Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Zirowe válasza Degeczi (#1500) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vagy csak simán egy beállított rss lista, és+nowsci.:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1502) vans?


vans?
őstag

Na, ma en is megrendeltem, kivancsi vagyok, mikorra erkezik meg. Tokot is rendelek hozza nemsokara az ebayrol.

hábm bábm

(#1503) Polllen válasza Zirowe (#1501) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hmm.. ez egész érdekesen hangzik :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1504) Oldman2 válasza Zirowe (#1501) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez marha jónak tűnik...
:-)

(#1505) Degeczi válasza Zirowe (#1501) üzenetére


Degeczi
nagyúr

köszi, használod is ezt, bevált?

eddig egyáltalán nem foglalkoztam RSS-el, úgy látszik érdemes lenne

a Calibre script eredménye mondjuk nagyon tetszik: nagyon szép, offline Kindle formátumra alakítva szedte le pl. az index.hu címoldalát, ahol a főmenü cikkei kattinthatóak lettek
(igaz, el is szőrözött vele vagy fél órát - de nagyon gondolkozom rajta, h a cégnél egy szerverre fölrakjam, azon beidőzítsem)

(#1506) Zirowe válasza Degeczi (#1505) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem eleve be van állítva egy jó kis rss lista a google readerbe, és az androidos telefonomon szoktam olvasni a híreket, amikor meg nincs net, a kindle-n.

Article mode is bekapcsolható, a könnyebb olvashatóság végett.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1507) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Olvasom itt a sok pdf átalakítást és nem értem miért van rá szükség, ha native tudja?
Tudnátok erről infót adni. Továbbá itt a sponsored-es verziónál nem láttam, hogy Európába ne szállítanának belőle.

A pdf natív olvasása lenne a legfontosabb, hogy ábrákat szöveget stb rendesen jelenítsen meg.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1508) Polllen válasza amargo (#1507) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia!

A pdf-t csak megjeleníteni tudja. Ahhoz hogy általában olvasható legyen nagyítani kell és onnantól kezdve meg jobbra-balra, fel-le scrollozni. Ezért konvertálgatja mindenki.

Az ajánlatnál pedig katt a learn more-ra... ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1509) Polllen válasza amargo (#1507) üzenetére


Polllen
nagyúr

furcsa dolgok történnek... beléptem szerkeszteni a 2. hozzászólást és generált egy harmadikat... (vagy vmi chrome feature lehet? :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1510) Polllen válasza amargo (#1507) üzenetére


Polllen
nagyúr

dupla :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1511) Bada Bing válasza amargo (#1507) üzenetére


Bada Bing
tag

A link, amit küldtél, nem a sponsored (special offer) verzióra mutat. Ha átmész arra, és rákattintasz, hogy view information specific to country, akkor olvashatod, hogy csak az USA-ban érvényes az ajánlat.

A pdf-et megjeleníti gond nélkül, csak a 800x600-as felbontáshoz és A6-os mérethez nem szoktak pdf-eket készíteni. Néha én is ráfanyalodom persze, de nem túl kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#1512) amargo válasza Polllen (#1508) üzenetére


amargo
addikt

Szia!

Igen azt gondoltam, hogy scroll-ni kell meg stb. De vannak olyan ábrák, amit nem lehet átalakítani, persze képet lehet belőle csinálni. Forgatni lehet a képernyőt? Mert 800x600-on azért sok minden elfér.
De 90% pdf-ben vannak a cuccaim, nyilván a sima szöveg konvertálása a legértelmesebb megoldás.

Bada Bing: Köszönöm Neked is!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1513) Polllen válasza amargo (#1512) üzenetére


Polllen
nagyúr

Forgatni lehet, de nincs benne giroszkóp.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1514) Degeczi válasza Polllen (#1513) üzenetére


Degeczi
nagyúr

az (pörgettyűs stabilizátor) egyikben sincs

a készülék helyzetének érzékelésére többféle megoldás is lehet, pl. némelyik fényképezőgépben hallani is, ahogy egy parányi golyó vándorol ide-oda

de a Kindle-ben ez nincsen, csak kézzel kapcsolható át

(#1515) Degeczi válasza amargo (#1512) üzenetére


Degeczi
nagyúr

akkor arra más eszközt válassz, vagy ha nem ábrákkal teli dokumentációkról, hanem könyvekről van szó, akkor szerezd be PRC/MOBI formátumban, esetleg DOC/RTF/HTML-ben, amiről könnyen és jól lehet konvertálni

a PDF csak vész esetére való ezen, nem túl jól használható

(#1516) Degeczi válasza Zirowe (#1506) üzenetére


Degeczi
nagyúr

abból, h azt írod "ha nincs net, akkor a Kindle-n", gondolom át tudja nyomni valahogyan az emailcímedre az így összeállított anyagot - de ilyet hol lehet beállítani az általad küldött linken?

