Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#15601) Oracle válasza DM43 (#15600) üzenetére


Oracle
senior tag

Köszi megpróbálom, még nem volt dolgom win ce-vel remélem sikerül. :)

(#15602) Oracle


Oracle
senior tag

Az activesync nem engedi bemásolni "konvertálási hiba" :N

(#15603) kuksa90 válasza Oracle (#15602) üzenetére


kuksa90
őstag

USB- ként csatold.

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#15604) Oracle válasza kuksa90 (#15603) üzenetére


Oracle
senior tag

Úgy csak az sd kártyát látom :F

(#15606) Edween


Edween
őstag

Üdv!
Kérdésem az lenne a hozzá értőkhöz, az miért van, hogy egy több száz kilométeres útvonalon mely autópálya, állandóan beakar vinni a városokba, és nem tervezi be a körgyűrűket? Thx

(#15607) SzaboZE válasza Edween (#15606) üzenetére


SzaboZE
addikt

Bizonyára nem gyors, hanem rövid útvonaltervezést állítottál be. :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#15608) snowdog válasza Edween (#15606) üzenetére


snowdog
veterán

Vagy letiltottad a fizetős utakat.

(#15609) Edween


Edween
őstag

Sajnos v. szerencsére mindkét opció jól van beállítva. Más lesz.

(#15610) SzaboZE válasza snowdog (#15608) üzenetére


SzaboZE
addikt

A városi elkerülők általában nem fizetősek :)

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#15611) snowdog válasza SzaboZE (#15610) üzenetére


snowdog
veterán

Én úgy értettem nem engedi fel az autópályákra, azért tervez neki városokon át. Ugyanis olyan esetről még nem hallottam, hogy valakit levisz az autópályáról azért, hogy átvigye egy városon. Ha ilyen van, akkor ott valami nagyon nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#15612) pjen válasza Edween (#15609) üzenetére


pjen
félisten

Próbálld meg hogy minden úttípust engedélyezel,aútópálya,fizetős utak és díj köteles utak,vagyis mindenhová tedd be a pipát :)

(#15613) Babsanyi válasza csferke (#15605) üzenetére


Babsanyi
csendes tag

Úgy tudom, ezek a hnr csomagok nem attól működnek, vagy sem, hogy melyik ország térképe van fenn, hanem attól, hogy melyik térképgyártó térképét rakod be. Tehát ha van egy térképcsomagod, pl. teljes EU csomag a navteq-től, vagy Kelet Európa a TopMap-től, akkor ezekhez tartozó hnr csomag, hnr file-ok benne vannak a pakkban.
A térképeket gyártó alapján kell összeválogatni, ha kevered őket gond lehet, sokszor nem működnek együtt.
A profik úgy konfigurálják az IGO-t, hogy térképcserélő fut benne, tehát a különböző gyártók térképei között tudnak válogatni menüből.

(#15614) Babsanyi


Babsanyi
csendes tag

Hátha tud valaki segíteni...
Telefon csere előtt állok. Az egyik jelölt a Winphone 8-at futtatók közül kerülne ki. Ehhez elvben ingyenes GPS program jár, de az IGO jobban a szívemhez-kezemhez nőtt.
Legálisan használható-e ezen a platformon az IGO Primo, illetve ha igen, akkor van-e valamilyen verziókötöttség? Vagy amit most meg tudok vásárolni, az jó lesz?

(#15615) csferke válasza Babsanyi (#15613) üzenetére


csferke
senior tag

HNR csomag.
Valahol olvastam (és most nem találom), hogy pl. a Kelet Európa.hnr csak akkor használható ha az összes kelet európai ország térképe fent van. Ugyanez vonatkozik a Nyugat Európa.hnr-re is.

Nálam csak Navteq térképek vannak. Magyarország és a környező országok meg a hnr-ek. Ha azonban megnézem a Primo-ban (Egyebek\Súgó\Névjegy\Egyebek\Tartalom\Előfeldolgozott úthálózat) akkor pirosan jelennek meg és azt írja, hogy "Hiányzó térképek..."

(#15616) TRob1 válasza csferke (#15615) üzenetére


TRob1
veterán

Jól tudod.

Viszont jobban jársz ha a hnr-eket kukázod, minthogy inkább felmásold az összes térképet. (Én meg ezt olvastam :) )

¤ R'n'R ¤

(#15617) Tonton69 válasza csferke (#15615) üzenetére


Tonton69
csendes tag

Másold a sys.txt-be a következő sorokat és használja hiányzó térképek esetén is.

[hnr]
ignored_missing_country_ids=*

[route]
hnr_ignored_missing_country_ids=*

(#15619) pekbela válasza korcsillio (#15552) üzenetére


pekbela
újonc

Ez a nyíl helyett autós dolog engem is érdekelne.

(#15620) pekbela válasza korcsillio (#15552) üzenetére


pekbela
újonc

Á megvan.
térképbeállításoknál van csak lejjebb kell görgetni :DDD

(#15621) Babsanyi válasza csferke (#15615) üzenetére


Babsanyi
csendes tag

A sys.txt-ben be lehet állítani, hogy ne hisztizzen a többi térkép hiánya miatt. Nekem is csak néhány térkép van fenn, ha mégis kellene másik, akkor azt is felrakom.

