Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#51) zsozsoooooo válasza akipapi (#49) üzenetére


zsozsoooooo
tag

Engem is ez érdekelne. Szereném Samu okos tv-n is nézni a Movie Sharkot. Olyan okos tv-n amihez nincs semmilyen eszköz sem csatlakozva, csak a TV a LAN-ra.

Azt sikerült elérni, hogy pl a "1Channel" plugin által elérhető filmeket egy másik upnp kliensen nézzem (Plex Home Theater /plex kliens van smart tvre/). Valszeg a Samu okostv DLNA medialejátszóját is ki lehet választani external playerként, ezt nem néztem meg.
Fenti plugin-nál ki lehet választani, hogy hol játssza le a streamet: jobb egérgomb -> play using... -> (itt fel vannak sorolva a lehetséges lejátszók, kiválaszt és kész)

Movie shark context menübe be lehetne integrálni hogy lehessen playert választani ?

Üdv

Zsozso

(#52) peter327 válasza LittleShark (#1) üzenetére


peter327
újonc

Az AMBER skin-nel nem működik.
Nem jelennek meg a filmeknek a képek (poster, fanart, ...)

https://www.youtube.com/watch?v=P98GFmlueYs

[ Szerkesztve ]

(#53) LittleShark válasza peter327 (#52) üzenetére


LittleShark
tag

Dolgozom az Amber skin támogatáson.

DLNA lejátszást is megpróbálom megoldani.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#54) itamragy


itamragy
csendes tag

Hali!
Tegnap gondoltam letöltöm egy sorozatom X. évadából a 1,2,3,4 stb részeket. El is kezdem majd mikor mindegyikkel végeztem és megnézem a mappát hogy akkor átmásolom a sorozatrészeket máshova olyan meglepetésem volt hogy csak az utolsó rész van meg, mert a régieket mindig felül írta :F
Feltehetően azért mert a fájl címe minden letöltéskor csak annyi hogy pl : A vesztes 6 évad.
Nemtudom hogy ez hiba vagy csak ilyen de elég zavaró dolog :)
Lehetne-e valamit kezdeni vele ? :)

(#55) LittleShark válasza itamragy (#54) üzenetére


LittleShark
tag

Igazad van, ezt elnéztem.

Letölthető a javított kiadás.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#56) itamragy válasza LittleShark (#55) üzenetére


itamragy
csendes tag

Huhh :DD Gyors volt ! Köszönöm szépen a munkádat , tökéletesen működik :C :R

(#57) lasszi


lasszi
csendes tag

Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék.Két hónapja fennakadás nélkül használom ezt a kiegészítőt. A tegnapi nap óta az alábbi hiba üzenetet kapom: Az internetes adatbázishoz való csatlakozás sikertelen.
Tudnátok segíteni a probléma megoldásában?
Kodi 14.2
Movie shark 1.5.2
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#58) zsozsoooooo válasza lasszi (#57) üzenetére


zsozsoooooo
tag

Hol jön elő ? Filmválasztás után? Ha igen, Melyik file-megosztó esetén?

Zsozso

(#59) zsozsoooooo válasza LittleShark (#53) üzenetére


zsozsoooooo
tag

Köszi , jó munkát!

Zsozso

(#60) lasszi válasza zsozsoooooo (#58) üzenetére


lasszi
csendes tag

Addig el sem jutok. Közvetlen a filmre kattintás után írja.

(#61) szbarna1 válasza lasszi (#60) üzenetére


szbarna1
csendes tag

Szia !
Valami internetes problema van nalad. Probald meg a virusirtot, vagy a tuzfalat is ideglenesen felfuggeszteni es ugy probalkozz, ha igy mukodik akkor valamit a tuzfal vagy a virusirto blokkol, vagy a kodi-t telepitsd ujra es engedejezd a tuzfalon. Esetleg probald meg azt, hogy mas kiegeszitok mennek-e rajta, pl a Youtube.

(#62) lasszi válasza szbarna1 (#61) üzenetére


lasszi
csendes tag

Végül újra raktam az egészet.Most minden rendben.Fogalmam sincs mi volt a probléma.
Köszönök minden segítséget.

