mellől eljösz és csak HD filmet nézel jó választás a samsung.de anyucinak meg vegyél mellé egy tv-ét ami sima tv nézésre is jó lesz.
nálunk most úgy fest a kép ha szólok asszonynak jőjjön már fel tv-ét nézni megkérdezi mit nézünk.
csak hd filmre tudom felcibálni mert sima tv adásra legszívesebben nem is mondom mit csinálna vele.
így oda jutottunk míg a tv ad olyan műsort amit meg akar nézni fel sem jön.

ha először csak samsungot fog látni az asszonyod SD adásban biztos el lesz valahogy azért.de az én asszonyom elég sokáig nézett philipset is és így van viszonyítási alapja.

(#24116) evitiguF válasza balojazz (#24111) üzenetére


evitiguF
senior tag

Csatornaváltáskor nem változik a képarány, vicces dolgokat mondasz.

Ezt szerintem gondold át még egyszer. Ha az egyik adón épp egy film megy, mondjuk 16:9-es formátumú, és átváltasz egy másikra, ahol 4:3-as adás megy éppen...
Vagy 16:9-es filmek esetén is lehet több képarány, esetleg CinemaScope.

Már kezd letisztulni előttem a kép a Philipsről -így, hogy egyre többet használom- és nyugodtan ki merem jelenteni azt, hogy amennyivel drágább, annyival többet is nyújt ez a tévé. (Nem MM-ben, meg fukaréknál, meg hasonló helyen kell nézni az árát, ahol még +2kilókat rápakolnak...)

(#24117) grandtour2 válasza bigdigit (#24113) üzenetére


grandtour2
tag

"656 párja ha úgy nézzük tényleg a 7403"
az egy 280 ezer forintos teve!
50 ezer a differencia.
Nyilván drágábban mindig van jobb.

Van fél millás teve, ami meg még jobb, mint a 7403
A Philipsnek meg nincs is 40-ese, sok embernek eleve kizáró ok, mert nem akarnak 42-eset venni.

Aztan: 42PFL7403D , csak 2 ev garral van, 176 fokos betekintesi szoge van.

[ Szerkesztve ]

(#24118) bigdigit válasza evitiguF (#24116) üzenetére


bigdigit
addikt

a samsung a 16:9-et még felismeri ha széles autón van és átvált.pontosabban írva nem felismeri hanem én úgy tudom az adó küldi a jelet,hogy ő most 16:9.

ellenben ahogy szörfözgettem a csatornák között az estek jó részében nézhetem a fekete gyászkeretes képernyőt mert nem teszi ki teljes képernyőre a képet úgy mint a philips.
tudom a reklámokat kerüljük de megemlítem már,hogy akinek nincs philips tv-ben tapasztalata az is el tudja képzelni.
szóval szinte minden reklám más formátumban megy.samsungon látszik is,hogy némelyik nyomott,másik full képernyő...
ha philipsen nézed ő folyamatosan beállítja full képernyőre.na ezt hívjuk mi automata képfelismerésnek.

(#24119) bigdigit válasza grandtour2 (#24117) üzenetére


bigdigit
addikt

remélem érzed,hogy hülyeségbe kötöttél bele:)
40-42:)
mennyi a különbség a samsung 40-46 között?100 kb?már ott is van a méretbeni különbség..ami meg plussz még annyival jobb is.
de majd ha haza viszed kb 1 hét múlva kicsi lesz a 40-es és nem 42-est hanem egyből 46-ost akarsz majd.aztán 1 hét múlva 52-est:)
én tudom mert ha hely van akkor bizony ez így van.
és ezzel nem vagyok egyedül.van aki vitt 42-est...már cserélte 47-esre és 52-est vitt volna ha lenne:)

ha te meg 176 fokról akarsz tv-ét nézni meg is érdemled.aki ez alapján választ nem is ültetném soha középre.
kb ugyanilyen megnyilvánulásod volt a dinamikus kontraszt.elárulom azt illik kikapcsolni ha valamennyire is igényes vagy:)ez a reklámok parasztvakításos része.