most próbaképp fölvettem a Google accountomhoz tartozó Readerben pár RSS-t, azokat rögtön látja is - de a Kindle-re küldést nem találom

(#1517) amargo válasza Polllen (#1513) üzenetére


amargo
addikt

Nem giroszkópra gondoltam, tudok én gombokat nyomogatni, ha kell :)

Degeczi: Milyen más eszköz van, ami ilyen jó tulajdonságokkal rendelkezik? Nincs valami demó, ahol meglehet nézni? Vagy valahol, ahol ki lehet próbálni?

Pl egy ilyennel mit tud kezdeni?

De akár folyamat ábrát is rakhattam volna be. Sajnos ilyeneket is kell olvasnom, ellenben persze a legtöbb könyvet szöveges formában tudnám hasznosítani.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1518) Zirowe válasza Degeczi (#1516) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem értem a kérdést.

Miért kéne kindle-re küldeni?
Ez csak egy megoldás arra, hogy az rss listát egyből a kindle-n tudjad elérni.
Írod te is, hogy azokat rögtön látja, hát akkor?:)

Ha nincs net, akkor kindle--> ha nem vagyok net közelben, akkor nem a mobilomon, hanem a kindle ingyenes 3g-jével olvasom a híreket az rss-en keresztül.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1519) Polllen válasza Degeczi (#1514) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is arra gondoltam, hogy csak manuálisan lehet.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1520) Degeczi válasza Zirowe (#1518) üzenetére


Degeczi
nagyúr

így már világos - offline használatként értettem
(hiszen a 3G Kindle is "net")

(#1521) Degeczi válasza amargo (#1517) üzenetére


Degeczi
nagyúr

a Kindle 3 sajnos nem erre való, csak csalódás lenne belőle

(#1522) vans? válasza Degeczi (#1521) üzenetére


vans?
őstag

De ha egy ilyen kepletekkel teli pdf-et beadagolsz neki, mi tortenik?

hábm bábm

(#1523) Zirowe válasza vans? (#1522) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Felrobban! ;] ;]

Doukan-al kéne megpróbálni, nem?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1524) Degeczi válasza vans? (#1522) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nem a képletekkel van gond, hanem az A4-re tördelt PDF-ek ilyen kicsi képernyőn megjelenítésével

ez etinta kijelző lassú frissítésű, ezért scrollozni nem lehet, csak képernyőnként lapozni - az pedig doksihoz nem jó

(#1525) vans? válasza Zirowe (#1523) üzenetére


vans?
őstag

En is ettol feltem. :Y :D

@Degeczi: ertelek, koszi, akkor a tanulmanyokhoz marad a netbook.:)

hábm bábm

(#1526) Bada Bing válasza amargo (#1517) üzenetére


Bada Bing
tag

A kérdések alapján én is úgy érzem, hogy itt valami félreértés van. A pdf-et megjeleníti. A pdf lényege, hogy minden eszközön pontosan ugyanúgy jelenik meg. Tökmindegy, hogy mit tartalmaz. Ha beadod neki a képletekkel teletűzdelt doksit, az is pontosan ugyanúgy fog megjelenni, mintha PC-n nézegetnéd. CSAK, az egyetlen különbség, amit magyarázunk, hogy kicsi a képernyője. Most méretezd át azt a képletet valami programmal 600 pixel szélesre! Ennyit fogsz belőle látni. Vagy méretezd át 800 pixel szélesre! Ennyit fogsz belőle látni, ha oldalra forgatod a Kindle-t és két lapozással mész végig a dokumentumon. Ráadásul a Kindle felbontása (részletessége, pixel/hossz) jóval nagyobb is, mint egy monitoré, így nemcsak kevés pixelből fog állni, de nagyon kis területet fog elfoglalni, ami fárasztó a szemnek.

