Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37301) Coyot válasza kbhuinfo (#37299) üzenetére


Coyot
őstag

Csak az álmennyezet szétszedése tántorít el :D

#37302
Nekem a c2 még mindig főléshatáron van, c4 már kevésbé roskad meg a nagy bitráta alatt?

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#37302) kbhuinfo válasza mm00 (#37298) üzenetére


kbhuinfo
tag

Nekem odroid c4 teljesít fél terás sd kártyával, coreelec image-el. Szép megoldások vannak lefejlesztve benne :)

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#37303) kbhuinfo válasza Coyot (#37301) üzenetére


kbhuinfo
tag

Megyek, segítek :)

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#37304) Coyot válasza kbhuinfo (#37303) üzenetére


Coyot
őstag

Nem vagyunk vendégfogadásra alkalmas állapotban, az ovis folyamatosan beteg, mi meg zombik :)

Má' nem

(#37305) erdey_a válasza kbhuinfo (#37296) üzenetére


erdey_a
őstag

ma nyugdíjaztam egy tplink wr1043nd és egy asus rt12+ routert.
hibátlanok. a tplink-en openwrt van.
ha még, aktuális, szólj.

Vérboci

(#37306) golya32


golya32
aktív tag

Van egy ilyen autóm [link]
Oda adom olcsobban, elegem van a nem napon barnult emberekből akik csak a katalizátort vinnék, vagy vas árban az autót.
Jó állapotban van, azonnal használható, ha esetleg van kisebb csere az is érdekelne..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37307) Füleske válasza golya32 (#37306) üzenetére


Füleske
addikt

Már megbocsáss, de ilyen leírással mire számítottál? Én nem hívnálak fel.

(#37308) Dorien válasza golya32 (#37306) üzenetére


Dorien
veterán

A képeken nem is tűnik rozsdásnak... Sok sikert! :R
A helyesírási hibákat szerintem is érdemes javítani: "Képeken látható megkímélt állapot, plüss ülések, Hi-Fi erősítővel, elektromos ablak, működő klíma, fogyasztás kijelzés, alu felnik."

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#37309) golya32 válasza Dorien (#37308) üzenetére


golya32
aktív tag

Köszi a segítséget. Tapasztalatom alapján, ebben az árkategóriában a hahu csak linkelésre való, onnan nem jön érdeklődés, odákat zengeni nem érdemes az autóról, itt már csak az ár számit.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37310) golya32 válasza golya32 (#37309) üzenetére


golya32
aktív tag

ódákat akartam írni..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37311) Dorien válasza golya32 (#37309) üzenetére


Dorien
veterán

Pedig a hejessírás is számít, mert a hibáktól hemzsegő leírásból azt a következtetést vonják le az érdeklődők, hogy a kocsi is hemzseg a hibáktól... Mióta hirdeted?

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#37312) golya32 válasza Dorien (#37311) üzenetére


golya32
aktív tag

2 hete, kb, jött sok ork, más még nem.
Lehet igazad van, majd jobban odafigyelek mit írok.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37313) Dorien válasza golya32 (#37312) üzenetére


Dorien
veterán

Ez ilyen... Én anno a '98-as dízel kisteher Berlingót hónapokig hirdettem. Aztán inkább nyomott áron beszámíttattam egy Ford Focusba, mert már elegem volt a sok idiótából.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#37314) golya32 válasza Dorien (#37313) üzenetére


golya32
aktív tag

Igen én is ezen gondolkodom, kell egy kisteherautó lehet abba beszámíttatom. Itt van a nyakamba még 2db amcsi is, azért akartam eladói ezt.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37315) BaKeSZ87 válasza golya32 (#37312) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Nekem kb. 800-an nézték meg anno az Astrát, két vagy három ember hívott, egy megnézte és elvitte. 2000-es évjárat volt, nem fiatal, mindent leírtam, mi volt szervizelve, minden extra működik, stb. elég nagy lett a terjedelme a leírásnak, plusz azt is bele írtam, hogy aki azzal kezdi telefonba, hogy engedjek egy százast vagy többet, ne is hívjon. A terjedelem, meg ez már megszűrte azért a közönséget. Aki ténylegesen autót akar venni az el fogja olvasni és értékeli a hosszabb leírást, aki meg nem, az nem is görget végig a telefonszámig.

(#37316) golya32 válasza BaKeSZ87 (#37315) üzenetére


golya32
aktív tag

Akkor én meg csak az elején vagyok, általában 2 hét alatt el tudom adni az autókat, ezért nem értettem mi a gond.
Igaz az amcsikhoz általában fél év kell, de azok hobby autók.

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37317) kbhuinfo válasza erdey_a (#37305) üzenetére


kbhuinfo
tag

Köszönöm a gyors segítséget! :R

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#37318) erdey_a válasza kbhuinfo (#37317) üzenetére


erdey_a
őstag

köszönöm a jó magyar forintot :D
működik minden rendesen?