(#24120) evitiguF válasza grandtour2 (#24117) üzenetére


evitiguF
senior tag

:DD

hát ez nagyon komoly :) megvan az első reggeli jó nevetés :)
176 fokos betekintesi szoge van. Miért, honnan akarod nézni a tévét? :DD
Az meg hogy nagyobb 2"-al... majd ha megveszed a tévét, azt fogod mondani, hogy nagy, de elférne egy nagyobb is... 42" is már hatalmas, 3x belefér a 19"-os monitorom, de elviselnék egy 50"-os is akár!
A Philips egy kicsit tényleg túl van árazva, de vedd bele azt is, hogy mi zajlik most a világon... Anno én is a 7-es szériát nézegettem, és szeptember-október körül ez a tévé 250k volt!

mire megírtam, bigdigit is lereagálta... szinte ugyanaz :) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24121) kugyu21 válasza Symbio (#24109) üzenetére


kugyu21
senior tag

Én is csak hirtelen felindulásból tettem ("Valahogy biztos ki lehet számolni, de nem egyszerű, több lépéses, geometriával vegyítve. Megtennéd, hogy levezeted, hogy ne haljak meg hülyén?!"), ha idejében eszembe jut, hogy nehézségbe fog ütközni a hatványkitevő begépelése, valószínüleg én sem kezdek bele.

(#24122) grandtour2 válasza bigdigit (#24119) üzenetére


grandtour2
tag

"én tudom mert ha hely van akkor bizony ez így van."
Ez a baj, h nincs, plafonig erő szekrénysor van, 42-es nem fér el.

A nagyobb betekintési szög meg azért kell _nekem_ mert az dolgozóasztalom oldalt van, és szoktam skubizni a tévét onnan.

Láttam 176fokos LG-t a minap, és oldalról nézve nem volt meggyőző szemben egy 178 fokossal. pont.

valamint a végső határ 230-235e nálam, egyszerűen nincs több

Szerintem nem kötöttem bele hülyeségbe.

[ Szerkesztve ]

(#24123) kugyu21 válasza denes242 (#24110) üzenetére


kugyu21
senior tag

"nagy HIFI hangfalat nem raknak egyik TV-be se"
A Toshibákba épített ONKYO hangszoróknak elég tisztességes hangjuk van. Egyszer hallgass meg egyet.
Csak azért mondom, hogy színesítsem a palettát az újra fellángoló SAMSUNG vs PHILIPS csatában.

(#24124) bigdigit válasza grandtour2 (#24122) üzenetére


bigdigit
addikt

ha akkora fér csak be akkor ez kész tény de ezt ellenérvnek hiba volt felhozni szerintem.
a betekintési szögre pedig.az én gépem a tv mellett van közvetlen a hátam a mögött.én is néha ránézek.philipsnél ha ránéztem(ez kb fél méter oldalról)ezüstözött a képernyő de a kép maga jó volt.most a samsungnál nem ezüstözik viszont ziziháború van ilyan közelről.ami nagyon szembetűnő ilyen közelről,hogy még a fekete is tele van zavarral.

(#24125) hattorihanzo


hattorihanzo
aktív tag

Jó reggelt!
Jelenleg mire tudok használni egy mp4 tunert, ha kábeltévém van?
Tudok e egyszerre földi digitálist és kábel analógot is venni?

(#24126) Digitalis válasza kugyu21 (#24123) üzenetére


Digitalis
senior tag

Philipsekbe meg BBE digital - wOOx rendszer...

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#24127) tothl válasza bigdigit (#24113) üzenetére


tothl
addikt

Jaja, en a zizire eskuszom...na jo nem... :) DE. En a 100hz-s katodsugarcsoves tvknel is mindig kikapcsoltam a zajszurest. A zizi sajna az analog adas sajatja.
Ha kikapcsolt zajszuresnel nem latsz zizit, viszont Picassot is megszegenyito maszatolas van, akkor lassu es rossz a rendszer, elkeni az adast. Nezzetek meg az adasszunetnel a hangyak haborujat. Ha olyan, mint 50hz-s analog tv-n es nem egy idetlenul mozgo ossze-vissza mosott paca, akkor jo. Szoval legyen szep folyamatos a zizi, az megfelelo. Onnantol mar csak a szolgaltaton mulik a zizi eliminalasa. En meg nem lattam olyan zajszurot ami tetszett volna, arrol nem is beszelve, hogy csatornankent valtozik a jel minosege...

(#24128) bigdigit válasza hattorihanzo (#24125) üzenetére


bigdigit
addikt

tök egyszerre nem megy a dolog.kell egy kapcsolós T elosztó mert a digitális zavarja az analógot.vagy cserélgeted a kábelt.

