Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#1851) vazzemiko válasza Dolphine (#1850) üzenetére


vazzemiko
tag

de az miert baj?
nem teljesen ertem...
eppenseggel a movie shark se magyar nev :)

(#1852) Keef_Lee válasza vazzemiko (#1849) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én azt javasolnám, hogy legyen az oldalon a fórumtól jól elkülönülten (ahol Kodi oktató video van) addon ajánló alap repokkal, stb. mert én még a simple ip vdr clienst sem találtam az alapértelmezett repokban.

(#1853) unravel


unravel
őstag

Brúsz Villisz végig halott

¯\_(ツ)_/¯

(#1854) Dolphine válasza vazzemiko (#1851) üzenetére


Dolphine
addikt

Rosszul fogalmaztam! :DDD
A tartalom, amit HD minőségben el lehet érni, az nem szinkronizált.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1855) Mike88 válasza dugesz77 (#1837) üzenetére


Mike88
senior tag

Videodevil-t ajánlom még e mellé, további több mint 30 weblap teljes tartalma.

(#1856) vazzemiko válasza Dolphine (#1854) üzenetére


vazzemiko
tag

Igy mar ertheto.
Mar errol is volt itt szo.
Szinkronos HD tartalom magyarul gyk nincs...
Ennek volna ertelme MS-ben boviteni, de ilyen nincs...
Online elerheto stream formajaban termeszetesen.

(#1857) Dolphine válasza vazzemiko (#1856) üzenetére


Dolphine
addikt

Ezért írtam, hogy csak torrent lehet(ne) a megoldás.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1858) vazzemiko válasza Dolphine (#1857) üzenetére


vazzemiko
tag

Najo, de azt le kell tolteni eloszor...
Hova tesszuk a tobb giganyi adatot?
Ki kell csomagolni.
stb.
Ez nem oan ecceru...
Nekem pl a kis android kutyumben nincs tarhely, sajat minimalis, oda egy hd film se ferne el.
Szerintem a torrentet mindenki megoldja maganak es teszi ahova akarja a tobb giganiy filmet.
Aztan lejatsza amivel akarja :)
Azt tudja alapbol is a kodi.

Torrent addonok is vannak kodira, szal ez mar csak beallitas osszeloves kerdese...

Meg mindig nem latom, hol es milyen modon tudna itt az MS barmilyen szinten is tobbletet szolgaltatni.

(#1859) Dolphine válasza vazzemiko (#1858) üzenetére


Dolphine
addikt

Így már érthető. Én PC-n használom a KODI-t, ideiglenes tárolás sem probléma, de kis kütyün, már valóban lehet az.

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#1860) szunyika válasza vazzemiko (#1858) üzenetére


szunyika
tag

Szerintem a torrent alapú megoldással sem tölti le az egész filmet.

(#1861) mackrisz


mackrisz
csendes tag

Grat az eddigiekhez. Moviesharkba jól jönne egy automatikus host választó halott linkek miatt (xStream tudja). Plusz Purevid és wholeshare támogatás a Sorozatbarát add onhoz.
Magyar iptv megoldás engem is érdekelne a linkek hamar meghalnak m1 Duna meg nagyinak való :)
Ui.: magyar hd tartalom csak youtubeon van online elég gyér felhozatallal...:-(

[ Szerkesztve ]

(#1862) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

ha már magyar tv, miért nem lehetne egy free addont csinálni? csak olyanok amik legálisan is nézhetők

ajánlott gyüjtőldal itt .: http://streamstat.hu/

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#1863) azozo


azozo
senior tag

Pulsarban lévő ncore providert próbálta már valaki ...Működik !? :F

(#1864) mackrisz válasza azozo (#1863) üzenetére


mackrisz
csendes tag

Magyar TVnél a linkek beszerzése jelenti a legnagyobb problémát. A legjobb lenne egy fix hely, ahonnan folyamatosan tudna frissíteni az addon linkeket pedig bárki adhatna hozzá...

