Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43601) Yeffy válasza Boxer001 (#43524) üzenetére


Yeffy
veterán

erre csak most jössz rá... pedig aszonták', h te okos vagy... o.O

;]

de amúgy valóban ígí van, elég szomorú...

ennyi hsz-t, b_sszátok meg, míg végigpörgetek... -.-" :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#43602) Ijk válasza Boxer001 (#43597) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tényleg hazudtam, megkövetem magam. Lemértem most mérőszalaggal, 78.
Nyáron csak madzaggal mértem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43603) adam_ válasza Boxer001 (#43597) üzenetére


adam_
senior tag

Erre majd valaki mondjon véleményt, szeretném megtalálni, hogy valóban jó-e az az étrend amit követek, amivel ilyen eredményt érek el.. :)

wertigo1984: Mivan veled?.. ezer éve nem hallottam felőled. :)

(#43604) Boxer001 válasza Ijk (#43602) üzenetére


Boxer001
veterán

Az is kevés. :D
Adam
Na most havi 1 kilót híztál, de ezt kemény 1 hónap alatt tapasztaltad? :D
Az, hogy most ez jó-e...kevésnek tűnik, de lehet te tiszta izmot építesz, az meg elég jó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#43605) Yeffy válasza philoxenia (#43477) üzenetére


Yeffy
veterán

hmm... első untig elég lenne...
na majd 1x talán...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#43606) adam_ válasza Boxer001 (#43604) üzenetére


adam_
senior tag

Jólvan, akkor örülök neki! ;]

(#43607) Ijk válasza Boxer001 (#43604) üzenetére


Ijk
nagyúr

Addig mérjem míg 85 nem lesz? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43608) spammer


spammer
veterán

OFF, de ezeken a gangnam faxságokon beszartam :D

Deadpool, Hitler, Gandalf style :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43609) Manitou válasza Ijk (#43607) üzenetére


Manitou
addikt

Nekem is 80 felett van picivel a derék :D pedig csak 78kg vagyok. Igaz 66 kilósan is 81 volt :DDD

(#43610) Ijk válasza Manitou (#43609) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én is elég girnyó vagyok egyébként, mint Boxer.
Utcai öltözékben nem látszik semmi, mondjuk amúgy sem. ;]
Jó, nemrég vettem egy fekete trikót edzésre, abban már néha majdnem izmosnak tűnök, bedurranva.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43611) Yeffy válasza spammer (#43608) üzenetére


Yeffy
veterán

az elsőn beszartam... :C :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#43612) Manitou válasza Ijk (#43610) üzenetére


Manitou
addikt

Azért ha 90kg vagy és a derék 80 alatt van az nem rossz :D
Ruhában rajtam se látszik semmi :( ha leveszem max, az hogy sportolok valamit :D

Mától indul a "nagy scitec megateszt", kiváncsi leszek a végeredményre :DDD

(#43613) Ijk válasza Manitou (#43612) üzenetére


Ijk
nagyúr

188 magasan pont jó egy atléta alkathoz. :DDD
Egyébként most 93 vagyok, lehet hogy tavaszig felmegyek 100-ig. Majd meglátjuk. Mostani testzsírral örülnék egy 100kg-nak.

Vállra, hátra, tricepszre kéne tömeget pakolni, mellel, lábbal nincs gond.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43614) deniro2 válasza Ijk (#43613) üzenetére


deniro2
senior tag

Még eljékáéknál sem túl valószínű a fél év alatt 7 kg izom... :U :N

[ Szerkesztve ]

(#43615) szőröscica


szőröscica
addikt

Bicepsz, alkar megvolt, most epp a biciklin rohadok, eljen az aerob. O, meg rimelt is :D

(#43616) Jojo5 válasza Ijk (#43613) üzenetére


Jojo5
őstag

váll\kar\hát ha ezeken tudsz 1 kicsit változtatni és tényleg szálkás\száraz maradni még jobb lesz az összhatás :K :Y

de az a fej amit vágsz.... :DDD :))

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#43617) Ijk válasza deniro2 (#43614) üzenetére


Ijk
nagyúr

Naturálban szerintem kellene még 2-3 év kemény munka hozzá.

