Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#1101) remex válasza Saratoga (#1100) üzenetére


remex
tag

Szerintem azért nem ment, mert a magyartv.006 a movieshark.xyz-n kereste az 5 fix mellett a többi csatorna linkjét és a movieshark.xyz most ugye nem üzemel. A magyartv.008-as viszont már a pastebin-ről szedi a többi URL-t, ezért az nyilván müxik, miután be lett illesztve az URL a beállításokban.
A MovieShark repo azért nem frissült, mivel a repository most nem aktív, tehát a megoldás csakis a kiegészítő önálló telepítése/frissítése lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#1102) szunyika válasza remex (#1101) üzenetére


szunyika
tag

épp most kezd éledezni az oldal ismét!

(#1103) snyz


snyz
tag

Ha valaki kedvet érez FAQ írásra, vagy támogatni szeretné a projektet, akkor kérdés-válasz formájában segítségére lehet azoknak, akik csak most kezdik. Valahogy így: magyartv faq, movieshark faq Bármelyik projekthez jól jön. Repo telepítéstől movieshark keresésig. Akár képekkel is.

(#1104) vazzemiko


vazzemiko
tag

Sziasztok!

Örömmel teszem közzé a következő MS rilizt, ami végre támogatja a lejátszási listát! :)

V1.6.9
- MS kedvencek mappa rossz tartalmat jelenitett meg - javitva
- Lejatszasi lista tamogatas - uj funkcio
- Default (000) api_key ellenorzese, igy nem keri le az infokat, ha a TMDB be is van jelolve

V1.6.9

Az uj ikonert es a default api ellenorzes tippert köszönet snyznek!

FONTOS!

1. Konkrét streamet tudsz hozzáadni, azaz ne a filmlistában keresd a menupontot, hanem adott film elerheto streamlistajanal.
2. Mivel elore le kell parseolni az összes lejatszando film url-jét (csak playlistben lehet tobb mindent lejétszani, amit elore el kell készíteni) ez sok elemnél időigényes. Windowson 8-10 elemnel kb 20-25 mp, a Minixemen gyorsabb volt sokkal. Szintén a filmek közötti váltás 2-3 mp is lehet.
3. A listában amelyik elemre kattintasz, onnan játsza le a lista végéig őket.
4. LEGFONTOSABB!!! Ha raklikkeltél vmelyik elemre, a Kodi semmi jelét nem adja, hogy barmit is csinalna.
A hatterben azonban mar fut a playlist osszeallitas, url parseolás. VÁRJ TÜRELEMMEL! NE KLIKKELJ VADUL MÉG ÖTVENSZER! INDULNI FOG!
Ha 20-30 elemet raktál be, akkor akár 1-2 percig is ugy tunhet nem történik semmi!

Erősen javaslom, hogy először mindenki próbálja ki 2-3 elemmel, hogy lássa miről beszélek.

A lejátszási lista mappában, az elemeket el lehet távolítani egyesével, illetve van egy urítes menupont is, ami a teljes listát törli.

Üdv

(#1105) aky01


aky01
tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy SorozatBarát kiegészítőben megoldható lenne-e az Exashare.com kiszolgáló támogatása?

(#1106) Dolphine válasza vazzemiko (#1104) üzenetére


Dolphine
addikt

A keresés és a film menü ugyanaz ez normális? Az 1.6.8-nál sem tudtam keresni, itt sem! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1107) vazzemiko


vazzemiko
tag

Bocs, V1.6.9 ujra, kimaradt egy aprosag.

V1.6.9

(#1108) Dolphine válasza Dolphine (#1106) üzenetére


Dolphine
addikt

Én voltam a hülye, megvan! :W
Bocsánat! :U

Valami nem OK. Ezt az új változatot nem engedi a másikra (előző 1.6.9) rátelepíteni!

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1109) steyer9094 válasza Dolphine (#1106) üzenetére


steyer9094
tag

Nekem is ugyan ez a problémám :F :F

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#1110) Dolphine válasza steyer9094 (#1109) üzenetére


Dolphine
addikt

Jobb egérgomb: Új keresés (a Keresés menün belül!)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1111) steyer9094 válasza Dolphine (#1110) üzenetére


steyer9094
tag

Köszönöm én is béna voltam :R :R

Panasonic EB-GD50 - Nokia 5110 - Nokia 3210 - Nokia 3310 - Nokia 3650 - Nokia N70 - Nokia E51 - SonyEricsson Xperia mini pro - Blackberry 9800 Torch - Blackberry vbQ10 - Blackberry Passport SE - Nokia 3 BBM pin ATTI79

(#1112) szunyika válasza aky01 (#1105) üzenetére


szunyika
tag

ha ez tényleg így van, akkor valahogy központosítani kellene a lejátszókat, az ilyen hibák kivédésére

(#1113) vazzemiko válasza Dolphine (#1106) üzenetére


vazzemiko
tag

Na, akkor leirom otezredszer is.
A keresest elmenti az addon, mashogyan nem lehet megoldani a többoldalas talalati listat.

