Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4303) Exelsior24 válasza fricc_ (#4297) üzenetére


Exelsior24
aktív tag

Megnéztem és kipróbáltam 2 féle programot is, az egyik direkt WD Red-ekhez lett tervezve hogy kijavítsa a 8 sec-es fej parkoltatás hibát, de azt írta ki hogy az enyém jól van beállítva és nem szükséges módosítani. Aztán megnéztem ezt a Wdidle3 programot is boot-olással, de sajnos az USB-re kötve tényleg nem látja így max ha sata-ra lenne téve, de lényeg hogy mégsem a fejparkoltatás lesz az amit hallok.

Külföldi fórumokon írtak valami media scan-t amit ezek a Red típusok csinálnák folyamat, meg hogy a lemezek közötti váltásnak van hangja. Szóval valószínűleg ezek közül lesz valamelyik.

Még annyit tettem, hogy fogtam elfektettem a Sharkoon Case-t az oldalára, hogy a merevlemez is vízszintesen legyen, és ne függőlegesen, és így most szinte semmi hangja nincs, ha felállítom akkor sokkal hangosabb. Mondjuk ez érdekes dolog, de hát ez van, és összességében még így is sokkal csendesebb mint a Toshiba ami előtte volt benne, az kattogott rendesen munka közben. :D

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.