Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Bencom válasza Bencom (#800) üzenetére


Bencom
senior tag

hehe... már meg is ritkították a topicokat rendesen...
ezennel ünnepélyesen visszavonom:C

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#802) Esmein


Esmein
nagyúr

Könyörgöm legyen sticky, olyan szivesen írnék stickyket és akkor nem kellene minden masodik embernek athlon xp vs. sempron topicot nyitni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#803) forceberg


forceberg
veterán

Ja nethozzáféréssel a pc-k.
Szerencsére idén nem kellett beüzemelnem egy ismerősnek se SN gépet...
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#805) Bencom


Bencom
senior tag

hali!
lehetne olyat, hogy a ph!-nak több hátteret is készíteni, és a paaszt othon azt a szín-összeállítást rakja be, ami neki kell...

úgy értem, hogy e mellett a barna mellett lennem monnyuk egy kék, zöld, sárga, meg amilyenre igény van, s ezt házilag lehetne külön-külön kiválasztani, kinek mék teccik...
?

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#806) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

helló

lenne egy ötletem a VGA tesztekkel kapcsolatban.

jó lenne ha leírnátok hogy melyik kártyának mennyi volt a minimum FPS-e. Gondolom az átlagot írjátok. Ez szerintem jó dolog lenne, azért az fontos hogy mennyit ugrál. Mert hiába tűnik jónak az 50 FPS átlag,ha minimum 20 és max 90 között ugrálva jött ki:)

(ha ez benne van a cikkekben,akkor bocs)

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#807) a_tesz


a_tesz
Korrektor

nekem lenne egy építő jellegű ötletem a fórumba, bár lehet hogy már ellőtték, csak nem olvastam végig. :)) na arra gondolok,hogy az tök király lenne, ha valamelyik jobboldali utosló hozzászólásra kattintva tényleg az én hozzászólásom kerülne fókuszba, nem a topic eleje. 2-3-6000-es topicban már elég gáz megtalálni, mit mondtam, könyvjelzőt meg mindig frissíteni kell... :)

szerk: lustaság fél egészség :DD

[Szerkesztve]

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#808) gyufa


gyufa
tag

Csinálhatnátok vmi komoly keresőt. Ja, és amikor keresés után kijönnek a találatok jó lenne ha lehetne rendezni: hozzászólás száma szerint, utolsó hozzászólás, stb...

(#809) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

nagyon kéne a kereső felújítása,jobbá tétele, enyhén kritikán aluli így...

témánként választható keresés (csak a játékokba,alaplapokban vga-kban stb..)

mert elég szar mondani az újoncnak hogy keressen,amikor van hogy én nem találok valamit,vagy alig, pedig tudom a topic címét...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#810) Lortech


Lortech
addikt

Most olvasom fent a bannert (kolink): ''verhetelen árakon''. Nem tudom ki az illetékes, meg hogy ide való-e valamelyest ez az észrevételem, de gondoltam szólok.

Thank you to god for making me an atheist

(#811) Tithian


Tithian
őstag

Szerintem hasznos lenne a kitűzött témák (sticky-k, olyan topikok, amelyek a lista tetején maradnak) bevezetése.

Így például egy ''Spyware -és víruselhárítás'' témával talán megelőzhető lenne a mérhetetlen ''spyware-vírusfertőzöttagépemáíyájó!!1111!!!'' topik.
A hardver piacon ki lehetne tűzni az ismert trollok, csalók fórumos neveit és hozzájuk kapcsolódó személyes adatait, stb, stb...

