Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo

Hozzászólások

(#15951) mokiber válasza snowdog (#15947) üzenetére


mokiber
tag

köszi, megoldódott, át kellett írni a fájlnevet.

(#15952) Matsushita


Matsushita
tag

Üdv everybody!

Szeretnék segítséget kérni tőletek.
Azért mert ma adódott a feladat, meg mert holnap reggelre kell,
nem olvastam végig a fórumot Sorry! :B

Kaptam egy Samu Galaxy telót. (Android szoftver, de gondolom ezt mindenki tudja)
(Android ver.: 4.2.2.)

A lényeg, hogy vidéken, többnyire olyan helyen lenne használva,
ahol elég gyengusz a térerő, de előfordul, hogy nincs is.
És ha lehet, akkor a GSM rendszert semmiképp ne is használja!
(Úgy értem, hogy a fizetős mobilhálózatokat ne.)

GPS nem tudom, hogy fizetős-e mobilon, eddig ezzel még nincs tapasztalatom.
Ez is lenne a másik kérdés, hogy pénzbe kerül-e, vagy sem.

De legjobb lenne, ha Offline lenne. Akkor nem függ az ember az időjárástól meg a hálózattól.

Mondták már páran, hogy Igo egy nagyon jól bevált és megbízható progi, meg ebből a Primo is.
Ebből kéne egy olyan verzió, ami elég részletes. (Faluk, községek utcái látszódjanak.)

Előre is köszönöm a segítséget! :R

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#15953) snowdog válasza Matsushita (#15952) üzenetére


snowdog
veterán

GPS nem tudom, hogy fizetős-e mobilon, eddig ezzel még nincs tapasztalatom.
Ez is lenne a másik kérdés, hogy pénzbe kerül-e, vagy sem.

Nem kerül pénzbe, a GPS műholdak használata ingyenes.

Mondták már páran, hogy Igo egy nagyon jól bevált és megbízható progi, meg ebből a Primo is.
Ebből kéne egy olyan verzió, ami elég részletes. (Faluk, községek utcái látszódjanak.)

Ez itt tiltott téma. Androidra még nincs legális utólag telepíthető magyar verzió.

(#15954) Matsushita válasza snowdog (#15953) üzenetére


Matsushita
tag

Köszönöm szépen Snowdog! :R
Az utolsó sorod nekem kínai, nem értem. :F
Nem írtam semmi olyat, ami illegális volna. Vagy igen? :F De nem is szeretnék olyat. :N
Lehet, hogy félreértettél valamit. :F
Vagy én írtam hülyeséget, ebbéli tudatlanságomból. (Mondjuk ez valószínűbb.) :B
Nekem még nagyon új ez a "tapogatós-érintős" mobilos világ.
Lehet, hogy előbb el kellett volna kezdeni vele ismerkedni. :B
Az az igazság, hogy eddig nem volt rá szükségem. Meg nem is igazán vonzott eddig.

Köszönöm! :R

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#15955) zlot


zlot
csendes tag

Szeretném megkérdezni, hogy a letöltött térképeket csak egyszerűen bemásolom a map mappába?

(#15956) Nudlee válasza Matsushita (#15954) üzenetére


Nudlee
aktív tag

Snowdog fórumtárs arra célzott, hogy IGO Primo -ból hivatalosan nincs utólag telepíthető magyar verzió, a warezolás meg ugye tilos!
A google play -en egyébként fent van a letölthető "IGO Primo Israel" fizetős és ingyenes változatban is. Ezek hivatalosak.

Javaslom keress rá pl. az OFF Sygic android -ra, amennyiben megvásárolható és működő navigációt szeretnél a mobilodra.

(#15957) snowdog válasza Matsushita (#15954) üzenetére


snowdog
veterán

Nem írtál semmi illegálisat, de arra hívtam fel a figyelmedet, hogy olyant ne is tegyél. Ezen a fórumon az Androidos Primo telepítésében való segítségnyújtás tiltott téma. Mint írták, warez.

u.i. Másik topikban olvasom, hogy most akciósan féláron lehet Sygic-et venni. [link] Bár ezt a honlapjukon nem látom.