Néha egyébként én is ráfanyalodom, hogy ilyen dokumentumokat oldalra forgatva olvassak. Viszonylag jól látható, szépen olvasható, de a gyakorlatban zavaró, hogy egyszerre csak egyetlen A4-es oldal felét látom. Ilyen szempontból a Kindle DX sokkal jobb lehet, amire fáj is nagyon a fogam, de egyelőre pénzem nincsen rá.

(#1527) snowdog válasza Bada Bing (#1526) üzenetére


snowdog
veterán

Ráadásul a Kindle felbontása (részletessége, pixel/hossz) jóval nagyobb is, mint egy monitoré...

Úgy érted a Kindle3 600x800-as felbontása sokkal nagyobb, mint egy normál monitor mondjuk 1280x1024-es felbontása? Nyilván valami másra gondolhattál, csak pontatlanul fogalmaztál.

Ilyen szempontból a Kindle DX sokkal jobb lehet, amire fáj is nagyon a fogam, de egyelőre pénzem nincsen rá.

Az viszont biztos, hogy egy ilyen eszközön jobban olvashatók az említett állományok:
Kindle DX
Display: 9.7" diagonal E Ink® electronic paper display, 1200 x 824 pixel resolution at 150 ppi, 16-level gray scale.
Size (in inches): 10.4" x 7.2" x 0.38".

Viszont egy ekkora eszközzel azért már nehezebb bánni. :)
Ez már egy note-book méret!

[ Szerkesztve ]

(#1528) Bada Bing válasza snowdog (#1527) üzenetére


Bada Bing
tag

Odaírtam pontosan mire gondolok: pixel / hossz --> hosszegységre eső pixelek száma. Másként: mennyire kicsik az egyes pixelek.

Mindennek az volt a lényege, hogy ha átméretezed monitoron 800x600-ra a képet, akkor még egy sokkal nagyobb képet látsz, mint amekkora a Kindle kijelzője. Én annak idején sokat kísérletezgettem így, hogy mi olvasható a Kindle-ön, meg mi nem az, de sajnos azzal szembesültem, hogy ami még tűrhetően fest a monitoron 800x600-ban, azt Kindle-ön már lehet, hogy baromi kellemetlen olvasni az icipici méret miatt.

(#1529) Bucicimaci


Bucicimaci
tag

Sziasztok!
Megint egy hülye kérdés(szégyenlem is magam, hogy info-ra járok és nem tudom), de hol tudom átállítani az Amazon által convertált könyv címét és szerzőjét? Mert msot jelenleg az én e-mail címem van a szerzőnél. A cím az meg a pdf neve amit küldtem (ezt még tudom úgy orvosolni, hogy elküldöm nekik új címmel).

Próbáltam nézegetni a fájl tulajdonságokat, de sehol nem találtam olyat ahol áttudnám írni. És a fájl neve se a címet adja. De ha a szerzőt megtudnám változtatni már boldog lennék. Ötlet?

(#1530) Degeczi válasza Bada Bing (#1528) üzenetére


Degeczi
nagyúr

ezt a "pixelsűrűség" kifejezés adja meg precízen: hány pixel esik egy hüvelyknyi hosszra

egy normál monitoron többnyire 100 körüli ez az érték - a Kindle 3-on azonban 170 dpi...

ez persze a szövegekhez jó, mert azt jelenti, h nem látod a pixeleket, szépek a betűk (pláne, mert fekete pöttyökből, nem pedig RGB szubpixelekből állnak) - viszont persze valóban teljesen másként fest 1:1 méretben vmi, mint monitoron

(#1531) amargo válasza Bada Bing (#1526) üzenetére


amargo
addikt

Az tiszta sor, hogy a megszerkesztett pdf annyi pixel-en jelenik, meg mint amekkorára szerkesztették.
Átlagosan 840x600 szoktak lenni ezek a pdf-ek, azaz a 100%-os nézet majdnem benne van.
Amint belinkeltem az nagyítva volt, lehet ezért volt megtévesztő a mérete.

