Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#1801) Thusor válasza aky01 (#1786) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi. A rendszergazdai jogokkal már jól megy.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1802) vazzemiko válasza dugesz77 (#1800) üzenetére


vazzemiko
tag

En most egy kicsit beleturtam, így mar legalabb a talalatokig eljut mindenhol.
Kiveve azokat az oldalakat, amik azota megszuntek, van ilyen is 1-2 darab.

Viszont a linkek feloldasa mar nem megy ezeken sem...

Nagyon ugy tunik, hogy tul sok minden valtozott, amit "utan kene huzni"...

(#1803) huliganboy


huliganboy
addikt

A nagy érdeklődésre való tekintettel:

dugesz77-nek köszönhetően bemutatásra kerül a topicösszefoglalóban az IPTV kliens használata képekkel!

Köszönjük a leírást!

(#1804) tsilver válasza huliganboy (#1803) üzenetére


tsilver
aktív tag

bocs a hülye kérdésért nincs IPTV-m csak érdekelne, hogy ez arra való hogy a szolgáltató boxán kívül is tudjam mondjuk a másik szobába nézni a Tv-t? Kell hozzá box vagy anélkül is megy?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1805) huliganboy válasza tsilver (#1804) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem nem arra való!

Ez arra való, hogy az interneten fellehető szabadon fogható online stream csatornákat tudd nézni. pl. m1, m2 stb.

(#1806) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Lenne egy kérdésem. Hogyan tudom rögzíteni a TV műsorokat amiket nézek kodi-val? A felvétel gomb egyik csatornánál sem aktív.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1807) Nono0000 válasza viperabácsi (#1806) üzenetére


Nono0000
tag

Rossz hírem van, ezzel a pluginnel sehogy.
Ez egy kliens plugin, ahhoz, hogy rögzíteni is tudj, ahhoz kliens-szerver kapcsolat kell, ahol a szerver fog rögzíteni.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#1808) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Linux Mint alatt van a Kodi 15.2. Nekem olyan mintha nem frissülne az MS és a magyar tv sem. A http://movieshark.xyz/repository-frissites/ található leírásnak megfelelően próbáltam direktben frissíteni. Nekem nincs is frissítési lehetőség benne. A repok között lehet, hogy hiányzik valami? Vagy az is gond, hogy az MS-t is zip-ből tettem fel?, de a repok közt nincs MS repo. Az MS-t a KODi repoban sem találom, ahogy írtad. Az MS verzió 1.7.2 pedig az xls-ben már 1.7.6-ról írsz.
A másik gondom, hogy PVR klienst csak szintén zipből tudtam feltenni, mert a képes leírásnak megfelelően a TV-nél nem volt pvr kliens egy sem. Betallóztame gy saját meu fájlt. Aztán nem történik semmi, csak amikor TV általánosnál engedélyez ki/be, akkor letiltja a PVR klienst.

(#1809) huliganboy válasza Keef_Lee (#1808) üzenetére


huliganboy
addikt

Ez a cím: http://movieshark.xyz/repository-frissites/ nem jó...
A helyes: http://movieshark.xyz/repository

És így tudod beállítani!

[ Szerkesztve ]

(#1810) Keef_Lee válasza huliganboy (#1809) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Na várj. mihez nem jó, mert most olvasom azt az oldalt. Tehát onnét szedtem az információt.
Vagy valahová írni kell ezt a webcímet?

(#1811) huliganboy válasza Keef_Lee (#1810) üzenetére


huliganboy
addikt

Igen ott a link az előző hozzászólásban, hogy kell a KODI-t beállítani és frissíthetsz online!

(#1812) Keef_Lee válasza huliganboy (#1811) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Kösz, most sikerült így és az 1.7.6 van fent. Ez ínnettől magától frissül, akkor ha jól értem.
A magyar tv-t is zipből tettem fel. Ott nem lehet ilyen problémám? Mert sok nem megy közöttük és mintha az sem frissülne. 0.0.8-as verzió van.
nekem a port.hu-t sem használja egyik sem.

(#1813) huliganboy válasza Keef_Lee (#1812) üzenetére


huliganboy
addikt

A magyar TV app támogatása megszünt! Így abban nem tudunk segíteni. Pont kettővel feljebb írtam, hogy IPTV-t saját magának kell mindnkinek beállítani, és a címeket összeszedni!

