Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hirdetéseim: https://shorturl.at/L8E51

Hozzászólások

(#21801) dugynok válasza xtend (#21798) üzenetére


dugynok
senior tag

Nàlam sem működik. Letöltöttem a friss repo zip-et, feltettem, újraindítàs, médiaklikk telepítése és semmi :(
Médiabox LibreEleccel hasznàlva.

[ Szerkesztve ]

(#21802) ekrisztian válasza Kenderice (#21797) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem sem megy az addon telepítés.

(#21803) Kenderice válasza ekrisztian (#21802) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nálam az is gond, hogy semmilyen tárolóból nem tudok telepíteni, nem csak a MS-ból...

(#21804) ekrisztian válasza Kenderice (#21803) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nyomtam egy reboot-ot. Majd a carton shark-ot próbáltam telepíteni, nem ment.
Majd a másik repo-ból telepítettem a régebbi verziót, és a frissítés már ment a MS alól.
És ezután a többi addon is.
Nem értem. :)

(#21805) xtend


xtend
senior tag

Én eltávolítottam az ms repo-t biztos ami biztos. Új helyről a 2.6.1-es zipet fel, restart, azután megy az összes addon telepítése újra a repóból. Hárman is kipróbáltuk, működik az addon telepítés gond nélkül

[ Szerkesztve ]

(#21806) Kenderice válasza xtend (#21805) üzenetére


Kenderice
senior tag

Az összes repo-t eltávolítottam. Utána feltettem az MS 2.6.1-est.
Így most megy.
Lehet, hogy egy másik repo kavart be?

(#21807) xtend válasza Kenderice (#21806) üzenetére


xtend
senior tag

Nem hiszem. A többit nem kellett volna eltávolítani, bár ha amúgy feleslegesek voltak számodra akkor mind1

(#21808) djsilas válasza zsiga68 (#21639) üzenetére


djsilas
tag

Na jah, a Retro pár hete már nálam se megy, pedig kedvencem volt... :(

(#21809) djsilas válasza Mr Dini (#21764) üzenetére


djsilas
tag

Lecserélődött a szerver, megváltozott az IP, frissült a default PHP, frissült néhány egyéb beállítás, de a Föld még mindig kerek, viszont én már elvesztettem a fonalat, hogy ki kivel van, kinek milyen infót kellene adni, de welcome back és ha kell help megtalálsz. ;)

(#21810) hanustibi


hanustibi
újonc

Sziasztok! Egy kis segitseget kerek . Miert van az hogy KODI 17.6 on a filmnezes kozben nem latszik a kepbol semmi csak fenyek futnak a kepernyon es a hang hallatszik. Mit nem alitottam be jol? :R

(#21811) xtend válasza hanustibi (#21810) üzenetére


xtend
senior tag

Kicsit bővebben? Egyáltalán mi az amit állítgattál? Mert sima mezei usernek film nézéshez akár lokál akár streaming addonnal, jóformán semmit sem kell állítgatni...

(#21812) ontheground válasza hanustibi (#21810) üzenetére


ontheground
tag

Múltkor én úgy jártam, hogy video lejátszásakor kép sem volt, azt hiszem a visszaper és a | jelű billentyű nyomódott meg valahogy a gagyi kínai kis kompakt rádiós billentyűzetemen, de visszalépkedve esc vagy bakspace-el a menübe, volt kép, csak filmnél nem. Szerintem te is valahogy elállítottad a filmesfelbontást, nekem visszaállt egy újraindítás után. Mondjuk az én cuccom az egy x86 vékonykliens Openelec-kel, ezen megjavult így. Milyen eszköz a tied?

(#21813) zsiga68 válasza djsilas (#21808) üzenetére


zsiga68
senior tag

Van egy ilyen oldal.Ehhez kellene belőni az addonst.. http://retromozi.eu/

(#21814) Imrisko válasza zsiga68 (#21813) üzenetére


Imrisko
tag

Ilyen gondom van probaltam feltenni a repository.movieshark-2.6.1.zip , de hibat dobott. A repository.movieshark-2.6.zip. de innen nemindul el seemmi Tudnatok segiteni mi lehet a gond (Nvidia_Shield)

[ Szerkesztve ]

(#21815) ORCA58


ORCA58
addikt

Mivel kezdő vagyok Kodi terén van néhány kérésem.
Win 10 laptopon fut a Kodi. Olyan jelenséget tapasztaltam több kiegészítőn is Youtube, RtlMost, Exoshark stb. , film nézése közbe egyszer csak felgyorsul a film. Olyan mint a time-lapse, néha ugyan ilyen ugráló hanggal, néha némán. Ha le akarom állítani a videót, akkor a kodi bezáródik. Mi lehet a hiba. Kodi probléma?

Nem értek nagyon a kiegészítőkhöz, de észre vettem, pl. a Filmecske esetén is, hogy vannak filmek, amiket nem játszik le a kiegészítő. Egy darabig próbálkozik, aztán semmi. A filmecske oldalán ott van és mindegyik link indul is, de a Kodi alatt nem . Ez miért lehet?

