Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#16101) gipsztigris válasza PistiSan (#16100) üzenetére


gipsztigris
addikt

A Glonass holdak a 62-es sorszám feletti holdak.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16102) p300


p300
tag

Szép napot mindenkinek.Egy kis segítséget kérnék 2.4 primo,nappali térképszínek beállításához. Most olyan lehetőségei vannak,hogy szürke,barna ,bugyingószin.stb.Létezik olyan skin amiben a térkép alapszíne fehér?Segítsetek már ha van ilyen mert én nem találtam.Előre is köszönöm.

(#16103) rhonin


rhonin
senior tag

Sziasztok.

Nexus 7 2013-ra ( 1920x1200 ) szeretnék működő igo primo-t létrehozni. 4.4.2-es szoft van fennt.
Primo-ból pedig a 9.6.29.375713 verziójút telepítettem fel.
A program működik és talál műholdat is elég gyorsan, de amint megpróbálom fekvő módba forgatni azonnal kifagy és kiírja, hogy az igi leállt. Amíg nem forgatom el addig viszont működik szépen.
Full HD-s apk-t használom. Próbáltam a simát is akkor működik a forgatás, de viszont csak a képernyő bal felső sarkában jelenik meg a program. Elforgatásnál meg fektetve a bal felső sarokba rakja.
Már szerkesztgettem a sys filet ezerszer, de nem akar működni.
A tab tegnap esett át teljes visszaállításon. Nem tudom mennyire számít mondjuk.

Kiragadtam a kijelzőre vonatkozó részt a sys.txt-ből:
[rawdisplay]
driver="gdi"
screen_xy="1024_768:1920x1104/1200x1824:fullscreen"
highres=1

Köszönöm előre is a segítségeteket. :R

üdv.

(#16104) gipsztigris válasza rhonin (#16103) üzenetére


gipsztigris
addikt

Rossz helyen keresgélsz! Itt nem kaphatsz segítséget a problémád megoldásában!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16105) bl4ze


bl4ze
veterán

EU Q3 ügyben kitől kérdezhetnék privátban ? Ki van képben térképekkel?
Előre is köszönöm :C

.:. bl4ze .:.

(#16106) bl4ze


bl4ze
veterán

Segítséget kérnék : frissítettem a Q3 EU térképeket és azóta mindig Berlin-Németország a kezdő pozició, nem Magyarország.

Mivel lehet ezt fixálni, orvosolni ?
Korábban ilyet nem csinált :(

.:. bl4ze .:.

(#16107) bs29 válasza bl4ze (#16106) üzenetére


bs29
csendes tag

szerintem mindig az a kezdőpont ahol kikapcsoltad a gépet, persze ha előtte megtalálta a poziciót

(#16108) Bálint85


Bálint85
senior tag

valaki erre,fontos lenne: :F :O

[link]

:R

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#16109) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok!

Tudja valaki hogyan lehet Androidos Primoban(bár gondolom ez nem számít) az utak vastagságát változtatni? Nekem igen vastagok szeretném egy kicsit vékonyítani őket....
sys.txt ben lehet ilyet vagy hol tudnám ezt állítani?

Köszönöm.

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#16110) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!

Olvastam valahol, hogy lehet "keverni" a Navteq és a TopMap térképeket (fbl, fda, fpa) és a poi-kat. Csak arról nem írtak, hogy ezt hogyan lehet.

Egyszerűen csak berakom a pl. Hu TopMap-ot a Navteq térképek közé?
Gondolom ekkor a Navteq Hu-t törölni kell, elkerülve a program "megbolondulását".

Ugyanígy a poi-kat is?

köszi

(#16111) gatto_ válasza csferke (#16110) üzenetére


gatto_
senior tag

Pontosan. Gyakorlatilag megválaszoltad a saját kérdésedet. :)
Poi-ból többet is bent hagyhatsz ugyanabból az országból, csak akkor idegesítően sok poi-t fog mutatni, és esetleg belassítja a rendszert. De ez attól is függ mennyit teszel láthatóvá alapból.

[ Szerkesztve ]

(#16112) snowdog válasza csferke (#16110) üzenetére


snowdog
veterán

Egyszerűen csak berakom a pl. Hu TopMap-ot a Navteq térképek közé?
Gondolom ekkor a Navteq Hu-t törölni kell, elkerülve a program "megbolondulását".