A frissítés attól függ, hogy van beállítva. Ha autóra akkor frissít, ha kézire akkor csak jelez, hogy van frissités!

(#1814) Keef_Lee válasza huliganboy (#1813) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Értem.
Csak én írtam, hogy az iptv pvr cliensem nem akar működni. (De ha nincs támogatás amiben az automatikus csatorna frissítés lett volna a lényeg, akkor végül is akkor akár meg tudom nézni az m3u-t VLC-n is.)
off:
néha csodálkozom, hogy vannak emberek,a kik az ilyen értetleneknek segítenek, mint mi... :)

(#1815) huliganboy válasza Keef_Lee (#1814) üzenetére


huliganboy
addikt

Így van az m3u fájlokat a vlc, de maga a kodi is meg tudja nyitni és lejátszani....

Ezért van a fórum! Szerintem!

(#1816) Borisz76


Borisz76
veterán

Bocs....semmi, megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#1817) viperabácsi válasza Nono0000 (#1807) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ez nagyon bonyolult kivitelezni?

Még egy kérdés kodi remote appot használ valaki iPhone-on? Ha igen hogyan kell beállítani?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1818) huliganboy válasza viperabácsi (#1817) üzenetére


huliganboy
addikt

A feleségemén, csak IP és MAC cím alapján kapcsolta össze rendesen. Az autómata keresője meg sem találta a hálózaton a KODI-t... Ellenben az androidos appal!

(#1819) vazzemiko


vazzemiko
tag

Sziasztok!

Gondolkodom az MS HD tartalommal bovitesen.
Ezt a kovetkezokeppen gondoltam megoldani:

1. Kellene egy jo oldal, ahol hasonloan a jelenlegi oldalhoz, HD tartalommal vannak fent filmek, sorozatok, összegyujtve.
2. Ezt integralnam, es barmelyik felirat addonnal lehetne feliratozni hozza.

Az 1-e sponttal kapcsolatban, ha barki tud barmit ajanlani, azt szivesen vennem.
De ne googlebol elso ket talalatot lokjetek ide lecci!

Tegnap 2-3 orat raszantam ilyen oldal keresesere, de sorra kihullott minden, az alabbiak miatt:

- regisztraciohoz kotott tartalomeleres
- a direkt link elerhetetlen, ha nem a sajat oldalukrol, ezer klikkeles es ad utan mesz be

es a legfontosabb:
- ahol sikerult a hd tartalomig eljutnom, ott is szinte mindenhol azt tapasztaltam, hogy bar 1080p a mondas, valojaban nagyon le van "butitva" a minoseg, gyk semmivel nem jobb, mint a jelenleg elerheto DVD minoseg.
Gyk 7-800 megas fajlok vannak szinten, ami ugye normalis HD tartalomhoz karcsu...

Tehat olyan javaslatokat varok, ami a fenit kriteriumoknak megfelel:
- egy oldal, ahol szepen ossze van gyujtve, es HD a tartalom
- nem otvenezer reklam es wait ezer minutes utan erheto el a tartalom
- nem kell regisztralni
- a fajlok tenyleg HD-k, nem vmi butitott agyontomoritett dvd minoseg
- nem 10-20 fajl van az oldalon HD minosegben (ilyet talaltam, de par regebbi HD filmert nem dolgozom vele)

Köszönöm elore is!

(#1820) Jakuu válasza huliganboy (#1803) üzenetére


Jakuu
őstag

Es merre lehet hozzajutni valami ertelmes magyar IPTV m3u listahoz ?

(#1821) vazzemiko válasza Jakuu (#1820) üzenetére


vazzemiko
tag

Nah ez az ezer dollaros kerdes :D

(#1822) dugesz77 válasza Jakuu (#1820) üzenetére


dugesz77
őstag

Érdemes úgy keresni,hogy magyar iptv google-n. Szokott segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1823) Nono0000 válasza viperabácsi (#1817) üzenetére


Nono0000
tag

Fúúú!

Hogy is írjam hogy megértsd?

1. IPTVSimle addon esetén a kliens az az addon amit feltelepítesz a KODI alá. A szerver pedig ahonnan az adatfolyamot megnyitod. Ez egy egyirányú kapcsolat, kapod az adatot, KODI megjeleníti, de a szerverhez csak egy nyitási kérelem érkezik és ennyi.