Esetleg nézd meg, sokan megvannak vele elégedve. Azt legálisan telepítheted a gépedre. [link]

[ Szerkesztve ]

(#15958) Nudlee válasza snowdog (#15957) üzenetére


Nudlee
aktív tag

ITT!
Azt hiszem megveszem én is, ez már tényleg aprópénz érte.

(#15959) Ghostman78 válasza snowdog (#15957) üzenetére


Ghostman78
senior tag

(#15957) snowdog : Ezen a fórumon az Androidos Primo telepítésében való segítségnyújtás tiltott téma. Mint írták, warez.

Ez remélem csak addig lesz így, amíg meg nem jelenik (végre) az Igo for Android :W

[ Szerkesztve ]

(#15960) fil válasza Ghostman78 (#15959) üzenetére


fil
őstag

Már megjelent.

(#15961) snowdog válasza Ghostman78 (#15959) üzenetére


snowdog
veterán

Nem hiszem hogy a warez tiltás változna. Az illegális, vagyis warez verzió telepítéséhez a segítségnyújtás a legális verzió megjelenése után is tilos lesz. Az attól teljesen független.

Ha lesz legális verzió, annak telepítéséhez nem lesz szükség segítségre, az magától fog települni.

fil

Magyar verzió nem jelent meg, a külföldiek kitárgyalása meg tilos. Nem kellene ezt a témát elölről kezdeni. Már jó pár kört futottunk e körül, és a végén feketén-fehéren megmondták, a téma tabu.

[ Szerkesztve ]

(#15962) snowdog válasza fil (#15960) üzenetére


snowdog
veterán

A tiltás innen mondható végérvényesnek. [link]

(#15963) fil válasza snowdog (#15962) üzenetére


fil
őstag

Rendben ,megértettem :))

(#15964) magortaltos


magortaltos
csendes tag

Segítséget kérnék!

IGO My Way 8.4.2.134242 apr 16 2010 van Huawey Y200 gépemen. Megy.
Csakhogy egykoron valami Galaxy-n volt és ezért csak a 2/3-át használja a képernyőmnek. sys.txt nem is volt hozzá. Letöltöttem egyet, átjavítottam benne a képernyő felbontást, betettem az IGO könyvtárba, de nagyívben tojik rá... Mit tehetek?

A fenti, működő IGO-t átraktam egy MyAudio 7 tabletre. Ott el sem indul, mert nem találja a content könyvtárat. A Huawey-en /mnt/sdcard az SD kártya könyvtára a tableten /mnt/external_sd. Gondolom, emiatt nem találja. De ugye a sys.txt -ben hiába írom át az elérési útvonalakat, semmit sem használ, más szerkeszthető állomány pedig nincs az egész IGO könyvtárszerkezetben. Hogyan tudnám működésre bírni?

(#15965) snowdog válasza magortaltos (#15964) üzenetére


snowdog
veterán

Nálam a jobb felső sarokban ez olvasható:
"Az iGO Primo szoftver működésével kapcsolatos kérdések és válaszok gyűjtőhelye.
Tilos a warez és az ezzel kapcsolatos segítségnyújtás!"

(#15966) eax1650 válasza hojos (#15902) üzenetére


eax1650
aktív tag

Szia!

Ez a scheme editor igen összetett! Én kizárólag az út színét - amin haladok - szeretném megváltoztatni!
Jelenleg az általánosnak mondható erős narancssárga. Mi a bejegyzés, ami az útszínt jelenti?

Köszönöm a segítséget!

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#15967) hojos válasza eax1650 (#15966) üzenetére


hojos
aktív tag

Helló.

A használt scheme, color.ini-ben vannak a színek definiálva.
Ezt találtam:
Nem tudom kinek a feltöltése ill. nem tudom, hogy Primo esetében is jó-e, de egy próbát megér.
Minden esetre így ismeretlenül is köszönet a feltöltőnek.

(#15968) eax1650 válasza hojos (#15967) üzenetére


eax1650
aktív tag

Ez az!
Működik! :R

Bocsáss meg az ellenségeidnek, de jegyezd meg a rohadékok nevét.

(#15969) o.karesz


o.karesz
csendes tag

Szeretném a segítségeteket kérni! Primo-t használok a navigációmon és az szeretném ha bekapcsolom a navit és elindul a Primo rajta akkor egyből a térképet adja be és ne a megszokott menüt!
Gondolom ez egy sys.txt beírással elérhető? Ha igen akkor segítenél nekem benne?
lőre is köszönöm!
Szép napot!