Bár teljesen felesleges, hogy egy adott országról több térkép legyen a gépen, de semmi problémát nem okoz, ha van elég hely a tárolón. A program mindig a legújabb kiadású térképpel dolgozik, a többit figyelmen kívül hagyja. Ezért felesleges több térképet felmásolni egy adott országból. Egyébként keverheted a térképeket, legfeljebb majd nem tervez át a határokon. :)

A POI-knál kicsit más a helyzet. Ott nem a legújabbat jeleníti meg, hanem mindet. Ebből lehet keveredés, de nem technikailag, csak látványra. Duplázódások lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#16113) Szanyo74


Szanyo74
tag

ZoZo v.2.4.3 (Silver - Gold 800×480 és 480×272 P2.4)[link]

http://primosite.co.cc

(#16114) cyber75


cyber75
tag

Szép estét mindenkinek.

Szeretnék kérni egy kis segítséget,egy Wayteq 960BT-gps ügyében.
Most vásároltam fent a az oldalon ezt a készüléket,amin egy IGO Primo fut. Ha jól emlékszem 2.4 (de nem biztos) :) A problémám a következő: Elindítom a navigációt,és megjelenik egy kör alak ami az égtájakat mutatja. 3-színben mutatja az égtájakat. Ezt szeretném eltüntetni a kijelzőről,mert piszkosul zavar. Próbáltam kikapcsolási opciót keresni de sehol nem találtam. Már változtattam hogy 2D-3D-de semmi. Valaki esetleg tudna ebben segíteni??? Előre is köszönöm . :R

Az Úr nekem feladatot adott, mikor erre a világra küldött. De olyan kurvára le vagyok maradva, hogy valszeg örökké fogok élni.

(#16115) Nkboy válasza cyber75 (#16114) üzenetére


Nkboy
senior tag

[link]

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#16116) cyber75 válasza Nkboy (#16115) üzenetére


cyber75
tag

:R :R :R

Az Úr nekem feladatot adott, mikor erre a világra küldött. De olyan kurvára le vagyok maradva, hogy valszeg örökké fogok élni.

(#16117) cyber75


cyber75
tag

Megoldva :C :C :C

Az Úr nekem feladatot adott, mikor erre a világra küldött. De olyan kurvára le vagyok maradva, hogy valszeg örökké fogok élni.

(#16118) czombos


czombos
tag

Tudtok mondani olyan készüléket ami legalább 800x480 felbontású TMC képes/kompatibilis és jogtiszta iGO Primo-val értékesítik?

(#16119) gipsztigris válasza czombos (#16118) üzenetére


gipsztigris
addikt

Navon Platinum Explorer

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16120) czombos válasza gipsztigris (#16119) üzenetére


czombos
tag

Nem rossz, de ez túl nagynak tűnik, esetleg tudsz olyat ami 5" körüli méret?

[ Szerkesztve ]

(#16121) hossszú


hossszú
őstag

Magyar nyelvű sys szerkesztője nincs valakinek?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#16122) PistiSan válasza hossszú (#16121) üzenetére


PistiSan
addikt

A sys.txt egy sima szöveges fájl, egy jegyzettömbbel is simán meg lehet nyitni.

(#16123) hossszú válasza PistiSan (#16122) üzenetére


hossszú
őstag

Ezt azért tudom :)
Akkor pontosabban írom, az iGO SysConfigurator programot keresek ami magyarul is tud.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#16124) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
Ma kaptam egy Navon N670 Plus kütyüt.
A ... Névjegy/Térképek-ben csak a Basemap 2012.02 és Hungary 2013.03 van

A TotalCommander-el megnézve viszont a Content/Map-ban 41 ország fbl térképe van.

Így persze nem lehet vele terveztetni Hu határokon átmenő útvonalat. :F

Mi lehet a gond? Hogyan lehetne orvosolni?

köszi

(#16125) szunyog199


szunyog199
tag

Sziasztok!

Van egy LG LN740 típusú navigációm, amin fut egy IGO Primo nevű szoftver. Viszonylag régi térkép van rajta, amit szeretném frissíteni. Le is töltöttem egy 2013-as .fbl kiterjesztésű fájlt, de a GPS-en lévő térkép fájlt sehogy sem tudom felülírni. Itt található a térkép fájl: \LGE\LGENavi\content\map A GPS belső memóriáján van a szoftver, valószínű emiatt nem tudom felülírni az eredeti fájlt. Egyáltalán hogyan lehet az IGO szoftveren belül kiválasztani, hogy melyik térképfájlt használja?