2. Ez egy másik történet és ez már nem is IPTV. Vásárolsz egy usb-s DVB-T vevőt (szabadon fogható földi sugárzású digitális csatornák), és bedugod a számítógépbe vagy router-be, vagy NAS-ba. Itt feltétel, hogy a fogadó eszközre telepíthető legyen pl. a TVheadend nevű szoftrer csomag (a kliens egyébként a KODI-ban megtalálható a kikapcsolt kiegészítőknél). Ez a csomag fogja kezelni azokat a kéréseket és PARANCSOKAT, amiket a KODI alá telepített TVheadend kliens a számára továbbít. Itt már ugyebár meg van a szerver-kliens felépítés. A szerver oldalon be tudod állítani a felvételt, mondjuk egy router esetében egy rádugott usb-s vinyóra. Ekkor, ha a kliens oldalon (a KODI-ban) nyomsz egy felvételt, akkor valójában a szerver fogja a felvételt elkészíteni a fent említett vinyóra.

Remélem érthető volt konyha nyelven, sajnos ezen felépítésről nincsenek mélyreható tapasztalataim, mikor az IPTV beköszöntött, akkor én is kerestem a lehetőségeket, akkor jutottam idáig. Ez IPTV szempontjából lényegtelen volt, így csak a felépítéséig jutottam. Soha ilyet nem üzemeltem be.
Egy kis infó ezzel kapcsolatban, ha valakit érdekel.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#1824) huliganboy válasza Nono0000 (#1823) üzenetére


huliganboy
addikt

Szerintem rögzítéshez nem kell szerver oldali engedély.... azt maga a KODI csinálja... ugyan úgy ahpgy a TV felveszi a DVB-T vagy DVB-c vagy DVB-S/S2 tvadásokat!

(#1825) hyper83 válasza vazzemiko (#1819) üzenetére


hyper83
tag

Szia,

én is kb 3-4 hete keresek egy jó addon-t ahol ténylegesen vannak 1080p-s tartlamak és nem halott linkek.Sanjos a Genesist egy jó ideje már nem frissítik, pedig annó nagyon jó volt.
Jelenleg p2p-s addonokat tesztelek, de eddig ott se valami rózsás a helyzet.

Üdv

(#1826) Arolotifar válasza hyper83 (#1825) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ezt próbáltad? [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1827) Nono0000 válasza huliganboy (#1824) üzenetére


Nono0000
tag

Értem én mit mondasz.
De a tv-ben ugyebár benne vagyon a tuner is, a KODI-ban ez nincs, itt csak kliensek vannak. Hacsaknem ugyanazon a gépen van a tuner és a KODI, mert miért ne lehetne.
Az IPTV szolgáltatók is így járnak el, ott is a szolgáltatónál történik a rögzítés a szervereken nem pedig a BOX-okon. Ha jól tudom, cáfoljon rám valaki, aki esetleg ott dolgozik.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#1828) hyper83 válasza Arolotifar (#1826) üzenetére


hyper83
tag

Szia,

még nem, de később kipróbálom. Youtube videó alapján jónak tűnik. Neked bevált?

(#1829) Arolotifar válasza hyper83 (#1828) üzenetére


Arolotifar
őstag

Tartalékos a The Royal We mellett :)
Érdemes végignézni a rengeteg repot, mert elég sok video addon van :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1830) uzerpmp válasza hyper83 (#1825) üzenetére


uzerpmp
újonc

ez most a leg job MetalKettle Repository es Watch 1080p add-on HD es full HD . :Y

(#1831) róland válasza huliganboy (#1824) üzenetére


róland
veterán

A TVheadend szerver rögzít. Én használom DVB-T tunerrel.

Ha valaki ilyenben gondolkodik, akkor a legjobb választás egy olyan NAS-t használni, amelyiken van lehetőség a Tvheadend szerver futtatására. ("Barkácsolós" kedvű felhasználóknak egy Ubuntu szerveren operációs rendszeren futó Tvheadend szerver javasolt, a kívánt multiplexek mindegyikéhez külön tv-tunerrel. Középtávon valami ilyen megoldást szeretnék én is.)

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#1832) viperabácsi válasza Nono0000 (#1823) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszönöm a segítséget MINDENKINEK !!

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1833) azozo válasza viperabácsi (#1832) üzenetére


azozo
senior tag

Este kipróbálom őket ... :DD

Nagyon régen gyjtöttem az IP streameket (samsung tv-hez), de most lehet újra keresni kezdek ...

