Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#15501) laszlohu


laszlohu
addikt

Üdv

a kép magáért beszél,
bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy elég ritkán járok Budapesten, ezért nem vagyok tisztában az utakkal.

[ Szerkesztve ]

(#15504) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Láttam valakinél IGO Primo-n Jáksó hangot, hol lehet ezt beszerezni?

(#15505) veréb


veréb
tag

sziasztok!
igo 2.4 a sebességmérő kamera ikonja kinn van ha rámegyek azt írja ki hogy nem vagyok bejelentkezve a navi extras fiókba bejelentkezel most? igenre kattintva felhasználónevet és kódot kér!!!!!!!
azért nem mondja a kamerákat mert nem vagyok bejelentkezve?
valaki?!!!!!!

nézzél jobban szét hátha csak a fától nem látod az erdőt

(#15506) snowdog válasza veréb (#15505) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem meg az adatbázist akarja letölteni. Ehhez kellene bejelentkezned. Az is lehet, hogy a szolgáltatás fizetős.

(#15507) balika55 válasza Intruder A 6 (#15504) üzenetére


balika55
csendes tag

http://data.hu/get/6984019/Voice_Hun-celeb-m1-lua.zip

(#15508) Intruder A 6 válasza balika55 (#15507) üzenetére


Intruder A 6
aktív tag

:R

(#15509) amicsi


amicsi
csendes tag

Sziasztok! van egy tibo a1700-as pna igo my way 2006 plus fut rajta. Ez egy idős bácsié aki megkért tegyek rá neki új térképet, ami egy kicsit bajos mivel már nincs hozzá ahogy néztem. Újabb verziókat meg nem tudom ,hogy vinné e a vas. Jó lenne valami ötlet,hogy mit rakjak fel rá ami működik is. Előre is köszi.

(#15510) plajos válasza amicsi (#15509) üzenetére


plajos
aktív tag

Ha lehetne rá vásárolni, akkor én egy iGO 8.3-at vásárolnék hozzá, annak el kell futnia rajta, és "eszi" az újabb térképeket is.

(#15511) KamuMazsola válasza plajos (#15510) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ez egy igazán korrekt, diplomatikus válasz, amicsi fogadd meg!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#15512) FR_C


FR_C
csendes tag

Sziasztok!
Főnököm iPhone5S-e a következőt produkálja ios7-re frissítés után:
A magyar hang eltűnt a hangok közül és az igo-n belül nem hajlandó a boltba belépni, mert nem tud csatlakozni a szerverhez. Így se hangokat, se semmit nem lehet letölteni hozzá. (megvett alkalmazás)
Tud vki megoldást? Vagy történt már ilyen mással is?

[ Szerkesztve ]

(#15513) crey válasza FR_C (#15512) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szia,

iOS7 óta nekem is ezt produkálja a voda navigator (ami iGO ugye).

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15514) dzson1


dzson1
tag

Sziasztok
Lenne egy pár kérdésem .A primo menet közben figyelmeztet kamerára de egy kicsit nevetséges a fordítás .
Hogyan lehet javítani a nyelv helyességen ???? :F :F :F
A sys fájlban nem lehet olyan parancsot adni neki ,hogy az autó be indításnál vagyis gyújtás ráadásánál be induljon a gps ??? Mert azt belehet állítani ,hogy autó leállításánál kikapcsol a gps . :F :F :F

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#15515) snowdog válasza dzson1 (#15514) üzenetére


snowdog
veterán

Lenne egy pár kérdésem .A primo menet közben figyelmeztet kamerára de egy kicsit nevetséges a fordítás .

Át lehet írni a nyelvi fájlokat, csak azt kell tudnod, hogy az eredeti nyelvi fájlt használod, vagy a TTS-t (pl. Eszter).

