Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#16551) gipsztigris válasza Juliuska (#16550) üzenetére


gipsztigris
addikt

De igen, válaszoltam. Azt írtam, hogy "Én a török verziót vásároltam meg, de nem voltam megsértődve,hogy nem kaptam hozzá Magyar térképet."

Ebből következik, hogy nem tudtam vásárolni hozzá magyar tartalmat. De ez miért fontos? Ha a warezre akarsz célozni, az NEM KÖTELEZŐ!.....ahogy a "kolléga" megpróbálja beállítani.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16552) tecsa74 válasza snowdog (#16549) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Szerintem extraként tudod megvásárolni a kocsival együtt,ha kéred kéred,ha nem hát nem.

Kicsit sokallom a 149 eurót a frissítésért,főleg úgy ha nem kell az egész eu térkép.
Sajnálom hogy nem lehet úgy vásárolni térképcsomagot,hogy igény szerint kinek mire lenne szüksége.
Mert szívesen megvásárolnám,nem sajnálnám rá a pénzt évente,vagy két évente,s legalább tudom,hogy ez eredti stb.stb..
Na de mindegy,ez van:-)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16553) zsoca67 válasza gipsztigris (#16551) üzenetére


zsoca67
tag

"Azt írtam, hogy "Én a török verziót vásároltam meg, de nem voltam megsértődve,hogy nem kaptam hozzá Magyar térképet."
Én viszont emlékszem, hogy egy warez oldalon meglehetősen durci voltál, hogy a frissen vásárolt ájgúd, az NNG általad oly nagyon elismert üzletpolitikájának köszönhetően, itthon nem működik :P

(#16554) gipsztigris válasza zsoca67 (#16553) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem értesz!...vagy nem akarsz érteni! :)

Amikor megvettem, tisztában voltam vele, hogy CSAK török térkép van hozzá, majd elkezdtem levelezni az NNG-vel akik visszapasszoltak a Basarsofthoz, mondván, hogy forduljak az eladóhoz. A Basarsoft azt ígérte, hogy elvileg 2014 első negyedévében lesz elérhető (külön megvásárolható) térkép hozzá, de most meg nincs kompatibilis telefonom a török Primohoz, így nem tudom használni az eredetit sem.
A zsidózást pedig szerintem mellőzni kéne, főleg annak tükrében, hogy láthatóan nem igazán tudod, hogy miről beszélsz az NNG-vel kapcsolatban!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16555) snowdog válasza tecsa74 (#16552) üzenetére


snowdog
veterán

Kicsit sokallom a 149 eurót a frissítésért,főleg úgy ha nem kell az egész eu térkép.
Sajnálom hogy nem lehet úgy vásárolni térképcsomagot,hogy igény szerint kinek mire lenne szüksége.

Én is sokallom. :)

Lehet vásárolni térképcsomagokat igény szerint is. Egységáron 79.00 €. Így viszont még drágább, ha két csomagra is szükséged van. Mondjuk amiben benne van Magyarország és Ausztria, az már 2 x 79.00 €. És akkor még nincs Németország, és a többi, mert akkor az még újabb valahányszor 79.00 €.
Na ez a nagy trükk benne. Ezért megy ebbe az irányba az NNG (is).

És igazad van, eldöntheted hogy kell, vagy sem. :)

(#16556) tomi613


tomi613
aktív tag

A kék sárkány miért nem érhető el? Tud valaki valami infót? Szerverleállás vagy valami? :)

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#16557) gipsztigris válasza tomi613 (#16556) üzenetére


gipsztigris
addikt

Sárkányok pedig nincsenek! Főleg kék sárkányok! :D De van egy hely, ahol jelen pillanatban javítás folyik.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16558) tecsa74 válasza snowdog (#16555) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Pffffffff,,hát ez így tényleg gáz :)

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#16559) tomi613 válasza gipsztigris (#16557) üzenetére


tomi613
aktív tag

:)) :R

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#16560) plajos


plajos
aktív tag

Sziasztok!

Ajánlom figyelmetekbe UX-kollekcióm legújabb v.1.5-ös verzióját WinCE készülékekre. Fontosabb újítások:
- Továbbfejlesztett madártávlat mód (be lehet külön állítani madártávlat módban a térképmódot -2D, 2D Észak fenn, 3D-
- Mini alagút és elágazás nézet
- Calibratefix mód
- TTSPro modul átalakítása (nem vág többet Eszterke a saját szavába)
- Új modul a POI-k láthatóságának és saját POI, vagy Kedvenc adatainak megváltoztatására (telefonszám, megjegyzés fűzhető hozzájuk, név, cím módosítható)
-10 db egyéni ikon hozzárendelése a POI ikonokhoz. Ezeket lecserélve a saját *.bmp képekre egyénivé tehetők az ikonok megjelenítése (pl. barátnő fényképe lehet a Kedvenc ikonja, és ez a keresésben és a térképen is megjelenik).
A linket ebben a szövegfájlban találjátok meg:
[link]

a fájl jelszava: plajos

(#16561) nrbii válasza plajos (#16560) üzenetére


nrbii
tag

Köszönjük! :)

(#16562) LámaZ válasza Zolás (#16268) üzenetére


LámaZ
addikt

Hozzájuk is vágtad?

