Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#501) pokbubi válasza Imrisko (#496) üzenetére


pokbubi
tag

Szeretném megkérdezni, miért kellene? Mi az ami [link] ITT nincs fent?

(#502) Dolphine válasza Mike88 (#497) üzenetére


Dolphine
addikt

Egy másik programmal töltöttem le és így minden probléma nélkül települt is! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#503) vazzemiko


vazzemiko
tag

Sikerült :) Ujra megy 1.5.4-el :)
Köszönöm!

Még egy problémám van, amire visszaolvasva sem találtam megoldást.
A TMDB info nalam nem jelenik meg egyik filmnel sem.
Már csomot probalgattam, de nem megy :(
Eloszor azt hittem talan az api key, de az sem segitett.

Nem töltöm le a filmeket, hanem online stream-rol nezem.
Gondolom így is le kellene szedje az infokat, vagy csak letöltött filmekre mukodik?

Köszönöm!

(#504) Cranker


Cranker
csendes tag

Sziasztok!
Arra tud javasolni valaki valamilyen megoldást, hogy a Movie Shark kedvencek ne szálljanak el minden egyes frissítés telepítésénél? Sokadszorra futok bele ebbe, és nagyon dühítő. Előre is köszi!

(#505) xtend


xtend
senior tag

Helló mindenkinek!

Nem tudom jó helyre írok-e ha nem sorry!
Először is köszönöm (a kis családom nevében is) ezt a ku*va jó kodi kiegészítőt!! Nagyon ott van a toppon!
Az lenne a kérdésem, hogy hiába van a kodiban beállítva, hogy folyamatosan játsza le a filmeket, de pl a gyereknek megkeresek egy sorozatot, elindítom az első részt és a végén nem jön a következő, hanem a mappába vissza ugrik és kész..manuálisan kell elindítani a következőt...erre nincs valami orvosság? Vagy van és én vagyok a hoki hozzá? :)

Más: valakinek sikerült már a tv-hez rtl klubot, meg ilyeneket beállítani? Mert ugye van hozzá online stream meg több tv-hez is, ezeket valahogy lehet a kodihoz hozzá varázsolni? Találtam egy tv addont hozzá de azon csak ilyen duna tv és társai vannak.

Előre is köszi a válaszokat!

(#506) Geripapa válasza xtend (#505) üzenetére


Geripapa
aktív tag

"Mert ugye van hozzá online stream"

Hol van? Mert én nem találtam.
Amúgy igen lehet. Az elő tv-t kell beállitani, és ott betenni a címeket egy lejátszási listába...

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#507) xtend válasza Geripapa (#506) üzenetére


xtend
senior tag

Itt lehet nézni, csak valami lejátszóban adja be (reklámokat x-eld ki és indul): [link] meg oldalt van ott több is...ezt kellene valahogy megoldani kodiba, hogy azt a címet ahonnan kapja ez az oldal a stream-et bevarázsolni....eléggé érdekel most ez engem, mert lassan készülök ki külföldre, aztán nem akarok magammal cipelni upc-s set top boxot meg antennát meg kütyüt, hogy a jelet be tudjam lőni, stb, stb...vennék odakint egy tv boxot aztán mehetne a magyar tv nézés 2000 km-re innen is :)

(#508) Mike88 válasza xtend (#507) üzenetére


Mike88
senior tag

Semmi értelme ilyenekkel foglalkozni, mert az ilyesmit jobban üldözik ebben az országban, mint a gyilkosokat... Ideig-óráig élnek, néha kihúzzák 1-2 hónapig aztán pár hónapig nem találsz linket. Szóval így lehet tévézni, h egyik nap él, másik nap nem, linkeket vadászol? De majd ránézek, kinyerhetőek-e a linkek.

