Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31401) sotetlovag97 válasza Dryman (#31399) üzenetére


sotetlovag97
tag

Szia.

Régebben vettem tőled egy 400w-os Hurley tápot. :)
Még megvan és kb. 5x volt használva maximum 2 órás időtartamra. Az is érdekelheti? :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31402) sladka_pani


sladka_pani
aktív tag

Üdv!
Régen írtam, bár napi olvasó vagyok mindig :)
Szükségem lenne beltéri egységre + antennára amivel tudom fogni a 7 ingyenes csatornát. Régi képcsöves TV-hez kell, nem megoldható a TV csere vagy előfizetés, anyagi okok miatt (nem nálam), éppen ezért keresek használtan, mert ugyanezen okok miatt a legolcsóbb 7 ezer ft-os set top box + 5 ezer ft-os antenna sem. Segítsen már valaki, hogy legalább a híradót tudja nézni a néni! Nagyon maximum 5 ezer ft-ot szánok az egészre, ezt is jótékony célból! Antenna nem baj ha erősebb, mert itt falun megnézve a MindigTV lefedettségét elvileg csak kültéri lenne jó, de talán a padláson volna vétel a beltérivel is.

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#31403) martin66


martin66
senior tag

Sziasztok,

Kölcsön szeretnék kérni valakitől egy VHS kazetta lejátzárása alkalmas videólejátszót Győrben vagy esetleg közelében, melyen van euroscart foglalat. Be szeretnénk digizni a régi kaziainkat, erre kellene. Köszi.

(#31404) SyMbioTe válasza martin66 (#31403) üzenetére

Nálunk van egy VHS lejátszó, ha minden igaz működik is, de ezt holnap leellenőrzöm, addig nem mondok semmit. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31405) Tarill


Tarill
őstag

Mi most az intel aktuális proci foglalata? Én még 1155 nél tartok de ahogy néztem olyat nagyon kapni se lehet (alaplapot)

(#31406) SyMbioTe válasza Tarill (#31405) üzenetére

s1151.
s1155 (2-3. gen) után volt a 1150 (4.gen), és jött a 1151 (6-7. gen.)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31407) Tarill válasza SyMbioTe (#31406) üzenetére


Tarill
őstag

Thx

(#31408) martin66 válasza SyMbioTe (#31404) üzenetére


martin66
senior tag

Üdvözlet :DDD
Nagyszerű lenne ha menne, és akkor nem csak egy profil kép mögül segítenél ;]. Ez egy kicsit viccesre sikeredett :).

(#31409) SyMbioTe válasza martin66 (#31408) üzenetére

Kicsit :DD ;]
Délután tudok ránézni leghamarabb.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#31410) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok, extreme digitalosoknak van az üzletben telefonjuk? Ha igen valaki megìrna privátban?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#31411) BalooTM válasza mufi (#31410) üzenetére


BalooTM
tag

Hali,

csak központi van, meg van az emberkéknél mobil, de azt nem mondják meg :)

Üdv,
Baloo

Letiltott telefonszámot nem veszek fel!

(#31412) szaki04 válasza mufi (#31410) üzenetére


szaki04
senior tag

Ment privát...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31413) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy édesanyámnak lenne egy gőzölős vasalója amin a gőzőlős funkció az utóbbi időben nem megy. :(
Esetleg tud valaki Győrben szervizt vagy innen esetleg valaki aki megnézné? :)

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31414) Balinov válasza sotetlovag97 (#31413) üzenetére


Balinov
félisten

Sekély tálban 2cm vízkőoldó?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31415) zsigee válasza Balinov (#31414) üzenetére


zsigee
tag

Vagy ecet.

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31416) Tarill válasza Balinov (#31414) üzenetére


Tarill
őstag

Ha deszt vízzel van használva elvileg nem lehetvízköves, gondolom nem fűtmár fel, fogyasztó társadalom --> kuka

(#31417) Balinov válasza Tarill (#31416) üzenetére


Balinov
félisten

lehet, de egy vizko boszorkany probat vagy ecetet meger. Meg nem is mindenki hasznal desztvizet vagy vasalovizet. Anyum se pl. Mi mondjuk igen, de a paratlanito miatt IDKFA lett a desztvizen...:)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31418) zsigee válasza Balinov (#31417) üzenetére


zsigee
tag

IDKFA :DD
IDDQD is van?
:)) :DD

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31419) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Köszönöm szépen az ötleteket. :)
Továbbítom őket. :B

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31420) Balinov válasza zsigee (#31418) üzenetére