A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia.

(#15970) hojos válasza o.karesz (#15969) üzenetére


hojos
aktív tag

Extra beállítások/Navigációs menü kihagyása- pipa be.
Ha nincs extra menüd akkor a sys.txt-be:
[interface]
extra_settings=1

A főmenüben megjelenik az extra beállítások ikonja.

[ Szerkesztve ]

(#15971) zozika77


zozika77
csendes tag

Sziasztok
Szeretném megkérdezni,hol tudom kicsinyiteni a alsó utca nevet meg a megengedett sebesség jelzést,vagy az egész képernyőt ha kell.Köszi ha valaki tud segiteni.Galaxy TAB3 7"

[ Szerkesztve ]

(#15972) Bálint85 válasza zozika77 (#15971) üzenetére


Bálint85
senior tag

sztem a sys.txt fájlba kell átírnod a képernyőfelbontásodat amekkora a felbontása a kütyüdnek. 1024 x 600

[interface]
resolution_dir="1024_600"

[rawdisplay]
screen_x=1024
screen_y=600

[ Szerkesztve ]

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#15973) zozika77 válasza Bálint85 (#15972) üzenetére


zozika77
csendes tag

Nekem ez van a sys-be
[rawdisplay]
force_renderer="RENDER_MOYA"
;highres=1 ; for full HD
;driver="gdi"
;driver="engine"
screen_xy="auto"

Galaxy duos telefonon tökéletes,pedig.
Valami más lesz szerintem,de köszi a segitséget.

[ Szerkesztve ]

(#15974) snowdog válasza zozika77 (#15973) üzenetére


snowdog
veterán

Szerintem az alapfelbontás rendben van, mert a teljes kép látszik. Talán amit használsz skin, vagy branding.zip nem megfelelő hozzá.

(#15975) zozika77 válasza snowdog (#15974) üzenetére


zozika77
csendes tag

igy szedtem le egybe androidra csak galaxy 4-re lett csinálva és data-ba 480x272 800x400 1024x768 van
azaz nincs 1024x600-as.Azért volt fura hogy minden okés csak ez a kettő dolog van elcsuszva.Azt hittem elég lesz átirnom valamit és kész.De ugy látszik több kell hozzá,én meg annyira nem vágom.

(#15976) zozika77 válasza snowdog (#15974) üzenetére


zozika77
csendes tag

Megérzésed nem csalt kicseréltem egy régebbi branding.zip-el amivel müködött,és jo lett. :R :R
Köszi mindenkinek a segitő kézséget.

[ Szerkesztve ]

(#15977) kulatyor válasza snowdog (#15962) üzenetére


kulatyor
csendes tag

Szia !!

Ez igy valahogy nem kerek , mert most vettem egy üzletben olyan kenwoodhoz egy primo adaptert- ezt
Jensen Nav104 Gps Mobile Navigation amit magyar üzletben forintért számlával árusitottak.

Innem kezdve válik érdekessé ! :R

(#15978) snowdog válasza kulatyor (#15977) üzenetére


snowdog
veterán

Szia! Mit tartalmaz egy ilyen adapter? Hardver+szoftver, vagy csak a szoftver valamilyen adathordozón?
Ha a program egy eszközön előretelepített, akkor nincs ellentmondás. Eszközre előretelepítetten természetesen lehet kapni. A programot külön nem árulják itthon (vagy eddig nem árulták).

A tiltás arra vonatkozik, ha valaki olyan eszközre telepítéshez kér segítséget, amihez külön nem lehet NNG terméket kapni. Ezek tipikusan a Wayteq gépek, vagy az androidos Primo program.

[ Szerkesztve ]

(#15979) kulatyor válasza snowdog (#15978) üzenetére


kulatyor
csendes tag

Szia !!

Az adapter tulajdonképpen hardver (win ce6) és az sd-röl olvassa fel a Primót.De a szomszédom Bécsben androidos autómultimédiát vett szintém primót tartalmazó sd-vel.

Köszi a választ!