(#24129) bigdigit válasza tothl (#24127) üzenetére


bigdigit
addikt

na jó és a samsungban hol lehet ki-be kapcsolni zajszűrést mert én ilyet nem találtam.
ez az,hogy nincs is neki ilyen.:)
olyat találtam,hogy erősíti a gyenge jelet de ez csak addig tart míg bekapcsolom.legközelebb már megint ki van kapcsolva :U
élsimítást is találtam:)16x

[ Szerkesztve ]

(#24130) hdmi


hdmi
tag

E-Digitalba már kaphatók Mpeg4-es H Philipsek hivatalos magyar garival.

Pl. Philips 37PFL7603H LCD televízió 269.900 Ft

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

(#24131) Symbio válasza grandtour2 (#24122) üzenetére


Symbio
senior tag

Láttam 176fokos LG-t a minap, és oldalról nézve nem volt meggyőző szemben egy 178 fokossal. pont. ez tetszik, mindent visz :DDD (lehet forgatni az LCDket, ha olyan a talpuk és nem 2 fokkal :K ) Köszi, jól indult a hétfőm :DD
Pontosan erről tépem a számat: mások az szempontok, hülyeség ezekről vitatkozni. Neked beépített szekrényed van, 2 műszakod, nálam szabadon áll a tv és kötetlen munkaidőm van :)) Én tudom forgatni a tv-t, ha 180 foknál nagyobb szögből akarok rápillantani és napi 12-16 órás munkával tudtam 280e-et szánni egy tv-re. Ezeket miért kell ütköztetni :O Neked az jó, nekem pedig ez. Az egész hülye vita abból indult ki, hogy leírtam, hogy én miért nem a 40-es 656-ot választottam...

(#24132) grandtour2 válasza bigdigit (#24129) üzenetére


grandtour2
tag

Sok opcio nincs meg, ami megvan a Philipsben.
De olcsóbb.
A 656-nál marad, olyan, mintha a Skoda Fábiát a Toyota Corollához hasonlítod, h azon még azt is be lehet kapcsolni, meg alapból olyan van benne..
Nem tudom felfogni, h tőlem sokkal okosabb emberek, miért nem tudják megérteni, h mindent szinte ár érték arányban kell nézni.

(#24133) grandtour2 válasza Symbio (#24131) üzenetére


grandtour2
tag

nem tudom forgatni, mert betakar a konyvespolc, előrébb meg nem tudom húzni, és kb így is éppen annyi helyet tudtam csinálni neki egy oldalfal kivétellel, h éppen elfér.

"Ezeket miért kell ütköztetni " senki nem ütközteti, ha több pénzem lenne, és sem 656-ot vennék. Csak már unalmas olvasni, h a Philips ezt is tudja, meg azt, és a Samu meg nem.

Így van, nem tudja Samsung, de olcsóbb. Ezt tessék kérem felfogni.

(#24134) bigdigit válasza grandtour2 (#24132) üzenetére


bigdigit
addikt

Sok opcio nincs meg, ami megvan a Philipsben.
De olcsóbb.

ha így nézzük nem jogos az ár érték arányod sem.több pénzért többet kapsz.mind méretben mind szolgáltatásokban.
és amennyivel azonos kategóriában nézzük a verseny társakat amennyivel drágább annyival extrább is.

szóval inkább pénztárca függő a dolog szvsz.

mondom én ezt aki szerintem egyedül van itt akinek személyes tapasztalata van mindkét típussal.mondjuk csak a 756-ost tudom ütköztetni.de gondolom a 656 szerényebb tudású ennél is.

[ Szerkesztve ]

(#24135) grandtour2 válasza bigdigit (#24134) üzenetére


grandtour2
tag

"szóval inkább pénztárca függő a dolog szvsz"
végre :R

a 656-nak lehet jobb az SD része

[ Szerkesztve ]

(#24136) bizi990


bizi990
senior tag

Szerintetek LCD tv-k ára hogyan alakul januárra a nagyáruházakban? 40-es fullhd-t szeretnék (amik most 230 körül mennek), de csak január elején lesz meg rá a keret.

(#24137) Terrorista


Terrorista
senior tag

Sziasztok!

Otleteket, ajanlatokat varnek vasarlassal kapcsolatban. Nem vagyok a multimediaban nagyon jartas.

Tevenezes es leginkabb geprol torteno filmnezes lesz a cel (divx es tarsai neha hd). Nem kell 100+ cm kepatlonak lennie, boven megelegszek egy 82-essel is es arra sincs szukseg, hogy minden extra benne legyen.

Ha valaki tud jo tippeket, otletet, ajanlatot akar pontos tipusra is, akkor az sokat segitene.

Elore is koszonom

Udv!