(#63) gesztenye84


gesztenye84
csendes tag

Hali mindenkinek! Nagyon köszönöm a munkád! Minden elismerésem azzal kapcsolatban amit csinálsz. Nem gondolkodtál még magyar tv show scraper készítéséről? Van jó pár sorozat oldal ahonnan a magyar leírást le tudná húzni a scraper és a többi dolgot képek stb. meg a TVDB-ről. Nem tudom mennyire megoldható ez. De a port.hu scraper is így működik.

(#64) LittleShark válasza gesztenye84 (#63) üzenetére


LittleShark
tag

Köszönöm.
Küldj egy listát privátban az oldalakról és meglátom mit tudok összehozni.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#65) htom127


htom127
tag

Sajna nálam 1.4.8 tól frissebbeknél "a kieg-nek nem megfelelő a felépítése" hibát dob.
Van erre vmi megoldás?
Más, sorozatoknál nem lehetne jelölni hogy melyikeket néztem már végig ?
Amúgy elismerésem a készítőnek.

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#66) LittleShark válasza htom127 (#65) üzenetére


LittleShark
tag

Szia!
Milyen rendszeren használod?
El tudnád küldeni privátban a kodi.log fájlt?

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#67) htom127 válasza LittleShark (#66) üzenetére


htom127
tag

Szia
küldtem a logot, ha nem jól csináltam itt a [link] hozzá
Köszönet

" Bazinga !"

(#68) pcguru94


pcguru94
csendes tag

Szia.Köszönöm eddigi munkádat.A gondom a következő . htpc-re;
intel 4 magos itx alaplap 8gb ram,integrált intel 8-as sorozatú videkártya; asrock N3150 itx. gépre
Windows 10, Kodi 15.1 progi került fel.Felraktam a legfrissebb movisharkot.De amikor kinézzek egy filmet bármelyik megosztora megyek,dolgozik ezerrel majd kiírja a videokártya vissza állt alapbeállítása.1.4.8-nál nem volt ilyen hiba.néha kiírja movieshark hiba de ennyi.Windows 7-en meg vagy a film vagy dolgozik ezerrel majd semmi sem történik.akár hányszor indítom el.Kérlek segíts.segíts. Amig kodi 15.1 béta volt semmi gondom nem volt.Csak amióta az lett a hivatalos verzio

[ Szerkesztve ]

(#69) LittleShark válasza pcguru94 (#68) üzenetére


LittleShark
tag

Nálam nem jelentkezett ez a probléma.

Korábbi verziók letöltése: ITT

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#70) pcguru94


pcguru94
csendes tag

Szia.Köszönöm a segítségedet.Sikerült 1.4.8-cal.
És lenne még egy furcsa kérdésem.Édesanyámnak szeretném futtatni a kodit és főleg moviesharkot.
Neki egy Samsung okos tv-je van.Hogy tudnám megoldani azt hogy a pendrivra feltenni a az androidot vagy windowst és arra felraknám a megfelelő programokat.Van erre lehetőség?Előre is köszönöm

(#71) zsozsoooooo válasza pcguru94 (#70) üzenetére


zsozsoooooo
tag

Én vettem egy Pipo x7-et, de létezik androidos mini pc is, az jóval olcsóbb. szerintem egy mk808-ast tizenpárért már hozzád vágnak.

Zsozso

(#72) s_e_n_k_i


s_e_n_k_i
tag

:R
Örök hála, nagyszerű munka már most is. Egy kis fröccsrevaló is mindjárt megy a készítőnek.
:R

(#73) s_e_n_k_i válasza pcguru94 (#70) üzenetére


s_e_n_k_i
tag

Raspberry Pi2-est javaslok. Rateszel egy Openelec-et, kell egy 2 vagy 4 GBs microSD, egy jobb minosegu USBs tap, es annyi. Ez kb 15e Ft. A TV taviranyitojaval lehet iranyitani, es 24/7-ben mehet, mivel kb 2-3 watt-ot fogyaszt. Ismeretsegi koromben kb 6 ilyen kutyu uzemel, es semelyikuk se ert a szamitogephez.

