Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Shim válasza F1DO (#649) üzenetére


Shim
őstag

''az is nagyon-nagyon jó lenne, ha nem a legrégebbi hozzászólásokkal kezdve jelenítené meg minden topicban a hozzászólásokat.''
Van két kis fehér háromszög a lap szélén, a blokkbontás mellett, használd :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#652) Cane


Cane
őstag

hangkártya teszt lesz-e mostanában?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#653) Calogero válasza F1DO (#649) üzenetére


Calogero
addikt

Az hozzaszolasokat mar ido szerint sorba tudod rendezni a ket kis feher nyillal (az utolso hozzaszolasaim resz folott)

(#654) Speederer


Speederer
senior tag

Nem olvastam végig minden ezzel kapcsolatos topikot, de az lenne a kérdésem, hogy topikon belüli szóra lehet-e keresni. És ha igen, akkor hogyan?!

Kösz előre is.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#655) Protezis


Protezis
őstag

Nem tudom, hogy volt -e már, de gondolom megoldható, mint minden más :)
Na szóval:
Ha valaki válaszol egy üzenetre, akkor ott lesz a fejlécben, hogy xxx válasza yyy üzenetére. Én ugyanezt szeretném látni visszafele is. Tehát pl. minden üzenetnél lenne, hogy hányan válaszoltak már rá, és rákatt, és bejönnének azok a hozzászólások, melyek az yyy által írt üzenetekre adott válaszok, reagálások.
Persze nem muszály teljesen így, csak lássam, hogy válaszoltak -e, és ha igen, ki és hol.

(#656) Notes


Notes
senior tag

Kb. egy hete olyan lassú a PH! mintha egy 56K-s modemmel nyomulnék. Pedig nem. Másnak is :F

Romanes eunt domus!

(#657) maszat


maszat
senior tag

Parci!

1. A bal oldali részen a Hardver témák között vannak a softveres/játékos témák, hát - hogyan is mondjam - eléggé érdekes.

2. A kereső -a fórumtémákban- minden aktív topik között kutat. Az idegesítő tud lenni, hogyha beírok valamit és 3-ból 2 piacos topikot hoz fel, mikor én szakmai dolgot akarnék keresni.
Tehát jó volna, hogyha lehetne választani piac én nempiac keresés között.


Meg tudnád csinálni?

(#658) Protezis válasza Notes (#656) üzenetére


Protezis
őstag

Igen, sajos nálam is, de nem mindig. Nem lehet, hogy a szerver nem bírja kiszolgálni a sok-sok jómunkásembert? :))

(#659) _Hunter_


_Hunter_
őstag

Lehet, hogy volt már róla szó.
Azt meg lehetne oldani, hogy mondjuk a belépéssel megjelenik az eddigi hozzászólásaim. Mivel két külön gépen is Ph!-zok, egyik céges másik otthon. jó volna, mert néha nem találom hogy mihez is szóltam hozzá.

Éld úgy a jelened, hogy tudd az lesz majd a múltad, ami meghatározza a jövődet!

(#660) Speederer válasza _Hunter_ (#659) üzenetére


Speederer
senior tag

Ennek én is örülnék.

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#661) Shim válasza Speederer (#654) üzenetére


Shim
őstag

kereső--->a fórumtémában

de ha belépsz egy topikba és használod a keresőt már automatikusan azon belül keres

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#662) maszat válasza maszat (#657) üzenetére


maszat
senior tag

UP

(#663) V.ki


V.ki
aktív tag

Sztem meg kéne csinálni ilyen ingyenes ''freeforum''-nak a PH féle fórumot,h aztán le tudd tölteni,osztá' felrakni saját honlapodra... ;] :)) Az enyémen phpBB féle van...
király! De nem annyira,mint a PH féle! :D :C

Komolyan! ;)

[Szerkesztve]

(#664) pip


pip
aktív tag

Barmely kedves moderator vagy motorheggeszto figyelmebe!!!!

valamifele bug lehet a motorban, elkuldtem egy hozzaszolast es befagyott, reload es megjelet az oldal, de mas neven vagyok bejelentkezve. Rendesen pip neven futok, de azert most irok egyet errol a nevrol is, hogy lassatok mi a gond. Elnezest a nick igazi felhasznalojatol. Remelem segitettem.
Udv: pip

(#665) pip


pip
aktív tag

Most ismet rendben van :) Az elobb viszont snoopdog11 vagy hasonlo neven koszontott a forum. Elakadt a Matrix :))

(#666) Notes válasza pip (#665) üzenetére


Notes
senior tag

Ez melyik topiknál történt? Csak nem a ''Berugás - könnyen''-ben? ;]

Romanes eunt domus!