Jojo: Az a gond hogy csapott vállam van, keskeny vállövvel. Van egy srác a teremben keskeny fej, piszok széles vállöv, kétszer szélesebbnek tűnik nálam, pedig vagy 8 kilóval könnyebb miközben kicsit még magasabb is. Kar edzést meg szimlán gyűlölöm, főleg a bicepszet, meg is látszik. :D Tricepszre megyek rá inkább.
Direkt nem vágtam le a fejem, had örüljetek ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43618) Boxer001 válasza Ijk (#43613) üzenetére


Boxer001
veterán

A fejed tényleg levághattad volna. ;]
Neked a csontozatod is elég erős lehet...legalább nem ez a vékony, engem magamon ez idegel a legjobban, hogy mindenkinek vaskosabb csontozata van. :)

(#43619) Ijk válasza Boxer001 (#43618) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig optikailag kedvezőbb a vékony csontozat. Gondolom erőemelői ambícióid meg nincsenek.

Na megyek megedzem a csökött vállamat, hátamat.

#43620: 18 centi a csuklóm, bokám 24.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43620) Boxer001 válasza Ijk (#43619) üzenetére


Boxer001
veterán

Tudtam, hogy ezt írod. Persze, optikailag jól mutat, ha van rajtad izom...bár akkor se vagy nagy, de legalább "szép".
Meg vágom én, hogy a vékony csukló stb...de nekem amit ti vékonynak írtok, meg az pont jó...na nekem annál is vékonyabb van, de úgy se hiszitek, meg sírok, stb...azért is kéne már egy tali, hogy végre elhigyjétek, a faxom kivan veletek. :DDD

Jó edzést.

Szerk.: ha nekem is olyanok lennének plusz jópár kg lenne rajtam.

[ Szerkesztve ]

(#43621) kukinyo válasza Ijk (#43617) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem is a keskeny vállöv a legnagyobb baj.Gömbölyítsd ki a vállaid (szvsz az van elmaradva a többi izomtól) és teljesen más lesz az összhatás.Nagyrészt korrigálni fogja a többihez képest erős csukját is.

(#43622) adam_


adam_
senior tag

[link]
Egy érdekes cikk az előbb felvetett "jó-e az 1kgos hízás/hónap" témámmal kapcsolatban.

Ha már volt, akkor sry. :)

(#43623) Boxer001


Boxer001
veterán

Van legalább egy tanulmány, ami igenis azt mutatta, hogy a "könnyebb csontúak" kevesebb izmot szedtek föl, mint a vaskosabbak ugyanazon a programon.
Ennyi. :D
A genetikai korlátok létezésének nem ismerése vagy el nem fogadása egyeseket igen buta dolgokba való beleugrásra késztet.
Tehát hülyék vagytok, hogy vitatkoztok velem, de ez se volt nekem új. ;]

(#43624) Manitou válasza Ijk (#43613) üzenetére


Manitou
addikt

Igen ez alapján vállra kéne pakolni, de lehet csak csalóka a beállítás. Azért van tömeg ott :K

Na ez is érdekes egy kalkulátor :DDD
[link]
Nekem e szerint már az izomnövekedésre kell koncentrálnom, nem mintha eddig nem azt tettem volna :O :W :D

[ Szerkesztve ]

(#43625) spammer válasza Boxer001 (#43623) üzenetére


spammer
veterán

"Van legalább egy tanulmány, ami igenis azt mutatta, hogy a "könnyebb csontúak" kevesebb izmot szedtek föl, mint a vaskosabbak ugyanazon a programon."