[ Szerkesztve ]

(#15516) dzson1 válasza snowdog (#15515) üzenetére


dzson1
tag

Eszter TTS hangját használom

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#15517) snowdog válasza dzson1 (#15516) üzenetére


snowdog
veterán

TTS nyelvi fájlod.zip\i18n\dictionary.voice

[ Szerkesztve ]

(#15518) dzson1 válasza dzson1 (#15516) üzenetére


dzson1
tag

content/lang/Lang hungari- ban :F :F :F

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#15519) snowdog válasza dzson1 (#15518) üzenetére


snowdog
veterán

Nem, az az eredeti nyelvi fájl. A TTS fájl a Primo\Content\voice\ mappában van, valami hasonló néven: Voice_TTS-nua-hun-f1-lua-dri40-vssq5f22.zip

[ Szerkesztve ]

(#15520) blackyi1 válasza Intruder A 6 (#15504) üzenetére


blackyi1
újonc

hali
én kamionozok, most indulok hollandba - de minden 7végén hunba vagyok
de van 1 tuti jáksó szövegem, ami sokkal több mint amit itt ajánlottak
elküldöm, ha küldesz 1 emil cimet a kukacomra rumi1@citromail
vagy ha vissza értem megpróbálom valahova fel rakni

- de sokkk mindenem van a primo-hoz (ami minden igo-hoz jóóó) - (mindig faragom és frissitem a leggglegggleggg...re) - söööt.... - full eu-ban q2 is megvan (2013.07.20) - minden féle ikonokkal a kutakra - boltokra - stb....
ja és az én jáksóm 33mb (nem 3mb) és mindenre 5-6 mondása van benne (qva jóóó - azt használom azóta)
na szasz

[ Szerkesztve ]

(#15521) DM43 válasza blackyi1 (#15520) üzenetére


DM43
Topikgazda

Első hsz-nek nem rossz ... :Y

(#15522) Lajhar


Lajhar
csendes tag

LENOVO A820 mobilomon az Igo Primo (V9.6.7.2356 ) a TTS MAGYAR hangnavigáció nem müködik!
Egy jó megoldás nagy segitségemre lenne! Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15523) gatto_ válasza Lajhar (#15522) üzenetére


gatto_
senior tag

Vocalizer Eszter, vagy Svox Mariska fent van? Mert nélkülük nem fog menni...

(#15524) Chieftec


Chieftec
őstag

Sziasztok!

Vettem egy GPS-t használtan (Asus R700T, iGO 8). Az lenne a problémám, hogy nem mondja navigálás közben a megszokott "menj tovább X km"-t. Hosszú utaknál ez eléggé hiányzik. Minden egyebet kanyar, körforgalom, stbstb, mond csak ezt nem. Bori hang van beállítva. A hangokat megnéztem, megvannak az ide vonatkozó fájlok az SD kártyán.
Mitől lehet ez?

Köszi előre is!

(#15525) dzson1 válasza snowdog (#15519) üzenetére


dzson1
tag

Nos megtaláltam ,de annyi fordítás van benne ,hogy én nem találom.
De érdekes mikor figyelmeztet a mobil sebesség mérőre .
Köszönöm azért a segítséget :R

Ki korán kel ,egész nap álmos .

(#15526) Lajhar válasza gatto_ (#15523) üzenetére


Lajhar
csendes tag

Fent van,de az IGO nem fogadja el.( UNSUPPORTED VOICE hibát ir ki az inditásnál) A saját TTS motorjába kellene berakni-gondolom-de nem tudom hogyan kell. Az android témában teljesen kuka vagyok.Kérem a segitséget. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15527) plajos válasza dzson1 (#15525) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!
A sys.txt-ben is meg lehet adni a kívánt szöveget. Mobil sebességmérésnél pl. így:

[speedcam_category:1]
activated_spoken_type=speech
activated_speech="Mobil sebességmérő kamera az útvonalon."

approach_beep_distances=300
approach_beep_spoken_type=speech
approach_beep_speech="Mobil sebességmérő kamera."

overspeed_spoken_type=speech
overspeed_speech="Lassíts!"
overspeed_min_speech_repeat_delay=20

Ha WinCE verzióra kell, akkor javaslom használd [ezt a barnding.zip-et] ebben minden szöveg helyesen és magyarul van benne, bónuszként kapsz szines POI-ikonokat is.

[ Szerkesztve ]

(#15528) kalmika72


kalmika72
csendes tag

Meg tudná valaki elmondani hogy miért van az hogy bármi skint rakhatok a skin mappába,az IGO nem látja?Persze felbontásnak megfelelően; droidról van szó.Lehetséges sys-be engedélyezni kell?Köszi

megbizhatóságom: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=1008834

(#15529) Tonton69 válasza kalmika72 (#15528) üzenetére


Tonton69
csendes tag

Helló kalmika72 !
Előfordulhat, hogy valamelyik licens fájl nem engedi látni.
Én is így jártam. Bontsd ki a skint és az "ui_android" mappát másold a gyökér könyvtárba.
Így már látni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#15530) balika55 válasza Tonton69 (#15529) üzenetére


balika55
csendes tag

Sziasztok!
Jáksó László és Jáksó funny hangot szeretnék letölteni, de nem találtam még egy oldalt se ahonnan lelehetne tölteni ebben szeretném a segítségeteket kérni, aki tudna egy linket dobni annak nagyon megköszönném.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#15531) : iSiS : válasza balika55 (#15530) üzenetére


: iSiS :
tag

(#15532) Freddycom


Freddycom
őstag

Sziasztok

Navon N490 Plus-ra felmegy a 2.4-es Primo is vagy iGo 8 kell hozzá?

(#15533) laszlohu válasza Freddycom (#15532) üzenetére


laszlohu
addikt

Kapható Primoval is :

[link]

(#15534) pumpa2


pumpa2
csendes tag

Sziasztok! Pár napja használom a Primo 2.4 szoftvert a navimon, és egy olyan hibával találkoztam amit nemtudok megoldani. A térképcserélő funkció jól működik,de ha Navteq térképpel tervezek utat, a szimuláció közben kikapcsol a készülék , és újraindul , elég az utitervbe belenézni ugyanez történik. Ilyenkor a Primo mappájába egy crash nevű txt fájl is megjelenik, gondolom ez segítség lehet egy hozzáértőnek, nekem semmit sem mond, ha valaki tud segíteni, bemásolom ide ezt a txt fájlt.(és ha nem ütközik szabályba)
Köszönöm !

(#15535) snowdog válasza pumpa2 (#15534) üzenetére


snowdog
veterán

Lehetőleg ne másold ide a fájlt, mert a többséget nem érdekli. Ha valakinek szüksége lenne rá, akkor magánban küld el neki. Szerintem valamelyik térképed hibás lehet, az okozhatja a problémát. Feltéve ha más térképkészletnél nem jelentkezik a hiba.

(#15536) pumpa2 válasza snowdog (#15535) üzenetére


pumpa2
csendes tag

Akkor próbaképp töröljem a navteq térképeket és egy esetleg régebbivel ellenőrizzem a működést ? A többi térképpel jól működik.

(#15537) pumpa2 válasza pumpa2 (#15536) üzenetére


pumpa2
csendes tag

Egy mondatát bemásolnám hátha közelebb visz a megoldásba:
CallStack snapshot (function names unknown - map file \ResidentFlash\Primo\iGO.map not found):

[ Szerkesztve ]

(#15538) Freddycom válasza laszlohu (#15533) üzenetére


Freddycom
őstag

Köszönöm a választ.

(#15539) snowdog válasza pumpa2 (#15537) üzenetére


snowdog
veterán

Ez arra utal, hogy a térképcserélő azon állásában a program nem látja a térképeket. A térképcserélő ini fájlokat nézd át, valahol nem jó az útvonal.

[ Szerkesztve ]

(#15540) winhate


winhate
őstag

hali

ugy nez ki tenyleg a topmap os terkepek a legfrissebbek azon pl az m0 uj szakasza is rajta van mikozben a navteq 2013 q2 esen meg nincs

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#15541) OldMike válasza winhate (#15540) üzenetére


OldMike
őstag

Hogyan van az, hogy a "virágboltban" már lehet kapni Navteq 2013. Q3-at, a naviextras.com-on pedig csak
2013. Q2 van?

42LM660S

(#15542) DM43 válasza OldMike (#15541) üzenetére


DM43
Topikgazda

Úgy, hogy vagy elnézted, vagy elírták :) A Q2 a legutolsó ...

(#15543) TRob1 válasza OldMike (#15541) üzenetére


TRob1
veterán

Nálunk még nem lehet kapni Q3-at a környező virágboltokban, sőt, még nem is hallottak róla...

¤ R'n'R ¤

(#15544) pumpa2 válasza snowdog (#15539) üzenetére


pumpa2
csendes tag

Köszönöm a segítséget,az első megérzésed hogy a térkép állománnyal van probléma,valószínű helyes volt,mert töröltem az fsp kiterjesztésű dolgokat a navteq állományból és azóta, ha nem is zökkenőmentesen, de működik a szimuláció és nem áll le a progi.(lehet hogy a térképcserélő ini-ben is van valami eltérés majd megpróbálom átnézni , csak kellene egy jól működő fájl, referenciának)

(#15545) veréb


veréb
tag

sziasztok!
vettem egy wayteq 960bt de nincs rajta semmi itt vagyok kinn Németbe és kellene de nagyon valamit rá kéne tennem de nem tudom hogy honnan és mit és hogyan segítséget előre is megköszönöm
a problémák elkerülése végett ide ha lehet :alien666@citromail.hu

nézzél jobban szét hátha csak a fától nem látod az erdőt

(#15546) OldMike válasza DM43 (#15542) üzenetére


OldMike
őstag

Igen, a második eset lehet, mert a dátum a hivataloshoz hasonló. Elszomorító amit a fórumtárs írt az M0 új szakasz hiányáról, valószínűleg más helyeken is ennyire "friss" lehet. Ráadásul gondolom, hogy ez is csak akkor derül ki, ha az ember már megvette (nem olcsón) az új kiadást.
Nekem meg azért fájó, mert a GPS-re telepített Primo licence nem engedi a TopMap térkép vásárlását sem, nemhogy a telepítését.

42LM660S

(#15547) amicsi válasza plajos (#15510) üzenetére


amicsi
csendes tag

Köszi! Mondjuk megvan az igo iGO 8.3.5.231128 . De kéne egy kis custumer service, hogy kell ezt telepítenem mivel ilyet még nem csináltam. Ha tudsz segíteni azt megköszönöm. A géphez kábeles csatlakozási lehetőséget nem látok, csak a memokártyát tudom kártyaolvasóra tenni. Jó lenne egy lépésről lépésre leírás.
Köszi

(#15548) blackyi1 válasza balika55 (#15530) üzenetére


blackyi1
újonc

hali

irtam párrrr sorral lejjebbb - ha küdesz kérdést a kukacomra vas 9 ig hunban vagyok és át küüddöm

rumi1@citromail.hu

szasz

(#15549) veréb


veréb
tag

sziasztok!
a kollégám gps-ről átmásoltm az aigot a gépre és onnan a gps-re minden frankó de nem mondja a trafipaxokat se a lámpába beépítettet se a mobil se semilyet! a beállítások ugyan azok!!
valakinek ötlet?
a kollégám gps-se mondja a trafikat!!!!!!!!!!

nézzél jobban szét hátha csak a fától nem látod az erdőt

(#15550) Feci40


Feci40
tag

Sziasztok
Primora Jáksó László hangját keresem akinek meg van jelezze itt nekem üzenetben. Köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.