(#667) pip válasza Notes (#666) üzenetére


pip
aktív tag

hihi, bar ott tortent volna. A napszavazasos topikon tartom a frontot, oda celoztam egy beszolast, de belassult minden es elakadt az IE. Mikor valahogy feleledt, akkor latom, hogy mas neven vagyok bejelentkezve. Ja es eltunt a legutobbi hozzaszolasaim listaja is (pontosabban a topikcimek).

(#668) Speederer válasza Shim (#661) üzenetére


Speederer
senior tag

Ha alapban úgy keresek, hogy ''a fórumtémában'' (szal ha 1ik topikban sem vagyok benn), akkor nem ad 1 találatot sem. Az oké hogy 1 topikon belül keres. De engem olyan keresés érdekelne ami keres topiknévben és topikban is. Az összesben!

Talán érthetően magyaráztam... :)

A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

(#669) tildy válasza Speederer (#668) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha jól értem az a gondod, hoyg úgy akarsz keresni , hogy pl. mondjuk egy user nevére (példának okáért legyen mondjuk sick-boy) és az kilistázná azt is hogy hova mit szólt hozzá?(De ugyanezt lehetne másra is...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#670) V.ki válasza V.ki (#663) üzenetére


V.ki
aktív tag

nUPella :DD :U

(#671) V.ki válasza V.ki (#670) üzenetére


V.ki
aktív tag

Jé,már ennyien válaszoltak?! :DD UP! :U

(#672) Integra


Integra
titán

na ez mi a pék????

Parse error: parse error, unexpected '<' in /srv/www/prohardver.hu/include/_fent_fejlec.php on line 298

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#673) V.ki válasza Integra (#672) üzenetére


V.ki
aktív tag

Biztos vmi header hiba... :)) :U
Amúgy: UP #663 :(( :U

[Szerkesztve]

(#674) VladimirR válasza Speederer (#668) üzenetére


VladimirR
nagyúr

volt ilyen regen, aztan megszunt es elvileg nem is lesz (az adatbazis merete miatt) - marad a google site:prohardver.hu beallitassal

(#675) Volkov


Volkov
aktív tag

Hali!
nem olvastam végig milyen kérések jöttek eddig ide, hát beírom.

Kéne flood szürő. Csak apróság, de jó lehet, ha vkinél sz*rakodik a net, rákattint a küldésre, semmi. rákattint megint, megint semmi, 3* is, akkor már bejön, de eközben 3* küldte el a HSZ-t.

Szal lehet olyat csinálni, h HSZ küldésnél, mittomén 10 percig ne lehessen ugyanazt a HSZ-t beírni? Így elkerülhető lenne 1-2 többször elküldött üzi...

Tudom h apróság, de hátha vki nek megteccik az ötlet :))

:)

(#676) V.ki


V.ki
aktív tag

Na,le lehet már szedni freefórumként a PH-félét?! ;]
nUPella

(#677) Out


Out
addikt

En csak annyit szeretnek hogy toroljek el a hozzaszolasszamolast es a rangokat is, csak a moderatoroknak es a hazigazdaknak legyen rangja, masnak ne.....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#678) erdoke


erdoke
titán

Hirtelen meggyógyult az emiles értesítő hozzászólásról. Kaptam is vagy 40 emilt. Kérdés, hogy meddig marad így. Megint csak 2-3 nap? :F

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#679) Mr.Skyline


Mr.Skyline
senior tag

nálam van a bibi vagy tényleg eltünt a PH-ról a Letöltések rovat?

