Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Hozzászólások

(#21701) ORCA58


ORCA58
addikt

Tanulom a Kodit, egyre több dologra jöttem rá. De nem tudom, hogy a magyar felirat letöltéséhez mit kell betölteni. Eddig csak angolt felirat jött. Mit kell a magyar felirathoz?
Hogyan lehet letöltött kiegészítőket, felszíneket stb. törölni? Nem találtam meg a menüpontot. Esetleg elég a könyvtárát törölni, és annyi?

(#21702) gurabli


gurabli
senior tag

Elkészült a Digi Online Kodi Addon:
https://github.com/dexterke/plugin.video.digi.hu-online

Még nem tudtam kipróbálni. Ügyes a srác.

[ Szerkesztve ]

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#21703) Salex1


Salex1
senior tag

Kodi alatt, mitől függ, hogy egy mappának ad-e előnézeti képet? Video menüben lépegetve, van ahol kijelez, ha jól vettem észre a benne lévő képek alapján, de a legtöbbnél semmi.
(Raspberry Pi3, Liberec Kodi)

(#21704) dh66e válasza gurabli (#21702) üzenetére


dh66e
veterán

Köszönet neki!
Meg neked is a megosztásért! :R

Tökéletesen működik android alatt próbáltam fire tv stickken. :C

[ Szerkesztve ]

(#21705) kokopo válasza tomigonzo (#21700) üzenetére


kokopo
aktív tag

Van benne valami
az "installentware" vegigmegy, "opkg update" mar , -note found- ... :(
Most latom hogy van mar addon ... :DD

[ Szerkesztve ]

(#21706) consono válasza kokopo (#21705) üzenetére


consono
nagyúr

Kell egy reboot az opkg update előtt!

Amúgy igen, most vár van addon, köszi értre! Igy egyszerűbb nézni, meg megy minden platformon. Én csak a felvétel miatt szenvedtem az eredetivel (meg a tvheadenddel), egyelőre maradok annál. Nagyon menő, hogy végre rendesen tudok felvenni a TV-ből, nem csak azt, amit nézek :)) Akár párhuzamosan több csatornát is elméletileg, de azt még nem próbáltam. Ezzel visszakapta a kislányom azt, hogy szinte bármikor nézhet bármilyen mesét (na jó, még konfigolnom kell rajta, de már most előrébb vagyok!)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21707) gurabli válasza dh66e (#21704) üzenetére


gurabli
senior tag

Ez jó hír, végre egy működő addon Digihez. Szerintem a srác github oldalán köszönjük meg a munkáját :)
Emígy a román Digi Kodi addon-t is ő fejlesztette.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#21708) kokopo válasza gurabli (#21702) üzenetére


kokopo
aktív tag

Koszonjuk
Mukodik (core es libre-elecen is), lehet majd fejlesztgeti ezt is neha
Koszi
(#21706) consono volt restart, de hasznalom az addont
Megkoszunjuk a "srác github oldalán" is Multumesc ;)

(#21709) dh66e válasza gurabli (#21707) üzenetére


dh66e
veterán

Tedd már meg légyszi hogy a nevünkben is megköszönöd Neki!
:R

(#21710) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Visszatérek pár napra és nem működik a repo? :D Mi a helyzet a mostani topikgazda úrral? Anno Nekiadtam a DNS feletti jogokat, s most frissíteni kellene. Mert a szerver él is virul, csak még a régi helyre mutat.

Egyébként jelenleg a repo egy free .tk domain alatt fut, amit anno másfél éve talán, mikor elköltöztem csináltunk ideiglenes megoldásnak a repositoryhoz, de ahogy látom azóta sem változott semmi. A helyzet az, hogy ez a domain nem valami elegáns hosszútávra, főleg egy ekkora forgalmat generáló oldal mögé. Annak idején ezeket a dolgokat saját zsebből finanszíroztuk, hiszen a repo célja mindig is a szórakozás volt. Nomeg a fórum alapelveivel sem volt célunk szembemenni azzal, hogy akárcsak szóvátegyük a dolgot.

Nem tudom, hogy mi lett a "tegyük jobbá a repót" cimszó alatt szedett összegekkel, amit a kilépésünk után kezdtek az új kollégák beszedni - nem is az én dolgom már -, de az egészből csak annyit látok viszont, hogy kb halott az egész projekt. A szerverkonfigokhoz egy korai elbarmolás óta senki nem nyúlt, s elvesztette a projekt az én szememben azt a varázst, amit anno nyújtani tudott.

Félre ne tessék érteni, egyáltalán nem célom a számonkérés, ez mindenkinek a szíve joga, bár az őszinte meglepődésemet nem tagadom. Picit meglepődtem...