Legyen minden jó!

(#16563) LámaZ válasza L1MaT (#16284) üzenetére


LámaZ
addikt

Helló!

Nincs olyan, hogy lublika.
Rubrika van esetleg, de azt is csak erdélyiek használják (román jövevényszó).
A magyar megfelelő: rovat.

Legyen minden jó!

(#16564) gebro válasza plajos (#16560) üzenetére


gebro
aktív tag

Köszönöm az új verziót. :R

(#16565) LámaZ válasza plajos (#16560) üzenetére


LámaZ
addikt

Szia!
Annak is skin oka lehet, ha Bp. belvárosban, épületek között, a droidos igo elveszíti a gps-jelet, és utána mintha megtalálná, de őrülten össze-vissza ugrál a térképen a pozíció (lemegy akár a Balatonig is)?
Vagy esetleg az „új” térképek miatt van ez? Régebben mintha nem csinálta volna ezt.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#16566) plajos válasza LámaZ (#16565) üzenetére


plajos
aktív tag

Szerintem gyenge minőségű GPS-vevő miatt van. MTK processzoros gépeknél szokott előfordulni.

(#16567) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Szerintetek egy Galaxy mini-re telepíthető igo vagy nem bírná a telefon?

(#16568) JokerMaffia válasza seederking (#16567) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szia!

Minden Galaxy mini-re valószínű igen telepíthető, amely rendelkezik GPS funkcióval Android-os IGO telepítését javaslom.

[ Szerkesztve ]

(#16569) Exom


Exom
tag

Sziasztok
Egy barátom navigáció vásárlás előtt áll. Meg tudnátok mondani, hogy a Wayteq x980 -ra rendesen telepíthető a Primo? Érdemes ezt megvenni, vagy valami másik készülék mostanában a favorit?

(#16570) JokerMaffia válasza Exom (#16569) üzenetére


JokerMaffia
tag

Szia!

Bátran tudom ajánlani, elégedett vagyok a termékkel. IGO Primo zavartalanul működik rajta.

Megszokott külső, megnövelt teljesítmény

Az új WayteQ navigációs paletta csúcsmodellje az előd X960BT-hez képest sokat fejlődött. A processzort a nagy teljesítményű MStar MSB2531 kétmagos, Cortex-A7 alapú, 800 MHz-re skálázott példánya váltja, a memória pedig megduplázódott: 256 MB RAM és 8 GB tárhely áll rendelkezésre. A készülék tárhelye MicroSD/SDHC kártyákkal maximum + 32 GB-tal bővíthető. A GPS vevő egy erős, 66 Csatornás MStar gyártmányú lett, míg a kijelző immár 16 millió szín megjelenítésére is képes. A készülék háza változatlan maradt, így minden korábbi X920BT/X950BT/X960BT tartozékkal használható (autós tartó, autós töltő, tok, hálózati töltő, napellenző).

Igo Primo telepítése egyszerű,. a belső memóriára, avagy MicroSD/SDHC kártyára, (javaslom az utóbbit), így a szoftver térképállományát egyben fel lehet telepíteni, csupán csak az aktuális térképfrissítéseket elvégezni rajta.

[ Szerkesztve ]

(#16571) gipsztigris válasza JokerMaffia (#16570) üzenetére


gipsztigris
addikt

Újoncként nyilván elkerülte a figyelmedet az az apróság, hogy ezen a helyen a warezre buzdítás, a warez segítségnyújtás tiltott. Miután a Wayteq eszközeire sohasem volt hivatalosan telepíthető Primo, ezért az általad leírtakról ITT nem lehet még csak beszélni sem!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16572) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok! Melyik a legfrissebb Primo szoftver win ce-re a 1.2 v9.2.1.179499 verzió?
Úgy látom Androidra állandóan frissítenek, mert most az a menő :)

(#16573) plajos válasza Exom (#16569) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!
Amennyiben nem kritérium az Android a maga előnyeivel, csak navigálni kell A pontból B pontba, akkor jó választás. Sajna a kijelzője ennek sem tökéletes, erős napsütésben kell neki a külön megvásárolható napellenző.

[ Szerkesztve ]

(#16574) SMAILO HD5 válasza plajos (#16560) üzenetére


SMAILO HD5
csendes tag

Kicsit körülményes volt összeszedni a "pakkot", de megérte. Köszönjük a fáradságos munkát. :C :R :C

(#16577) LámaZ válasza plajos (#16566) üzenetére


LámaZ
addikt

Igen, valószínűleg igazad van. Én teljesen cserben fogom hagyni az MTK-s vonalat (bár a drágább eszközökben lehet jó proci), és a Qualcomm irányba megyek ezután. Volt már egy 10"-os tabletem kiváló gps-vétellel, most lett egy ilyen okostelóm is. No pain, just gain. ☺

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#16579) xcds


xcds
őstag

Sziasztok!

Múltkor az volt a gondom, hogy amikor nem történik semmi, miért nem kapcsolja ki a kijelzőt automatikusan. Erre írta vki, hogy skin vagy vmi más kell hozzá. Szóval hogy tudom ezt legegyszerűbben megoldani?

(#16580) robyg


robyg
senior tag

Üdv Sakcok.

Lenne egy kérdésem tudnátok segíteni?

Van egy Igo Primo v9.6.7.235654em Samu S2re. Hol lehet beállítani a 3Ds épületeket?

(#16581) plajos válasza xcds (#16579) üzenetére


plajos
aktív tag

Olyan skin vagy UX kell hozzá amiben van képernyővédő funkció.

(#16582) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérésem:

Ha valaki TomTom (Teleatlas) térképet használ, nézze meg nekem, hogy ide tud e tervezni: Németország, Wuppertal, Dever str.

Köszönöm!

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#16583) pgemil válasza gipsztigris (#16557) üzenetére


pgemil
aktív tag

Ez a javítás meddig tart?

(#16584) gipsztigris válasza pgemil (#16583) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem tudom! :(

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16585) vimre válasza Nkboy (#16582) üzenetére


vimre
tag

Igen, ha az utcát így nevezik: Deweerthstraße

(#16586) LámaZ válasza #45553408 (#16576) üzenetére


LámaZ
addikt

port="auto"
baud="auto"

Legyen minden jó!

(#16587) LámaZ válasza plajos (#16566) üzenetére


LámaZ
addikt

Arra gyanakszom, hogy az EPO adatokat nem tudta már rég letölteni a droidos kis tablet. Az a baj, hogy nem is tudom a menüben ellenőrizni az epo-fájl letöltésének utolsó dátumát.
A system/etc-ben lévő gps.conf-ban
supl_host=supl.sonyericsson.com
van nálam, az is lehet, hogy már nem ad adatokat ez a szerver.

Legyen minden jó!

(#16588) LámaZ válasza LámaZ (#16587) üzenetére


LámaZ
addikt

Amúgy itt sok hasznos infó van: Understanding Android GPS Architecture (XDA-Dev fórum)
Az epo-fájl szolgáltatómat mindenesetre áttettem a supl.nokia.com-ra.

Legyen minden jó!

(#16589) LámaZ válasza LámaZ (#16588) üzenetére


LámaZ
addikt

Meg itt is: The End-All Be-All Guide to Your GPS
Ez helyre teszi a system/etc/gps.conf fájl tartalmával kapcsolatos babonákat. ☺

(Megj.: ez mind androidos gps-re vonatkozik. semmi köze nincs a Win CE-hez.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#16590) pgemil


pgemil
aktív tag

Primóban az előzményeket hol lehet megnézni a TC-ben? (asztali gépen)
(Az egyik kütyüről szeretném áttenni az adatokat.)

(#16591) macy-01


macy-01
csendes tag

Kiszeretném cserélni a Primo betöltő képet.
Hol találom?

[ Szerkesztve ]

Legnagyobb probléma az, ha a hülyeség akaraterővel párosul.

(#16593) gipsztigris válasza macy-01 (#16591) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez attól függ.

Ha WinCE primon akkor data.zip/ui_igo9/felbontás mappája/loading.bmp

Ha Androidon, akkor data.zip/ui_android/felbontás mappája/loading_m3.bmp vagy loading_m5 és loading_m4.bmp vagy loading_m6.bmp (egyik álló, a másik fekvő formátum).

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#16594) LámaZ válasza #45553408 (#16592) üzenetére


LámaZ
addikt

user.upoi = kedvenc célpontok

Legyen minden jó!

(#16596) Komi28 válasza Komi28 (#16572) üzenetére


Komi28
senior tag

Erre valaki? :)

[ Szerkesztve ]

(#16597) LámaZ válasza #45553408 (#16595) üzenetére


LámaZ
addikt

Del *.*

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#16599) barni79


barni79
csendes tag

Sziasztok!

Wayteq xTab-7x tabra tettem fel a Primo 9.6.29.404739 verziót. Szépen elindul a program, de az álló-fekvő képernyőmód váltásokkal bajom van. Csak abban az állásban hajlandó működni, amelyikben elindítottam, elforgatásnál elsötétül a kijelző.

A tablet felbontása 1024x600. Tudna valaki segítséget adni a sys.txt átírásához? Gondolom azzal lehet a baj...

[ Szerkesztve ]

(#16600) pgemil válasza #45553408 (#16592) üzenetére


pgemil
aktív tag

Köszi, holnap kipróbálom. :)
Azaz, hogy még se, mert nem hoztam magammal a régi vasat:(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.