Balinov
félisten

Esetleg AICULEDSSUL

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31421) Dryman


Dryman
aktív tag

Kaptam egy Dell notebookot memóriabővítés miatt és egy meglepő "olvass el" szövegfájl
van az asztalra kitűzve! Mindezt valami szegedi kis informatikus bolt kreálja, ott vették a notit egy hónapja!
Meglepő és tanulságos hogy valaki veszi a bátorságot és így adja ki a használt notit!

tessék:

Kedves Tulajdonos!
Ez egy laptop, ami általános célú felhasználásra való!
Mi is az általános célú felhasználás?
Jó kérdés, de könnyen megválaszolható! Napi dolgok használata, internet, skype, facebook, filmek letöltése, esetleg torrent (feltéve ha van elég szabad lemezterület), filmek megnézése, irodai alkalmazások futtatása, olyan online-játékok futtatása ami interneten keresztül elérhető, farmerama, facebook játékok stb...
Teljesen felesleges külön telepítővel rendelkező nagy gépigényű játékok telepítését megpróbálni, ugyanis
a laptopok grafikus kártyája alkalmatlan az ilyen játékokhoz. Ergo ne telepíts játékot a notebookodra,
hacsak nem egy speciálisan játék célra kialakított 400.000-Ft-os laptopod van.

Kedves Y, X, Z generációs gyerekek!
Nyomatékosan kérünk benneteket arra, hogy a laptopot rendeltetésszerűen használjátok!
A laptop nem arra való hogy ágyba vigyük, a laptop sosem álmos.
Nem éhes, ezért nem is kell megetetni szendvicsed, kekszed, chipszed, ropid morzsáival!
Nem asztal hogy rajta tömjed a fejed, és főleg nem kocsma hogy a környezetében igyad a kólát, szörpöt, ásványvizet, energiaitalokat, a tejeskávét meg kifejezetten utálja!
Manikűrasztalnak sem ideális, mert levágott karmincáid belepotyoghatnak a billentyűzetbe, kitámasztva azokat. A lakkozást sem szereti, nem kell neki billentyűkre, kijelzőre, burkolatra felkent körömlakk,
ugye-ugye megesik hogy "fészbuk" közben kell színesíteni egyéniségedet, de ezt ne a laptopodon tedd!

Ha vigyázol a gépre akkor az meghálálja, csak éppen beszélni nem tud hozzád, nem tudja mondani hogyan bánj vele, mennyire legyél
GONDOS GAZDÁJA!

(#31422) golya32


golya32
aktív tag

Logo Plc 24V-os esetleg bővítő táp kellene használt és több db?
Van valakinek eladó?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31423) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Halihó!
Keresnék valami újabb S1150-es lapot amin 4 RAM slot van és hozzá procit, ha valakinek van és megszabadulna tőlük, szóljon privátban! :R

[ Szerkesztve ]

(#31424) Joker88


Joker88
őstag

mai történet..

lány ismerőssel ülünk,beszélgetünk az Árkádban az egyik kávézóban.. ez eddig egy sima hétköznapi dolog..
azonban egyszercsak a semmiből feltűnik egy fiatal srác, rádob az asztalunkra egy kis teknősforma kulcstartó valamit,egy kártyával hogy 1500 ft lesz..
a csajszi ismerős azonnal átdobta a mellettünk lévő üres asztalra, mondván ez egy ilyen átverés,hogy vegyük meg azt a bizbaszt,mert a gyerek így próbálja eladni a hallás-vagymilyen sérültek cuccait..

találkoztatok már ilyennel ? :U

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31425) szaki04 válasza Joker88 (#31424) üzenetére


szaki04
senior tag

Kb. 15 éve is próbálkoztak már ilyennel, csak akkor még 500 Ft-ot kértek a papíron...
De hogy fogyatékkal élő volt-e az nem derült ki akkor sem.

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#31426) ígyvanferi válasza Joker88 (#31424) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az állomáson bent álló személyvonaton szokott végigmenni a srác, évek óta találkozom vele időről-időre. Szerencsére csak lerakja a mellettem lévő ülésre vagy az asztalkára, én nem nyúlok hozzá, aztán meg elviszi.
Csak azt nem tudom, hogy mi lenne ebben az átverés? Ha kell és megszánod, akkor adsz érte pénzt, ha nem, akkor meg nem.

(#31427) Joker88 válasza ígyvanferi (#31426) üzenetére


Joker88
őstag

csak hogy is mondjam,eléggé bátor,illemtelen a gyerek.. jobban értékeltem volna ha szól is valamit,vagy hasonló..akkor még talán kapna is valamit,de nem ezzel a stílussal.

elég csak egyszer egy erősebb figurával összeakadnia..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#31428) ígyvanferi válasza Joker88 (#31427) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Őőő, nem tudom leesett-e, de siketnéma. Illetve ahogy te írtad: hallás-vagymilyen sérült.

