Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#847) joysefke válasza Kapti (#840) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Az én tanácsom ennyi lenne:
-Hagyd a fenébe azt a világítós tokot, rendeld meg a Kindlet, valószínűleg egy héten belül hozzák (az enyémnek 2,5 nap kellett!!!)
-Használd az ebook olvasót és utánna látni fogod, hogy mennyire kell vagy nem kell az a világítós tok. Ha kell az Amazon logó meg a világítás, akkor megveszed azt.
-Ha nem kell a világítás, akkor veszel valami olcsót e-bayről, spórolsz 6000+ Ft-t
-Ha kell a világítás, de nem olyan áron, akkor szintén veszel valami félig igényeset E Bayről, lámpával. spórolsz 4500+ Ft-t

Én is éppen abban a fázisban vagyok, hogy mérlegelem mire van szükségem, ez után fogok tokot rendelni.

Másik hozzászólásra reagálva:
1, kényelmes-kényelmes, hogy a Kindle akksijáról veszi az áramot, de nem vagyok biztos benne, hogy ez jó hatással van az akksi élettartamára..
2, Az annyira dícsért tartómechanikát külföldi fórumokon szidják mivel könnyen a tok vagy a Kindle töréséhez vezet, ha csavaróerő éri az ebook olvasót.
3, Ugyancsak lehet olvasni negatív kritikát az Amazon féle világítós tokról, mivel állítólag olyan szögben esik a Kindle-re a fény, hogy egyrészt tükröződik, ráadásul az alja sokkal kevésbé van megvilágítva mint a teteje...

J

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.