(#24138) bigdigit válasza grandtour2 (#24135) üzenetére


bigdigit
addikt

nem jobb az SD része.tothl kollégánál azt is megvizsgáltam mivel volt olyan kedves és meginvitált tesztelni.

(#24139) Hegyirabló válasza balojazz (#24111) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Te hülye vagy, vagy mi? Mi közöm nekem ahhoz, amit leírtál?

Aquila non captat muscas.

(#24140) Symbio válasza Hegyirabló (#24139) üzenetére


Symbio
senior tag

:C

(#24141) Hegyirabló válasza kugyu21 (#24108) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Így van, teljesen jó, le is írom miért nem jött ki nekem éjszaka, elfelejtettem négyzetre emelni az oldalakat. Az előtte tanult pszichológia az oka! :))

Aquila non captat muscas.

(#24142) denes242 válasza bigdigit (#24115) üzenetére


denes242
aktív tag

ez az agressziv philips marketing amit itt vegzel honapok ota, engem egy dologrol gyozott meg: philips-et ne vegyek soha :D pedig eleinte meg tetszett is a 7403. Szerk: meg europai gyartokent is szivesebben vett volna amugy az ember philips-et,

[ Szerkesztve ]

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#24143) Drapedro válasza denes242 (#24142) üzenetére


Drapedro
csendes tag

Legutóbb már ő sem azt vett. Bár erre bizots jön majd a riposzt, hogy már meg is bánta.

(#24144) tothl válasza bigdigit (#24129) üzenetére


tothl
addikt

hehe ha nem lehet bekapcsolni annal jobb.. :) de mindjart megnezem, szabin vagyok.. :)

(#24145) Rolly


Rolly
veterán

Phillips 37PFL5603D vs LG 37LG5000 közül melyiket ajánljátok, sajnos csak thm jöhet szóba, mert most számoltam ki a fizetendő adómat, s elviszi az éves nyereségem :(

(#24146) Cyberslider válasza denes242 (#24142) üzenetére


Cyberslider
őstag

Kicsit tovább viszem a dolgot: amíg van SD adás a világon, addig nekem nem kell LCD tévé. ;]

Szóval még kb 4-5 év mire a HD tartalmak is natívok lesznek és nem felkonvertált vackok. Addig ráadásul jó olcsó lesz a tévé is hozzá :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#24147) tothl válasza tothl (#24144) üzenetére


tothl
addikt

képbeállítások, le az aljára, és ott képopciók....

(#24148) Capella válasza radi8tor (#24073) üzenetére


Capella
senior tag

De hát erről beszélek én is. ;)
Valóban, a Vistában maga a Media Player 11 lehet DLNA kompatibilis médiaszerver is.
Csak én nem próbálkoztam tovább, mivel úgy sem volt hang az átalakító miatt, és nem osztottam meg semmit, hanem szétkaptam a rendszert.
Vannak egyéb külső ilyen médiaszerverek, a Philips manual, hogy a francba lyukadunk ki mindig ide :P , szépen le is írja a beállításokat.
Ezen túl ilyen egyéb programok, mint TVersity, Twonky Media az OS X-re, Sony Vaio Media Server, Nero MediaHome, Macrovision Network Media Server, meg van még egy pár.
Viszont én nem akarok tévén mp3-at lejátszani, mert a tévé meg úgyis erősítőre van kötve. Az mp3-ért sem vagyok odáig. Akkor minek bonyolítani.
Ha képről van szó, azt meg lejátszhatom a tévére dugott pendrive-ról, vagy még át sem kell másolni az SD kártyáról, ha rádugom az USB kártyaolvasót.
Így nekem semmi gyakorlati értelme nincs a Sony féle DLNA-nak. :(

(#24149) bigdigit válasza Drapedro (#24143) üzenetére


bigdigit
addikt

a samu az anyósnak lesz.bár ha meglátja ezt a szegényes SD adást hát nem is tudom.ha legalább normálisan ahogy hirdetve volt a földi mpeg4 elindult volna más lenne a helyzet.
legrosszabb esetben lesz csak HD-ra egy samu SD-re meg philips. :C

(#24150) bigdigit válasza denes242 (#24142) üzenetére


bigdigit
addikt

látom te is beálltál a csatasorba.majd ha lesz normális viszonyítási alapod a két márkáról akkor alkothatsz véleményt a tudásbeli különbségekről.
addig csak flamre telik:)
vettem én is szar 4870x2-őt is de nem fogok jókat írni róla ha egyszer szerintem szar elég sok dologban.utálnak is az ati topikban:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.