[ Szerkesztve ]

(#31429) Balinov válasza ígyvanferi (#31428) üzenetére


Balinov
félisten

Pontosan, csak a nicked tudnám ismételni :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31430) Dryman válasza Joker88 (#31424) üzenetére


Dryman
aktív tag

Gyakran találkozom ezekkel a fogyatékosoknak gyűjtő emberekkel!
Ez valójában egy olyan felkérés a részükről, hogy adakozzál 1500Ft-ot a sérült embereket képviselő "srácnak", és cserébe kapsz egy kis állatfigurás kulcstartót!
Nem kell ezt megélni átverésnek, mert nem az!
Nem kötelező megvásárolni az asztalra kitett holmit, ha nem nyúlsz hozzá, vagy kiteszed az asztal szélére, akkor néhány perc elteltével visszagyűjti a srác és kész, ennyi....nem kötelező fizetned érte!
A Te emberségeden múlik hogy megteszed-e!
Ne várj beszélgetést egy süketnéma embertől.....vagy elvárás lenne hogy jelbeszéddel elmutogassa mit is akar...aztán meg azt értenéd félre....
Ja és még valami, van náluk igazolvány amivel igazolni tudják hogy fogyatékosok, pontosabban valamilyen okból sérült emberek...
Tegyél a kis kísérőpapírra egy 200-ast, és mikor jön vissza a motyóért, nézd meg az arcát a srácnak....hidd el többet ér mint egy kávé!

[ Szerkesztve ]

(#31431) jamba válasza Dryman (#31430) üzenetére


jamba
csendes tag

A mutogatós csávóval miután adtam neki a vackáért pár forintot kb 1 hét elteltével találkoztam valahol a városban egyik ismerősével beszélgetett miután megjegyeztem neki milyen szépen megtanult beszélni kb 1 hét alatt volt nagy csend.......
De még mekkora átbaszás Mester nézd meg a nyakában lévő fénymásolt kártyát

[ Szerkesztve ]

-----------------------------W.o.T.-------------------------------------

(#31432) zsigee válasza jamba (#31431) üzenetére


zsigee
tag

Pont ezt szerettem volna én is írni...
És az a csávó meg van, aki a Roma Katolikus Egyháznak gyűjt?

[ Szerkesztve ]

Nem a mennyiség, és a minőség a fontos, hanem hogy sok legyen és jó!

(#31433) golya32


golya32
aktív tag

Felültöltős mosógépe van valakinek eladó?
Lehetőleg működő..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31434) sotetlovag97 válasza golya32 (#31433) üzenetére


sotetlovag97
tag

Szia.

Utána kérdezek, de mintha lenne és akkor írok neked pü-t. :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#31435) Dryman válasza golya32 (#31433) üzenetére


Dryman
aktív tag

elöltöltős samsung 15 éves mosogép lenne, müködik, csak ereszti a vizet egy kicsit a mosószer és vizadagoló gumiharangnál. 9000- ért hirdettem alkatrésznek, de csak itt áll a teraszon kihasználatlanul...ha jössz egy markos legénnyel és lecipelitek az elsőröl, akkor a tiéd! :)

(#31436) golya32 válasza Dryman (#31435) üzenetére


golya32
aktív tag

Sajnos csak felültöltős jó, mert az fér el a spejzba, a mostani is folyatott ezért kellett cserélni..

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

(#31437) Jazzos válasza golya32 (#31436) üzenetére


Jazzos
tag

Egy jól irányzott rúgás, és máris felültöltős az elöltöltős. :D

(#31438) Coyot válasza Jazzos (#31437) üzenetére


Coyot
őstag

Szeretem az egyszerű megoldásaidat :D

Má' nem

(#31439) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

olyan kérésem lenne, hogy itt hogyan értelmezhető a lakcímet igazoló okány? Konkrétan az érdekel, hogy bár kaptam munkáltatói igazolást, mivel a jelenlegi mo-i címem csak ideiglenes lakcím és állandóként a lakcímkártyámon külföldi lakcím van megjelölve, akkor az euronicsban miért mondják az, hogy csakis mo-i állandó lakcím esetén kaphatok részletfizetésre készüléket? Csütörtökön Celldömölkön az euronicsban azt mondták nem gond, hogy nem mo*i az állandó lakcím...de mivel ott nem volt az a készülék ami nekem kellett volna így ma elmentem Győrbe és ott azt mondták nem adnak így részletre...
Akkor most mi is van?!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#31440) stairmaster válasza mufi (#31439) üzenetére


stairmaster
tag

...vedd meg máshol! :DD

(#31441) atos19881101 válasza mufi (#31439) üzenetére


atos19881101
senior tag

Külföldiként csak ideiglenes lakcímet nem adnak.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31442) Hannibhál


