Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#16251) Noxy válasza Doky1988 (#16249) üzenetére


Noxy
veterán

Sygic jogtisztán,WayteQ-re--> [link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16252) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Vettem egy Navon Platinum Explorert, Igo Primoval. Szépen le is frissítettem.
Kamionhoz lenne használva, viszont a kamionos ftr-fileok mind pirosak. Ez azt jelenti hogy van Igo Primo kamionos funkció nélkül?
Beállítottam a kamiont, de se súlyt, se tengelyek számát nem tudok állítani, nincs ott a funkció. A térképek a legújabbak, de a programot hogy frissíthetem?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16253) Noxy válasza Zolás (#16252) üzenetére


Noxy
veterán

Útvonal-beállítások-->Jármű-->Alapértelmezett kamion--->Villáskulcs csavarhúzó ikonra ráböksz.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16254) Zolás válasza Noxy (#16253) üzenetére


Zolás
addikt

Név-Kamion
Típus-Kamion
maximális sebesség- 80 km/h

több sor nincs.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16255) Noxy válasza Zolás (#16254) üzenetére


Noxy
veterán

Ki rakta rá a Primot?
Te, vagy így vetted?
Nekem a gyári Primo CNS Gl HD-N ott van.
Meg szerintem ezen is --> [link]

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16256) Zolás válasza Noxy (#16255) üzenetére


Zolás
addikt

Így vettem, direkt azért, mert hogy kamionos progival van árulva, nem kell vesződni meg warezolni.
Pont a linkeden szereplő készülék van nálam. Ügyesen a 2012es primo van rajta, gyorsan megnéztem a gépen ezt is. Most nem tudom hogy visszavigyem és esetleg hozzájuk vágjam-e vagy sem....

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16257) Noxy válasza Zolás (#16256) üzenetére


Noxy
veterán

E-mail az NNG-nek, hogy miért maradt ez ki.
Ja most néztem meg az iPhone-n Primo Hun-Románia szintén hivatalosan megvásárolt App, abban is csak ennyi van.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#16258) Zolás válasza Noxy (#16257) üzenetére


Zolás
addikt

Valószínüleg hétfőn megy vissza. Megveszem program nélkül 35ért a ketyerét.
Elég vicces szerintem, hogy panasz az van a warezra, de ha meg megveszi az ember rendesen, csúnyán beszopatják. Kb. mintha megvennék egy játékot bugosan, és a patcheket meg szedjem le torrentről. Ne vicceljünk.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16259) fpeter07


fpeter07
veterán

Hogy lehet elérni, hogy a kijelző kikapcsoljon, illetve valami billentyűzár-szerűséget varázsolni a gépre? Próbáltam készülék beállításainál, ott csak AUTO-t lehet állítani, a GPS beállításainál ugyan van energiatakarékos mód, de nem csinál semmit, ugyanúgy világít a kijelző. Táskában meg annyira nem fontos ez a funkció...

(#16260) BBSTi


BBSTi
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni. BluePanther Opal navira kellene sys.txt baud és port beállítás. Igo Primo 1.2 v9.2.1.179499, jelenleg ez a beállítás:
[gps]
protocol = "NMEA"
set_messages=0
port = "7"
baud = "57600"

Előre is köszi!

Tibi

(#16261) Doky1988 válasza hojos (#16250) üzenetére


Doky1988
senior tag

Köszönöm szépen ez természetes! :)

DokY | www.zsolti.hu

(#16262) Doky1988 válasza Noxy (#16251) üzenetére


Doky1988
senior tag

Rendben de itt én azt veszem ki hogy a Sygic már csak androidos GPS-re van..
Lehetséges ez? Mert amit adtál linket ott is azt írja h kattintsak a linkre. és ott az van írva h androidra van.Azt meg megsem említeném hogy az iGO-hoz képest milyen szinten hiányos a Sygic.

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#16263) albgab


albgab
aktív tag

Sziasztok!

Hogy tudok egy meglévő igo-t felrakni egy 480x272-es pixeles gépre?
Sehogy sem megy.

Köszönöm

(#16264) gipsztigris válasza albgab (#16263) üzenetére


gipsztigris
addikt

Hivatalosan sehogy!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16265) albgab válasza gipsztigris (#16264) üzenetére


albgab
aktív tag

és akkor hogyan?

(#16266) huncutka1029 válasza albgab (#16265) üzenetére


huncutka1029
addikt

El tudod olvasni?

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16267) Jabby válasza Zolás (#16252) üzenetére


Jabby
őstag

Üdv!
A Navon Platinum Explorerhez vettél autóstartót?
Ha igen, milyet?