(#16126) CarrGomm


CarrGomm
aktív tag

Sziasztok!

Azt lehet tudni, hogy régebbi ftr file-ok működnek-e újabb verziójú térképekkel, vagy azonos verziónak kell lenniük?
Tehát pl Q1-es ftr file-ok jók-e Q2-es térképekhez?

(#16127) DM43 válasza csferke (#16124) üzenetére


DM43
Topikgazda

A navi szoftver license fájlja csak a magyar térkép használatára jogosít. Biztos lehet jó pénzért a naviextras.com-on ezt orvosolni.

(#16128) DM43 válasza CarrGomm (#16126) üzenetére


DM43
Topikgazda

Nem. Az ilyen kiegészítőknek (ftr, fda) egy alomból kell lenniük a térképekkel.

[ Szerkesztve ]

(#16129) CarrGomm válasza DM43 (#16128) üzenetére


CarrGomm
aktív tag

Jól sejtettem, kösz!

(#16130) csferke


csferke
senior tag

Sziasztok!
A lentebb említett Navon N670 Plus és iGo Primo 2.0 páros állandó jelleggel elveszíti a gps jelet.

Térkép nézetben 1-2 percenként megjelenik egy értesítés ""A GPS vevő ki van kapcsolva"
Ha rábökök a GPS-ikonra (bal felső sarok) akkor a GPS-adatok-ban látom, hogy az elérhető műholdak száma változik, a színük is pirosról zöldre majd hirtelen eltűnik az összes és kezdi újra keresni a jelet.

Ezt mi okozhatja? Hogyan tudnám állandó munkára bírni a készüléket?

köszi

(#16131) huncutka1029 válasza csferke (#16130) üzenetére


huncutka1029
addikt

hja gyárilag előtelepített navi szoftver van rajta, akkor csinálj egy gyári visszaállítást, és töröld a save mappát.
Ha nem használ, akkor a sys.txt ben adj meg neki fix portot, és baud értéket.
Pl.:
[gps]
port="4"
baud_rate="57600"

ilyen bejegyzést keress, ha nincs akkor írd bele

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16132) csferke válasza huncutka1029 (#16131) üzenetére


csferke
senior tag

Mármint az egész MobileNavigator\SAVE mappát?? :F
Vagy csak a Save tartalmát. Részleteznéd. Mert ebben a mappában van egy csomó almappa tele mindenfélével.

A sys.txt-ben ez a bejegyzés van
[gps]
port="auto"
baud="auto"
protocol = "NMEA"
set_messages=0

[ Szerkesztve ]

(#16133) huncutka1029 válasza csferke (#16132) üzenetére


huncutka1029
addikt

a save mappában lévő tartalmakat kell törölni,
Ezután úgy fog indulni, mintha első bekapcsolás lenne, mindent be kell állítani.

A GPS vonatkozó részét próbáld meg átírni auto-ról, fix értékre
portot 1-8 ig, próbáld,
Baud értéket 9600, 19200, 38400, 57600 értékekkel próbáld.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16134) szunyog199 válasza szunyog199 (#16125) üzenetére


szunyog199
tag

Valaki? :)

(#16135) huncutka1029 válasza szunyog199 (#16134) üzenetére


huncutka1029
addikt

jobb felső sarok!
Olvasd el
Tilos a warez, és ezzel kapcsolatban minden segítségnyújtás.
LG navihoz nem lehet hivatalosan Igo primo szoftvert kapni!
Letöltöttél és nem megy, mert nem legális a verzió.
Ezen a fórumon nem kaphatsz segítséget nem legálisan beszerzett programhoz,

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16136) rossbrown


rossbrown
csendes tag

Sziasztok,

Phonocar vm085 autohifire szeretnék Primot feltelepíteni, de a gyár navi NV981 sw megvásárlásánál ugye olcsóbb megoldást keresek.

A kérdésem, hogy meg tudjátok-e mondani, hogy a phonocar autohifi/navi esetében minek kell lennie az sd kártya nevének, mire-e kell elkeresztelni az igo mappát és az igo.exe-t?
A sys.txt-nek pl üresnek kell lennie amit a rendszer önmagától felismer és beállít?