(#509) kossza válasza xtend (#507) üzenetére


kossza
tag

Ezt meg tudod nyitni Kodival?
85.25.43.23:8080/hls/jhdalsjhd344.m3u8

Have a Nice Day

(#510) Mike88 válasza xtend (#507) üzenetére


Mike88
senior tag

Ha Magyarországon élsz, s elérhető a lakóhelyeden olyan kábel TV szolgáltató, ami nem kódolja a digitális adást, azaz nem szükséges a vételhez külön dekódoló kártya, ilyen pl. a DigiTV avagy megelégszel a földi ingyenes csatornákkal, akkor javaslom ismerkedj ezzel a box-al: [link]
Így biztos nem kell linkeket vadászni, de mégis egy eszközt használsz a TV nézésre s a Kodi adta lehetőségek kihasználására.

[ Szerkesztve ]

(#511) Geripapa válasza kossza (#509) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Nálam az nem megy, még vlc vel sem...

[ Szerkesztve ]

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#512) Mike88 válasza Geripapa (#511) üzenetére


Mike88
senior tag

Írd elé, hogy http://
VLC-vel megy, kodiban meg nem néztem, de feltételezem megy, csak hozz létre egy m3u filet, írd ebbe be a címet (szal ne közvetlen a simple TV-be), megfelelő formátumban.

(#513) xtend


xtend
senior tag

Nem vadászom én semmilyen linkeket :) Van egy másik fórum ami Online TV és rádió streamek-kel foglalkozik onnan van a link.
Ez csak egy kérdés volt, hogy lehet-e kodin ilyet mivel fentebb írtam, hogy úgy néz ki 1-2 hónapon belül megyek dolgozni Finnbe és nincs kedvem tányéros boxot cipelnem magammal, na meg szvsz repülőn ezt meg sem tehetném LOLL Na meg van olyan addon kodihoz amiben a duna tv meg egyéb (számomra soha nem nézett) adó van, de az nem érdekel :)
Meg tv app is: [link]
Szóval ha valaki meg tudja ezt oldani (f@szán) az szóljon vagy készítsen belőle egy add-on-t mint ez a nagyon szuper MovieShark :) Thx!

Szóval a lényegi kérdésem még mindeg ez (első fele): [link]

Elnézést az OFF-ért, meg hogy ilyen off-lavinát indítottam el ebben a topikban :)

(#514) Mike88 válasza xtend (#513) üzenetére


Mike88
senior tag

Neked 1 linked van, ami egy oldalra mutat, ahol ezek a csatornák nézhetőek. Ha lenne linked minden csatornához, ahogy adott egyet az egyik csatornához kossza, akkor abból lehetne egy m3u filet csinálni, s azt megnyitni kodi-ban, ahogy egyébként ennek menetét pár lappal előrébb leírtam. Vadászni nem fogod a linkeket, ezt értem... :D Ugyanakkor a linkek változnak, sőt előfordul, hogy hónapokig nem elérhető link. Ezért halott ügy magyar TV-hez publikus linket vadászni! S ha nem akarsz vadászni, hanem vársz egy készterméket mástól, az is csak addig fog működni, míg van elérhetőség 1-1 csatornához, szóval azt folyamatosan, s bizony elég intenzíven karban kell tartani.
A közszolgákhoz azért találsz minden online TV addon-ban hozzáférhetőséget, mert azok legális stream-ek, de megnyugtatlak az esetek elsöprő többségében külföldről sem megy, akárhányszor összedobtam egy listát külföldön élő ismerőseimnek, teljesen mind1, hogy egy ausztriai faluban élőnek vagy londoni lakosnak adtam, akadozott az adás. Nézz utána az itt-ott TV-nek, kérdezd meg őket, hogy külföldön is lehet-e használni.
Ahogy publikálva van bármilyen formában elérhetőség a TV2-höz, RTL-hez, az onnantól kezdve tiszavirág életű.
Úgy egyébként meg kérd meg kossza-t, hogy adjon a többi csatornához is linket, ami az általad linkelt oldalon elérhető, s csinálj belőle egy m3u filet, ez alapján.
Félreértettél... én ezt csak azért írtam neked, hogy ne legyenek illúzióid, szal akár egy kiegészítő formájában elvégzi valaki helyetted a linkek folyamatos cseréjét vagy akár a kiegészítő nyeri ki egy adott oldalról, teljesen mindegy, (már amikor van mire cserélni) akár te magad végzed, ennek így is úgy is az a következménye, hogy egyik nap tv-zel, másik nap nem, avagy egyik nap tv-zel, aztán 1-2 hónapig nem.