(#1865) dugesz77 válasza azozo (#1863) üzenetére


dugesz77
őstag

Nekem nem sikerült az Ncore-t -beüzemelni a KickAss az egy pár filmmel lepróbálva mind működött. Innen lestem az egészet. Hátha valakinek sikerül.

(#1866) rakyistvan


rakyistvan
csendes tag

Üdv Mindenkinek !

Először is én is szeretném megköszönni LittleShark munkáját. Már rég óta használom a MoovieShark kiegészítőt és szinte a kezdetektől a Sorozatbarátot. Nagyon jó, hogy vannak ilyen kiegészítők csak gratulálni tudok az ötletért és a fejlesztésért.

Egy észrevételt szeretnék itt közzétenni. Nem kioktatni akarok senkit csak egy észrevételt szeretnék közölni. Amit LittleShark kitalált szerintem nagyon jó ötlet, hogy egy Weboldalt csinált. Ez a fórum sok hasznos segítséget tartalmaz, de az újdonságokról vagy új verziókról nem nagyon lehet értesülni. Ha meg akarom találni a keresett verziót vagy bármi hasonlót szinte oldalakat kell végigolvasni mire megtalálom és legtöbbször keresés közben el is ment a kedvem. Ha lenne egy Weblap ahol minden hírről értesülni lehetne akár új verzió, akér valami fejlesztés, vagy a következő verzió kiadásának ideje és újdonságai sokkal átláthatóbb lenne. Ide akér egy gyors telepítési és beállítási segédletet is fel lehetne tenni. Mellé még akár beta változatot is fel lehetne tölteni amit aki szeretne tesztelhetne és le tudná akár itt a fórumban is írni az észrevételeit. A fórum pedig a problémák megoldására és a kérdések feltételére maradna amire szerintem való. Kérlek gondoljátok át már rengeteg free domain létezik és aki egy ilyen kiegészítőt tud fejleszteni nem hiszem, hogy nagy extra lenne egy lapot összedobni.

Még egyszer bocsánat nem kioktatni szerettelek volna titeket, csak egy kis könyebbséget adni, pláne azoknak akik még nem rég kezték vagy most fogják kezdeni a kiegészítők használatát.

Köszönöm előre is, hogy elolvassátok a posztom, és remélem tudtam újat hozzá tenni eme remek kiegészítők fejlesztéséhez.

Üdv:
Ráky István.

MacPro Pro 15" Retina, Macbook, PowerMac, eMac, iMac, iPhone, iPad

(#1867) JoHn123 válasza rakyistvan (#1866) üzenetére


JoHn123
tag

http://movieshark.xyz/

(#1868) #50869248


#50869248
törölt tag

Sziasztok.
Én egy ideje szórakozok a Kodi-torrent-stream házasítással. Sajnos addig jutottam, hogy a Bithumenen be lehet állítani RSS feedet. A Kodiban az rss torrent integration addonnba be lehet tölteni és pulsar vagy Yet Another Torrent Player el pedig lejátsza. Igaz előre streamel valamenyit de működik.
Szerintem ezzel lehetne valamit kezdeni. Igaz a seed arányt rombolja.

(#1869) Geripapa válasza rakyistvan (#1866) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Olvasd el az összefoglalot. :Y

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#1870) szunyika válasza #50869248 (#1868) üzenetére


szunyika
tag

Bithun nincs arány már évek óta!

(#1871) dugesz77 válasza Mike88 (#1855) üzenetére


dugesz77
őstag

Köszi, ment ez is a kedvencek közé. :DD

(#1872) hunaqua válasza dugesz77 (#1871) üzenetére


hunaqua
addikt

https://code.google.com/p/xbmc-adult/

1.0.6 zip :D

.....felnőttcuccok....

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1873) azozo válasza #50869248 (#1868) üzenetére


azozo
senior tag

Szuper kipróbálom akinek van aránya annak szerintem nem gond....
:Y

(#1874) JoHn123 válasza #50869248 (#1868) üzenetére


JoHn123
tag

Nagyon jó megoldásnak tűnik, nem volna kedved egy rövid leírást csinálni?

(#1876) huliganboy


huliganboy
addikt

deziderro

Töröltem a hozzászólásod.