(#16268) Zolás válasza Jabby (#16267) üzenetére


Zolás
addikt

Volt a dobozba, nem kellett külön venni.
Visszavittem, pénzem visszakaptam. Ha valaki tud nagyképernyős (7col) navit rendes Primoval, az jelezze kérem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#16269) romikatomika


romikatomika
újonc

Üdv Mindenkinek!

Lenn egy nagy problémám. A gpsemen most Topmap 2013.Q3 van fent, és az M0/M51 csomópontnál már az új úton is tervez (ez fontos számomra).
Ám a teljes M0 déli szektor megengedett sebesség része nem a helyes információt mutatja. 100km/h helyett 60 vagy 80, csak néha tudja pontosan. Ez a régi térkép miatt van gondolom, de van lehetőségem ezt javítani?
Előre is köszönöm!

(#16270) snowdog válasza romikatomika (#16269) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Térképet házilag nem tudsz javítani. Várd meg a következő verziót, abban majd javítják (gondolom).

(#16271) gabor_01 válasza romikatomika (#16269) üzenetére


gabor_01
senior tag

Sajnos erről híres ez a térkép :C
Egy módon tudsz javítani, ha jelzed a cégnek a hibát. Elég hamar átvezetik a javítást.

(#16272) Gyuffa


Gyuffa
tag

Sziasztok! :R

Tesóm megkért , hogy szedjek le neki a gps-ére ( ATD 318 ) valami értelmes navigációs programot, de nem találok, mindenhol androidos van.
Valaki tudna nekem ez ügyben segíteni?

Köszi
Üdv, Gyuf

(#16273) Nkboy válasza Gyuffa (#16272) üzenetére


Nkboy
senior tag

Szólj egy moderátornak, hogy törölje a kérdésedet.

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#16274) Gyuffa válasza Nkboy (#16273) üzenetére


Gyuffa
tag

És miért is?

(#16275) snowdog válasza Gyuffa (#16274) üzenetére


snowdog
veterán

Ezért. [link]

Ha az iGO-ra gondoltál. Ha meg nem, akkor ne jó helyre írtál. :)

[ Szerkesztve ]

(#16276) SteveL


SteveL
aktív tag

Az androidos iGO elvileg tudna kezelni pl. UX-okat, amilyeneket a WinCE-s változatnál már láttam?

(#16277) Jocq42


Jocq42
csendes tag

Sziasztok!
Van egy olyan problémám, egy Yamoto echo 4-es gps-el, amin egy be-on-road nevű progi van fent. Mindent lát a térképen, de amikor útvonalat akarok vele terveztetni a végén fatal errorba fullad. Mi lehet a baj?

(#16278) DM43 válasza SteveL (#16276) üzenetére


DM43
Topikgazda

Vannak androidos ux-ok ...

(#16279) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Üdv mindenkinek, Horvátországhoz van újabb/jobb térkép, mint az őskövület 2012-es TopMap? Amikor tavaly arrafelé jártam, elég komolyan bütykölték az utakat, tudnék értékelni egy friss verziót így, még nyár előtt...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16280) sfefe


sfefe
őstag

Szaisztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy ha egy igo 8 terkep fajlt ( pl: magyarorszag ) at teszek egy regi igo 2006 puszba az fog mukodni rendesen?
Vagy nem jo hozza?

koszike

udv: sfefe

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#16281) gipsztigris válasza sfefe (#16280) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem jó!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16282) Ryle


Ryle
tag

Sziasztok!

Rendelkezem egy igo primo programmal!

És az lenne a kérdésem hogy, régen tudta a program hogy házszámnál meg lehetett adni hogy A vagy B stb...de most nem tudom mit állítottam el. Tudnátok segíteni hogy ez a lehetőség vissza jöjjön ?

Válaszokat előre is köszönöm!

| Arch + Kde | Windows 8.1 | Android |

(#16283) L1MaT


L1MaT
tag

Sziasztok olyan problémát tapasztalt már valaki hogy a Favoritba / Kedvencekbe elmentett címek közül (ami nem kevés cím) eltűnik 1-2 mentés. Olykor egy újraindítás segít és újra látja a progi. Vagy van olyan hogy a térképen látható kis sárga csillag ami jelzi a favoritba mentett helyeket meg jelenik az adott címhez de a kedvencek listában nem tudom kikeresni. Ötletek megoldás ? Örülnék a segítségnek mert elég idegesítő mikor épp ütném be a felrakó címem amit tudom hogy elmentettem és az istennek se találja. :( Előre is köszönöm

(#16284) L1MaT


L1MaT
tag

Bocsi lenne még pár kérdésem. Biztos vagyok benne hogy ezek le vannak írva valahol de már a 10 ezredik kommentet olvasom és még mindig nem találom amit szeretnék :D

1. láttam másoknál hogy van egy lombik ikon a főképernyőn ami alatt egyéb beállítások érhetők el annak mi a sys parancsa hogy megjelenjen? és ha már itt tartunk a lombik ikon mellé kirakható egy bluetooth ikon is ami wayteq gépnél egyből a wayteq bluetooth telefonos menüjébe visz át. Itt esetleg van olyan megoldás is egy másik ikon ami esetleg a wayteq zenelejátszójába visz?