(#515) xtend válasza Mike88 (#514) üzenetére


xtend
senior tag

Köszönöm, hogy érthetően leírtad mi-merre-hány méter :) Értem mit mondasz, lehet meg is csinálom, nagy meló lehet vele úgy ahogy írtad de még mindig jobb a semminél :)

(#516) lord.lakli válasza xtend (#507) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nekem még ide haza sem igazán kell magyar tv adás :D

(#517) Arolotifar válasza lord.lakli (#516) üzenetére


Arolotifar
őstag

+1 :C

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#518) LittleShark


LittleShark
tag

Sziasztok!

Meg szeretném lepni magam egy androidos lejátszóval vagy egy nas is szóba jöhet.
Aki megválna sajátjától kérem írjon egy privátot.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#519) Geripapa válasza Mike88 (#512) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Ugy működik kodival is...

kíváncsi leszek meddig lesz elérhető.
Amúgy M1,M2, Duna world, Duna HD, M4 Sport

Ezek bejönnek nekem már jó ideje ausztriában...

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#520) Borisz76 válasza LittleShark (#518) üzenetére


Borisz76
veterán

A lejátszót és az adattárat ne keverd.

A NAS az adattár elsősorban.

Kell egy NAS a rendszerbe és kell egy lejátszó eszköz ami lehet :

- PC
- HTPC
- Dedikált lejátszó
- ....legrosszabb megoldás ha a tv-be épített lejátszót használod...

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#521) #88470784


#88470784
törölt tag

Én a 220volt-ban vettem, érdemes amlogic chipes-et venni ( ott főleg olyat árulnak ) az áruk felfelé bármennyi lehet, de mivel úgyis csak Kodira használom így teljesen megfelelő egy olcsóbb kategóriás is. Én drágábbikat vettem, azt hittem majd használom az androidos részét is, de igazság szerint 99%-ban a kodi megy rajta, arra meg jó az alsóbb kategóriás is. Szóval ha legközelebb vennék nem adnék ki annyit érte megint.

(#522) tibor_59


tibor_59
újonc

Sziasztok!
Letöltöttem az új Movieshark kiegészítőt. Így most mennek a filmek, csak a letöltésnél Addon hibát ír.
Valaki tudna segíteni hogy mi a probléma? Eddig ment a letöltés.

(#523) hunaqua


hunaqua
addikt

Off

Adott egy mini Pc,ezen megy a Kodi.Telepítettem a Pc-re Transmission torrentet.
...de nem tudom elérni Kodi alatt.Mondjátok már el,hogy állítsam be?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#524) Borisz76 válasza hunaqua (#523) üzenetére


Borisz76
veterán

:F

A Kodi-ban a torrentet ?

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#525) Arolotifar válasza hunaqua (#523) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ugye az tiszta, hogy a Kodi az nem oprendszer, hogy torrentet futtass alatta? :F

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#526) hunaqua válasza Borisz76 (#524) üzenetére


hunaqua
addikt

A transmission intézi a torrentet, A letöltött filmeket szeretném nézni Kodi alatt.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#527) ReyFox


ReyFox
csendes tag

Nem működik a letöltés funkció az új (1.5.4) verzióban

(#528) kymco válasza ReyFox (#527) üzenetére


kymco
veterán

Nálam sem megy sajnos. Azt hittem egyedi eset, de akkor ez általános lehet...

www.refujvaros.hu

(#529) Borisz76 válasza hunaqua (#526) üzenetére


Borisz76
veterán

Akkor a frissen letöltött filmet add hozzá a médiatárhoz.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#530) LittleShark válasza ReyFox (#527) üzenetére


LittleShark
tag

Javítva! Letölthető.