Vétel vége.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#21711) petakpa1 válasza ekrisztian (#21679) üzenetére


petakpa1
őstag

Köszi, akkor ezt is tudjuk már:))

Látom időközben kijött az digionline HU addon is, de én lehet mégis az m3us megoldással próbálkozok majd, mert szeretem a simple IPTV klienst. Olyan mint, egy okosTV:)

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#21712) fPApi válasza gurabli (#21702) üzenetére


fPApi
őstag

Ez windowsos kodi alatt is működik? Ha igen, akkor hogyan kell felrakni?

(#21713) fPApi válasza fPApi (#21712) üzenetére


fPApi
őstag

Közben rájöttem, hogy simán zipként felmegy.

(#21714) consono válasza Mr Dini (#21710) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, sajnos a kezdeti nagy lelkesedés elmúlt és senki nem foglalkozik sem a repo-val, sem a kiegészítők frissítésével :(

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21715) tsilver válasza Mr Dini (#21710) üzenetére


tsilver
aktív tag

én is hasonlót kérdeztem néhány napja. Úgy látszik már moziba mennek az emberek filmet nézni:) vagy csak a TV érdekel mindenkit (hogy abba mi azt nem nagyon értem)
Úgy tűnik ez van. Már csak emlékezünk a nyűzsire, a gyors korrekt megoldásokra. stb .

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#21716) consono válasza tsilver (#21715) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, azért az is sokat számít, hogy elérhető áron van a HBO Go, meg a Netflix... Én nem is tudom mikor néztem már kiegészítőkkel filmet, átálltam a Netflixre, de az asszony a sorozataihoz, meg a romantikus filmjeihez még mindig az ExoSharkot használja :)

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21717) files32


files32
tag

Nekem a Digi azt írja, hogy "Nem sikerült bejelentkezni HTTP Code 422"
Ilyenkor mi a helyzet?
Köszi.

(#21718) kokopo válasza files32 (#21717) üzenetére


kokopo
aktív tag

a beallitasoknal ird be a digi-ugyfel felhasznalod es jelszavad (ilyened akkor lehet ha valamilyen digi elofizeto vagy)

(#21719) tkomlosi válasza kokopo (#21718) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

a digionline servlet működik normálisan? gondolok itt arra, hogy kipróbáltam és nekem rettenetesen akadozik, feltéve, hogy egyáltalán elindul a csatorna. (böngészőben működik)

másnál mi a helyzet?

(#21720) kokopo válasza tkomlosi (#21719) üzenetére


kokopo
aktív tag

digionline servlet-et nemsikerult box-ra tennem (kozben jott az addon) de kiprobaltam linux-on, es ott izzasztotta rendesen a pc-t

[ Szerkesztve ]

(#21721) tkomlosi válasza kokopo (#21720) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

ezt hogy érted? nekem nem terheli a gépet észrevehetően, csak használni nem lehet, annyira akadozik vagy nem indul

[ Szerkesztve ]

(#21722) consono válasza tkomlosi (#21719) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam egy S905w-n CoreElec-kel tökéletesen szuperál. Tvheadend-del és annak a kliensével használom, de a Simple IPTV Clienttel sem volt baja.

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21723) ORCA58


ORCA58
addikt

Melyik kiegészítő kell magyar felirat letöltéséhez?
Egy blogban az XBMC Subtitles-t írták, de az nincs a Kodiba, és nem is találom a neten.

(#21724) tkomlosi válasza consono (#21722) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Digi neten próbáltad?
Én is tvheadend-del probaltam, de egyetlen services-t sem talál az m3u-bol, mert annyira lassú, mintha túl lenne terhelve a digi szervere, de ennek ellentmond, hogy böngészőben tökéletes.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#21725) (jan) válasza gurabli (#21702) üzenetére


(jan)
őstag

Nalam jol mukodik, nem semmi addon. Nagy respect a keszitonek

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#21726) consono válasza tkomlosi (#21724) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, Digis a netem. Arra figyelj, hogy a tvheadend-hez külön m3u-t generál! Illetve nekem kellett meg egy ffmpeg is a boxra, még át kellett írnom a kódban az ffmpeg elérési útját /usr/ffmpeg-ről /opt/ffmpeg-re (nem működött a linkelés mert read only a filerendszer).

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21727) tkomlosi válasza consono (#21726) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Akkor ott lehet a bibi, nem a tvheadend-es m3u-t probaltam. kipróbálom majd azzal. ffmpeg van a gépen, ez nem box. Debian rendszer

Köszi a tippet

(#21728) Martin Eden válasza ORCA58 (#21723) üzenetére


Martin Eden
tag

Opensubtitles és/vagy opensubtitles official, az egyik működik regisztráció nélkül is, illetve a supersubtitles, de ez csak sorozatokhoz jó. Ha eddig csak angolt talált (mondjuk az exoshark engedélyezett felirattal), akkor a Kodi nyelv beállításainál át kell állítani felirat-keresést angolról magyarra.