Hannibhál
őstag

Sziasztok! Lenne két db eladó vga-m, az egyik egy gtx 950 2gb 2019.02-ig aqua garis, míg a másik egy asus strix gaming rx 460 4gb, 2020.06-ig aqua garis, esetlegesen engem csere érdekelne msi gaming vga-ra, minimum 4gb-osra, az újabb msi hűtésre gondolok, a sárkányosra(annyira menőn néz ki :Y )
Ha bárki érdeklődését felkeltettem nyugodtan írjon privátot:)

Gépelés nem az erősségemasdsdk

(#31443) Dryman válasza mufi (#31439) üzenetére


Dryman
aktív tag

Ahány Euronics, annyi cetelem-bajnok (1 hetes gyorstalpalóval rendelkező) hitelügyintéző!
Unokatestvérem párja nem talált Győrben melót egy ideig, aztán beállt a juronics csapatába...először az input-output dolgokért volt felelős a hátsóajtónál, majd ki és becsomagolás manager lett belőle, aztán felvitte az Isten a dolgát és belsős hitelügyintézőt akartak faragni belőle...na ezt nem vállalata...lépett is tovább!
Vöröskő Kft-re emlékszem euronics-es számlákról...veszprémi cég...lehet próbálkoznék egy telefonos megkereséssel, ahol elmondám pro és kontra a tapasztalatomat, aztán kiderül melyik hitelügyintézőjük a "kisebb tudású"... :)

(#31444) mufi válasza atos19881101 (#31441) üzenetére


mufi
senior tag

Van mellette állandó külföldi is...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#31445) atos19881101 válasza mufi (#31444) üzenetére


atos19881101
senior tag

Azt értem. De itt MO-n külföldinek csak állandót adnak, ideiglenes nincs. Csak MO-i állandó mellé tudsz kérni ideiglenest.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31446) mufi válasza atos19881101 (#31445) üzenetére


mufi
senior tag

Nem jól tudod. Most írtam...én külföldi vagyok külföldi állandó lakcímmel és magyar ideiglenes lakcímmel. Még az új magyar igazolványom is megvan :R

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#31447) atos19881101 válasza mufi (#31446) üzenetére


atos19881101
senior tag

Mi áll a lakcím kártyádon? Az, hogy lakóhely, vagy hogy tartózkodási hely?

Én is külföldi vagyok és azért írom amit írok, mert ezeket a köröket már többször lefutottam több hivatalnál. MO-n úgy kaphatsz MO-i lakcímet külföldiként, hogy először elmész a bevándorlási hivatalba és ott adnak egy reg. kártyát. Azzal kapsz egy lakcím kártyát is, de azon lakóhely lesz, nem tartózkodási hely. Lakóhely = állandó lakcím. Olyat a hivatalok nem tudnak, hogy csak tartózkodási helyed MO-i, az állandó pedig külföldi (külföldiként, magyar állampolgárként lehet). Nekem ez az utolsó infóm, de ha neked ezt így sikerült megcsinálni, hogy tartózkodási hely áll csak a lakcím kártyádon, akkor privátban írd már meg hol csinálták. ;)

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31448) sladka_pani válasza atos19881101 (#31447) üzenetére


sladka_pani
aktív tag

Ez engem is érdekel, és érint, mert szlovák állampolgárként, szlovák állandó lakcímmel szeretnék magyar lakcímkártyát, mivel vettem egy házat Magyarországon és tanácsos bejelentkeznem. Milyen megnevezésre lehet vajon?

...nem mondtuk el, nem hangzott el, mit jelent az Oi! Oi! Oi!...

(#31449) atos19881101 válasza sladka_pani (#31448) üzenetére


atos19881101
senior tag

Nekem az a legutolsó infóm (mikor én kértem lakcímkártyát), hogy külföldiként csak állandó lakcímet kaphatsz MO-n. De mivel a kolléga itt mást ír, ezért lehet idő közben valamit mókoltak a törvényen. Várjuk meg mit ír a kolléga, neki hogy is van ez pontosan.

/** while (state(Korso) != BROKEN) go (Korso, &Kut) **/

(#31450) golya32


golya32
aktív tag

Hókötőgép borítókkal érdekel valakit?

Vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.