A következő verzióba bekerül az update funkció. Új verzió megjelenésekor lehet Kodi-n belül frissíteni.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#531) kymco válasza LittleShark (#530) üzenetére


kymco
veterán

Köszönjük :)

www.refujvaros.hu

(#532) oe8dmr válasza Mike88 (#514) üzenetére


oe8dmr
újonc

Szia! Az itt-ott.tv kulfoldon nem megy, csak torvpn-nel.
Egyebkent nagyon koszonom mindenkinek a fejleszteseket. Eddig is neztunk megoszto oldalakon keresztul filmeket, igy integralva egyszerübb. Kerdesem az lenne, tud-e valaku itt-ott.tv beallitast kodihoz. Van elofizetesem ra, eleg jol is megy androidis okositon, vagy megosztva wifin keresztul a tv-n. Stabil szep kep. Persze ez a netedtol is függ.per pill a bonusbrigad oldalan a havi teljes csomag elofizetese 1200 ft. Ez nem reklam volt, csak egy helyen lenne, szuper lenne. Koszonet nektek erte.

[ Szerkesztve ]

(#533) steyer9094 válasza LittleShark (#530) üzenetére


steyer9094
tag

Sajnos megint nem klappol valami a sharkal :O Hiába javítom a filmezz.tv címet filmezz.eu ra nem tud csatlakozni :O

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#534) vazzemiko válasza steyer9094 (#533) üzenetére


vazzemiko
tag

Szia!
Nekem azonnal mukodott, amikor atirtam .eu-ra.
Nyomtal OK gombot atiras utan?
Biztosan jol irtad be a cimet?
Üdv

(#535) steyer9094 válasza vazzemiko (#534) üzenetére


steyer9094
tag

Na most úgy tűnik ismét jó :C :)) Lehet volt valami a szerverrel éppen.

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#536) Dolphine


Dolphine
addikt

Valami gubanc van, nálam ezt írja ki:

Az internetes adatbázishoz való csatlakozás sikertelen!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#537) aky01 válasza Dolphine (#536) üzenetére


aky01
tag

Úgy tűnik, hogy visszaállították a domain-t. Írd át a beállításokban az oldal címét filmezz.eu-ra.

[ Szerkesztve ]

(#538) Dolphine válasza aky01 (#537) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez megoldva, köszi! :R
Másik probléma: a keresés Nálatok működik? Bármit írok be, nincs találat. Helyesebben a találati lista üres! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#539) aky01 válasza Dolphine (#538) üzenetére


aky01
tag

1.5.5 verzióval nálam sem működik a kereső. :F

[ Szerkesztve ]

(#540) aky01 válasza aky01 (#539) üzenetére


aky01
tag

Most már működik :)

(#541) Dolphine válasza aky01 (#540) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálam továbbra sem! :(

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#542) AMCPeti


AMCPeti
újonc

movieshark_v155.zip ez sajnos nálam se megy valakinél esetleg ? EU-ra javítva tőkeltésen működi :) :) :) koszi

[ Szerkesztve ]

(#543) oe8dmr válasza AMCPeti (#542) üzenetére


oe8dmr
újonc

Szia. En most toltam mindent ujra a telefonomon es megy.

(#544) Arolotifar válasza Dolphine (#541) üzenetére


Arolotifar
őstag

Valamiért nagyon utál téged ez az addon :F

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#545) Dolphine válasza Arolotifar (#544) üzenetére


Dolphine
addikt

Se PC-n, se Tableten nem működik a a keresés! :W

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#546) aky01 válasza Dolphine (#545) üzenetére


aky01
tag

Nekem pl. csak akkor találja meg a filmet, hogyha az eredeti nyelven írom be a címét, de akkor sem mindig :F

(#547) Dolphine válasza aky01 (#546) üzenetére


Dolphine
addikt

Ugye, hogy valami gubanc van! :Y

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#548) Imrisko


Imrisko
tag

nalam filmezz.eu off nalatok mi a helyzet?

(#549) Arolotifar válasza Imrisko (#548) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam megy.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#550) steyer9094 válasza Imrisko (#548) üzenetére


steyer9094
tag

Nálam is!

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.