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#812) gLes


gLes
őstag

Az impresszumban javítsátok ki a Copyrights-ot! :DDD Már 2005 van :))

(#813) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Jó lenne ha a letöltés részt frissítenék értem ezt: új driverek, hasznos progik, hisz online pc magazik az ujsághoz is kapsz DVD-t vagy cd-t.:))

(#814) sharker


sharker
aktív tag

Kevés a teszt:(
Én szivesen látnák már egy jó kis 2db 6800 ultra Slibe kötve;]

(#815) SzlobiG válasza sharker (#814) üzenetére


SzlobiG
félisten

Van már SLI-s teszt csak nem 6800Ultra hanem 6600GT.:D

(#816) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Lehet volt már róla szó ennek a topiknak az előzményiben (ebben nem találtam).
Szóval az miért van, hogy ha átlag felhasználó indit topikot, akkor annak a címében csak az első betü lehet nagy, a hírekhez kapcsolódó topikokban, pedig van máshol is nagybetü.
Tudom nem létkérdés, de egy fokkal kulturáltabb címeket lehetne adni gondolok itt márkanevekre, típusjelzésekre stb.

Feel Good Inc.

(#817) bbazsy válasza Pompi (#816) üzenetére


bbazsy
őstag

Sztem egyszerű:

Azért, h egy újonc ne tudjon egy ilyen topicot nyitni:

''SEGICCCCSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG''


ha értelmes topicod van, akkor elmész a moderátoros topicba, és szépen kéred, h esetleg a márkanevet, vagy akármit csinálják meg normálisra. ennyi

..

(#818) Flashy válasza Pompi (#816) üzenetére


Flashy
veterán

moderátorok maguktól is szokták javítani amint meglátják a kisbetűs dolgokat

(#819) Pompi válasza bbazsy (#817) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Miért mennyivel rosszabb a ''SEGICCCCSÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG'' a ''Segiccccséééééééééég''-nél? Főleg, ha úgyis kimoderálják a kukába záros határidőn belül.




Feel Good Inc.

(#820) Pompi válasza Flashy (#818) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Jó, tényleg nem kötözködni akarok, lehet, hogy csak az én szememet zavarják a kisbetüs márkaneves topikok (elég benézni bármelyik kategóriába, ott odrdítanak).

Feel Good Inc.

(#821) VladimirR válasza Pompi (#820) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1: kis pontositas - nem csak lehet, de mindenkepp nagybetu lesz az elso betu, a tobbi meg mind kicsi
2: SEGITTTSSSSSEEEEEEEEEEEEEEEG es segitttsssssseeeeeeeggggg eseteben mindegy, de pl egy segitsetek x800-at x800xt-ve huzni topic meg elfer (sajnos), viszont egy SEGITSETEK X800-|AT X800XT-RE HUZNI mar csunya

(#822) Old Death


Old Death
senior tag

Lenne pár sztem építő jellegű hozzászólásom:
1. a legördülő menűben hiányos az elnevezés... míg kint a főmenűben le van írva, h HŰTÉS, HÁZAK, TÁPOK, MODDING addig a legördülő menűben ki van hagyva a tápok... uígy a alaplapoknál a memória gondolom ennek leginkább az az oka, h nem fér ki.. igenám, de ész nélkül nyotogatják az egyéb hardverben a tápos totyikot és a prociknál a memóriás totyikot... nem lehetne ez ellen tenni vmit? ill a rossz heléyre nyitott topicokat átrakni a megfeleklő helyre? Tudom nem kis mel lenne, de rend lenne ;)
2. uígy a főmenűhöz kapcsolódik.. sztem a multimédiába beletartozik a discman ill az mp3-as lejátszó.. no ezekből is van pár az egyéb hardverekben... nem lehetne a leírásba bele rakni, h mi hol van ill. hova való? v ugyse nézik? :F

Ha már volt ezekről szó, ill az orvoslásukról v az orvoslás lehetetlenségéről akkor elnézést :B

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#823) tr00p3r


tr00p3r
őstag

2 dolog ami építőjellegű lenne:

1. topiknyitó ill. nick szerinti keresés
2. a topik címében ne csak az első szóban lehessen nagybetűt használni

(#824) Zeck


Zeck
aktív tag

Én azon elmélkedtem mennyivel egyszerűbb lenne az életem, ha ezt az oldalsó menüt ami ''utolsó hozzászólásaim'' névre halgat kicsit feldobnátok. 3 ötletem van ezzel kapcsolatban. Egyrészt lehessen törölni belőle vagy új témát betenni, mégha nem is szóltam hozzá. Másrészt megjelenhetne valami kis ikon a neve mellett ha válaszolnak (monnyuk új hsz érkezik mióta néztem), és végül ha név alapján tárolná az utólsó hsz.-eket, tehát ha formáznék nem veszne kárba.
Lehet, hogy hülyeség, nem megoldható (vagy részben megoldott, csak én nemtok róla) stb. de sztem sok embernek megkönnyítené a fórumozást.

