Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) amargo


amargo
addikt

nem igazán tudom, hogy ide kell e írni, de azért csak leírom :)

már régebb óta észre vettem, hogy a levelek eléggé szabálytalan időnként jönnek.. kb 4-5hónapja áll fenn ez az állapot. van, hogy 2hétig egy levelet se kapok aztán vagy párszázat.
több gondolat is megfogant már bennem ezzel kapcsolatban
1: vagy túl nagy már a PH! a központi szervernek és nem tud annyi levelet elküldeni.. ez nem annyira valószínű.
2: vagy nálam a levelezőben van valami rosszul beállítva?
3: vagy nem tudom és több mindenkinek van ilyen észre vétele csak válasz nem született még rá :)

ez csak egy észre vétel volt.
amargo

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#552) amargo válasza amargo (#551) üzenetére


amargo
addikt

nahh király kis utána olvasásal meg is van, hogy a hiba nem nálam van és tudnak róla.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#553) perempe


perempe
addikt

ATI Radeon 9550 cikkben olvastam:
''Az első tesztsorozat után a kártya meglepően hideg maradt, ezért nagy lépésekkel haladtunk előre, és végül egy 8 x 8 cm-es tápventilátor beiktatásával a bravúros 400/300 MHz-ig jutottunk.''

No comment.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#554) vtechun válasza Cathfaern (#546) üzenetére


vtechun
veterán

ez szerintem is jó ötlet lenne... mert én sem egy gépről szoktam netezni, meg még az is jó lenne, ha az összes általam nyitott topicot ki tudnam listazni egyszerűen, vagy legalább nick alapján tudnék keresni, hogy mittomén, keresse meg az összes vtechun által nyitott topicot...szerintem ezt meg lehetne oldani, nem?

(#555) Gambit


Gambit
őstag

Ha már volt, akkor bocsi, de nem lehetne valahogy megoldani, hogy a Chip magazinban megjelenő PH! hirdetésben a cikkekhez legyen valami kezelhetőbb link? Mert ha valaki külsős érdeklődő, és onnan próbálja begépelgetni a címet, megöregszik, mire sikerül.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#556) burgatshow


burgatshow
veterán

Csak 1 esztétikai megjegyzés! Nem lehetne a híreknél a szöveget sorkizártra igazítani? Így imho elég csúnyácska a balraigazítással! Lásd pl.: ''Több PDA-gyártó is kivonul Amerikából'' hír! ;)

(#557) lapa válasza TommyGun (#545) üzenetére


lapa
veterán

részemről csatlakozom ez szerintem sok embernek jól jönne. neadjisten advancednek olyan, hogy az utolsó hsz-ek mennyisége is beállítható lenne. pláne advanced, hogy amihez azóta írtak, mondjuk vastagbötűs. ez igen komoly hozzáadott értéket jelentene sztem. hatékonyság, development. üdv.

(#558) Robaj


Robaj
addikt

Mire lett a ph! optimalizálva? Me explorer 5.0-án (win 2000 alap ie) a hírek valamint a cikkek borzalmasan néznek ki, olyan, mintha legalább 100 <br>-t raktak volna bele! Jó lenne, ha ki lehetne javítani ezt a hibát! Fórumnál nincs gond, csak ezeknél.

(#559) VladimirR válasza Robaj (#558) üzenetére


VladimirR
nagyúr

valoban, IE5 alatt (w98) nalam is olyan, mintha a div-ek nem float-osak lennenek es berakja okert egymas ala - da a fooldal is ilyen
ie6-tal hibatlan

[Szerkesztve]

(#560) Robaj válasza VladimirR (#559) üzenetére


Robaj
addikt

Ja igen, azt kifelejtettem, de egy sémára épül, szal megértették volna...:P

(#561) t-shirt


t-shirt
veterán

nem tudom, hogy hova írjam (lehet sehova se kéne) hardwired.hu-n nem találtam PH linket :F vagy csak én vagyok vaksi

(#588) Vangelis


Vangelis
nagyúr

szia szerintem lassan tényleg be kellene fejezned mert lehet hogy lesz valmi következménye.

