Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Vision #26520 üzenetére

    +1, nálam is ezek a fő motivációk, most valahogy a pénz kevésbé foglalkoztat. oktatás, eü, és igazából ha valami van, akkor 3 óra alatt bp-n vagyok. illetve én személyesen is imádom ausztriát télen-nyáron, és nagyon tetszik a gondolat, hogy a síelés ne egy olyan extra legyen amit folyamatosan szervezni kell, hanem kocsiba be és 2-3 óra alatt ott vagyok a legjobb pályákon.

    illetve ebben a lehetőségben, ami most előttem van én elég nagy potenciált látok, akár tényleg lehet egy igen sikeres startup is (most kb 50 fő).

    ettől függetlenül, ha nem kapom meg a kért 100k-t (ami durván 63k nettó), akkor valószínűleg nem fogadom el az offert. ebből azt gondolom ketten is biztonságban elélünk (és még marad is valamennyi), amíg a csajomnak nem lesz valami munkája.

Új hozzászólás Aktív témák