(#1834) xsipi78


xsipi78
tag

Sziasztok. Hozzáértőktől kérdezném, hogy nem lehet a kodiba valahogy belevarázsolni a spotify-t?

(#1835) Arolotifar válasza xsipi78 (#1834) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ha jól emlékszem, Spotimc addon néven fut, amit keresel. [link] Nem teszteltem.

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1836) snyz válasza vazzemiko (#1819) üzenetére


snyz
tag

Sajnos én se tudok ilyet, de ha valaki talál, szivesen segítek!

(#1837) dugesz77


dugesz77
őstag

Nálam a mai nyertes ez a repo/addon. Ultimate WhiteCream :D .

(#1838) steyer9094 válasza dugesz77 (#1837) üzenetére


steyer9094
tag

Bizony bizony nyerő repó :DD :DDD :C

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#1839) xsipi78 válasza Arolotifar (#1835) üzenetére


xsipi78
tag

Köszi. Próbáltam de nálam valamiért nem tudom feltelepíteni.

(#1840) xsipi78 válasza unravel (#1751) üzenetére


xsipi78
tag

Küldtem privit.

(#1841) dugesz77 válasza xsipi78 (#1839) üzenetére


dugesz77
őstag

Pedig a 1.0beta5-az működik tegnap is használtam. Felrakás után kér egy újraindítást. Be kell jelentkezni vele a fiókodba és szépen behozza a lejátszási listákat meg mindent. A kereső része kicsit érdekesen működik de végül is használható. Néha ritkán kifagy sajnos. .

[ Szerkesztve ]

(#1842) huliganboy


huliganboy
addikt

Figyelem!!!

A topicban egyelőre továbbra is engedélyezett a KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐKÖN kívüli társalgás, de kérek mindenkit tegye offba a nem ezzel foglakozó hozzászólását a topic átláthatóságának megörzése érdekében!

Köszönöm!

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#1843) xsipi78 válasza dugesz77 (#1841) üzenetére


xsipi78
tag

Köszi. Rápróbálok majd mégegyszer.

(#1844) xsipi78 válasza huliganboy (#1842) üzenetére


xsipi78
tag

Igazad van, bocsánat.

(#1845) tsilver


tsilver
aktív tag

mennyire biztonságosak ezek a külföldi "filmes" addonok? Értem ezalatt, hogy én pl, android alatt használom Nas-al és ugye ha nyitok egy portot a filmnek akkor elméletileg ki be mászkálhatnak rajta adatok, hogyan oldjátok meg hogy nehogy hozzáférjenek kintről nemkívánatos dolgokhoz?

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#1846) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Más a kodim, mint a videoban. Nem találom, hogy hol kell beállítani a kiegészítők automatikus frissítését.
Nekem a kiegészítők közt nincs olyan, hogy "Kiegészítők frissítése" és olyan sem, hogy "Kikapcsolt kiegészítők", de a Kodi alapbeállításai videonak nagy hasznát vettem. Pedig használtam már pár éve egy rövid ideig, de azért kellett rajta faragni.

(#1847) unravel válasza Arolotifar (#1835) üzenetére


unravel
őstag

Nekem a SpotiMC nem működött, a Spotlight az jó.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#1848) Dolphine válasza vazzemiko (#1819) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezek szerint mégis rászántad magad a HD tartalomra.
Anno én voltam, aki ticketet nyitott ez ügyben.
Nagyon úgy tűnik, hogy ez a vonal csak torrent oldalon megvalósítható.
A többiekhez hasonlóan én is a Genesissel kezdtem, de egy idő után esélytelen volt a használata, semmit nem játszott le.
A most favorizált add-onok, amiket használok: Pulsar, Stream All The Sources, The Royal We. Ha az egyik nem működik, akkor ott a másik.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1849) vazzemiko válasza Dolphine (#1848) üzenetére


vazzemiko
tag

Nem teljesen így van :D
Gondolkodtam benne, de vegul olyan jo kesz addonokat ajanlottatok, hogy így nincs ertelme dolgozni vele. Elfer az a plusz 1 addon a kodiban :D

(#1850) Dolphine válasza vazzemiko (#1849) üzenetére


Dolphine
addikt

Viszont, az összes általunk használt add-on külföldi! Ezt azért ne felejtsük el, magyar címmel én még nem találkoztam! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.