Pl mostantól minden ujonnan reg-előt kiteszel egy bizonyos kétkedésnek..

értitek.


Hagyd abba mert .....
létszives..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#589) Sanya


Sanya
nagyúr

Bővebben: link

na az ilyen topicoknak semmi értelmük szerintem. ilyenkor erősebben kéne elkalmazni a ban nevű csodálatos fegyvert:)

és ennek se: Home made gasturbine

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#590) Bagoly


Bagoly
senior tag

Miért van az, hogy ''gsa''-ra keresve (Bővebben: link)megtalálom a LG GSA-4160b-vel kapcsolatos topikot a keresővel, a topik címében is szereplő ''4160''-ra viszont egy találat sincs? :F

[Szerkesztve]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#591) anaqer válasza Bagoly (#590) üzenetére


anaqer
veterán

Mert csak a szó elejétől kezdve keres a motor.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#592) Bagoly válasza anaqer (#591) üzenetére


Bagoly
senior tag

Ezt nem tudtam....köszi!;)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#593) mormota


mormota
senior tag

esetleg lehetne olyan gombocska a hozzászólások oldalainak lapozgatása mellett, hogy a végére ugorjon. mert ugye lehet egyesével lapozni, de a végére meg az elejére nem lehet ugrani

Illusztrálok, tehát vagyok

(#594) mormota


mormota
senior tag

az operában (7.54) néha összecsuszik a topik tetején, vagy az alján, vagy mindkét helyen a dobozok. értsd: az oldalszám, a topikcím és a kategória egy kicsit fedi egymást

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#595) Bash válasza mormota (#594) üzenetére


Bash
őstag

Ha a végére vagy az elejére akarsz ugrani, akkor a box-ból kiválasztod a legelsőt ill. a legutolsót, kb. ennyire egyszerű, nem kell egyesével lapozgatni.
Az összecsúszásos problémát pedig egy reload megoldja. Nyomogasd bőszen az F5-t, és meglátod rendbehozza. :)

http://bashtravel.com/

(#596) mormota válasza Bash (#595) üzenetére


mormota
senior tag

Az F5 nem oldja meg, és nem szoktam végiglapozgatni 1esével a lapokat, hanem kiválasztom a legördülőből....

ennyire láma még nem vagyok:)))

[Szerkesztve]

Illusztrálok, tehát vagyok

(#597) Integra


Integra
titán

nemtom hogy egyedüli probléma e amit most mondok vagy másnál is előfordul:
néha percekre ''beakad'' a ph. a teljes oldal. mintha lefagyna az egész...
minden más weboldal működik, ezért gondolom hogy nem a firefox a ludas
se fórum se cikkek se semmi
aztán két perc múlva mint ha mi sem történt volna
más is tapasztalt már ilyet?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#598) e=mc² válasza Integra (#597) üzenetére


e=mc²
őstag

Igen szintén Firefox-al. Ma viszont timeoutot kaptam sokszor fórmozás közben.

Ambulimax Provider

(#599) bbazsy


bbazsy
őstag

Csak egy ötlet:

A lapozós lenyílós résznél jó lenne még1 nyíl mind2 oldalon, ami a legutolsó illetve a legelső lapra mutatna, vagy nem csak egyesével lehetne lapozni, hanem egészen az utolsóig egy kattintással... nekem tetszene :U

mod: most olvasom Bash válaszát mormotaéra... igen, ígyvan, de szerintem is praktikusabb, kényelmesebb lenne egy gombbal.

[Szerkesztve]

..

(#600) TrollBalint


TrollBalint
addikt

csatlakozom az előttem szólohoz. szerintem is jó lenne egy olyan gomb, márcsak azért is, mert az operában nem mindig van szépen elrendezve a fejrész. És a menüből sem mindig sikerül kiválasztani a legalsót...
:)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.