Az elmentett keresesi feltetelek szerinti lista jelenik meg:

Filmeknel, csak filmekkel.
Sorozatoknal, csak sorozatokkal.
Kereses mappaban, film+sorozat a mentett kereses szerint.

Uj keresest barmelyik mappaban is vagy, tetszoleges elem helyi menujeben az 'Uj kereses' kivalasztasaval kezdemenyezheto.

Csatolok egy kepet is:

Udv

(#1114) vazzemiko válasza Dolphine (#1108) üzenetére


vazzemiko
tag

Ha telepitesi gond van, nekem is elofordult mar, akkor nalam a kovetkezo mindig segitett:

1. Kodi restart
2. Mielott barmit is inidtasz elso lepeskent telepitsd.

Ha így sem megy, akkor:

1. uninstall addon
2. install addon

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#1115) Dolphine válasza vazzemiko (#1113) üzenetére


Dolphine
addikt

Teljesen jogos :W , közben már megtaláltam! :R

Az újabb verziót is engedte telepíteni! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1116) vazzemiko válasza Dolphine (#1110) üzenetére


vazzemiko
tag

Annyival kiegeszitenem, hogy a filmek es a sorozatok mappabol IS indithato uj kereses.

(#1117) vazzemiko válasza Dolphine (#1115) üzenetére


vazzemiko
tag

Szuper! :)

(#1118) aky01 válasza szunyika (#1112) üzenetére


aky01
tag

Sajnos így van. Mivel már MS-ban megoldott az Exashare.com kiszolgáló támogatása, így gondolom a SorozatBarát kiegészítőbe is át lehetne vinni ezt az opciót.

[ Szerkesztve ]

(#1119) remex válasza aky01 (#1105) üzenetére


remex
tag

+1
A SorozatBarát kiegészítőben én is szeretném kérni a nem működő kiszolgálók kezelését :)
Előre is köszi :DD

(#1120) Arolotifar válasza remex (#1119) üzenetére


Arolotifar
őstag

Erről már volt szó. Érjétek be annyival, amennyi van...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1121) hunaqua válasza vazzemiko (#1113) üzenetére


hunaqua
addikt

Az a gond,hogy nagyon sok eszközre van már Kodi,és más-más távirányítók vagy "egerek" vannak használatban.Ameddig külön keresés volt,addig minden cucc kezelte ezt könnyedén.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1122) Dolphine


Dolphine
addikt

Újabb ötlet:

Ezt lehetne tovább fejleszteni?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1123) gotdamn válasza snyz (#856) üzenetére


gotdamn
csendes újonc

Bocs a kesei valaszert. Nos csatornat mar nem tudok kuldeni, mert mostmar mindegyik benne van ami nekem is mukodik meg. Talan meg lesz 1 ha sikerul uj mukodo linket talalnom.
A nemzetiekhez gepen is es boxon is SD minoseget mutat mas forrasbol viszont 720P-t.
Valaki irta a Donate gombot. Szerintem is jo otlet lenne, hisz hamar ossze johet egy normalis webhely ara. En tuti benne lennek ha paypal-al is lehetne adomanyozni.

(#1124) szunyika válasza gotdamn (#1123) üzenetére


szunyika
tag

hékás, mi a baj a mostani tárhellyel? ;)

(#1125) csimpas


csimpas
tag

tv go-t nem lehetne életre kelteni a kodiban? :U

(#1126) vazzemiko


vazzemiko
tag

Sziasztok!

Kérek mindenkit, hogy az igényeket és a hibákat a megfelelo helyen jelezze.
A topicnyitoban is benne van a linkje, a google doksinak, amiben ezeket gyujtjuk.

Fejlesztesi igenyek - hibak

A forumot ezzel csak telinyomjuk feleslegesen, es senki nem fog visszaolvasgatni, hogy ki mit is akart
ezer éve.

A doksiba jelzett igenyeket, a kozosseg priorizalja, a kerelmezok szama alapjan.

A fejlesztesek pedig eszerint kerulnek megvalósításra.

Köszönöm!

(#1127) gesztenye84


gesztenye84
csendes tag

Srácok folytonosan ez kéne az kéne. Egyre figyeljetek, vagy ezerszer kiírták, hogy hova írjátok az észrevételeket. Legyetek szívesek körül tekintően olvasni mert többször teszitek fel ugyanazt a kérdést más módon. Természetesen nem az első 1-2 oldalon lévőt a mostani aktuális oldalon hanem 3 kommenttel előtte lévőt is . Személyes észrevétel, hogy kéne csinálni egy részt a movieshark oldalon amiben videó tutorialokat kéne feltenni. Én vállalom hogy csinálok kategóriákra lebontva csak hozzuk össze. Pl. könyvtárszerkezet, hardeverek, képopciók, hang opciók stb. android boxok trükkjei pc-s dolgok, sok mindent el tudnék mutatni magyarázni, mit szóltok ehhez?
Jah és akár teamviewer távsegítséget is . Facebook egyeztetéssel mondjuk egy csoportban mert facebook megy egész nap nekem, 3-tól meg ha nem stúdiózom tudok segíteni hétköznapokon.

