- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 3 – Paradicsomos káposzta (amit amúgy utálok)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Wolfskin #121005 üzenetére
..ha veszel, vegyél olyat ami számodra kompromisszummentes, én igyekszem úgy vásárolni, bár az utolsó P53-ast rohadtul nem tudtam megszokni, annak ellenére, h az egyik legjobb gép volt amit idáig használtam. Tényleg nagy lessz a számla vége, ha mindent magad akarsz megoldani-cserélni, nem éri meg így gondolkodni, nagyon nem.
Pár dolog még.
Kijelzőnél számomra elég a FullHD felbontás, de 250-300nit kevés, kell a négyszázas vagy nagyobb fényerejű. Memóriából a 8GB már rohadt kevés, alap Win11 betöltésnél beül 40% környékén, 16-al már lehet valamit kezdeni, optimális a 32 lehet. Akkuhasználat meg nagyon alkalmazásfüggő, de ezt nem is kell magyarázni. Ujjlenyomatos azonosítót használom és szeretem, az infra kamera a Win Hello-hoz kell, van de nem használom, az NFC-t sem, arra nem találtam még hasznos dolgot, talán ha droidos telefonom lenne, azzal esetleg. A WWAN-t viszont nagyon rég (még az SL300-ban is volt) használom, multi SIM-el, 1xűbb, mint még a mobilt is pakoljam magam mellé. Hasznos dolognak tartom. WiFi kártyát meg csak akkor cserélnék, ha nagyon nagy szükségem lenne rá. Szerintem a kisebb is kiszolgál, talán annyiból lehet szűk keresztmetszet, h a régebbieknek nagyobb a "fogyasztása" is.
Én ha javasolhatom, vásárolj egy olyan gépet, ami az igényeidnek teljesen megfelel, de ezzel kezdtem soraim. Kicsit drágább, lehet, h időben is egy hosszabb folyamat találni ami neked megfelel, de helyébe sok nyűgtől megszabadítod magad.
Új hozzászólás Aktív témák
- ASUS TUF Gaming FA507NV-LP031 gamer laptop 1 év garancia
- T14s Gen2i 14" FHD IPS i5-1135G7 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Asus V16 V3607VM 16" FHD+ IPS Core 7 240H RTX 5060 16GB 1TB NVMe gar
- MSI Bravo 15 Gamer Laptop: RTX 4060,Ryzen 7,1.5TB SSD 2 év garancia, karcmentes!
- Lenovo ideapad 110 i5-6100u / 8gb ddr4 / 500gb Hdd / akku / töltő
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Eredeti Lenovo USB-C 135W töltők
- Lejárt a gyártói garancia? Mi tovább támogatjuk az IT infrádat!
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3370,94% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest