Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#16501) Rapture


Rapture
csendes tag

Épp akartam írni, hogy meglepne ha nem tudná. iGO 8 tudta. Sokat használtam amikor Olaszországban gyűjtőztem. Hasznos cucc.

(#16502) huncutka1029 válasza tecsa74 (#16499) üzenetére


huncutka1029
addikt

:C :R

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16503) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Azt be lehet állítani, hogy az útelágazások között kikapcsolja a kijelzőt? A beállítások között nem találom.

Köszi!

(#16504) plajos válasza xcds (#16503) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!
Skin, vagy UX kell hozzá.

(#16505) xcds válasza plajos (#16504) üzenetére


xcds
őstag

Köszi, ez nekem most nemet jelent, gondolom.

(#16506) plajos válasza xcds (#16505) üzenetére


plajos
aktív tag

Ha egyiket sem használod, akkor igen.

(#16507) xcds válasza plajos (#16506) üzenetére


xcds
őstag

Nem mert nem is tudom mik ezek. :D De majd visszatérünk ra. Most mar uton vagyok. ..

(#16508) Kiky007


Kiky007
csendes tag

Hali!

Segítséget szeretnék kérni.
Azt műveli a navin a Primo, hogy úgy csinál, mintha kikapcsolgatna a GPS vevő. Ilyenkor ezt ki is írja, meg kidob mellé egy gombot, hogy a vevő bekapcsolása...
Erről már korábban volt szó.
Meg is néztem a 8-as Igo-val, ott 34800 a baud.
Meg is adtam neki, a helyzet változatlan.
A Zozo féle csomagban találtam tesztprogit, az azt írta, hogy 4800, de azzal sem javult meg.
A javaslat szerint a sys.txt-ből kitöröltem a GPS bejegyzést, az sem segített.
Viszont az IGO8 Truck nem dobja el a GPS vevőt, tehát nem a géppel van a baj.
Erre lenne ötlete valakinek?

Előre is köszi!

Kiky

(#16509) Bálint85


Bálint85
senior tag

primo 2.0 -hoz melyik verziójú global_cfg fájl kell? mert most a legújabbat /396008/ tettem fel hozzá. érdemes lecserélni? miket tartalmaz ez a fájl, mihez való?

a régi 6,56mb foglalt az új 7,65mb -ot

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#16510) plajos válasza Bálint85 (#16509) üzenetére


plajos
aktív tag

Ha feltetted hagy fenn.

(#16524) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Német és Olaszországra melyik a nyerőbb térképkészlet? TomTom vagy Navteq? Régebben (kb 5 éve...) volt ezekről egy összehasonlítás, melyik részletesebb, pontosabb - de azóta gondolom sokat változtak az erőviszonyok.

Most elvileg a térképdátum is ugyanaz mind2 kiadónál (Q4 2013).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16525) JokerMaffia válasza t72killer (#16524) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szia!

Mindkét térképkészlet jó választás. Térképdátum a kiadóknál egyező, negyedik negyedévi térképfrissítésekkel, jól tudod. Hogy melyik részletesebb, pontosabb, úgy gondolom nincs nagy eltérés a kettő között.
Számomra Navteq (HERE) tökéletesen bevált ismeretlen helyen, segítve a pontosabb eligazodást.

(#16526) djbahool


djbahool
senior tag

Sziasztok!

Volt olyan igo primo verzió, ami lezárt képernyővel is működött, navigált.
A mostaniak sajna nem.
Tudjátok esetleg, hogy mely verzió az amiben még működik?
Esetleg mit kell a sys.txt-ben átirni, hogy menjen?

Köszi

(#16527) gipsztigris válasza djbahool (#16526) üzenetére


gipsztigris
addikt

Droid, vagy WinCE? Droidnál mindegyik működik háttérben is.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16528) djbahool válasza gipsztigris (#16527) üzenetére


djbahool
senior tag

Droid, de sajna már ez a második verzió ami nem megy háttérben.
Nekem Galaxy Core Duo van, de kollégám LG G2-ján is ugyanez a jelenség.

(#16529) t72killer válasza JokerMaffia (#16525) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi a választ!
A topmap térképekkel amúgy mind2 készlet együttműködik? K-Európára (Szlovénia, Magyaro) inkább azokat használnám.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16530) JokerMaffia válasza t72killer (#16529) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szívesen. Nagy valószínűséggel gondolom igen, együttműködik. A három térkép gyártó között biztosan van valamiféle megállapodás, ami szerint készítik a térképeket. Ezáltal végfelhasználókra bízva döntés jogát melyik mellett döntenek.

[ Szerkesztve ]

(#16531) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne Primo 2.4-nél kilépéskor a Bluetooth menű ugrik be,nem pedig a kezdőképernyő.
Lehet ezen állítani valahol?

Illetve szeretném megkérdezni,hogy van-e mód arra,hogy kilépéskor ne csak 2 lehetőségre a kilépés és a mégse,hanem egy harmadikat is mondjuk kisméret lehetőséget is lehessen választani?
Valaha úgy emlékszem volt nekem ilyen lehetőség,egy korábbi verziónál.

Üdv:
tecsa74

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16532) plajos válasza tecsa74 (#16531) üzenetére


plajos
aktív tag

Töröld az nnghall.dll-t.

(#16533) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok!
Egy gyors segítséget szeretnék kérni, bocsi ha már volt, de telefonról vagyok, és nem tudok visszakeresni.
Van egy galaxy tab plus készülék, ráraktam az Igo Primo-t, viszont csak magyarországi térkép van rajta. Közben találtam teljes Európa térképet, és az lenne a kérdésem, hogy meg lehet e úgy oldani, hogy csak a content mappát másolom át? Gondolom abban vannak a mapok, stb-k. Fog úgy működni?

(#16534) Juliuska válasza plajos (#16504) üzenetére


Juliuska
senior tag

én tudom, mit jelentenek :D
ha nem túl nagy kérés, mindkettőt szeretném elkérni :B (info a skinhez: 1920x1080)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#16536) tecsa74 válasza plajos (#16532) üzenetére


tecsa74
tag

Köszönöm!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16537) JokerMaffia válasza kozicsd (#16533) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szia!

Gondolom a teljes Igo Primo szoftvert feltetted készülékedre, és jól működik. Ha igen, akkor az már az tartalmaz egy content mappát, amiben neked csak az aktuális országok fájljait kell bemásolnod a building / map / poi mappákba. Hasznos helyek megjelenítéséhez frissítsd a Primo global_cfg mappát. Így biztosan működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#16538) valaki laci


valaki laci
újonc

sziasztok,frissiteni szeretném a Navon N350-esemet,térképet vagyis mindent rajta,segitene valaki,hogyan csináljam? honnan tölthetek le uj igo-8-at?köszönöm előre is.

(#16539) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni (ha tiltott téma akkor elnézést) hogyan tudnám németesíteni a jelenlegi igo primo 2.4-es programot?
Készülékemet kölcsönadnám egy ismerősnek ki nem tud magyarul,viszont nem tudom átállítani másra,mert valaha én ezeket kitöröltem,ugymond minek is bele:)
Megköszönném ha valaki esetleg privátban tudna segíteni.

Üdv:
tecsa74

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16540) huncutka1029 válasza tecsa74 (#16539) üzenetére


huncutka1029
addikt

Valaki lacinak is ezt ajánlom:
naviextras.com
Itt minden megvásárolható, térképek, Poik, nyelvi csomagok.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#16541) tecsa74 válasza huncutka1029 (#16540) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Köszönöm szépen a linket!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16542) valaki laci válasza huncutka1029 (#16540) üzenetére


valaki laci
újonc

köszönöm szépen

(#16543) tecsa74 válasza huncutka1029 (#16540) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Hát érdeklődtem az oldalon,gondoltam beruházok,de ez a válasz jött:

"A levele alapján Ön iGO navigációs szoftvert szeretne vásárolni.

Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy cégünk nem foglalkozik a szoftver végfelhasználók felé történő értékesítésével, az csak a naviextras.com portálon támogatott készülékekkel együtt, azokra előtelepítve vásárolható meg."

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16544) zsoca67 válasza tecsa74 (#16543) üzenetére


zsoca67
tag

Az NNG egy szemét, magyarnak hazudott, valójában izraeli cég.Te nem vásárolhatsz tőlük szoftvert.Vedd meg a szutyok minőségű navon, és más egyéb vackokat. Amelyeknek a frissítése egy-két éven belül legálisan lehetetlenné válik.Szinte szándékosan terelik a felhasználókat a warez irányába.Androidra szintén nem megvásárolható Magyarországról.Szerintük problémás lenne ennyiféle készüléken futtatni.Izrühelben nem problémás.Gondolom ott csak egy fajta droidos készüléket árulnak.Az egyik vezetőjük vagy két éve a cég engedélye nélkül értékesítette izraelben a termékeiket.Ennyit erről cégről.Minket magyarokat szerintem szándékosan szívatnak :W

(#16545) gipsztigris válasza zsoca67 (#16544) üzenetére


gipsztigris
addikt

Mekkora hülyeséget teccik beszélni!....

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16546) zsoca67 válasza gipsztigris (#16545) üzenetére


zsoca67
tag

Te megvásároltad elsők között az izraeli primót. Feltudtad tölteni legális magyar tartalmakkal? Kétlem.Maradtál te is a wareznál.

(#16547) gipsztigris válasza zsoca67 (#16546) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem! Én a török verziót vásároltam meg, de nem voltam megsértődve,hogy nem kaptam hozzá Magyar térképet. Más az üzletpolitikájuk, ennyi! Viszonteladókon keresztül egyes készülékekre elérhető a Primo, és azért a Becker nem mondható szutyoknak! Autós vonalat erősítik,abban látnak üzletet. Ezzel az erővel a guglit is savazhatnád, mert ők még inkább kizárták a magyar felhasználókat mindenből, hiszen a Google Magyarországra csak szoftvert árusít! Miért nem tudok venni itthonról Nexus5-öt a guglitól ?

Azt gondolom, hogy aki arra hivatkozik, hogy "rá lett kényszerítve a warezre" az SOHA sem fizetne egyetlen fillért sem a programért vagy térképért. :) Ahogy a szerecsenek is azt mondják, hogy csak azért lopnak, mert éhesek és a kicccsaládjukat el kell tartani! Persze, nem a bidámbidámokhoz akarlak hasonlítani, csupán az ideológiát vetettem össze. :DDD

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16548) zsoca67 válasza gipsztigris (#16547) üzenetére


zsoca67
tag

Én anno 2008-ban Mio 520-at vásároltam,nem kevés 59000 fabatkáért.Ami félév múlva szart sem ért, mert a Mio és a kilincsorrúak összekaptak.Persze én a Mio-val álltam szerződésben, nem Kohnékkal. Ennyit az üzletpolitikájukról.Eljön még az az idő, amikor könyörögni fognak ,hogy vásároljuk meg, azt a túlértékelt ájgút! :D

(#16549) snowdog válasza zsoca67 (#16548) üzenetére


snowdog
veterán

Eljön még az az idő, amikor könyörögni fognak ,hogy vásároljuk meg, azt a túlértékelt ájgút!

Úgy tűnik erre még pár évszázadot várnod kell. :D

Én úgy látom áttértek az autós navigációra. És ott vagy megveszed a kocsival együtt, vagy kereshetsz más megoldást. Aztán ha megvetted a kocsival, akkor meg jó mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Egy EU térkép frissítés!!! a kocsimhoz 149 EUR. A kérdés meg igen egyszerű, kell vagy sem.

(#16550) Juliuska válasza gipsztigris (#16547) üzenetére


Juliuska
senior tag

viszont mindettől függetlenül, csupán zsoca67 posztjában feltett egyetlen kérdésre nem válaszoltál ;)

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.