Fasza, akkor a női csontozatommal sosem leszek izmos :O :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43626) Boxer001 válasza spammer (#43625) üzenetére


Boxer001
veterán

Üdv a klubban. :D

(#43627) Depression válasza adam_ (#43622) üzenetére


Depression
veterán

Magyarul mondva ha tömegelni szeretnék, akkor inkább a mekibe menjek, és ne a konditerembe. Világos. :(

És persze meg kell elégednem a jelenlegi siralmas súlyommal. De az mind hagyján, mert még vékony a csontok is, azaz menjek össze 60 kilóra, és legyek legyek akkora, mint egy óvodás.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#43628) God Vazzeg válasza spammer (#43608) üzenetére


God Vazzeg
veterán

A Hitleres nagyot üt! :DDD

(#43629) God Vazzeg válasza Ijk (#43617) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem sincs vállam, és még a fejem is nagy, duplán sz@rul festek, de rajta vagyok már.. Vállam egyszerűen nem fejlődik akármit csinálok, szét égetem, nagy súly, kis súly, alig bírom emelni a karom edzés végén, de akkor se :(

Ez van :U

(#43630) BÁ Nutrition válasza Manitou (#43624) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

90 kiló jeee ;]
mondjuk mindig a 100ra hajtottam, ezek szerint nem véletlen nem jött össze

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#43631) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#43629) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nálam az a baj hogy van a vállamon izom bőven csak a csontozatomból ill a tapadásból fakadóan optikailag úgy nézek ki mint egy kólásüveg.. ;]
legalábbis ha van rajtam ruha. és ugye általában van :) ha lekapom akkor azért látszik hogy van izom.. de mivel ezt nem látja senki ezért mindig kapom a megjegyzéseket, hogy már nem gyúrsz? de összeestél stb
mondjuk valahol ez is volt a célja az utsó 1,5 évnek úgyhogy működik a program :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#43632) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#43631) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha én olyan magas lennék mint te, biztos lennék vagy 140kg :D

Kis tesztofokozó: [link] :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#43633) Nimrod


Nimrod
addikt

Fehérjét fixen be akarom vinni az étkezésbe, csak azt nem tudom, hogy hova tegyem. Builderen átnéztem szinte az összes tömegnövelő étrendet, egyik reggeli első közé teszi, másik a végére, vagy éppen mindkettő. Eddig csak edzés után ment be egy adag (Pro Whey).
A napi két adag biztos sok (ha másnak nem a pénztárcának), én viszont nem csak edzésnapon fogyasztanám. Javaslat?
Reggeli többnyire gabonapehely vagy valami hasonló, a mellé gondoltam.

Szerk.: Pro Whey-en lévő javaslat szerint reggel éhgyomorra vagy edzés után. Szóval eddig a reggel kezd győzni, bár én éhgyomorra azért nem használnám, vagy akkor egyből reggeli helyett.

[ Szerkesztve ]

(#43634) BÁ Nutrition válasza God Vazzeg (#43632) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

jah, csak aztán dolgozzál is 140 kilósan..
nem olyan ám mintha üldögélsz valahol stb..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#43635) spammer válasza Nimrod (#43633) üzenetére


spammer
veterán

Edzésnapon edzés után, másik napon tökmindegy, igyad reggel :) Estére a lassú felszívódású jobb amúgy is (kevert, kazeines), vagy egyél túrót vagy cottage cheese-t.

(#43632) God Vazzeg: rohadjon meg mindenki, aki ilyen helyeken ilyen nők között bulizik ;] :O :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#43636) Ijk válasza God Vazzeg (#43629) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem nincs semmi baj a válladdal, arányosak. Jó mondjuk Gábor (remélem így hívják a srácot akivel voltunk edzeni) abnormális dinnye vállai mellett nem csodálom ha elégedetlen vagy. :D

Egyébként nekem sem olyan szar, edzésen ha bedurran akkor egész tűrhető. Csak a képeken tűnik véznának. ;]
Ilyen volt most edzés után, úgy mondanám arányosan kicsi a többi izmommal együtt. :DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43637) God Vazzeg válasza Ijk (#43636) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Köszi, de már többen jelezték hogy nem ok a váll, és ehhez tartom magam, erőltetem :D Gaba vállai tényleg durvák, élőben meg ilyen volt: :Y :D

spammer: egyetértek :D

(#43638) Ijk válasza God Vazzeg (#43637) üzenetére


Ijk
nagyúr

Biztosan ízlés kérdése. Nálam Arnold a tökéletes fizikum, így nem tetszik annyira ha a váll dominál a mell felett, inkább fordítva.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43639) gordonfreemN válasza Ijk (#43636) üzenetére


gordonfreemN
addikt

:DDD
pumukli :D
na jó, vicc volt, meg én se vagyok különb... ;]
Viszont nem mondanám kicsinek a felépítésed.
Mondjuk egy kúra szépen megtolna, az biztos. :U
Vagy volt már?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#43640) Ijk válasza gordonfreemN (#43639) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem volt kúra és nem is lesz, ezt már az elején elhatároztam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43641) Manitou válasza God Vazzeg (#43632) üzenetére