(#15980) gipsztigris válasza kulatyor (#15979) üzenetére


gipsztigris
addikt

A tévedés jogát fenntartva megkockaztatom, hogy a rajta lévő primo warez verzió.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#15981) snowdog válasza kulatyor (#15979) üzenetére


snowdog
veterán

Egyetértek az előttem szólóval, nem tudok róla hogy SD-n Primo-t lehetne kapni. Nagy valószínűséggel nem legális verzióról van szó. Androidos multimédiát nyilván lehet kapni, talán még Primo-val is, de nem hiszem hogy ahhoz SD-n adnák a Primo-t.

Na mindegy, csak találgatjuk, mivel semmi konkrétumot nem írtál. Ez marad urban legend kategória. :)

(#15982) SteveL


SteveL
aktív tag

A naviextras.com-on fenn van az említett Jensen eszköz, tehát akkor csak meg lehet hivatalosan vásárolni a szoftvert az adott eszközzel, vagy rosszul gondolom?

[link]

(#15983) snowdog válasza SteveL (#15982) üzenetére


snowdog
veterán

"...meg lehet hivatalosan vásárolni a szoftvert az adott eszközzel"

A vastagon kiemelt részen van a hangsúly, tehát csakis az eszközzel együtt vásárolható. Külön nem, és erről beszéltünk. A frissítés mindig az adott eszközköz kötött, tehát annak azonosítása nélkül a frissítés nem lehetséges. Természetesen a legális verzióról beszélek. Warez verziót a naviextras.com-on nem lehet frissíteni. Bár olvastam már itt olyant, hogy volt aki ezt is megpróbálta, és nem értette miért nem sikerült. :)

[ Szerkesztve ]

(#15984) the radish válasza snowdog (#15983) üzenetére


the radish
senior tag

Navon készülékemmel kapcsolatosan nem egyszer kaptam itt választ.
Droidomon is fent van és fogalmazzak úgy, hogy a jóval frissebb verzió.
A kérdéseimben nem említettem a típust...

Sokszor nevetek az ilyen figyelmeztetéseken, mintha az lenne tilos, hogy vezetékes vizet igyunk, holott ott a kút.
Nemrég épp egy Note 3 típusra lett éppen itt megoldva probléma...

Ne legyünk már ennyire röghöz kötöttek, kérem.

(I'm not from israel...)

[ Szerkesztve ]

(#15985) gipsztigris válasza the radish (#15984) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nézd! Ha nem tetszenek a szabályok akkor KÉT dolgot tehetsz!
1, tudomásul veszed a szabályokat!
2, nem veszed tudomásul és elhúzol a fórumról!

Senki sem állítja, hogy amiről beszélsz azt nem lehet megcsinálni.......de ezen a fórumon nem szabad!......még beszélni sem róla.

Ennyi!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#15986) snowdog válasza the radish (#15984) üzenetére


snowdog
veterán

Az ilyen hozzáállással három dolgot kockáztatsz:
1. mivel egyértelműen utalsz rá hogy warez dolgokat kérdezel, senki sem fog neked válaszolni, aki betartja az itteni szabályokat,
2. a Modi figyelmeztet, felfüggeszt, vagy kirúg,
3. veszélyezteted a Fórum működését, és létét (szerintem ez a legsúlyosabb).

Döntsd el magad mit szeretnél. Azt meg hogy a Modik néha engedékenyek, és nem azonnal alkalmaznak szankciókat, talán nem kellene firtatni, mert csak olaj lesz a tűzre.

u.i. Szerinted itt nem tudtam milyen verzióról van szó? [link] [link] Dehogynem, mégis válaszoltam, és eredménye is lett. Szóval ha valaki okosan kérdez, akkor válaszolni is tudunk.

[ Szerkesztve ]

(#15987) s.martin69


s.martin69
csendes tag

Üdv!
Van egy 800x480-as készülékem amin a navigáció tökéletesen fut zozo v2.0.12 skinnel.
Viszont van egy 480x272-es gépem amin a program, zozov2.0.12 skin nélkül (alaphelyzetben)
rendesen fut,de ahogy a (beállítások,kijelző,nappali,éjszakai, képernyőnél beállítom a zozo skint)
és újraindítom a betöltés felénél megáll.
Pedig a zozo v2.0.12 is tartalmaz 480x272 felbontást.
Ennek a megoldásában szeretném a segítségeteket kérni.

Köszönettel:s.martin69

(#15988) snowdog válasza s.martin69 (#15987) üzenetére


snowdog
veterán

Mindkét iGO verzió ugyan az, értem ez alatt, hogy 8.0 vagy 8.3? Mert a skin csak az egyik verzióval fog működni. Más skin kell a 8.0-hoz, és más a 8.3 verzióhoz.

(#15989) the radish válasza snowdog (#15986) üzenetére


the radish
senior tag

Félreértés ne essék, senkit nem buzdítok warez használatára és Én sem ez miatt látogatom ezt a topikot.
De! Pont azt nem értem, hogy míg egyeseknek segítő kezet nyújtanak, másokat egy egyszerű figyelmeztetéssel leráznak ugyanazon személyek.
Akkor ki is érdemel büntetést? No comment. Nálam a fehér holnap is fehér lesz...
Téma részemről lezárva.

(#15990) Rapture


Rapture
csendes tag

Én sem értem ezt. Galaxy Tab-ra ment a segítség ami -talán nem mondok újat- Androidot futtat. Aztán ha bárki megemlíti egy hozzászóláson belül az Androidot és a Primo-t, azt vagy csúnyán leoltják vagy azonnal törlik a hozzászólását. Azt sem értem, hogy az Android-on futtatott Primo miért annyira egyértelmű, hogy warez?
[link]
[link]
Értem én, hogy tiltott a warez és ez egy ilyen helyen így is van rendben, de annyira görcsösen csináljátok ezt, hogy racionalitását veszti ez egész topic.

[ Szerkesztve ]

(#15991) gipsztigris válasza Rapture (#15990) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az a baj, hogy az igazságod CSAK részigazság! Igaz, hogy meg lehet vásárolni az Izraeli,a Török és az Indiai verziókat a Play-en, de azok egyikéhez sincs Magyar térkép, így azokat hazánkban NEM TUDJA SENKI használni. A másik nem kevésbé fontos dolog, hogy a kapható primo verziók csak BIZONYOS készülékeken működnek, tehát ha bárki hivatkozik a török Primora, de mondjuk egy Nexus 4-es készüléken az CSAKIS warez lehet......sajnos ez van! De egy LG P880/Török primo már lehet jogtiszta is, mert ott van a támogatott készülékek listáján. Az már más kérdés, hogy itthon nem lehet vele navigálni. :D
A Basarsoft Primot az elsők között (lehet én vagyok az egyetlen :) ) vásároltam meg, de jelenleg csak törökországban tudom használni.

Szóval, birkóztam én is eleget a moderátorokkal, a következetesség hiánya miatt, de a helyzet az, hogy itt az alap álláspont, hogy a Primo/Android/Magyarország/utólag megvásárolt kombó nem létezik! És ez az igazság.

Az, hogy átcsúszik az ellenőrzésen egy-két post ami warez, vagy warezra hajazó, annak az illetők örüljenek és húzzák meg magukat, osztjónapot! Ha a VÁM-on nem veszik észre, hogy egy nagyértékű műkincset behozunk az országba, azt sem fogjuk kikiabálni, hogy "Milyen figyelmetlenek voltak a vámosok! :))

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#15992) Nudlee válasza gipsztigris (#15991) üzenetére


Nudlee
aktív tag

A naviextras.com -ról nem lehet utólagosan térképeket vásárolni a fent említett Primokhoz?

(#15993) Rapture


Rapture
csendes tag

Na de tegyük fel, hogy én Isztambulban élek és androidos telefonom van. Megvettem a BasarSoft féle Primo-t és felmerül bármilyen kérdés amit felteszek itt. Esélyem sincs, mert amint az adminok meglátják, hogy Android és Primo, már törölték is a hozzászólást. Annyira túllihegik ezt a warez kérdést, hogy sokszor olyan témák tűnnek el amiben én semmi illegálisat nem látok.

(#15994) gipsztigris válasza Nudlee (#15992) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nem!
Leveleztem a Basarsoft-al, és azt mondták, hogy 2014 első negyedévében elérhető lesz hozzá a külön vásárolható térkép, de NEM naviextras-on keresztül, hanem rajtuk keresztül.