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#825) marcee válasza marcee (#774) üzenetére


marcee
addikt

Áp!
Parci? A helyzet egyre súlyosabb.
Legalább annyit mondj, hogy olvastad, rossz ötlet!

\m/

(#826) Yell


Yell
csendes tag

Nyitok egy témát! Jó meglátjátok jó!

MSI K7N2 Delta2 PE, AMD Barton 3000+, 256Mb DDR333, Geforce4 MX440 64Mb,

(#827) Vangelis válasza Yell (#826) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem hisszük:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#828) Yell válasza Vangelis (#827) üzenetére


Yell
csendes tag

Tehát:

A kinti manüknél kéne ezt:

Címe: Téma nyitás áll szándékomban!
Szőveg: blablabla
Itt jelezd milyen témát akarsz, és hova nyítni!

MSI K7N2 Delta2 PE, AMD Barton 3000+, 256Mb DDR333, Geforce4 MX440 64Mb,

(#829) Old Death válasza Yell (#828) üzenetére


Old Death
senior tag

ez miért is lenne jó? vagy kérlek részletezd mire gondoltál :)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#830) Vangelis válasza Old Death (#829) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Részéleteket?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#831) Yell válasza Old Death (#829) üzenetére


Yell
csendes tag

Van kint pl, hogy Hardware, software....
Ezek alá kéne mindegyikhez tenni egy ilyet. És ha támát akarsz nyitni, akkor itt megkérdezheted, hogy pl: Alaplaphoz egy ilyen kérdést blabla...
És akkor vki megmondja, hogy ilyen van itt meg ott, vagy nincs nyizdd meg!

MSI K7N2 Delta2 PE, AMD Barton 3000+, 256Mb DDR333, Geforce4 MX440 64Mb,

(#832) Old Death válasza Yell (#831) üzenetére


Old Death
senior tag

erre van a kereső :U mielőtt témát nyitnál nzz körül a keresővel.. a tárgyad neveit használd.. pl.: ha vmi hangfalas téma akkor írd be a típusát v a gyártót... ált ezekre kidob pár topicot... v arra a témára keress rá amiről az általad indítandó topic szólna ;)

Vangelis: vhogy így gondoltam, ahogy Yell leírta ;)

[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#833) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=123729

#1 #49 :D

Csak nekem gyanus ?:P

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#834) VladimirR válasza KERO_SAN (#833) üzenetére


VladimirR
nagyúr

(#835) khalox


khalox
őstag

Nem tudom, hogy halucináltam-e, de mintha itt-ott működött volna olyanfeature, hogy a hosszú topic-oknál a középső hozzászólások sáv scrollozódik, és a szélek (témák a bal oldalon, utolsó hozzászólások a jobb oldalon) meg egyhelyben marad.
Ez most nekem nem műxik. Hogyan lehet előcsiholni? Vagy ez böngészőspecifikus?

(#836) khalox válasza khalox (#835) üzenetére


khalox
őstag

Hmmm?

(#837) Petie


Petie
veterán

lehet már vki ajánlotta, de én olyat kérnék, mondanék hogy ha adataimban turkálok és le okézom akkor nem lehetne hogy az előtte levő topicba menjen és ne a topic főoldalra:F

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#838) lesaux válasza Petie (#837) üzenetére


lesaux
veterán

Ha egy shift mellett böksz rá az Adataim gombra, az nem jó megoldás?