Sajnos ez veszélyezteti a topic létét.

Köszi a megértést!

(#1877) deziderro


deziderro
újonc

OK .

(#1878) urgoz válasza vzoli1987 (#1862) üzenetére


urgoz
tag

A streamstat-ot én is szeretem, még rtvstat korából is gyakran használtam, igaz rádióhalgatásra.
A http://streamstat.hu/yp.xml alapján letne egy fasza magyar tv/rádió addont csinálni...

(#1879) gprspeter


gprspeter
senior tag

Aeon Nox skint szeretnék használni, és nincsen a menü feliratokban Ő betű...
Elő lehet varázsolni?

(#1880) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok!

Az alábbi gondom lenne. Sztereó szett otthon. PC- HDMI - Pioneer VSX827 - HDMI - TV
az összekapcsolási mód.
PC-n KODI játsza le a filmeket.
DTS hangsávoknál van az a bajom, hogy beszéd halk, akció túl hangos és folyton állítanom kell ilyenkor a hangerőn. Hangkimenetnek 2.0 vagy 2.1 van megadva.
Nem tudom hogy ez anomália -e és együtt kell élnem vele vagy be lehet állítani valamit, hogy ne legyen ez a gond?
köszi

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1881) Arolotifar válasza cintula187 (#1880) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szia :)

Ez hogyan is is kapcsolódik a topic témájához? :U
Ne vedd sértésnek :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1882) cintula187 válasza cintula187 (#1880) üzenetére


cintula187
addikt

Ja látom ez itt offtopic téma. Elnézést. :) Már írom is a helyére. Törölhető a hsz-em ha útban van nagyon. :R

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#1883) #61631488


#61631488
törölt tag

Hello mindenkinek ,csak azt szeretném megkérdezni hogy ha lehetne-e Magyar tv csatorna listából kitörölni a nemüködö tv linkeket, mert ahányszor véletlenül rákkatintok, mindig lefagy a rendszer, és szerintem, más is igy van ezzel. Előre is köszike. :)

(#1884) Arolotifar válasza #61631488 (#1883) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem az az addon már nem támogatott(nincs fejlesztés), szóval ez off :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1885) lord.lakli válasza #61631488 (#1883) üzenetére


lord.lakli
őstag

Az egész add-on már nem támogatott.

(#1886) #61631488 válasza lord.lakli (#1885) üzenetére


#61631488
törölt tag

csak egy kérés volt ! és már ujra van frissitve a lista, maximális köszönet érte :C :C :C

(#1887) lord.lakli válasza #61631488 (#1886) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ezt jó tudni, hogy így még azért él a rendszer.

(#1888) dugesz77


dugesz77
őstag

Igen.Most egész jó a csatorna lista. Nekem a törlés és újratelepítés gatyába rázta az addont. :R

[ Szerkesztve ]

(#1889) hunaqua


hunaqua
addikt

...szerintem ne foglalkozzunk ezzel a MagyarTv cuccal (nem véletlen szűnt meg a fejlesztése ;) )
Ilyen már igazából nincs is!! ;) Akinek esetleg kedve támad nosztalgiázni,az Pü-ben tegye. ;)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1890) Arolotifar válasza hunaqua (#1889) üzenetére


Arolotifar
őstag

+1

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#1891) Mike88 válasza cintula187 (#1880) üzenetére


Mike88
senior tag

És miért nem 5.1-re állítod? Egyébként magyar DTS és DD hangsávokon ez előfordul. Magyar hangsáv vagy eredeti? Ha magyar, nézd meg, hogy az eredetivel is ez a helyzet vagy sem.
Az erősítő kiírja ilyenkor egyáltalán (már ha van kijelző), hogy DTS hangsáv? Mert rendszer válogatja, de pl. androidon, openelec-nél külön meg kell adni, hogy DTS képes az erősítő, ha van ilyen lehetőség a beállításokban (Rendszer/rendszer/hangkimenet), ez ki van választva?