Manitou
addikt

:K Itt egy másik :D
[link]

(#43642) Nimrod válasza spammer (#43635) üzenetére


Nimrod
addikt

Megpróbálom akkor az estit mint amolyan nap zárása, mert edzések is este szoktak lenni. Köszi! :R

(#43643) Kassadin válasza Boxer001 (#43574) üzenetére


Kassadin
addikt

Pedig már úgy beleéltem magamat. :O :(

(#43644) gordonfreemN válasza Ijk (#43640) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nem baj, jó ez így is.

Tegnap este volt egy doksifilm, ahol azt boncolgatták, hogy egy átlagember egy izomcsoportja 89 százalékát tudja csak munkába fogni megfeszítéskor.
Viszont aki célirányosan edzi az izomcsoportot, az akár 96%-át is tudja.
Ennek igen nyomatékos oka lehet abban, hogy ki mekkora izomtömeggel rendelkezik és mennyi súlyt bír emelni.

Tehát akkor ebből adódik, hogy két ember ugyanakkora súllyal edz, mégis az egyik nagyobb izomtömeggel rendelkezik a másiknál.
Vagy fordítva, ugyanakkora izomtömegük van, mégis az egyik több súllyal edz mint a másik.

Mondjuk ez eddig is egyértelmű volt, de a kísérlet alatt egész világosan elmagyarázták.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#43645) Ijk válasza gordonfreemN (#43644) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az ellenállás és munka számít az izomnak. A súly csak egy tényező, önmagában nem sokat jelent. Persze a legkézenfekvőbb a súly növelésével fokozni a terhelést. Csak ugye nem mindegy a mozgástartomány, sebesség, mennyire tudsz a célizomra koncentrálni és izomcsoportokat kiiktatni a munkasorozatból. Például mellről nyomást lehet úgy csinálni hogy csak a vállad és a felső melled dolgozik, vagy hátrébbdőlsz és a hátad is. Óriási súlykülönbség van a kettő között amivel képes vagy dolgozni. De például magas ismétlésszámmal és kis súllyal is ugyanúgy lehet izomtömeget építeni, mint nagy súllyal és alacsony ismétlésszámmal.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43646) Kassadin válasza Ijk (#43645) üzenetére


Kassadin
addikt

Nyilván, csak egyszer eléred a plafont, ha nem emelsz súlyt. Ha lehet hinni a nálunk okosabbaknak, akkor az izom egy idő után hozzászokik az adott terheléshez, és nem fog fejlődni...

[ Szerkesztve ]

(#43647) philoxenia válasza Ijk (#43645) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Csak dinamikus mozgással és kis súllyal másféle izomcsoportot építesz... Külsőleg esetleg nem is látszik a különbség, de az izom olyan munkára lesz alkalmas, amilyenre edzetted.. (vörös/fehér izomrost arány)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43648) Ijk válasza philoxenia (#43647) üzenetére


Ijk
nagyúr

Attól is függ milyen a genetikai adottságod, melyik fajta izomrostokkal rendelkezel többségben. Érezni fogod edzéskor, nekem biztos hogy a fehér rostok, életemben nem tudtam 50 fekvőnél többet megcsinálni, még most sem. :D

Kassadin: Vagy emeled az ismétlésszámot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#43649) Boxer001 válasza Kassadin (#43643) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem kell, mert akkor jobban fáj a csalódás. :D

(#43650) Manitou válasza Boxer001 (#43649) üzenetére


Manitou
addikt

[link] Csak a te kedvedért ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.