(#839) Petie válasza lesaux (#838) üzenetére


Petie
veterán

hmm de :) csak ezt nem mindanki használja :) én is most hallok először rola.
köszi

még vmi adatlapon nem lehetne msn cím is? nagyon sokan használjuk azt.köszi

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#840) Rover623


Rover623
félisten

Mielőtt belekezdek:
Elnézést ha már felmerült...tudom kereső!
De majd mindjárt meglátjátok, nem is olyan egyszerű...:)
Fórum-fejlesztők! Halljátok...? Nem...? Pedig ez az idő szava...!
Láttátok már a PH!-t PDA-n...?
Brrr...:)
Én kényszerűségből 90%-os gyakorisággal erről netezek (a gyerek most is valami war-ba bonyolódott a klánjukkal...).
Igen nehezen használható nekem a PH! :(
Azt nem várom el, hogy a 320x200-ra is legyen optimalizálva...
De gombok és képernyőelemek hiányoznak, hozzászólásokban csak text van, se a smiley-kat se a beszúrt képeket (ez hiányzik leginkább!) nem látom!
Saját hozzászólásom szerkesztésénél látom alul a vigyori pofákat de nem tudom beszúrni...stb.
Tudom hogy nem egyszerű, de a legtöbb fórumot tudom használni (index, origo, pdamania, rakás egyéb fórum)...
Please...!
Fáradozásotokat előre is köszönöm!

P.S.:
mivel a hét minden napján egész nap működő gépek közelében vagyok, szívesen segítek a tesztelésben...:)

primus inter pares

(#841) b14 válasza Rover623 (#840) üzenetére


b14
senior tag

Hello
A téma nekem is ugyan az, de ha kikcspcsolom az IE-ban a fit to screeen-t, akkor mukodik rendesen, de akkor a scrollozas nem embernek valo.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#842) b14 válasza Petie (#839) üzenetére


b14
senior tag

Az msn jó ötlet.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#843) b14 válasza Zeck (#824) üzenetére


b14
senior tag

Az utolsó dolog nekem is jó jöne cookiek tölése/más gép használatakor.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#844) Old Death válasza khalox (#835) üzenetére


Old Death
senior tag

nálam is volt már ilyen... leginkább az oldal végénél és elején tapasztalom ezt.. kb az első és utolsó 3-4 hsz-t lehet görgetni.. de azt is csak néha napján, amikor épp jó kedve van :)
Tűzróka megy nálam... vagy lehet, h uazon az anyagon élünk :DDD

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#845) Rover623 válasza b14 (#841) üzenetére


Rover623
félisten

Igazad van...így jobb...
De még nem töki...
A szerkesztőablak nem százas, és ez a szélesség...
A legtöbb helyen működik a fit to screen, már vagy fél éve be van kapcsolva...nem is gondoltam rá...:(

primus inter pares

(#846) b14 válasza Rover623 (#845) üzenetére


b14
senior tag

Jobb, de a képek nuku, meg a három fram egymás alá kerül...
Nem jó.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#847) Szeke


Szeke
senior tag

Lenne egy javaslatom, nem tudom felvetésre került-e már, ha igen, elnézést kérek.
A Hardver piacot szét kéne tagolni Keresek/kínálok-ra, illetve ezeken belül is részegységenkénti felosztásra. Kezd a dolog átláthatatlan lenni :(
Persze a főoldalon nem kell, csak a fórumon belül.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#848) b14 válasza Szeke (#847) üzenetére


b14
senior tag

jó ötlet.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#849) Predator666


Predator666
aktív tag

úgy tűnik, hogy ez a topic legyakja a korábbi jobb oldalon lévő cookiekat...:
Bővebben: link

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#850) a_tesz


a_tesz
Korrektor

nem tudom, volt-e másnak már ilyen baja, de nekem ha 30., 60., 90., (vagy többszöröse) hozzászólást írok, akkor nem jeleníti meg, amit írtam, hanem csak egy üres oldalt.winXP, SP1, Opera 7.54u1
Bővebben: link

ja és örömmel vennénk valami visszajelzés valaki illetékestől, hogy ezek a hibák egyáltalán hibák-e ( :D ), és hogy vették az adást, dolgozunkrajta/sajnossemmitsemtehetünk. köszi

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.