(#74) gesztenye84


gesztenye84
csendes tag

Hali!
Mindenképp ilyesmiben gondolkodj, hogy PI vagy Android tv box. kompact. Az androiddal annyi, hogy ki kell nézni a legnagyobb tárhellyel rendelkezőt.
Én úgy jártam, hogy vettem egy Mygica Atv1200-at tök frankó minden csak nem volt benne annyi tárhely, hogy elférjen minden filmem infója. Úgy néz ki cucc, hogy van 4000 média egy házi építésű nas szerveren amit én csináltam minden filmhez info, borító, fanart. Nah a helyzet pedig az, hogy ha local information only-val töltesz be minden filmet sorozatot akkor az a userdata thumbnails mappába elég sok kis kép fog tárolni onnantól.
4000 médiánál színészképekkel full cast 3-4 giga közötti ez az állomány (fele film, fele sorozat).
Amiben jobbnak látom az android dobozt Teljesen készen van!! A kis tárhelyűekkel kell folder mountot csinálni külső sd kártyára, de csak a userdata mappát. Pl én miden eszközön ugyanazt a guisettings.xml file-t használóm. pc android stb.
Valakinek ilyesmi kérdése van nyugodtan tegye fel.

[ Szerkesztve ]

(#75) b0rZ


b0rZ
aktív tag

-

[ Szerkesztve ]

(#76) s_e_n_k_i válasza gesztenye84 (#74) üzenetére


s_e_n_k_i
tag

Ha már van NAS-od, akkor én a helyedben indítanék rajta egy MySQL szervert, és a Kodi-t átállítanám, hogy ott tárolja az adatokat.
Amúgy meg nem hiszem, hogy szüleimnek ilyen bonyolult dolgokkal kellene bajlódnia (meg nem valószínű, hogy a kérdezőnél fennállna a 4000 film meglétének a veszélye).

Android-os kütyüknél az a baj, hogy nagyon nagy a minőségi szórás, egy halom szemét van a piacon, fagy, akad, stb. Ráadásul az irányítása (ne feledjük, idősebb korosztálynak lenne a lejátszó) sem egyszerű.
Egy Raspberry-nél HDMI kapcsolat esetében a TV távirányítójával lehet mindent irányítani.

(#77) gesztenye84 válasza s_e_n_k_i (#76) üzenetére


gesztenye84
csendes tag

Az a helyzet, hogy az androidos kütyüt ami nekem van Mygica ATV1200 is lehet HDMI CEC-el vezérelni.

Én meg vagyok vele elégedve, az enyém pl gyors semmi probléma vele. Mysql szerveren mennyire gyorsan tölti be a filmek adatait?

(#78) silver2010


silver2010
csendes tag

Ha jó minőségű android boxot szeretnél akkor ARM processzoros gépet válassz. Pl M8 vagy M8S.
Raksz rá egy Openelec-et , és gond nélkül visz mindent. Az olcsó 10e forint körüli android box-ok csak arra jók , hogy az ember idegrohamot kapjon. Sokszor kilép , és fagyás is van rendesen. A Raspberry Pi 2 is jó választás, de mire az összes darabját megveszed alaplap, tok , táp , Sd kártya , Bluetooth., 20e pénz felett jársz. Azért meg már lehet kapni jobb boxok-at is .

(#79) R3nts


R3nts
senior tag

Sziasztok! 14.0-s Kodin (Helix,asszem),egyik pillanatrol a másikra nem működik a zenei kiegészítőm (Radio 2.3.1)...műfaj szerint is rendezhető rádiók miatt használom,1-2 elektronikuszenei-rádió érdekelt benne....Frisky,Proton,etc.... Most az Istennek sem jó...Ez ideiglenes lehet,és hagyjam a fenébe,majd megjavul,vagy már azért nem jó esetleg,mert a Kodi 15.1 (2?) véglegese is elérhető már,és a régi kiegészítők update-ig nem mennek már...? Kérdés 2 : Ha lefrissítem a Kodit,a 15.1(2?)-re, a teljes mértékben személyre szabott (saját hátterek,BlackGlassNova skin,rengeteg kiegészítő,konfigolva, XBMC/Kodi remote app by AndroidPhone,stb) felület,alapra vált,vagy megtartja a skinelést,és a beállitásokat??