Vérboci

(#37319) Joker88 válasza golya32 (#37306) üzenetére


Joker88
őstag

na,ezekszerint el is kelt :D

" nincs ilyen kódszámú hirdetés "

* amúgy, én is tervezem lecserélni április-májusban a 24 éves kocsimat,valami fiatalabbra.. Most volt februárban műszakin, 2020 szeptemberében lakatolva..
Csak azon morfondírozok, hogy esetleg beszámíttassam valami kereskedésben,vagy mint magánszemély adjam el..
Tudom,első lehetőségként fele annyit sem kapok érte mint ha magam adnám el,csak valahogy nem szánom rá magam,hogy én adjam el,nincsen türelmem az említett "orkokhoz", vagy az ilyen -sok helyen olvasható- vásárlás után "elromlott ez+az , haza sem értem vele" szitukhoz.. :U

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#37320) golya32 válasza Joker88 (#37319) üzenetére


golya32
aktív tag

Meg van még csak viszem be a kereskedésbe

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37321) Weaver válasza Joker88 (#37319) üzenetére


Weaver
senior tag

azért az nincs kőbe vésve, hogy csak és kizárólag orkok keresnének, ha meghírdetnéd. szerintem inkább hírdesd meg egy normális (és őszinte) leírással, el fog az kelni. ennyi idős kocsinál a kereskedő nagyon csapott áron számítana be (ha egyáltalán). eladáskor engedni kell a próbakört (úgy hogy ott ülsz te is a kocsiban), készségesnek kell lenni, hagyni kell átnézni, de azt nyomatékosítani kell, hogy a vétel után reklamáció nincs.

(#37322) golya32 válasza Weaver (#37321) üzenetére


golya32
aktív tag

Igazad van a puntóhoz litániát írtam el is vitték 2 hét alatt. De az nálam volt 5 évet, a mazda meg fél éve van itt, nem sok mindent tudok róla.

A kereskedő el adja 'helyettem' az autót, a problémás esetek nála landolnak általában, kér érte 50e-t az meg belefér.

[ Szerkesztve ]

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#37323) kbhuinfo válasza erdey_a (#37318) üzenetére


kbhuinfo
tag

Köszönöm, minden szuper! A tp-linken oenwrt-t frissitettem es villogo dobozza valt, de aztan sikerult megmenteni. Most a legfrissebb fw-el muzsikal szepen es teszi a dolgat.

Van egy szint, ami felett nem mész egy bizonyos szint alá...

(#37324) Dorien válasza erdey_a (#37318) üzenetére


Dorien
veterán

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#37325) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

TV szerelőt keresek, mutatom a részleteket:

Ha ismertek valakit..... :R

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#37326) erdey_a válasza kovacsroli (#37325) üzenetére


erdey_a
őstag

LG szerviz Lajta utca 2?

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#37327) Dryman válasza kovacsroli (#37325) üzenetére


Dryman
aktív tag

A Tihanyin a Pláza melletti 4 emeletes aljában van egy elektronikai bolt, Ledes cuccokat, elektronikai alkatrészeket is árul, de a régebbi főtevékenysége a TV-k javítása volt.
Itt csináltattam meg rokonságból kidőlt LG TV-t múlt évben....bár annak a kijelzőjén teljesen sötét volt egy jókora folt!...Nálad is valami hasonló a jelenség, tisztán látszanak a háttérvilágításért felelős szigetek, de valamiért nincs meg a megfelelő fényáram.....ha meg vezérlős lett, akkor nem rentábilis a javítása.
itt a bolt weboldala: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37328) kovacsroli válasza erdey_a (#37326) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Tőlük kaptam egy 50k-s ajánlatot, ezt próbálnám összehasonlítani másokkal. Ennyiért nem javíttatom meg.

Dryman köszi, teszek egy próbát.

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#37329) zsigee


zsigee
tag

Sziasztok!
IBC tartályt szeretnék venni, esővíz tárolásra, Pérre szállítással. Nem kell új. Gondoltam, hátha van itt valakinek. Elegem van a hitegetős, egy tartályok meggazdagodni szándékozó, nem válaszoló, fészbúk huligánokból.
Köszönöm bárkinek.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#37330) Viperator válasza zsigee (#37329) üzenetére


Viperator
őstag

Engem is érdekel.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#37331) Dryman válasza zsigee (#37329) üzenetére


Dryman
aktív tag

Először nem értettem miért is hiánycikk az IBC tartály...hát mert mindenki jakuzzit gyárt belőle.... :))
pinteresten az ötletek: [link]

(#37332) envagyok válasza zsigee (#37329) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem is kellene 2db esővízre.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#37333) Joker88


Joker88
őstag

Akit esetleg érdekel, ugye Veszprémvarsánynál körforgalom épül.. Na erre még rátesznek egy lapáttal,ugyanis elkezdték a Románd-Veszprémvarsány-Lázi-megyehatár út felújítását is.. :D
forgalomtechnikai lámpa,aka rendőrlámpa, már aktív :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#37334) Füleske válasza Dryman (#37331) üzenetére


Füleske
addikt

:Y :DDD :C

(#37335) PociAti válasza Dryman (#37331) üzenetére


PociAti
senior tag

A közelmúltban lezajlott pánikszerű üzemanyag vásárlási őrületben is népszerűek voltak az IBC tartályok.
Erre a jelenségre írtam akkor, hogy csak "vihar a biliben", amiért le lettem hurrogva.