A fórum szabályokat figyelembe véve, kérlek privátban írjatok.
Előre is köszönöm segítségeteket.

(#16137) zsambek válasza rossbrown (#16136) üzenetére


zsambek
aktív tag

:D

[ Szerkesztve ]

(#16138) huncutka1029 válasza rossbrown (#16136) üzenetére


huncutka1029
addikt

A fórum szabályokat figyelembe véve, kérlek privátban írjatok.
Előre is köszönöm segítségeteket.

Ha ezt figyelembe vetted volna, eleve nem írtál volna ilyen posztot!
Most arra szeretnél rávenni minket, hogy szegjük meg a fórumszabályzatot, és warezoljunk?? :((( :((( :(((
Nem szép dolog!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16139) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok!
Androidon i betus navit hasznalok, egy ideje azt vettem eszre, hogy a skinek amik a content mappaban vannak nem tudom felhasznalni oket, csak az alapertelmezetteket. A data.zip vagy a sys.txt-ben kell modositani, ahoz, hogy tudjam hasznalni oket? Koszi (android kittkat rom van a telon es i 9.6.29.367542 verzio fut)

(#16140) gipsztigris válasza joy_k (#16139) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha nem lenne warez akkor azt mondanám rá, hogy a felbontással van baj!
Navibar és (vagy) statusbar megléte, vagy hiánya szokta okozni, hogy nem látja a skineket.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16141) joy_k válasza gipsztigris (#16140) üzenetére


joy_k
tag

Koszi a valaszt, de erdekes modon idaig sohasem volt ilyen problemam, egy par verzio szam ota van csak igy. De ha nem jovok ra, hogyan orvosolhato, igy marad. :F

(#16142) i.attila


i.attila
tag

Egy ismerősôm kėrt meg, hogy nézzem meg a naviját. Navon márkájú, és meglepő módon teljesen legális is. Egy ideje a következő hibaüzenettel áll
le indulás közben:Application MobileNavigator.exe encountered a serious error and must shut down. Nem hekkelném szét, mivel legális, de mégis merre induljak?

(#16143) plajos válasza i.attila (#16142) üzenetére


plajos
aktív tag

Elsőként a save mappa törlésével próbálkoznék.

(#16144) i.attila


i.attila
tag

Igen, közben én is ezzel próbálkoztam, és jó lett, köszönöm.

(#16145) husiego


husiego
csendes tag

Sziasztok!

Felraktam a gps-emre a Primo 2.4-es verzióját és az a problémám, hogy, ha rámegyek a hasznos helyekre, nem tudok rákeresni semmire mindegyik menüpont szürke. A poi fájl a helyén van, a tartalom között pedig látszik is, hogy a fájl megvan.

Ugyanazokkal az adatfájlokkal a Primo 2.0-ás verziójában működik.

Van ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

(#16146) srudi


srudi
tag

A válasz ott van a jobb felső sarokban, piros betűkkel.

(#16147) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Van a tesómnak egy Kenwood DNX 4230BT tipusú beépített navigációja.Gyárilag Navigon program fut rajta.Azt szeretném kérdezni hogy IGO-t lehet rátenni valahogy?Ezzel a Navigonal nincs megelégedve mert mostanában elég sokszor nem jó.

(#16148) kepler8


kepler8
csendes tag

Sziasztok!

Lengyelországhoz szerintetek melyik szolgáltátó térképét érdemes megvásárolni? Kocsival szeretnék menni, nem kamionnal.

Köszi!

(#16149) bzoley


bzoley
veterán

Urak!
Nem lehet valahogy megadni saját útvonalat köztes pontok nélkül?
Mindig azt képzeli, hogy a köztes pontokon meg is akarok állni, és ha másfelé mennék egy-két utcával, nem cél felé akar navigálni, hanem a köztes pont felé. Ez így nem túl kényelmes.

(#16150) huncutka1029 válasza bzoley (#16149) üzenetére


huncutka1029
addikt

dehogynem lehet.
Töröld a jelenlegi útvonalat, és csak a végső uticélt állítsd be .
Azután ha elindulsz, és jelet fog akkor nem fog köztes pontokat keresni.

Ha egy tervezett, vagy mentett útvonalad van, és közben rákeresel másra, akkor ajánl fel lehetőségeket, hogy új uticél, vagy köztes uticél, vagy köztes pontként tervezzen e , itt nem mindegy mit választasz.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.