(#1892) dugesz77


dugesz77
őstag

Még tényleg egy utolsó info a MagyarTV addonhoz és utána én sem hozom többet szóba. A kigyomlált most egy ideig rendbe rakott csatorna lista url-je: http://pastebin.com/raw/PPzk6n72
Elnézést mindenkitől ,várhatóan ez sem lesz így hosszú életű :R

[ Szerkesztve ]

(#1893) lord.lakli


lord.lakli
őstag

MS-ben Cloudzilla és VideToMe engedélyezett nálam. Több film nem indul el. Pl.: Kezdő, légió, az utolsó boszorkányvadász, Pofázunk és végünk Miamiban - egyik verzió sem. Sőt a Pofázunk és végünk Miamiban filmnél az egyik verzió elindult, de csak 9 másodperc feketeség volt.

Csak nálam van a gond, vagy valami más a baj?

(#1894) #61631488


#61631488
törölt tag

MS vagy SB addonhoz betudnátok szerkezteni a kedvencek hozzáadás gombhoz billentyűzet (keyboard rövidítést, kimondottan olyan Műholdas beltéri egységegen mint pl Dreambox, VU+ amik támogatják az xbmc rendszert, minden működik csak valojában nemtudom használni a kedvencek menüt :((

(#1895) huliganboy válasza #61631488 (#1894) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Javaslom ide írd be a megfelelő fülbe, és ott reagál majd rá a fejlesztő, de gondolom majd itt is fog!

[ Szerkesztve ]

(#1896) Sterbinsky válasza dugesz77 (#1892) üzenetére


Sterbinsky
újonc

dugesz77: Csak nyugodtan hozd szóba máskor is, ez az egyetlen addon ami miatt feljárok ide, a többi nem érdekel. Nagy kár, hogy már nem fejleszti senki pedig ahogy elnézem eléggé népszerű, annak ellenére hogy egyesek itt démonizálják, tűzzel-vassal írtják, off-topicolják, még bizonyos hozzászólásokat is törölnek. Miért ekkora tabu ez az addon? Féltek hogy dutyiba tesz az Orbán mert közzétesztek pár linkek néhány TV csatorna streamjéhez?
Én Los Angelesben élek már másfél évtizede, nekem ez az egyetlen forrás ahol sok, jó minőségű magyar TV műsor nézhető. Kérlek, ne hagyjátok abba a fejlesztést és/vagy a stream frissitést! Köszönöm!

(#1897) kopott válasza Sterbinsky (#1896) üzenetére


kopott
csendes tag

+1
Szerintem lesz aki megcsinálja, még ha a jelenlegi fejlesztők nem is folytatják ezt. A tendencia mindenesetre ez. Lényegében bármelyik ország jobban ellátott kodiból előhívható tv-csatornák terén, mint mi.
Köszönjük nekik az eddigieket, várjuk az újakat! :)

(#1898) dugesz77 válasza Sterbinsky (#1896) üzenetére


dugesz77
őstag

Csak csendben megjegyzem én is nagyon jónak találom az addont. Nálam bőven beleférne 2-3 naponként is akár,hogy átírjak egy sort az elérési címben. Viszont megértem azt is,hogy ez ügye nem igazán legális+sok bosszúságot tud okozni a fejlesztőknek.
Viszont még mindig nem találom sehol a támogató gombot (akár sms,de paypal jobb lenne). Nem hiszem,hogy egyedül vagyok ezzel.

(#1899) warsixx


warsixx
újonc

Sziasztok!A problémám a szokásos:internetes adatbázishoz való csatlakozás sikertelen!
Innen telepítettem a MovieSharkot :http://movieshark.xyz/repository/
Tűzfalon átengedve,első lépésként TMDB adatok engedélyezése kikapcsolva...nem oldotta meg a problémát!Ezután regisztráltam a TMDB-n API Key beszerezve,bemásolva...probléma még mindig fennáll....letöröltem újra telepítettem a Kodit párszor...ez sem oldotta meg!
Valakinek valami megoldása?Megköszönném,mert így egy kalap sz@r

(#1900) Sterbinsky válasza dugesz77 (#1898) üzenetére


Sterbinsky
újonc

Én is szívesen rácsapnék arra a Paypal gombra! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.