(#37336) G@ben


G@ben
addikt

Győrben hol érdemes venni tetőfelújításhoz szükséges anyagokat? Fólia, szellőző, üveggyapot, ilyenek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#37337) ladopapa72 válasza G@ben (#37336) üzenetére


ladopapa72
csendes tag

Szia bnf Abda felé ikrényi elágazónàl

üdv Ladopapa72

(#37338) Dryman válasza G@ben (#37336) üzenetére


Dryman
aktív tag

Éptex építőanyagtelep: [link]
Napi áras árucikkeket szeretnél vásárolni, ezért legyél körültekintő minden pillanatban.
Sok esetben fuvarral együtt olcsóbban jösz ki ha Szlovákiában vásárolsz, pedig itt még árfolyamkockázatod is lesz a szárnyaló euro okán....

[ Szerkesztve ]

(#37339) envagyok válasza Dryman (#37338) üzenetére


envagyok
veterán

Gondolom mert a "csókosok: :DDD mind Magyarországon vannak :U

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#37340) G@ben válasza Dryman (#37338) üzenetére


G@ben
addikt

Hogy érted, hogy legyek körültekintő? Nincs időm bejárni az összes tüzépet, hogy mit mennyiért adnak, egy helyen meg szeretném venni a cuccokat és kész. Persze nem marha drágán.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#37341) Coyot válasza G@ben (#37340) üzenetére


Coyot
őstag

"Persze nem marha drágán."

Aki építkezik úgy hallom van a gecidrága, meg a kibaszott drága. Meg az a verzió mikor rádígérnek hogy jusson szigetelőanyag...

Má' nem

(#37342) Jazzos válasza G@ben (#37340) üzenetére


Jazzos
tag

Ha nincs időd, akkor drága lesz. Mondjuk ha van, akkor is. :D

(#37343) doc válasza Coyot (#37341) üzenetére


doc
nagyúr

Mi eppen epitkezunk, ala tudom tamasztani :D
Es az egy dolog hogy draga, de olyan forgalom van hogy mult heten pl az Eptexbol mi hoztuk el platossal/utanfutoval tobb reszletben a cuccot, mert azt mondtak hogy 3-4 napon belul biztos nem tudjak kihozni... :W
Tavaly meg neztem hogy bakker a faanyag harom es fel millio, egy evvel korabban felannyi volt. Most meg igy visszanezve szinte orulok, latom hogy azota siman dragult ujabb 20-30 szazalekot :D

(#37344) Coyot válasza doc (#37343) üzenetére


Coyot
őstag

Közvetlen környezetem sztorija:
Szigetelőanyaghoz jutás 1 napos telefonálgatással lett 3 hónapos szállítsra. Előleg fizetve, emberünk megnyugodva, ez az utolsó lépés minden megvan. Egy hét múlva csörög a telefon a kereskedőtől, hogy vagy odamegy előre lerakja a teljes most emelt összeget, vagy odaadja másnak aki ráígért. Úgy látszik elég vadkeleti magatartás is kezd eluralkodni...

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#37345) doc válasza Coyot (#37344) üzenetére


doc
nagyúr

3 honapos szallitasrol jut eszembe: decemberben megrendeltunk egy bejarati ajtot es harom ablakot, akkor 6-8 hetet mondtak.
Szerinted mennyi ido telik el a megrendeles es a szallitas kozott?
Mi speciel nem tudjuk, de senki mas sem, egyelore senkinek nincs fogalma sem hogy mikor kapjuk meg oket, de a harom honapon mar tul vagyunk :D

(#37346) Coyot válasza doc (#37345) üzenetére


Coyot
őstag

Na az kemény. Én is terveztem, de örülök hogy nem vágtunk bele - de legalább most egy ideig nem is kell elkezdeni.
Ablakokról jut eszembe, barátomék ablakoznak, mivel max 5 napos egy ajánlat nem győzik gyártani az ajánlatokat, cserébe sok már elavul a beszállítók miatt mire az ügyfél rábólint, elég beteg egy állapot ez.

Jazzos
Te vagy az egész kóceráj legnagyobb nyertese :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#37347) Jazzos


Jazzos
tag

De jó, hogy 2012-ben építkeztem , mennyit spórolok most :D

(#37348) erdey_a válasza Jazzos (#37347) üzenetére


erdey_a
őstag

de jó, hogy 60 éves kunyhóban élek. ja nem :O

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#37349) G@ben


G@ben
addikt

Tudom, hogy drága lesz, de azért nem a legdrágább ajánlatot keresem. :D
Na majd talán holnap kiderül, hogy mi a helyzet.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#37350) Coyot válasza G@ben (#37349) üzenetére


Coyot
őstag

Hát kérj körben mindenkitől ajánlatot aztán meglátod, majd mesélj róla :)

Má' nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.