2. ha rámegyek a kilépés gombra van rá mód hogy a 2 választható opción adott esetben ( Kilépés és Mégse ) egy 3. opció Kisméret címszóval elérhető legyen ami leteszi kis ablakba a progit ennek mi a sys parancsa?

3. Milyen módon tudom elérni hogy navigálás közben írja a pillanatnyi sebességem a progi úgy hogy nem a 3 kis lublikát használom ami jobboldalt lent a sarokban van hanem a menü gomb fölé teszem ezt ki.

(#16285) snowdog válasza L1MaT (#16284) üzenetére


snowdog
veterán

Ezek szinte mind skin függő opciók. Én valamikor diMka skineket használtam, nekem azok jöttek be a legjobban. Ezeket amiket írtál mind tudta. Annak idején innen szedtem le őket: http://www.igo8mods.com/dimka_download_Primo.htm, de olyan mintha megszűnt volna az oldal.
Viszont mintha ez még működne: [link]

(#16286) szokeherceg


szokeherceg
tag

Sziasztok, androidon a primo olyat csinál hogy elsötétül a kép, és csak középen a sebességet mutatja. Mi ennek a neve, és hol lehet kikapcsolni? Baromi idegesítö, meg kell bökni mindig ujjal h lássam a térképet..

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#16287) plajos válasza szokeherceg (#16286) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!

Vedd ki a skint, vagy az ux-et.

(#16288) plajos válasza L1MaT (#16284) üzenetére


plajos
aktív tag

Azért jó lenne tudni, hogy winCE-re, vagy Androidra kellene-e. Nagyon nem mindegy.

(#16289) #22786048


#22786048
törölt tag

Sziasztok. 800x480as primohoz van esetleg Plajos Mod skin vagy az a ux?
(Készüléket váltottam és a 4 éve használat GJA PlajosMod 2 után nem akarok látni mást az új készüléken.)
Linket előre is köszönöm szépen.

(#16290) snowdog válasza szokeherceg (#16286) üzenetére


snowdog
veterán

Ezt úgy hívják hogy képernyővédő. Nyilván bekapcsoltad (még ha nem is tudsz róla). :)

(#16291) snowdog válasza #22786048 (#16289) üzenetére


snowdog
veterán

Előtted írt a szerző, egyszerűbb lett volna rögtön tőle megkérdezni. :D

(#16292) L1MaT válasza plajos (#16288) üzenetére


L1MaT
tag

plajos WinCE re kellene !

(#16293) Barangoló válasza szokeherceg (#16286) üzenetére


Barangoló
csendes tag

igen, képernyőkímélőnek hívják.
A térkép beállításoknál egyszerűen kapcsold ki.
Ez csak akkor fordul elő, ha skint, vagy UX-et használsz.

(#16294) #22786048 válasza snowdog (#16291) üzenetére


#22786048
törölt tag

Az ő :Y F&#@

(#16295) plajos válasza L1MaT (#16292) üzenetére


plajos
aktív tag

Sziasztok!

Ebben a csomagban találjátok a munkáimat (branding, UX-kollekció, stb) P2 WinCE verzióra.
[link]
A fájl jelszava: plajos

(#16296) L1MaT válasza plajos (#16295) üzenetére


L1MaT
tag

Köszönöm ! :R :R :R

(#16297) trikko


trikko
tag

Üdv.

Primora keresnék skin-t.
A "gyári" nem jön be!Volt egy régi navim amit elloptak azon volt egy skin az tetszett de nem tudom ki csinálta.

Amit keresek még friis poi-k esetleg térképek!

Előre is köszi

(#16298) plajos válasza trikko (#16297) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!
Gurjon skin van a képen. Ha WinCE-re kell (mert nem írtad a készüléked típusát és felbontását) akkor ma délelőtt linkeltem be az általam készített dolgokat. Abban igaz nem skin de UX van és annak Gurjon skin az alapja.

(#16299) trikko válasza plajos (#16298) üzenetére


trikko
tag

Üdv.

Köszönöm a választ!
A felbontás 400X272.
A készülék CNS.

A leirtak alapján kérni fogom a segítséged a "telepításhez"! :D

Üdv

(#16300) trikko válasza trikko (#16299) üzenetére


trikko
tag

Üdv.

Bocs javítanék!
A felbontás 480X272.

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.