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#680) moonman válasza erdoke (#678) üzenetére


moonman
titán

40? :D

(#681) VladimirR válasza Mr.Skyline (#679) üzenetére


VladimirR
nagyúr

valoban eltunt (az oldal maga meg megvan, csak a ra mutato link tunt el) - de mar vagy ket eve nem frissult a tartalma ;]

(#682) Mr.Skyline válasza VladimirR (#681) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

ksi, csak gondoltam benézek és akkor látom, hogy nincs:DD:Yna mind1 :DDD

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#683) LukE válasza Mr.Skyline (#679) üzenetére


LukE
veterán

lol, pont delelott neztem ra, es kb 2002-es dolgok voltak rajta:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#684) Mr.Skyline válasza LukE (#683) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

oksi akkor asszem nem is érdekel:DD
amugy tud valaki olyan progit adni amivel azt tudom megnézni milyen meleg a VGA-mon a GPU ATi Radeon 9600XT-m van de a CC valamiért nem akar menni, ughogy valami kis progi kéne, előre is köszi...

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#685) karib válasza V.ki (#663) üzenetére


karib
addikt

A PH! motor ennél egy kicsit összetettebb, nem lesz belőle free termék.

Department of Redundancy Department

(#686) Shim


Shim
őstag

Direkt szórakozik velem a mailküldés? úgy megörültem, h jött 8 új hsz az topickjaimba, talán végre már alkudoznak az emberek, de _nem_. képes volt a saját üzeteimet úgy venni mintha más küldte volna. amikor meg tényleg má sszólt hozzá arról bezzeg nem értesített. megint visszaestem depibe...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#687) VladimirR válasza Shim (#686) üzenetére


VladimirR
nagyúr

8 hozzaszolassal fentebb van rola szo, hogy most epp mukodik es visszamenoleg jonnek a levelek (en is kaptam ~400-at) - olvasni is kene

(#688) V.ki válasza karib (#685) üzenetére


V.ki
aktív tag

Kár :(

(#689) erdoke válasza moonman (#680) üzenetére


erdoke
titán

Hehe, én előrelátóan (illetve a korábbi hasonló esetekből tanulva) kivettem az értesítést a népszerűbb támák mellől, amikor legutóbb leállt a küldés. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#690) moonman válasza erdoke (#689) üzenetére


moonman
titán

legalább megteszteltem a levelezőszervert, itt is, ott is, jól :D

(#691) Shim válasza VladimirR (#687) üzenetére


Shim
őstag

Neked meg figyelmesen kéne olvasni. Nem arról panaszkodtam, h jönnek/nem jönnek, hanem, hogy mik jönnek.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#692) V.ki válasza karib (#685) üzenetére


V.ki
aktív tag

A forráskódokat adjátok már ki! ;] :D

(#693) Robaj válasza V.ki (#692) üzenetére


Robaj
addikt

Ha te írnál ilyet te kiadnád? :D
Jó pénzé biztos :DDD

(#694) V.ki válasza Robaj (#693) üzenetére


V.ki
aktív tag

Ha térdencsúszva imádkoznak érte,akkor igen! :DDD ;]
De mivel Én nem írok ilyet,hát imádkozni se fognak! ;]

[Szerkesztve]

(#695) Notes


Notes
senior tag

Az adatoknál a delikvens e-meil címe miért nem normális, hagyományos formában van megadva? Nehogy má' kopipészteljek, mert az túl egyszerű lenne? :O

Romanes eunt domus!

(#696) I_Am válasza Notes (#695) üzenetére


I_Am
veterán

Mert a spamek ugranak rá talán azért.

[Szerkesztve]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#697) tildy


tildy
nagyúr

Parci egy ötlet:
A tag neve alá nem lehetne egy ehhez hasonlót kirakni? Csak egy dolog lenne fontos az alábbiakból, mégpediga status.

tildy
Junior Member
Join Date: Nov 2004
Age: 25
Posts: 5
Member: 93608
Status: Online

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#698) moonman válasza tildy (#697) üzenetére


moonman
titán

SZVSZ ennek nagy része ott az adatoknál, egyedül az online-t tartanám én is hasznosnak, az hogy mennyit pofázik nem annyira érdekel ;)

(#699) tildy válasza moonman (#698) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom. Erről beszéltem én is.
Csa muszáj volt megmutatnom, hogy egy másik fórumon ez hogy van megoldva, ha szipmlán ideiron hogy status: Online, lehet nem vágta volna senki...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#700) moonman válasza tildy (#699) üzenetére


moonman
titán

hehe akkor egyből levágtam ;) :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.