(#21816) ORCA58 válasza ORCA58 (#21815) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem Filmecske, hanem mozicsillag amit írni előbb írni akartam.
A filmecske nem megy nálam.

(#21817) xtend válasza Imrisko (#21814) üzenetére


xtend
senior tag

Pár hsz-el feljebb: [link]

(#21818) Kenderice válasza ORCA58 (#21816) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nálam a mozicsillag sem megy, nem csak a filmecske...

[ Szerkesztve ]

(#21819) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Van arra megoldás, hogy CE alatt az ExoShark-ban a filmelőzetesek működjenek?
Indítás után homokórázás, és kb. 15 másodperc múlva újraindul a Kodi. Ismerős azt mondja, hogy neki eddig egyedül LE alatt ment.

(#21820) xtend válasza m0ski (#21819) üzenetére


xtend
senior tag

Nekem is pont tegnap fagyott ki tőle a Ce. Én újraindítás után letöröltem a YouTube addont, majd újra raktam, beállításokat megcsináltam benne (ország,nyelv) utána már működött szépen.

(#21821) divan válasza xtend (#21820) üzenetére


divan
senior tag

Hogy lehet törölni a Youtube addont? Én csak kikapcsolást találtam, törlési lehetőséget nem. Pedig nekem is újra kellene tenni.

(#21822) ORCA58 válasza Kenderice (#21818) üzenetére


ORCA58
addikt

Nézd meg a beállításokban a weboldal címét. Erre változott: https://mozicsillag.me/

(#21823) hanustibi válasza xtend (#21811) üzenetére


hanustibi
újonc

Nem allitottam rajta semmit csak feltelepitettem .Ahang megy de a kep az valami szineses hatter ami a hangra valtozik egyfolytaba.Koszi hogy probalsz sagiteni

(#21824) pkollar válasza ORCA58 (#21822) üzenetére


pkollar
tag

Köszi, ezzel megy a mozicsillag.

(#21825) tcsaba007 válasza m0ski (#21819) üzenetére


tcsaba007
tag

Most próbáltam ki AE-n. Exxshark telepítés után az előzetesek lejátszásához telepítette a youtube addont. Előtetes indításánál csak power ki/be segít, úgy lefagy...

(#21826) brazos válasza tcsaba007 (#21825) üzenetére


brazos
senior tag

milyen verziószámú youtube addonst telepített?

A legutolsó, legfrissebb verzió az a plugin.video.youtube-6.2.2.zip csomag, és a kodi tárolóból elérhető.

[ Szerkesztve ]

(#21827) brazos válasza brazos (#21826) üzenetére


brazos
senior tag

(#21828) Kenderice


Kenderice
senior tag

Pár napja a simple iptv client összekeveri az m3u fálj csatornasorrendjét.
Az EPG-t az eredeti sorrendhez teszi be, így össze vannak keverve azok is.
Mi lehet a gond?

(#21829) tcsaba007 válasza brazos (#21827) üzenetére


tcsaba007
tag

Megnézem majd a verziót. Az ment fel, amit automatikusan felajánlott, amikor először meg akartam nézni egy előzetest.
Szenvedtem ezzel CE alatt is, ott nem jutottam előrébb a youtube verziók csereberélésével sem...

[ Szerkesztve ]

(#21830) Csicsóka válasza divan (#21821) üzenetére


Csicsóka
őstag

Nem használom a Youtube addon-t, de minden törölhető manuálisan, pld. MC-vel. LE/CE esetén így:

A /storage/.kodi/addons alól törlöd a plugin.video.youtube könyvtárat.
A /storage/.kodi/userdata/addon_data alól is szintén plugin.video.youtube könyvtárat.

(#21831) divan válasza Csicsóka (#21830) üzenetére


divan
senior tag

Köszönöm. Érdekes, a /storage/.kodi/userdata/addon_data alól töröltem a plugin.video.youtube könyvtárat, a /storage/.kodi/addons alól nem. Ennek ellenére ugyanúgy ment tovább a Youtube. Igazából a settings.xml-t borzoltam össze egy kicsit, API key ügyben, emiatt szerettem volna újratelepíteni. Este megcsinálom. :R

(#21832) odrif


odrif
MODERÁTOR

A laptopon beállított Kodi beállításait lehet exportálni az ugyanazon hálózatba lévő Raspberry-re?