Azért kérdezgetek ennyit, mert unom, hogy folyamatosan rengeteg anyagot nyomtatok ki, majd kidobom,elégetem, hol ott A5 méretben olvasom ezeket a kinyomtatott pdf-et, amire a 800x600 szerintem jó, ellenben a 6" a kevés, csak nem tudom mennyire.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1532) Degeczi válasza Bucicimaci (#1529) üzenetére


Degeczi
nagyúr

használd az ingyenes Calibre-t!

ugyanúgy, mint egy MP3 gyűjteményhez a tagek karbantartása, és a jó áttekinthetőség, visszakereshetőség miatt, az e-könyvekhez is érdemes katalogizáló, nyilvántartó programot használni - a Calibre pedig erre is tökéletes

ha pl. egyszer létrehoztál már egy szerzőt, később egy ilyen infó nélküli (mert pl. txt, doc formátumú) anyagot beimportálva, elég azt az adott szerző alá áthúzni az "unknown" alól, nem kell kézzel töltögetni

a könyvek "szerző" és "cím" mezőiből egyébként kettő is van: egy a megjelenítéshez, egy pedig a rendezéshez

ez nagyon jó, mert így a látható név a megszokott, "Isaac Asimov", de mivel a rendezési név "Asimov, Isaac", rendben az A-betűsök közé kerül
(és pl. tőle a P betűhöz kerül az "A pozitron ember", ha annak rendezési címe "pozitron ember, a"-ként van beírva)

ezeket ráadásul magától így tölti ki a Calibre, így pusztán arra kell ügyelni, h magyar nevű szerzőnél ne fordítsa meg a rendezési sorrendet, oda be kell copy-zni ugyanazt a nevet

[ Szerkesztve ]

(#1533) Oldman2 válasza Degeczi (#1532) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, ezeket az infókat! Most ismerkedek még a Calibre ezen "rejtett" funkcióival én is.

(#1534) Degeczi válasza amargo (#1531) üzenetére


Degeczi
nagyúr

nézd kb. kétszeres távolságból a monitorodra 1:1 kitett 800x600 PDF-et, nagyjából hasonlóra számíthatsz Kindle 3-on - szinte biztosan olvashatatlan, legföljebb nagyítóval

(de mondom, az igazi gond a scroll hiánya, ami doksihoz alkalmatlanná teszi, hiszen az elforgatott kijelzőn a lapozás jó eséllyel nem úgy jön ki, ahogy kellene egy részlethez)

[ Szerkesztve ]

(#1535) amargo válasza Degeczi (#1534) üzenetére


amargo
addikt

Felfogtam, hogy a 6" a kevés hozzá :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1536) amargo válasza amargo (#1535) üzenetére


amargo
addikt

Elfelejtettem megköszönni, hogy útmutatást adtatok az eszköz választáshoz.

Bár a létjoguntságáról nem mondok le, lévén a családban más is van, aki használná. A DX meg már sok lenne.. akkor már valami nettop-ot néznék, de akkor ugyan ott lennék mint most.
Így egy következő kérdésem az lenne, hogy ppt-et gyanítom már gond nélkül átlehet alakítani a készülékre?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1537) Bada Bing válasza amargo (#1536) üzenetére


Bada Bing
tag

Konvertálhatod mondjuk pdf-be.

(#1538) Oldman2 válasza amargo (#1536) üzenetére


Oldman2
veterán

_Minden_ ppt -t közel sem biztos hogy sikerül!

Ne feledd ez egy fekete-fehér _lassú_ kijelző... a színes képek, a zene, és az áttűnési effektek itt mind megbukhatnak!

A Kindle nem egy laptop, vagy netbook, hanem egy Ebook Reader.
Ne akarj tőle mindenáron laptop funkciókat.

(#1539) snowdog válasza Bada Bing (#1528) üzenetére


snowdog
veterán

Igazad van, nem olvastam elég figyelmesen. :K

Megjegyzem a legújabb okostelefonoknál ebből a szempontból még rosszabb a helyzet, mert már ott is vannak 800 pixeles kijelzők, mindössze 3,5-4 collon. Ennek ellenére vannak olyan "elvetemült" felhasználók, akik megpróbálják könyvolvasásra, vagy videónézésre használni a gépet. :)

amargo

Nekem az a véleményem, hogy ezeket az olvasókat közelítsük meg az egyszerű txt fájloktól, és minden más ami annál bonyolultabb, már ráadás. :D

[ Szerkesztve ]

(#1540) Bucicimaci válasza Degeczi (#1532) üzenetére


Bucicimaci
tag

Köszi szépen!
Jól jön pláne, ha már sok könyvem lesz :) Az egyetlen ami nem tetszik, hogy egy ilyen kötetnél (vagy mi ennek a neve) nem számozás szerint rakja sorba, pedig azt is beállítottam, na mind1, ennyi baja legyen, a lényeget tudja :)

(#1541) amargo válasza Bada Bing (#1537) üzenetére


amargo
addikt

:D

Oldman2: Egyre jobban kezdem megismerni az eszközt általatok és ezek alapján semmire nem tudnám használni. Mert ezek alapján egy sima szöveges fájl megjelenítése, ami elvárható tőle, de azt maradéktalanul tudja, ellenben ma már az irodalmi műveken kívül nem sok ilyen van.