(#15622) Babsanyi


Babsanyi
csendes tag

A #15614-re nem tud valaki válaszolni?

(#15623) snowdog válasza Babsanyi (#15622) üzenetére


snowdog
veterán

Vagy amit most meg tudok vásárolni, az jó lesz?

Ha elmész az NNG hivatalos oldalára, akkor ott megnézheted mely gépekkel kompatibilis az iGO. Legálisan csak azokkal a gépekkel használható. [link]

(#15624) pjen válasza snowdog (#15623) üzenetére


pjen
félisten

Szia.Samu nál az omnia egyet is támogatja,alapból benne volt a csomagban,nincs benne a listában. :F

(#15625) snowdog válasza pjen (#15624) üzenetére


snowdog
veterán

Feltételezem azért nincs a listában, mert többé már nem támogatott a gép. Akkor az volt, most meg már nem az. Van ilyen.

Nagyon egyszerű ellenőrizni. Próbáld meg frissíteni a programot, vagy a térképet. Rögtön meglátod az eredményt. Ugyanis vagy sikerül, vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#15626) pjen válasza snowdog (#15625) üzenetére


pjen
félisten

:R

(#15628) Immy


Immy
őstag

Sziasztok!

Mit kell ahhoz állítani, hogy autó leállításakor a gps ne kapcsoljon ki? IGO Primo 2.4 v9.6.13.267029

Üdv:
Imi

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#15629) pjen válasza Immy (#15628) üzenetére


pjen
félisten

Ha a saját aksija müködik nem kéne leállnia.Nekem meg is kérdezi,hogy kikapcsoljon e.

[ Szerkesztve ]

(#15630) SzaboZE válasza pjen (#15629) üzenetére


SzaboZE
addikt

Az igo-ban van neki beállítva, hogy ha elérte az uticélt, akkor kapcsoljon ki. Meg kell keresni ezt a menüpontot.

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#15631) csferke válasza Tonton69 (#15617) üzenetére


csferke
senior tag

[hnr]
:) Köszönöm
Mostmár nem "pirosak" a hnr térképek.

Még az lenne a kérdésem, hogy mennyivel lesz jobb, hogy a Primo használja a hnr-t is?
Mivel fog különbözni a a tervezés? Érdemes használni vagy ne is foglalkozzak vele?

[ Szerkesztve ]

(#15632) Tonton69 válasza csferke (#15631) üzenetére


Tonton69
csendes tag

A hnr fájlok jelentése: előfeldolgozott úthálózat.
Az előfeldolgozott úthálózat segítségével képes a program hosszabb távú utat belátható időn belül letervezni. Azaz bizonyos köztes szakaszokat nem algoritmus, számolgatás által tervez, hanem csak kikeresi az előfeldolgozott adatbázisból. :K

(#15633) Immy válasza pjen (#15629) üzenetére


Immy
őstag

Wayteq X850 és az akksija még tökéletesen működik. :(

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#15634) KamuMazsola válasza Immy (#15633) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ha minden igaz, akkor megkeresed a sys.txtben ezt:
[interface]
shutdown_time=0

Ha a szám értéke nem 0, akkor írd át 0-ra!

Üdv.: KamuMazsola

(#15636) kuksa90 válasza Probé (#15635) üzenetére


kuksa90
őstag

Hujujujjj....első hozzászólásként nem kéne a warezt erőltetni...olvass jobb felső sarki pirosat! :(

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#15639) jersey86


jersey86
csendes tag

Jó napot kívánok az uraknak! Tudna nekem valaki segiteni olyan ügyben hogy az IGO Primo 9.6.5.verziószámu szofim nem menti a beállitásokat! Minden egyes ki és bekapcsoláskor újra kell állitanom az igényeimnek megfelelöen. És mivel én nem igazán értek az ilyesmihez ezért fordultam inkább hozzátok.

[ Szerkesztve ]

(#15640) Rapture válasza jersey86 (#15639) üzenetére


Rapture
csendes tag

a) Nincs hely az iGO mappájában, így nem tudja létrehozni a save mappa tartalmát.
b) Ha kártyán van a cucc nézd meg, hogy nincs-e írásvédettre kapcsolva!

(#15641) jersey86 válasza Rapture (#15640) üzenetére


jersey86
csendes tag

Belső tárban van a téma. Kb. mennyi hely szükségeltetik ehez a történethez mert elméletileg 172MB szabad helyem van még.

(#15642) snowdog válasza jersey86 (#15641) üzenetére


snowdog
veterán

Az bőven elég. Nézd át a sys.txt-t, hogy minden útvonal rendben van-e.

(#15643) jersey86 válasza snowdog (#15642) üzenetére


jersey86
csendes tag

Hát azt most nem tudom megnézni de ha lesz rá lehetőségem megírom hogy mit láttam!

(#15644) snowdog válasza jersey86 (#15643) üzenetére


snowdog
veterán

Már alig várjuk! :D

(#15645) jersey86 válasza snowdog (#15644) üzenetére


jersey86
csendes tag

Ooooo hát azt mindjárt gondoltam :D

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.