[ Szerkesztve ]

(#21729) horki


horki
tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja mi történt a MovieShark repoval.
A Repo Error 523 at jelez... :(
Vagy van valamilyemn újj elérhetösége a MS reponak?

kobruc

[ Szerkesztve ]

(#21730) ekrisztian válasza tkomlosi (#21719) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nálam is OK, gyenge net Németországban, de nem akadozik.

(#21731) rooney8 válasza horki (#21729) üzenetére


rooney8
aktív tag

#21710

(#21732) horki válasza rooney8 (#21731) üzenetére


horki
tag

Ez nagyon szomorú!
Van valami remény, hogy változni fog a dolog?

(#21733) horki válasza Mr Dini (#21710) üzenetére


horki
tag

Mr Dini, nem tudnál égy kicsitt utánanézni adolgoknak.
Amíg te rendezted a repot minden fennakadás nélkül ment, habár tudom nem kis meló a meló,,,

kobruc

(#21734) tomigonzo válasza files32 (#21717) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

torolve :)

[ Szerkesztve ]

(#21735) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Nem tudom ide való-e, de első körben nem találtam másik topikot.

Raspberry Pi -n használok kodi-t, többet is. Ma nyomtam egy manuális frissítést, volt is... fel is tette... kék háttér, stb. Azóta viszont se kép, se hang. :U
Újratelepítés vagy van valami parancssoros móka, amivel lehet próbálkozni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#21736) Salex1 válasza Salex1 (#21703) üzenetére


Salex1
senior tag

Senki nem tudja?

(#21737) Mr Dini válasza horki (#21733) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igazából vehetnék egy domaint, mert azt a kb 20 dollár éves költséget nem bánnám, viszont nem tudom, van-e értelme. Nem nagyon lenne időm heteken keresztül konfigolni... És eléggé úgy érzem, hogy halott a repo új addonok terén.

Egyébként a régi movieshark.xyz domaint lefoglalta valami cég, szóval jöhetnek a kreatív ötletek. :)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#21738) hunaqua válasza Mr Dini (#21737) üzenetére


hunaqua
addikt

Amennyiben Te nem foglalkozol vele,akkor szerintem már senki. :R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#21739) hunaqua


hunaqua
addikt

A román d-i-g-i megy tökéletesen,de a Magyar nálam is ezt dobja

"Nem sikerült bejelentkezni HTTP Code 422"

Az adataimmal sem lép be.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#21740) xtend válasza Mr Dini (#21737) üzenetére


xtend
senior tag

Ment a privát :) Dolgozzunk a megoldáson...

(#21741) ORCA58 válasza Martin Eden (#21728) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi ! Meló után ki is próbálom.

[ Szerkesztve ]

(#21742) olaszos33


olaszos33
csendes tag

Sziasztok!
Hogyan tudnám megoldani hogy az eszközeim amin használom a kodit szinkronizálják a felhasználói adataim?(pl megnézettség/nézetlenség....)

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#21743) horki válasza V.Stryker (#21735) üzenetére


horki
tag

Törölve :)

[ Szerkesztve ]

(#21744) kmarci25 válasza olaszos33 (#21742) üzenetére


kmarci25
veterán

Ami szerintem a legegyszerűbb az a trakt addon. Weben is elérhető, és azon nyomon tudod követni, hogy mit néztél meg, és mit nem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#21745) divan válasza olaszos33 (#21742) üzenetére


divan
senior tag

MySQL

[ Szerkesztve ]

(#21746) tomigonzo


tomigonzo
aktív tag

Tapasztalta mar valaki az uj Digi addonnal, hogy bo 10 perc utan meszakad az adatfolyam, vagy ez esetleg a jelenleg hasznalt remekbeszabott xiaomi boxnak koszonheto?

(#21747) consono válasza tomigonzo (#21746) üzenetére


consono
nagyúr

Nem próbáltam még, de a server módjában volt erre workaround, szóval lehet, hogy ez ilyen...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21748) kokopo válasza Csicsóka (#21689) üzenetére


kokopo
aktív tag

Mukodik minden tokeletesen, koszi
(#21655) consono-nak is koszi
a roman sracnak is koszi (githubon nemtudom megkoszonni, mert ott nemakarok regosztralni, ennyiert)

(#21749) tomigonzo válasza consono (#21747) üzenetére


tomigonzo
aktív tag

es ez javithato esetleg?

(#21750) consono válasza tomigonzo (#21749) üzenetére


consono
nagyúr

Ha jól emlékszem valami periodikus szerver megszólítás van benne, de nem vagyok gép előtt...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.