Következik a kérdésem:
Ismertek olyan eszközt, ami hasonló árban van ~$200 és legalább 8"-os? Tud pdf-et is megjeleníteni és bírja az akkumulátora?

szerk:
Elnézést, de jobb topicot nem találtam. A Barnes & Noble Nook mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1542) Alex91 válasza amargo (#1541) üzenetére


Alex91
félisten

Veszel egy Tablat :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#1543) adnoctum18 válasza amargo (#1541) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Szerintem:
-Drága
-Felesleges az érintőkijelző
-Felesleges a színes kijelző
-Ez is csak 7"-os szal a problémádra nem jelent gyógyírt.

Tabletnek kevés, e-book readernek pedig túl csicsás. Életképtelen koncepciónak gondolom.
Ezen az áron pedig egyáltalán nem versenyképes, arról nem is beszélve hogy azt hiszem ide nem is szállít, max Ebayen lehet belőle vásárolni.

Ha tablet kell akkor Ipad 2 a céleszköz szerintem , ha pedig e-book reader akkor Kindle 3g, vagy DX.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1544) amargo válasza adnoctum18 (#1543) üzenetére


amargo
addikt

Egyre jobban úgy gondolom, hogy a DX lenne a nyerő - bár ennyit sem költenék rá, mert nem tudom mennyire tudnánk kihasználni -, az iPPalt nem nekem árazták be, pedig elég jó, de max akkor lesz olyanom, ha a fanatikusok tömegesen dobálják a szemétbe, mert kijött belőle az újabb verzió.

Alex91: Nem tudom hol van az igazság, de még fejlődnie kell a technikának.. vagy az igényeimből kell leadni esetleg drogot csempészni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1545) adnoctum18 válasza amargo (#1544) üzenetére


adnoctum18
senior tag

A DX volt akciósan áprils 15-én 299 USD, na akkor kellett volna rácsapni, az árfolyam is egész jó volt. Mindegy mostmár. :(

A lényeg, hogy én is mindenképp valamelyik Kindlet javaslom, de azért ha tudsz nézz meg élőben egy 6"-osat, hátha mégis el tudnál vele lenni.

Ipadet csak olvasni semmiképp nem vennék, ha tablet kellene akkor viszont jelenleg csak azt venném.

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#1546) Zirowe válasza amargo (#1544) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hát, ha nagyon ragaszkodsz egy tablethez, "alapszíntű" 2.2es androiddal szerelt via chipes 800mhz-s 7-8" tablet kapható 70$ tól (kb 14k), de attól sok jóra ne számíts. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1547) amargo válasza Zirowe (#1546) üzenetére


amargo
addikt

Nem ragaszkodom a tablet-hez, ezt miből vetted ki?
Olyan eszközt keresek, amin lehet mindenféle digitális tartalmakat olvasni, ha ezt egy tablet tudja csak, akkor igen azt keresek.

adnoctum18: Még megfontolandó lett volna, biztos lesz még akció :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1548) Degeczi válasza amargo (#1547) üzenetére


Degeczi
nagyúr

persze: egy "e-book olvasó" nevében is benne van, h nem erre szolgál

ez könyolvasásra való céleszköz, amit csak erős kompromisszumokkal lehet másra is használni

a tableteknek viszont pontosan az a feladata, amire keresed

(#1549) Zirowe válasza amargo (#1547) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, csak mondom, hogy egy alap tabletet mennyiért tudnál venni, ha már fentebb szóba került. :)

Sebességben viszont ez az olcsó cucc alul maradna a kindlehez képest, viszont szabadon nagyítható.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#1550) amargo


amargo
addikt

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Közelebb sikerült jutnom a megoldáshoz. Továbbá "megmentettek" egy számomra nem jól használható importcucc vásárlásától.

Tovább nézelődöm tablet - csak az a fránya üzemidő.. - vonalon és a DX-ről is olvasgatok teszteket, mert ezek alapján - igen tudom, hogy e-book -, de esetleg az is használható a képernyő átmérője alapján arra, amire én szeretném. Cáfoljatok meg, ha tévedek!

Addig is majd olvasgatok teszteket.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.