20 éve a Prohardveren

(#21833) m0ski válasza xtend (#21820) üzenetére


m0ski
aktív tag

Továbbra is ugyanaz. Újraraktam a Youtube-ot, de változatlanul újraindul a Kodi az előzetes kiválasztása utána. Logban persze semmi :W

(#21834) Imrisko válasza xtend (#21817) üzenetére


Imrisko
tag

Sajnos nemsikerul feltennem a repository.movieshark-2.6.1.zip pedig ujra tettem a Kodi v18 "Leia" Beta 5 . Elotte a Kodi v17.6 "Krypton" volt a Nvidian ott sem sikerult feltennem. Draga baratom xtend nemtudnal segiteni. A addons innen toltotem le repo.mvshrk.xyz.
Segitesgedet elore is koszonom
Udv
Imriko

(#21835) Kenderice


Kenderice
senior tag

IPTV simple client gondom lenne.
Box restart után a csatornasorrendet összekeveri. Csak az IPTV beállításokban az adatok törlése után áll helyre az eredeti csatornasorrend.
Nem lehet ezt az adattörlést induláskor automatikusan elvégeztetni a rendszerrel?

(#21836) zsiga68 válasza odrif (#21832) üzenetére


zsiga68
senior tag

Elméletileg igen. Kell hozzá egy Backup addons,azzal pc-s kodiról készítesz egy mentést. Aztán a Raspberry-n lévő kodin is készítesz egy mentést hogy ha balul sülne el valami akkor ne legyen ráncos a homlokod.. A pc-s mentés fájljait felmásolod a Raspberry-re és azokat a fájlokat használva készítesz egy visszaállítást. Működhet, de nem 100 % mivel a két program nem feltétlen egyforma .

[ Szerkesztve ]

(#21837) tkomlosi válasza Kenderice (#21835) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Egy pvr klienst használsz csak?

(#21838) Kenderice válasza tkomlosi (#21837) üzenetére


Kenderice
senior tag

Igen. Csak azt.

(#21839) odrif válasza zsiga68 (#21836) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm!

Feltettem az Exoshark-ot, de a NOD32 és a Malwarebytes minden blokkol, trójai veszélye miatt.

20 éve a Prohardveren

(#21840) szabi__memo válasza odrif (#21839) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Töröld őket, semmire nem jók

(#21841) bikfic1


bikfic1
tag

Sziasztok!
Android tv boxal használom kodit és a legtöbb online filmnél,(exoshark, onlinestream) online tévénél csúszik a kép a hangtól.
Már sokféle beállitást próbáltam de nem javult a helyzet. Full hdnál kisebb felbontású tartalmakról van szó.
a tv box 1gb-rammal van, a net 60 megás és nem wifi kapcsolattal jön a boxba.

(#21842) xtend


xtend
senior tag

@(#21834) Imrisko: ez mit jelent, hogy nem sikerül felrakni???
@(#21841) bikfic1 : érdemes lenne CE v LE használni az android helyett! Sajnos ezek az androidok amik az olcsó boxokon vannak eléggé optimalizálatlanok, csak rá vannak "hányva" a boxokra
@(#21839) odrif: nekem eredeti Eset internet Security van, semmit nem dob az említett kiegészítőkre

[ Szerkesztve ]

(#21843) odrif válasza xtend (#21842) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

hm.
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#21844) consono válasza odrif (#21843) üzenetére


consono
nagyúr

Ez milyen Kodi? A gyári, a hivatalos oldalról letöltve? Érdekes...

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21845) zsiga68 válasza bikfic1 (#21841) üzenetére


zsiga68
senior tag

Milyen típusú UTP kábelt használsz? CAT ? Illetve a routerben bekapcsolhatod a WMV opciót próba képpen. Gondolom ha usb-n csatlakoztatsz valamit arról jól játszik le.

[ Szerkesztve ]

(#21846) Aryes válasza consono (#21844) üzenetére


Aryes
nagyúr

Szerintem ezt nem a kodi csinálja, hanem valamelyik stream szolgáltató.

(#21847) tkomlosi válasza Kenderice (#21838) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Abban a sorrendben kellene hozza a csatornákat, ahogy az m3u fajlodban van.

(#21848) consono válasza Aryes (#21846) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet, de a mappa neve is elég érdekes, ahonnan a kodi.exe fut :) Bár lehet, hogy a Store-ból ilyen néven jön le...

[ Szerkesztve ]

Born too late to explore Earth, born too early to explore the Universe. Born just in time to sit in front of the laptop and join a Teams meeting...

(#21849) Kenderice válasza tkomlosi (#21847) üzenetére


Kenderice
senior tag

Kellene. De nem teszi.
Amikor a PVR beállításokban csinálok egy "Adatok törlése"-t, akkor jó lesz a sorrend, de egy újraindítás után megint összekeveri a sorrendet.
Ráadásul a műsorújságot meg az eredeti sorrendhez tölti be, így az is össze van keverve.

[ Szerkesztve ]

(#21850) Enrange


Enrange
csendes tag

Akinek nem sikerül feltelepítenie a MS repo 2.6.1-et annak ajánlom a következő sorrendet:

1. Kodi soft reset
2. MS repo 2.6.1 telepítés (a szokott módon Zip-ből)

Garantáltan működik. :R

Ami viszont aggaszt hogy a Retro kieg már az előző csomagban sem működött. Valaki tudja hogy lehet életet csiholni bele vagy végleg megszünt létezni? :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.