(#15993) Rapture

Tegyük fel! :)

De! A basarsoft Primo a fájlszerkezeténél fogva alkalmatlan bármilyen skin, vagy színséma, esetleg speedcam fogadására, mert egy darab 540 megás .apk-ból áll. Annak megbontása, módosítása már szintén warez. :(
Szóval, ha általános beállításokról kérdezel és ha típust megjelölsz, és a típus benne van a támogatott készülékek listájában, akkor lehet beszélgetni a Basarsoft Primoról. De úgy nem, hogy Soroksár és Álsónémedi között rosszul tervez a basarsoft féle Primo.
Szóval, tanuljanak meg a júzerek kérdezni (ha már ilyenek a szabályok) és a legjobb tudásunk szerint adunk majd válaszokat.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#15995) snowdog válasza Rapture (#15990) üzenetére


snowdog
veterán

Aztán ha bárki megemlíti egy hozzászóláson belül az Androidot és a Primo-t, azt vagy csúnyán leoltják vagy azonnal törlik a hozzászólását.

Itt ilyenek a szabályok. Megpróbálunk hozzá alkalmazkodni. Akinek ez nem tetszik, annak talán másik fórumot kellene keresni, és nem azokkal kötözködni, akik ezek ellenére megpróbálnak segíteni.
Aki okosan kérdez, és választ kap a kérdésére, az örüljön neki, aki meg nem kap választ, vagy felhívják rá a figyelmét, hogy itt tilos a warez, az az Adminoknál reklamáljon (van erre külön topik, akit érdekel biztos megtalálja), vagy hallgasson.
Gondolom ez elég egyértelműnek hangzik.

[ Szerkesztve ]

(#15996) trikko


trikko
tag

Üdv.

Két kérdésben szeretném s egítségeteket kérni!
Az egyik hogy végre sikerült életet lehelnem a TMC-be viszont azt kérdezném hogy van e lehetőség a TMC-nél megjelenő ikonok méretének változtatására?
Kéepkkel illusztrálnám mire gondolok:


Az eggyik képen látszik hogy van esemény csak kicsinek találom az ikont ahoz képest mint pl a másik képen ahol látható egy esemény.
Nem olyan nagy probléma csak engem zavar kicsit. :DDD

A másik hogy ha jól emlékszem van egy olyan beállítás hogy a kurzor mindíg északnak áll!Ezt hol lehet beállítani mert nekem össze vissza tekereg és idegesít!

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#15997) trikko válasza trikko (#15996) üzenetére


trikko
tag

A harmadik kép lemarad hogy mire is gondolok a kurzor tekergözésén:

(#15998) bisza


bisza
tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni.

A problémám az lenne, hogy eddig tökéletesen indult az igo program, de be akartam állítani a nappali és az éjszakai színeket, hogy automatikusan váltson a színek között. Itt állíthattam el valamit, mert most ezt a hibaüzenetet kapom: "Failed to open file: GFX/skin_night/small/small_flags.spr exiting application"
A problémám az, hogy most már nem indul el az igo, hanem ezzel a hibaüzenettel kilép. Hol, és mit kellene csinálnom ahhoz, hogy újra elinduljon rendesen az igo? A sys txt-ben kell átírni valamit, vagy mást kell csinálnom?

A válaszokat és a segítségeket előre is köszönöm!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=bisza

(#15999) snowdog válasza bisza (#15998) üzenetére


snowdog
veterán

Szia! A GFX mappát ideiglenesen nevezd át bármire, és akkor a program az alap színkészlettel fog elindulni. Ezt követően megkeresheted a hiba okát.

Egyébként nem te állítottál el valamit, hanem valamelyik skin hibás a GFX mappában. Tehát úgy pontos a megfogalmazás, hogy egy hibás skint választottál ki.

[ Szerkesztve ]

(#16000) plajos válasza bisza (#15998) üzenetére


plajos
aktív tag

Szia!
Ha működőképes volt, és állítással "romlott" el, akkor töröld a save mappát, és alapbeállításokkal fog elindulni. Utána ,megint lehet állítgatni...
A GFX mappát hiába törlöd (nevezed át) keresni fogja jelenlegi beállításaiddal is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  iGO Primo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.