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#80) Thusor


Thusor
őstag

Valami gond van a movieshark kiegészítővel, mert egyáltalán csatlakozik az internetes adatbázishoz. Lehet erről valamit tudni?

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#81) silver2010 válasza Thusor (#80) üzenetére


silver2010
csendes tag

A Movieshark beállításánál van felül egy menüpont hogy megjelenítés. , onnan vedd ki a tmdb adatok engedélyezését. Nekem így működik.

(#82) gotdamn válasza silver2010 (#81) üzenetére


gotdamn
csendes újonc

Mar megijedtem hogy csak nalam nem mukodik, de a tanacsod ismet mukodesre birta.

Koszi szepen

(#83) Thusor válasza silver2010 (#81) üzenetére


Thusor
őstag

Köszi a tippet. Így tényleg működik megint.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#84) Geripapa


Geripapa
aktív tag

málnapc-n ezt hogy tudom telepíteni?
Sima pc-n sikerült de ugyan ott a málnában (rendszer/beállítások/kiegészítők) nincs olyan hogy zip-ből telepítés csak felsorol egy csomót amit telepíthetek.

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#85) Geripapa válasza Geripapa (#84) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Nem tudom hogy sikerült, de egyszer csak megjelent az opció.

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#86) Norbi_pi2


Norbi_pi2
újonc

Hali,

Movie Shark egy Isteni dolog volt 3-4 hónapig. Köszönöm a munkát.
De kb 1 hete azt irja hogy :
" Az internetes adatbázishoz való csatlakozás sikertelen "

Pi2. újra telepitettem, a legújabb OpenElec, és a legújabb Movie Shark.
A probléma továbra is fent áll. Meg megjegyzés ként annyi hogy a sorozatok elindulnak, csak a nagyfilmeknél tapasztalom a hibát.

Elöre is köszönöm a segitséget.

(#87) Geripapa válasza Norbi_pi2 (#86) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Ezt olvastad? Nekem igy müködik.

[ Szerkesztve ]

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#88) Norbi_pi2 válasza Geripapa (#87) üzenetére


Norbi_pi2
újonc

Hali,

Köszi a megoldást igy már működik

THANK YOU :D

[ Szerkesztve ]

(#89) pcguru94 válasza gesztenye84 (#74) üzenetére


pcguru94
csendes tag

Szia.Köszönöm a válaszodat.Még egy kérdésem van.Ha veszek egy androidos ketyerét arra hogy tudom felrakni a moviesharkot.Vagy az androidos kodit felrakom és ő fogja kezelni a shark zippet?

(#90) gesztenye84 válasza pcguru94 (#89) üzenetére


gesztenye84
csendes tag

Hali!
Megveszed az androidos boxot, előre lesz telepítve xbmc/kodi ott pedig egy usb-n vagy letöltve egy android könyvtárból telpíted a zip file-t.
Usb jobb mert azt egyből beadja az androidos xbmc/kodi a telepítés zip file-ból menü alatt.
Nekem pl. a NAS szerveren van egy mappa zip-es addonokkal.
De ha bármi gondod van androidos xbmc/kodi-s kérdésben nyugodtan írj akár privátban és akár skype-on is megbeszélhetjük.

(#91) tatala77


tatala77
tag

Sziasztok!