Így a fejlesztőknek van ideje a fejlesztéssel foglalkozni nem az állandó how to dolgokkal. Akár beállhatna mellém a távsegítségbe tutorial készítésbe más is.

(#1128) snyz válasza gesztenye84 (#1127) üzenetére


snyz
tag

+1

(#1129) vazzemiko válasza gesztenye84 (#1127) üzenetére


vazzemiko
tag

+1 :) előre is köszönjük!

(#1130) Dolphine válasza gesztenye84 (#1127) üzenetére


Dolphine
addikt

+1

Én is voltam olyan hülye, hogy nem olvastam, nem figyeltem rendesen! Mea Culpa! :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1131) snyz


snyz
tag

TV2 Klasszikusok - lenne rá igény?

(#1132) hunaqua


hunaqua
addikt

Azért a MovieShark itt a legjobb cucc,de ha "lehal" a filmezz.eu ,akkor szomorkodunk.
Szerintem a Moovie.cc lenne a legjobb következő irány. :R

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1133) aky01 válasza aky01 (#1105) üzenetére


aky01
tag

Kész!

SorozatBarát új verzió: V1.0.9

V1.0.9
-Exashare kiszolgáló támogatása
-Új ikon

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1134) unravel


unravel
őstag

A Pulsar és a virágboltos provider nincs megemlítve a topikban. :F Szerintem a Genesisnél is jobb cucc.

¯\_(ツ)_/¯

(#1135) snyz válasza unravel (#1134) üzenetére


snyz
tag

Én próbáltam, de elég lassúcska volt. Nincs rá külön topik?

(#1136) Heavyrain válasza aky01 (#1133) üzenetére


Heavyrain
őstag

Köszönjük! :R

(#1137) btomika91 válasza unravel (#1134) üzenetére


btomika91
újonc

"virágboltos" :) melyikre gondolsz?

(#1138) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

A viasatplay-nál direkt vannak ömlesztve a videók?

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#1139) gotdamn válasza szunyika (#1124) üzenetére


gotdamn
csendes újonc

Semmi meg. Bocsi, de sajna nem tudom kovetni napi szinten, en meg ott jarok, hogy a 2 webhely is megadta magat, ha azota rendezodott annak csak orulok :)

(#1140) truebaba8


truebaba8
tag

Kodira olyan kiegeszitot kellene irni, hogy menjenek a 3D filmek - androidon.
Nem tudtak megoldani, h atkapcsoljon a teve 3d modba azota sem.. (manualisan sem lehet)

[ Szerkesztve ]

-

(#1141) snyz válasza vzoli1987 (#1138) üzenetére


snyz
tag

stay tuned ;)

(#1142) snyz válasza snyz (#1141) üzenetére


snyz
tag

http://movieshark.xyz/viasat-play-0-0-2

Repo-ból telepíthető

(#1143) snyz válasza snyz (#1142) üzenetére


snyz
tag

Viasat Play 0.0.2

Bocs, nem linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#1144) aky01


aky01
tag

SorozatBarát V1.1.0

V1.1.0
- Youwatch.org videokiszolgalo tamogatas
- Neodrive.co videokiszolgalo tamogatas

(#1145) hyper83 válasza unravel (#1134) üzenetére


hyper83
tag

Szia, milyen viragboltos providerre gondolsz?

(#1146) snyz


snyz
tag

gesztenye84 jóvoltából

Kodi alapbeállítások

video tutorial

(#1147) aky01


aky01
tag

Sorozat Barát V1.1.0

Repo-ból elérhető. Köszönhető snyz kollégának :)

[ Szerkesztve ]

(#1148) Heavyrain válasza hyper83 (#1145) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ez engem is érdekelne :B

[ Szerkesztve ]

(#1149) Svédország


Svédország
csendes tag

Sziasztok!

2 hete vettem meg a médialejátszómat és ezekkel a kiegészítőkkel szuperül ki tudom használni, NAGY KÖSZÖNET a sok munkáért a fejlesztőknek!!!

gesztenye84 -nek is külön köszönöm a a KODI-s videót!!! Szerintem ez egy igen nagy segítség lesz azok számára, akik még KODI "szüzek" :). Bár lett volna meg ez a videó 2 héttel korábban, nem kellett volna 100 helyről összemazsoláznom az okosságokat.

További sikeres és eredményes munkát mindenkinek, aki bármivel is hozzájárult / járul ahhoz, hogy élvezhessük a munkátok gyümölcsét :)!!!

(#1150) Svédország


Svédország
csendes tag

Ja, a nagy köszönet nyilvánítás közepette elfelejtettem, hogy egy kérdésem is lenne :)

Próbáltam beszerezni az API key-t, de mikor az űrlapot szerettem volna kitölteni, nekem így jelent meg.

Valakinek valami ötlete?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.