Nézzétek el tudatlanságom, de most építettem fel életem első HTPC-jét.
A Kodi-t választottam szoftvernek, mivel van Win7 támogatása, és a telefonom is egy Nokia Lumia 930, amihez szintén van egy jó vezérlő.
A problémám a következő:
A Kodi-t véleményem szerint jól állítottam be (több külföldi leírást és youtube videót is megnéztem, direkt WP-hez). A Szolgáltatások alatt beállítottam a távoli elérést saját eszközök és más eszközök számára is, és beállítottam a webszervert is. A telefonra letöltöttem xbmc remote free-t, és mikor a Connection-t állítanám be, eldobja egy "System.Net.WebException The remote server returned an error: NotFound" hibával.
Addig értem, hogy nem látja a Kodi szervert, csak azt nem tudom miért, mert a kapcsolat felépül, a gépről látszik a telefon, és elvileg a routerem is átengedi a megadott portot (ami most 8080, de állítottam be már mást is).

Help :R !

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#92) LittleShark


LittleShark
tag

Kérlek teszteljétek ezt az új kiegészítőt, amit a Sorozat Barát oldalhoz készítettem.

Jelenleg támogatott videó host oldalak. [vidto.me, youtube.com, movshare.net, streamin.to]

Letöltés

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#93) gesztenye84 válasza LittleShark (#92) üzenetére


gesztenye84
csendes tag

Írtam pm-ben!

(#94) mckangi válasza LittleShark (#92) üzenetére


mckangi
senior tag

A YouWatch is kellene, mert pont beleszaladtam, persze hibaüzenet lett a vége.

Poco F3

(#95) LittleShark válasza mckangi (#94) üzenetére


LittleShark
tag

A Youwatch, Exashare és Flashx most váltott titkosítást, de dolgozom rajta.

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#96) LittleShark


LittleShark
tag

Egy gyors frissítés a Sorozat Barát kiegészítőhöz. Mostantól Indavideo linkek is nézhetők.

Letöltés

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

(#97) gesztenye84


gesztenye84
csendes tag

Sziasztok! Egyeztettem LittleSharkal így kiteszek egy hasznos linket sok élő tv nézhetőségével.
Köztük természetesen magyar csatornák is vannak.
Itt a link hogyan is kell ezt megcsinálni:
https://seo-michael.co.uk/tutorial-how-to-install-lihattv-kodi-xbmc/

(#98) s_e_n_k_i válasza LittleShark (#96) üzenetére


s_e_n_k_i
tag

Én még az előző verziót nézegettem, működik. Két megjegyzés lenne:
-Azokat a hivatkozasokat, amiket jelenleg nem tamogat, szerintem felesleges is kilistazni
-Jo lenne, ha lenne valami keresesi lehetoseg is. mivel nagyon hosszu TV taviranyitoval vegigmenni a listan (pl probald meg megtalalni a Tronok harca-t. Elotte vagy 1000 The-vel kezdodo sorozat van).

Amugy jo az irany, lehet, hogy ezert is kapsz valami borravalot :-)

Masik, irtad, hogy az indavideo-s linkek is mennek. Ha esetleg csinalnal egy extension-t, ami csak az Indavideo-t tamogatja, de lehetne benne keresni (tehat hasznalni az indavideo keresojet is), akkor azt nagyon-nagyon sokan dijaznak.

Amugy meg le a kalappal! :R

(#99) #88470784 válasza LittleShark (#96) üzenetére


#88470784
törölt tag

Nekem nagyon tetszik, bár az oldal felépítése miatt, vagyis annak hiányosága miatt kicsit nehézkes a keresés.

Csajos Félelmetes Gasztro Helyszinelő Idegenek Jövőbeli Kosztümös Orvosos Suli Szenvedélyes Táncos Tini Űr Vámpír Varázslat Zenés Zombi Zsaru

Ezek a tagek nagyon odab...nak :DDD

Ki csinálta a fordítását ennek az oldalnak, Mármint a Sorozatbarátnak. Tuti valami kisiskolás.

Nem lehetne az elnevezéseken finomítani? csak egy ötlet :)
Hol lehet adományozni?

(#100) LittleShark válasza s_e_n_k_i (#98) üzenetére


LittleShark
tag

Mostantól lehet keresni is. A nem támogatott linkeket nem mutatja.

Letöltés

Elkészítem az Indavideo kiegészítőt még hétfő előtt.

Itt tudtok adományozni!

[ Szerkesztve ]

• Passzív Jövedelem: trker.com/go/158124 • • •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.